Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Vojko!

 

Najlepša hvala, za tvoj trud.

Se pa strinjam in skoraj popolnoma z vsem kar si napisal. Res je, da mi človek težje pride blizu, da sem včasih hladna - tega se zavedam, pa skušam to premagat, ampak moram še mal na zaupanju dogradit, pa bom pol verjetn bolj, ne vem če bi lah tako rekla, sproščena.. Pa na komunikaciji bo tud treba še mal delat, je pa res da mi je z njim lepo in prav uživam v njegovi družbi - ja prav toplo mi je pri srčku, ko sem z njim, :2src:  sam to mal premal pokažem.

Ampak temu, DA PA RAZDROBI BISTVO (pa če je to kakšen problem samo še bolj) NA MNOGOOO KOŠČKOV, sem se pa prav nasmejala, ker je čist res. In je prav hecn ko začne neki bluzit in se sam še bolj zapleta, takrat se mu kar smejat začnem, sam pol ma sam še en razlog več za razglabljat - zakaj se mu smejim... jooo včas preveč razmišla. xrolleyesx  Ampak je simpatičen po svoje. x:Dx

 

Res,  hvala ti za ta odgovor pa lepo se imej!

Tayra17

 

Hvala, pa prečitaj še kdaj vso stvar - zadeve s časom postanejo jasnejše.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To mi je pa všeč, edini človek, ki je z menoj celo življenje. To si bom pa zapomnila. Pa tud  v določenih trenutkih se tako ravnala.  :palec:  :palec:

Veš, Otožna

 

Ta citat ni na mojem zeljniku zrasel, ampak, če dobro premislimo še kako drži.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako že pravijo, brala slišala pa preslišala. Očitno si mi ga posredoval v pravem trenutku in očitno sem pripravljena da ga končno slišim x:Dx

Krasno, Otožna :palec: x:)x

 

In kakšen prijem boš uporabila?

Boleč ali nežen? Radikalen ali postopen?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja Vojko, kaj pa vem ...

Do sebe verjetno boleč, do drugih nežen. Mogoče elo zvit, pač podgana v podgani (ha ha),

kaj pa DZK pravi?

Mogoče bo za začetek dovolj to, da spoznavam, da nisem za vso slabo voljo okolico krivec jaz in s tem postajam slabe volje še jaz, al pa jim želim pomagati in jim stvar olajšati. kva pa vem. Včasih imam občutek, da vem kaj mislijo, kaj bodo v naslednjem trenutku izrekli, ali pa kaj se za njihovimi prijaznimi besedami skriva. Pol mislim da sem nora, čez čas pa se pokaže da imam prav.

Ampak si mi dal pa za razmišljat, očitno sem to rabila x:Dx

Ampak kako hudiča, ups, naj spoznam tisto, katera čustva so moja in katera ne :\:

A veš sem tvoj odgovor pokazala prijateljici in je v smehu rekla, ja potem boš pa drugo leto gore prestavljala, to ti že skoz govorim.

jaz pa niti pomisliti ne upam, kaj bo drugo leto. le da se kalna voda zbistri pa bo.

Konec nagladanja. kako že pravijo? Govorila sem! :wacko:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OTOŽNA, eno do načel : NIHČE NI KRIV, VSI SE LE UČIMO....

to moramo brezpogojno sprejeti in pogumno iti dalje, pa tudi če pri tem naredimo traparijo, to je le kamenček v mozaiku življenja.... nihče ni kriv...prav nihče.... še najmanj pa ti sama, sprejmi svojo kot ji ti praviš "napako" z vso ljubeznijo, tudi to si ti, nihče ne mote biti bolj božji od božjega...

 

pozdravček

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OTOŽNA, eno do načel : NIHČE NI KRIV, VSI SE LE UČIMO....

to moramo brezpogojno sprejeti in pogumno iti dalje, pa tudi če pri tem naredimo traparijo, to je le kamenček v mozaiku življenja.... nihče ni kriv...prav nihče.... še najmanj pa ti sama, sprejmi svojo kot ji ti praviš "napako" z  vso ljubeznijo, tudi to si ti, nihče ne  mote biti bolj božji od božjega...

 

pozdravček

:palec: :palec: x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak a samo jaz občutim občutek krivde in to javno priznam??? xnckrivx

Nicky - hvala ti za lepo vzpodbudo x:)x

Daj no Otožna!

