Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>vojko,ni me prizadelo....le zdelo se mi je da nochesh komentirati ali odgovarjati,tak obchutek sem imela vsakich ,ko sem dobila tvoj odgovor.

sej ni panike.kar sem te sprashevala sem bila pripravljena sprejeti.

drugache pa dobro vem kakshna sva oba z mozhem.pogosta so nerazumevanja,ampak ne z moje strani.zavedam se da moram biti potrpezhljiva in manj jemati besede osebno in uzhaljivo.

oba sva samosvoja in to mi je tudi vshech,cheprav se ravno zaradi tega vchasih ne strinjava.oziroma je stvar bolj taka,da sem jaz bolj za pogovor,on pa je zelo vzkipljiv in v dolochenem problematichnem trenutku ni pripravljen na pogovor,ker ima v glavi samo napad.naslednji dan ,bo pa priznal ,da ni imel prav in da se ni zavedal kaj govori,oziroma zhali.isti dan pa ne in pol tako jovo na novo....

pochasi se spreminja in to me veseli,vse sem poskusila,da bi mu bilo jasno,da nisem pristash kreganja in nerazumevanja.tako,da je situacija trenutno veliko boljsha kot na zachetku "bitke".to mi veliko pomeni,ker se tudi sam trudi biti chimbolj komunikativno odprt,ker moram rech ,da je bil to eden najinih kljuchnih problemov.primanjkovalo je komunikacije.pri meni se je zachela in tudi konchala,ne glede na to kaj sem rekla.ko sem enkrat to izpostavila in dala vedeti,da brez tega ne moreva naprej,se je tudi njemu odprlo....in to zelo lepo,velik napredek.

zato pa sem sprashevala,kaj bi mi ti predlagal za njegovo motivacijo,komunikacijo in voljo,v dnevih ,ko je totalno nima.

ne govorim ,da sama nimam napak....

sposhtujem njega in tudi sebe,vendar ko se sposhtovanje z njegove strani zachne krhati,zaradi trdoglavosti......to mi je zelo tezhko kontrolirati.

rada ga imam takshnega kot je in mu ne ochitam nich,zhelim le jasno komunikacijo,vse ostalo je potem dosti bolj chisto in jasno.

 

 

Hvala Cigančica

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Hja, Vojko, mene zanima, kako bi se ujemala Ona 279 pa On 766 ;)

 

Aha, ElNino

 

Imaš zopet novo ljubezen x:)x .

 

Zakaj ne poskusiš x:Ix

 

Njegova 7 in njena 2 lahko povzročita dobro sožitje, sem pa tja pa tudi pravi ogenj v strehi, ki razburka oba. Komunikacija je solidno dobra. In ravno zato, ker je večina informacij, ki jih prejemata drug od drugega solidno razumljenih, pride kasneje do težav, saj se kaj lahko zgodi, da kritične (pomembne) informacije ne slišita, čutita, razumeta,.... prav dobro, ker sta nanjo premalo pozorna. Težava nastane pri načinu reševanja trenutnih težav in določanju skupnih ciljev, saj njeni cilji podirajo njegove, kar pa njemu prav gotovo ni všeč....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, prosila bi te za razlago glede ujemanja:

ona: 1 4 2

on: 2 9 7

 

Hvala lepa!

T.  x:Ix

 

TinaL

 

Nekje globoko notri je med vama velika privlačnost, kar stimulira vajino druženje. Poleg tega se v družbi - med ljudmi on zelo dobro počuti s teboj. To je tudi takrat, kadar je on v stresu, kadar je igriv, spremenljiv. Ko pa gre globoko vase, pa se kaj rado zgodi, da tudi pri tebi izgine dobra volja. Tok energij je soliden, za odlično prijateljstvo vama manjka druženje ali - kadar sta sama - reda!

 

Odlično prijateljstvo v katerem lahko oba rasteta in partnerstvo le toliko časa, dokler imata oba dovolj svobode - no, v resničnem življenju se odrečemo tolikšnemu delu svobode, da jo že imamo premalo, tudi kadar bi bila dva pripravljena na to.

 

Torej partnerstvo je lahko le podpovprečno....

