Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Itak da ne, sej je prav da mi napišeš, če nekaj hočem izvedeti, sem pripravljena na odgovor. Ni panike! Hvala Vojko!  x:Ix

 

 

Pa se poslušaš Tina?

 

Ali čutiš, kdaj si vesela? Kdaj si žalostna?

 

Kdaj si jezna na drugega?

 

Kdaj od drugih pričakuješ nekaj?

 

Čemu pričakuješ?

 

Se ti zdi v redu, da pričakuješ?

 

Čemu se ti zdi v redu?

 

Ali si zadovoljna takrat, ko ti vsi vse izpolnejo?

 

Ta mesec je karmičen zate - Vesoljni zakon vzroka in posledice ti nudi zelo hitro in efektivno učenje, če le vzameš darila, ki ti jih nudi.

 

Ta darila pa so dostikrat zavita v trnje in so smrdeča!

 

Ko te zaboli

 

- ko ti zasmrdi,

 

- ko si užaljena,

 

- ko si vesela,

 

- ko si srečna,

 

- ko si žalostna

 

- ko si.....

 

to so lekcije.

 

Bodi pozorna na svoje občutke, na svoja čustva.

 

Bolje kot prepir, očitki, ..... je to, da sprejmeš, kar ti okolje daje. Kajti v tem času je tako, da se bodo mnogi začudili, ko dvigneš glas, ko si užaljena, ko ...., ..... kadar ti nekaj povedo / naredijo in tebe zaboli. Saj sami niti ne vedo, da ti dajejo učno uro.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Liu

 

Liv 1 5 1

Liu 8 1 3

 

Lahko bi šlo veliko boljše.

Velika privlačnost,

velika strast,

veliko iskric,

veliko  strel.

 

Lp, Vojko

 

 

Lepa hvala za odgovor! Drugace je res, da bi slo lahko bolje, ker zdej ne gre nikamor! En druzga je.... v glavo, to je pa to, kar je med nama.....

Ko je pa blo, je blo pa fulll fajn.

A misls da bo se kdaj kej xsrcx med nama al ne. xrolleyesx :eek:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lepa hvala za odgovor! Drugace je res, da bi slo lahko bolje, ker zdej ne gre nikamor! En druzga je.... v glavo, to je pa to, kar je med nama.....

Ko je pa blo, je blo pa fulll fajn.

A misls da bo se kdaj kej  xsrcx  med nama al ne.  xrolleyesx  :eek:

 

 

Liv

 

Saj sem ti napisal, da je lahko tako veliko prijetnih iskric, drugič pa veliko "strel" - prepir, zamera, itn...

 

Za moje misli sprašuješ!

 

Razmišljam o drugih stvareh xrolleyesx

 

Se ti zdi, da sem napisal kaj takšnega, da bi ti svetoval to zvezo!

Nisem.

 

Kaj bo, če bo je malo odvisno od vaju!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Liv

 

Saj sem ti napisal, da je lahko tako veliko prijetnih iskric, drugič pa veliko "strel" - prepir, zamera, itn...

 

Za moje misli sprašuješ!

 

Razmišljam o drugih stvareh  xrolleyesx

 

Se ti zdi, da sem napisal kaj takšnega, da bi ti svetoval to zvezo!

Nisem.

 

Kaj bo, če bo je malo odvisno od vaju!

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Hvala za odgovor! In oprosti, ker sem te motila, pri razmisljanju! x:Ix

Lp

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala za odgovor! In oprosti, ker sem te motila, pri razmisljanju! x:Ix 

Lp

 

Uf, se je slišalo tako hudo :sori:

 

Sploh ni panike. Želel sem ti reči, da menim, da moje mišljenje pri vajinem odnosu ni pomembno.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tinal

 

Resno vprašaš?

 

Enke potrebujete veliko svobode, najbrž več, kot pa ste jo pripraljene dati drugemu.

Na zunaj in v družbi se zelo privlačita, ko sta pa dalj časa skupaj, lahko eden drugega potegne v depresijo. Zate je to najbrž še posebej težko, saj fant se nekako pobere - razen kadar je skupaj s teboj, ko ga lahko preveč potolčeš. Tudi obrnjena situacija se prav lahko zgodi.