 

Ti ga čutiš in priznaš.

 

Pa saj ga tudi sam, a takrat se vprašam: In zakaj ga občutim? Kje tiči vzrok za to? Kdo je tako močan, da sem brez razmisleka sprejel njegov prav, njegove vrednote življenja - saj je vendar popolnoma drugačen človek - le kako naj bodo njegove vrednote in njegovi cilji tudi moje vrednote in moji cilji?!

 

Jasno Otožna, da nismo svetniki, a, ko boš ugotovila, da: ti še enkrat povem:

 

Obtožuješ in kriviš edinega človeka, ki ti ves čas pomaga, ki dela vse tako, kot ti hočeš, niti za trenutek se ne obotavlja narediti drugače - se ti to zdi fer? In to zaradi nekih razlogov, ki jih niti ne poznaš!

 

Morda pa v tem grmu tiči zajec. Vsakič, ko občutiš krivdo, postani tiho in se posluša - vsakič se poslušaj in sliši - le od kje izhaja ta moj občutek krivde?

 

In ti povem še eno, ko se tako rada kriviš! In ko rada občutiš krivdo.

 

Največjo krivdo, ki jo delaš komerkoli na tem svetu je:

 

Da kriviš sebe. - To je največja krivica, ki jo lahko narediš komerkoli. Razmisli.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

Tkole je to, mogoče sem predstavila napačno podobo o sebi, ker sem izpostavila ta vidik, ampak ko si mi napisal, naj delujem že sedaj, sem imela občutek, da bi bilo resnično potrebno delovati v tej smeri. Recimo občutek krivde - šef slabe volje, pa razmišljam, kaj hudiča sem spet narobe naredila. Mogoče je to tisto o čemer si govoril ko si pisal, da je moje počutje odvisno od okolice ...

definitivno pa ne sprejmem neko mišljenje, če to ni moje mišljenje, ne sprejmem nekaj za sveto, če nisem to jaz. Tud boriti se znam za svoj prav.

Ša še to Sonce kvadrat pluton - tesnoba, kompeks krivde,... Ha, ha, nisem jaz kriva, moj sonček s plutonom. Ma ne hecam se.

Veliko stvari v tvojem odgovoru je pika na i v mojem razmišljanju, tisto, kar je še manjkalo in v smehu se vprašam, pa kje si bil lansko in predlansko leto.

Pa pe to jaz vem, da se moji cilji in vrednote in smisel ralikujejo od njegovih, recimo, da sva ga poimenovala Otožen xrolleyesx , ker pa on to ne prizna, potem pa jaz postanem besna, to je torej radikalen prijem. Prav prijetno je, da mi svetuje nekdo, ki me osebno ne pozna, ker neobremenjeno piše, ker ne sedi nasproti mene, ampak malce prehitro si pa zaključil, da rada občutim krivdo, evo tu se ne strinjam.Uh!

Hvala za odgovor in uživaj v prelepem dnevu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

Tkole je to, mogoče sem predstavila napačno podobo o sebi, ker sem izpostavila ta vidik, ampak ko si mi napisal, naj delujem že sedaj, sem imela občutek, da bi bilo resnično potrebno delovati v tej smeri. Recimo občutek krivde - šef slabe volje, pa razmišljam, kaj hudiča sem spet narobe naredila. Mogoče je to tisto o čemer si govoril ko si pisal, da je moje počutje odvisno od okolice ...

definitivno pa ne sprejmem neko mišljenje, če to ni moje mišljenje, ne sprejmem nekaj za sveto, če nisem to jaz. Tud boriti se znam za svoj prav.

Ša še to Sonce kvadrat pluton - tesnoba, kompeks krivde,... Ha, ha, nisem jaz kriva, moj sonček s plutonom. Ma ne hecam se.

Veliko stvari v tvojem odgovoru je pika na i v mojem razmišljanju, tisto, kar je še manjkalo in v smehu se vprašam, pa kje si bil lansko in predlansko leto.

Pa pe to jaz vem, da se moji cilji in vrednote in smisel ralikujejo od njegovih, recimo, da sva ga poimenovala Otožen  xrolleyesx , ker pa on to ne prizna, potem pa jaz postanem besna, to je torej radikalen prijem. Prav prijetno je, da mi svetuje nekdo, ki me osebno ne pozna, ker neobremenjeno piše, ker ne sedi nasproti mene,  ampak malce prehitro si pa zaključil, da rada občutim krivdo, evo tu se ne strinjam.Uh!