 

Vojko

 

Za boljši predvid je potreben globlji vpogled z nekaj več podatkov.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>TinaL

 

Nekje globoko notri je med vama velika privlačnost, kar stimulira vajino druženje. Poleg tega se v družbi - med ljudmi on zelo dobro počuti s teboj. To je tudi takrat, kadar je on v stresu, kadar je igriv, spremenljiv. Ko pa gre globoko vase, pa se kaj rado zgodi, da tudi pri tebi izgine dobra volja. Tok energij je soliden, za odlično prijateljstvo vama manjka druženje ali - kadar sta sama - reda!

 

Odlično prijateljstvo v katerem lahko oba rasteta in partnerstvo le toliko časa, dokler imata oba dovolj svobode - no, v resničnem življenju se odrečemo tolikšnemu delu svobode, da jo že imamo premalo, tudi kadar bi bila dva pripravljena na to.

 

Torej partnerstvo je lahko le podpovprečno....

 

Vojko

 

Za boljši predvid je potreben globlji vpogled z nekaj več podatkov.

Uff, uff... hvala Vojko, sam tole ni bilo zame.... (se pa sliši še slabše kot zame in za mojega partnerja...) :sori: Spraševala sem za prijateljico....

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Uff, uff... hvala Vojko, sam tole ni bilo zame.... (se pa sliši še slabše kot zame in za mojega partnerja...)  :sori:  Spraševala sem za prijateljico....

 

Pa menda nisi poštar! :xx!:

 

Lep pozdrav, Vojko

 

http://www.tao-si.com/phpBB2/images/avatars/gallery/dzk1/dzk5.gif

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni prijatelji

 

Prišel je čas, da smo s prijatelji odprli namenski forum,

kamor sem preselil večino tem, na katere ste mi pisali

in mi pišete.

 

Zahvaljujem se vam za vaša vprašanja in vas obveščam,

da jih lahko še naprej zastavljate - na novem forumu!

 

Želim vam obilo zadovoljnih trenutkov na LNF,

katerega bom še vedno obiskoval, le da bo število tem

na katere bom dajal odgovore manjše.

 

Vabim vse, ki poznate DZK, da sprejmete izziv in

skušate s svojim znanjem odgovarjati na vprašanja

članov LNFja s svjojim znanjem. Nekje je treba pričeti!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Te bom vsen vprašu, upam, da boš vidu! x;)x

 

Zame in mojo madmazel! x:Dx

 

 

Ona:4.11.1972 ob 22:51 Ljubljana

Jz:10.11.1976 ob 1:40 Ljubljana

 

Kak nama bo šlo vnaprej, zaenkrat gre odličn! x;)x x:Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Te bom vsen vprašu, upam, da boš vidu! x;)x

 

Zame in mojo madmazel! x:Dx

Ona:4.11.1972 ob 22:51 Ljubljana

Jz:10.11.1976 ob 1:40  Ljubljana 

 

Kak nama bo šlo vnaprej, zaenkrat gre odličn! x;)x  x:Dx

 

Živijoj Triplex

 

Še naprej bo šlo odlično! Dajta si le dovolj svobode in bodita pozorna na to, da dasta precej pozornosti na komunikacijo. Recimo, ko je ona prizadeta - razmisli kaj si takšnega rekel. Ko se čutiš prizadet, ji to povej, saj tega ni hotela.

 

Ona naj se navadi, da te ne kritizira, kajti ti si že tako preveč kritičen do sebe, da bi sprejemal kritiko še od koga drugega.

 

In ker imata podobne življenjske cilje je lahko vajina zveza uspešna v vseh ozirih (le pozornost si darujta vsak dan)

 

Imejta se lepo,

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijoj Triplex

 

Še naprej bo šlo odlično! Dajta si le dovolj svobode in bodita pozorna na to, da dasta precej pozornosti na komunikacijo. Recimo, ko je ona prizadeta - razmisli kaj si takšnega rekel. Ko se čutiš prizadet, ji to povej, saj tega ni hotela.

 

Ona naj se navadi, da te ne kritizira, kajti ti si že tako preveč kritičen do sebe, da bi sprejemal kritiko še od koga drugega.

 

In ker imata podobne življenjske cilje je lahko vajina zveza uspešna v vseh ozirih (le pozornost si darujta vsak dan)

 

Imejta se lepo,

 

Vojko

 

 

Yeah,to mi deli! :palec: x8Dx xyesx :onfire:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: popolnoma brez skrbi, življenska zveza je uspešna ,če ga vidiš enkrat na mesec x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijoj Triplex

 

Še naprej bo šlo odlično! Dajta si le dovolj svobode in bodita pozorna na to, da dasta precej pozornosti na komunikacijo. Recimo, ko je ona prizadeta - razmisli kaj si takšnega rekel. Ko se čutiš prizadet, ji to povej, saj tega ni hotela.