 

Vojko

Vojko, jaz ti lahko povem, da si imel zame in za mojega sedaj bivšega (196 in 169) POPOLNOMA prav! (na žalost, ampak kaj nej zdej... sej bo bolš)

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, jaz ti lahko povem, da si imel zame in za mojega sedaj bivšega (196 in 169) POPOLNOMA prav! (na žalost, ampak kaj nej zdej... sej bo bolš)

 

 

Hvala Tina

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

Kaj bi pa meni lahko povedal za partnerstvo?

jaz 481

on 894

 

Hvala in en lep sonček pozdravček x:)x

 

 

Pinka

 

Kaj pa bi rada vedela?

 

Napisati se da veliko ali pa malo.

(Prosim te za bolj konkretno vprašanje)

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pinka

 

Kaj pa bi rada vedela?

 

Napisati se da veliko ali pa malo.

(Prosim te za bolj konkretno vprašanje)

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Joj zdaj mam pa že res občutek, da sem sitna.

Vseeno, kako nama kaže v naprej in kako se ujemava? (jaz 481, on 894)

 

lp

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko najprej lp.....in pa kako je skupaj 31.10.1963 in 31.1.1962 (196 in 335)

Thanks in še enkrat lp.

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj zdaj mam pa že res občutek, da sem sitna.

Vseeno, kako nama kaže v naprej in kako se ujemava? (jaz 481, on 894)

 

lp

 

Pinka

 

Po DZK je približno takole:

 

On 8 9 4

Ti 4 8 1

 

Med vama je velika privlačnost, torej iskrice kar letijo naokrog. Včasih pa lahko pride tudi do špetira in tukaj je na srečo on običajno dovolj skuliran, da zadevo zaustavi. Ti lahko dihaš in pihaš vanj - pa se on jezi le na zunaj. Najbrž ti manjka njegova podpora na osebnem področju, saj ti jo daje bolj na družbenem - zunanjem. Njegova "zunanja energija je tista, ki ublaži tvoje neskladje same s seboj in se zato z njim dobro počutiš tudi v družbi. On je v komunikaciji veliko bolj prožen kot ti - ti pa si veliko bolj prožna v življenjskih pogledih. Menim, da sta skupaj bolj malo časa - najbrž ne pred letom 2000. Tebe pri njemu vabi nedosegljivost njegovega srca. Tega najbrž ne boš nikoli spoznala - kar je po moje tudi nesmiselno, saj si v votlini sredi gore na oltarju Ti. Tam te časti. Ali pa bo vrh gore, kateremu se boš le približevala in ga nikdar dosegla zadovoljiv zate - boš videla sama.

Vajini življenjski cilji so precej raznoliki, kljub temu bi se jih dalo uskladiti, zavedaj pa se, da tvoji cilji podpirajo njegove in da bodo njegovi cilji lahko mnogokrat osiromašili tvoje dosežke - boš s tem zadovoljna?

 

Menim, da je to lahko lepa in zanimiva ljubezen - kako vama pa kaže - ej, to lahko vidiš sama. Skupno ujemanje ne dosega ocene dobro 3....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vojko najprej lp.....in pa kako je skupaj 31.10.1963 in 31.1.1962 (196 in 335)

Thanks in še enkrat lp.

 

 

Pozdravljena Silki

 

No, vidva sta že malo več kot najstnika in imata za sabo nekaj kilometrine, zato bi mi lahko napisala, kateri podatki so tvoji in kateri njegovi - to je namreč pomembno. Pomembno pa je, da si 1 in 3 dasta dovolj medsebojne svobode. To pa je težko. Kajti svobodo pojmujeta vsak na svoj način in v drugačnih okvirih. Torej vsak po svoje jo dopuščata, vendar le v okvirih svojega sveta. Voda 1 9 se pri 3 3 lahko dokaj dobro počti, saj se v bližini 3 3 krepko zmanjša njen notranji konflikt - postane pa bolj družbeno aktivna, medtem ko njena notranjost včasih nekoliko trpi. 3 3 je vseeno težko izčrpa, saj potrebuje le malo energije sem in tja (zelo neenakomerno) za svoje delovanje, katero najbrže že malo usiha, saj 3 3 dosežejo svoj vrh običajno dokaj zgodaj v življenju, potem pa živijo samosvoje, zanimivo a nekaterim čudaško življenje. Ohranjajo namreč svoj stil hranjenja, bivanja delovanja. 3 3 5 pa je običajno usmerjen k ljudem 1 9 6 pa po eni strani k zelo konkretnim kompliciranim zadevam in filozofij.

 

Dokaj zapleteno partnerstvo!

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav Vojko.

Najprej hvala za odgovor, pa opravičilo za pomankljivost podatkov.