Hvala za odgovor in uživaj v prelepem dnevu.

:palec: Otožna

 

 

Malo si prečitaj svoja prejšnja pisanja.

 

Ves čas govoriš o krivdi..... torej jo imaš po svoje rada....ali pač ne...pomembno je, da si začela o tem razmišljati, še boljše pa bi bilo, ko bi sebe opazovala.

 

 

Spomnim se mojih začetkov z DZKjem, ko nikakor nisem priznal svojih lastnosti. Pa ni težko!

 

Veš zakaj? Ker imaš tudi ti vsako lastnost, ki jo opaziš - tista, ki te boli ali pa te veseli - tista je pa še posebej poudarjena.

 

Smo kot instrumenti - zapojemo le takrat, ko je v okolici enak zvok, kot ga zmoremo narediti sami.

 

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prihaja mesec bele kovine 6

Po eni strani politični mesec

Po drugi pa nekako zoprn mesec za tiste, rojene v znaku vijoličnega ognja 9

 

Rojeni v znaku 9 bodite pozorni: Že do 9. oktobra, ko se začne novi KIjevski mesec skušajte razčistiti s svojimi drobnimi nezadovoljstvi, ki po tem datumu postanejo velika nezadovoljstva in pridejo na dan kot vulkan, ki ga okolica kaj težko prenese.

 

To je sicer odličen čas za spremembe - vendar le, če so premišljene in načrtovane, narejene po planu ne pa iz trenutne nejevolje. Odličen čas za spremembno partnerja - zaključek stare ali začetek nove zveze. Odličen čas, da lahko tudi vidimo, če naša obstoječa zveza lepo teče - če v tem času nimate težav s partnerjem (čitaj: sami s sabo) pomeni, da imate solidne odnose.

 

Lep pozdrav in poskusite odpreti svoje srce za nove ideje.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, zdravo.

danes imam prošnjo oz. moja prijateljica te prosi, če lahko tudi njej nekaj poveš. Takole, za seboj ima ponesrečen zakon, poln nasilja iz moževe strani, hud boj in končno ločitev. Trenutno je v resni zvezi z drugim, razmišlja o poroki in je malce nesigurna (strah je razumljiv kajne?).Upa, da ji boš odgovoril:

ON 21.06.1961

ONA 07.08.1963

 

V njenem imenu se ti zahvaljujem.

Otožna (1,7 x;)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, zdravo.

danes imam prošnjo oz. moja prijateljica te prosi, če lahko tudi njej  nekaj poveš. Takole, za seboj ima ponesrečen zakon, poln nasilja iz moževe strani, hud boj in končno ločitev. Trenutno je v resni zvezi z drugim, razmišlja o poroki in je malce nesigurna (strah je razumljiv kajne?).Upa, da ji boš odgovoril:

ON  21.06.1961

ONA  07.08.1963

 

V njenem imenu se ti zahvaljujem.

Otožna (1,7 x;)x )

Otožna

 

mislim, da bo to potrebno narediti v osebnem sporočilu, saj te prijateljica najbrž ni prosila, da naj bo to javno.

 

Prosim, če pošlješ še datum prejšnjega moža in rojstne datume partnerjev,

pa datum poroke.

 

Če je živela v istem gospodinjstvu še z drugimi ljudmi /oče mama, pa še za te)

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Ponovno sem prijadrala v ta del tvojga podforuma.

zanima me namreč, kaj mi lahko poveš o Njem. čisto novo poznanstvo. Zgleda topel človek.

Kako kaže skoz prizmo 9zki-ja glede uspeha in vrsto odnosa med nama oz. kje vidi šibke in kje močne točke? Hvala

 

Jest 463

On 9.5.76 (62+)

 

:vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Ponovno sem prijadrala v ta del tvojga podforuma.

zanima me namreč, kaj mi lahko poveš o Njem. čisto novo poznanstvo. Zgleda topel človek.

Kako kaže skoz prizmo 9zki-ja glede uspeha in vrsto odnosa med nama oz. kje vidi šibke in kje močne točke? Hvala

 

Jest 463

On 9.5.76 (62+)

 

:vio:

Sasha

 

Sasha: 463

On : 629

 

Pa res hočeš vedet', al' ne bi mal' probala prej?