 

Ona naj se navadi, da te ne kritizira, kajti ti si že tako preveč kritičen do sebe, da bi sprejemal kritiko še od koga drugega.

 

In ker imata podobne življenjske cilje je lahko vajina zveza uspešna v vseh ozirih (le pozornost si darujta vsak dan)

 

Imejta se lepo,

 

Vojko

 

 

Vojko,kot dva kebrčka! :vragec: x:px x:Dx

Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko in seveda vsi ostali,

ko prebiram ta sporočila me je kar zamikalo, da še jaz vprašam zase kako oz. kaj se mi obeta

 

jaz. 10.6.64

on. 10.11.57

 

lep večer

 

xsrcx xsrcx xsrcx :2src: :2src: :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko in seveda vsi ostali,

ko prebiram ta sporočila me je kar zamikalo, da še jaz vprašam zase kako oz. kaj se mi obeta

 

jaz. 10.6.64

on.  10.11.57

 

lep večer

 

xsrcx  xsrcx  xsrcx  :2src:  :2src:  :2src:

 

Pozdravljena Tmiška

 

Pa si le dočakala! Me veseli, da si se ojunačila in "vprašala". Ko bi le jaz sam bolje razumel tvoje "vprašanje"! (ali je res zastavljeno? In ga le jaz ne vidim? :inocent: )

 

TMiška: 9 1 4

TMišek: 7 1 2

 

Prav zanimiva in dinamična je vajina zveza. Velika notranja privlačnost je med vama. Oba potrebujeta veliko družbe in tudi veliko svobode. Najbrž sta si jo sposobna tudi privoščiti brez hude krvi, ali celo obratno - z velikim veseljem. No, včasih, v kakšni krizni situaciji lahko na površje priplava tudi kanček ljubosumja - več ali manj takrat, ko sta v družbi skupaj (ali kmalu potem). Pravje, da se zavedata, da je ravno svoboda tista, ki jo potrebujeta, da lahko odlično živita v prihajanjih in odhajanjih, ko se srečujeta in radostna spoznavata en drugega. Komunikacija med vama je na srečo skupni imenovalec a včasih najbrž zanemarjata besedno komununikacijo - pogovor. Ta je potreben, da bosta lažje uskladila vajino skupno bivanje, da bo cvetelo še naprej tudi takrat, ko bosta ugotovila, da so vajini življenjski cilji povsem različni. A, ker si lahko dopustita svobodo tudi na tem področju lahko živita še lepše...

 

Čestitam. Lepo sta se našla!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole se sicer nanaša na prijateljski odnos, a vendar me zanima kako dzk gleda na to.

 

196

178

 

ful se štekava kaj katera misli in kaj se dogaja, čeprav nisva v stalnem kontaktu. občutek bližine in razumevanja, včasih odmik

 

kaj praviš na to vojko?

 

lp,

amis

 

:vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tole se sicer nanaša na prijateljski odnos, a vendar me zanima kako dzk gleda na to.

 

196

178

 

ful se štekava kaj katera misli in kaj se dogaja, čeprav nisva v stalnem kontaktu. občutek bližine in razumevanja, včasih odmik

 

kaj praviš na to vojko?

 

lp,

amis

 

:vio:

 

 

Amis

 

Prijateljski odnos je nekaj povsem drugačnega kot pa partnerstvo, delo v skupini, oziroma relacije vezane na obveznosti ali materialna sredstva. Vsi smo ljudje in vsi imamo vse energije.

 

Pri vama morda le to, da sta obe rojeni v energiji bele vode 1. To pa pomeni, da najbrž obe zelo globoko čutita ta svet in si to tudi priznata.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp...to bo popolnoma držalo!

 

saj vem, da prijateljski odnos ni isto kot partnerski, čeprav so odnosi sami po sebi lahko pomembni, ne glede na to, v katero kategorijo sodijo. in mi je fajn prebrat tvoje komentarje....včasih me opozoriš na kaj, na kar nisem bila pozorna, al pa nisem znala v besede spravit, al pa potem pogledam z drugega zornega kota....vedno dobrodošlo....

 

hvala, vojko

:vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...