 

jaz 31.10.1963 (196)

on 31.01.1962 (335)

 

Res je po svoje komplicirano partnerstvo! pa ne na zunaj, tu vse laufa brez problemov, pač pa notranje - čustveno in s tem povezana njegova in moja posesivnost do čustev drugega, s tem da je on posesiven tudi v pogledu "fizičnega". Bolj sem jaz tista, ki si ne pustim omejevat in puščam svobodo drugemu. Sicer sva pa kot par (delujeva navzven) nekako samozadostna, rada sva sama (skupaj) in presenetljivo nikoli nama ni dolgčas, tudi družba nama hitro "presede", res živiva samosvoje!

Vojko če boš še kaj dodal glede na dopolnilo podatkov, pa bom zelo vesela.

lp in hvala

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pinka

 

Po DZK je približno takole:

 

On 8 9 4

Ti  4 8 1

 

Med vama je velika privlačnost, torej iskrice kar letijo naokrog. Včasih pa lahko pride tudi do špetira in tukaj je na srečo on običajno dovolj skuliran, da zadevo zaustavi. Ti lahko dihaš in pihaš vanj - pa se on jezi le na zunaj. Najbrž ti manjka njegova podpora na osebnem področju, saj ti jo daje bolj na družbenem - zunanjem. Njegova "zunanja energija je tista, ki ublaži tvoje neskladje same s seboj in se zato z njim dobro počutiš tudi v družbi. On je v komunikaciji veliko bolj prožen kot ti - ti pa si veliko bolj prožna v življenjskih pogledih. Menim, da sta skupaj bolj malo časa - najbrž ne pred letom 2000. Tebe pri njemu vabi nedosegljivost njegovega srca. Tega najbrž ne boš nikoli spoznala - kar je po moje tudi nesmiselno, saj si v votlini sredi gore na oltarju Ti. Tam te časti. Ali pa bo vrh gore, kateremu se boš le približevala in ga nikdar dosegla zadovoljiv zate - boš videla sama.

Vajini življenjski cilji so precej raznoliki, kljub temu bi se jih dalo uskladiti, zavedaj pa se, da tvoji cilji podpirajo njegove in da bodo njegovi cilji lahko mnogokrat osiromašili tvoje dosežke - boš s tem zadovoljna?

 

Menim, da je to lahko lepa in zanimiva ljubezen - kako vama pa kaže - ej, to lahko vidiš sama. Skupno ujemanje  ne dosega ocene dobro 3....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Najlepša hvala Vojko. Stvari kr držijo. Lep dan ti želim. x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lep pozdrav Vojko.

Najprej hvala za odgovor, pa opravičilo za pomankljivost podatkov.

 

jaz 31.10.1963 (196)

on  31.01.1962 (335)

 

Res je po svoje komplicirano partnerstvo! pa ne na zunaj, tu vse laufa brez problemov, pač pa notranje - čustveno in s tem povezana njegova in moja posesivnost do čustev drugega, s tem da je on posesiven tudi v pogledu "fizičnega". Bolj sem jaz tista, ki si ne pustim omejevat in puščam svobodo drugemu. Sicer sva pa kot par (delujeva navzven) nekako samozadostna, rada sva sama (skupaj) in presenetljivo nikoli nama ni dolgčas, tudi družba nama hitro "presede", res živiva samosvoje!

Vojko če boš še kaj dodal glede na dopolnilo podatkov, pa bom zelo vesela.

lp in hvala

 

 

Silki

 

Kigaku pravi podobno kot slovenski pregovor:

 

Žena podpira tri vogale hiše!

 

In zato, da jih lahko je dobro, da mož podpira svojo družico. No, pri vama je takole. Notranje tvoja energija podpira njegovo in zunanje, profesionalno bi se lahko reklo, njegova energija podpira tvojo. Načelno ti on kar dobro "sede", saj se z njim skupaj najbrž počutiš boljše kot sama s seboj. Izginejo notranja trenja in njegova prisotnost ti marsikaj razsvetli. Tvoji življenjski cilji pa podpirajo njegove in morda bi lahko bilo to celo dobro partnerstvo, če bi našla v vajinem življenju nekaj za kar bi delovala organizirano, vsakodnevno in dokaj racionalno. No, to je pri vama težko, saj sta "preveč" dinamična.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Helou, Vojko!

 

Kako se pa midva ujemava?

 

jaz: 26.4.80

on: 21.10.79

 

Hvala  xrosex

 

Ooooj Puhica

 

On 3 6 2

Ti 2 9 7

 

Očitno je vsaj eden od vaju še vedno v toplem gnezdecu pri starših ali pa v veliki meri odvisen od njih - ali od koga drugega. Dokler bo to tako, je ta zveza lahko zelo dinamična in zanimiva, igriva. Zato bi bilo morda modro, da bi enkrat poskusila živeti bolj neodvisno, sama zase, odvisna od vajinih lastnih dejavnosti in tako bi oba spoznala v kolikšni meri sta za skupaj in v kolikšni ne. Kajti privlačnost med vama je zelo velika, velike pa so tudi razlike, zato je lahko pod rjuhami živahno - ravno tako živahno pa ob prav mogočih neskladjih.

 

Seveda ti lahko svoje srce nahraniš skozi bolj "zunanjo" komunikacijo z njim, prav neprijetno pa lahko postane, kadar ta energija steče od njegove 3 k tvoji 9 v tvojo 2 , njegovo 6 - a tam se ustavi in on bo čutil, kakor, da je napaden, utesnjen, zavrt. In takšnih občutkov on prav gotovo ne mara, saj je rad leta kot ptiček....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooooj Vojko!

 

Dobro si tole napisal! "Zunanja" komunikacija mene in naju res drži pokonci, sam to zame ni dovolj!

V bistvu sva še oba doma, sicer veliko časa preživim pri njem ampak predvsem mene še veliko stvari veže na dom. Da bi se skupaj ustalila se pogovarjava že kaki 2 leti, pa so vedno izgovori. :o|o:

Jap, tale ptiček... :vragec: mi pozoba kar nekaj energije. Pa včasih tut jest njemu :inocent: .

 

Še enkrat HVALA!

When inner situation is not made conscious,

it happens outside as fate!

C.G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oooooj Vojko!

 

Dobro si tole napisal! "Zunanja" komunikacija mene in naju res drži pokonci, sam to zame ni dovolj!

V bistvu sva še oba doma, sicer veliko časa preživim pri njem ampak predvsem mene še veliko stvari veže na dom. Da bi se skupaj ustalila se pogovarjava že kaki 2 leti, pa so vedno izgovori.  :o|o:

Jap, tale ptiček...  :vragec:  mi pozoba kar nekaj energije. Pa včasih tut jest njemu  :inocent: .

 

Še enkrat HVALA!

 

Že prav!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj, zakaj,  Že prav!  :eek:

Hočeš reči, da si mi nekaj hotel povedat, pa nisem dojela? Če ni bi tistega Že postavil pred prav, bi mi zvenelo čisto drugače. Tko pa ...  xscratchx 

 

Uživaj  x:)x

 

Puhica

 

Ne vem, če si dojela.

Si pa v zadnjem postu točno čutila moj občutek!

 

In kar si mi odpisala - sem upal, da sem ti napisal tako,

da bi razumela več kot pa je moj občutek o tem!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen, Vojko!

Lepo bi te prosila za analizo.

 

Jaz  3.10.1987

Fant  21.1.1986

 

Lep pozdrav!

 

SeNi

 

Rad bi ti napisal kaj več in bolj natančno. A je na takšen način (ko vaju ne vidim) težko. Kajti dejstvo je, da se ravno v letih, v kakršnih sta vidva, človek hitro spreminja - odrašča. Po svoje je doma še otrok in med vrstniki odrasel, v novih okoliščinah pa - kakor kdaj in kakor kje!

 

To je čas spoznavanja sveta na vseh področjih. Zdaj sta že odrasla človeka - z relativno malo izkušnjami in hkrati najbrž še vedno odvisna od družine. In ravno v tem grmu tiči zajec. Z DZK lahko dokaj točno opišem odnos med dvema odraslima človekoma - materialno neodvisnima ali v času, ko po DZK dosežeta odraslost (to se računa po posebnem ključu), med dvema mladima pa le, če ju osebno srečam. Zate odraslost nastopi dokaj pozno - v povprečju 8 let za ostalimi - kar je v teh letih nerodno, po svoje pa odlično, saj boš veliko dalj časa mlada - predvsem mlajša od žensk zelo podobnih let!

 

Tako bi ti tukaj lahko pisal le o energijah, ki najbrž bodo nekoč. Pa se mi zdi bolj pomembno, da spznavata drug drugega in s tem vsak sebe in pri tem notranje rasteta in uživata.

 

fant 6 3 8

ti__ 4 9 9

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...