 

Se mi zdi, da si še tako mlada, da ti ni potrebno že čisto ob začetku zapečatit zveze z določeno sliko, ki bi jo izrisal kdorkoli, četudi preko DZK!

 

Seveda je med vama zelo velika privlačnost, to je zelo dobro.

Šibka točka je komunikacija - no, zaljubljenost je tisti čas, ko se da to najbolj uskladiti, razen če se večino časa pogovarjata francosko x:Dx !

 

Vsaka zveza lahko štima. Odvisno od tega, kako daleč je z osebno rastjo prišel posameznik, oziroma par. Vendar je komunikacija res zelo zelo pomembna, in v vajinem primeru je potrebno na tem področju veliko narediti, saj je tudi tretja točka pri vama NE - to je življenjska pot. In če želita uskladiti le-to, jo si jo lahko vsaj delno uskladita z dobro komunikacijo. Vendar pa komunikacija ni le besedna - a urejamo jo lahko večinoma le tu.

 

Komunikacija je zelo pomembna zadeva. Za uspešno kompatibilnost po DZKju rabiš dve točki, kjer je odgovor DA.

 

Pri srčku je ok : DA

Pri komunikaciji : NE - to je stvar, ki se jo delno da urediti

življenjska pot: NE

________________________________________________________

Skupaj = NE

 

Še enkrat. to je le DZK pogled. Mnogo zvez je takšnih, ki po DZK niso prave, pa so vsaj na videz tudi uspešne. Še več je takšnih, ki so uspešne dokaj dolgo časa, vendar pa se v srednjih letih - tja po 35tem letu začnejo krhati, ker želi vsak svoj stil življenja. Če eden od dveh "počepne" in se priklopi na življenjsko pot drugega - pa to ni njegova življenjska pot, je tak človek v večini nesrečen. Če pa gresta vsak svojo življenjsko pot, je pa le-to težko usklajevati.

 

V zvezi kot je tale, je dinamika odnosa zelo vihrava, kar pomeni polno lepih trenutkov, a še več tistih, ki si jih človek ne želi. Če to znata uspešno uravnavati, je tudi to lahko dobra zveza. A je zelo težko.

 

Sori. Drugič ne vprašaj, če ne želiš izvedet mnenja.

 

lp, Vojko

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri srčku je ok : DA

Pri komunikaciji : NE - to je stvar, ki se jo delno da urediti

življenjska pot: NE

________________________________________________________

Skupaj = NE

 

Sori. Drugič ne vprašaj, če ne želiš izvedet mnenja.

 

lp, Vojko

 

 

Vojko

x^x Vojko!

 

Vprašala sem za vrsto odnosa in za uspeh odnosa.

Nekako razlikujem veliko odnosov. In nisem niti najmanj razočarana kar si napisal. Tako, da mi je smešno, ko si napisal, da "sori, ampak naj ne sprašujem če ne želim vedeti"... x:px

 

Začutila sem, da bi bilo dobro prijateljstvo, nič več. In neka zanimiva povezava. Pa sem hotela slišati še tvoj opis.

 

x:)x x;)x tnx.

Sas

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri srčku je ok : DA

Pri komunikaciji : NE - to je stvar, ki se jo delno da urediti

življenjska pot: NE

________________________________________________________

Skupaj = NE

 

Sori. Drugič ne vprašaj, če ne želiš izvedet mnenja.

 

lp, Vojko

 

 

Vojko

x^x Vojko!

 

Vprašala sem za vrsto odnosa in za uspeh odnosa.

Nekako razlikujem veliko odnosov. In nisem niti najmanj razočarana kar si napisal. Tako, da mi je smešno, ko si napisal, da "sori, ampak naj ne sprašujem če ne želim vedeti"... x:px

 

Začutila sem, da bi bilo dobro prijateljstvo, nič več. In neka zanimiva povezava. Pa sem hotela slišati še tvoj opis.

 

x:)x x;)x tnx.

Sas

Sasha

 

Hja, vidiš, tukaj je zaigrala vlogo moja usmerjenost mišljenja. Pač večina vpraša ali bi lahko bil nekdo njihov življenjski partner ali ne. In odgovor je bil usmerjen tako.

 

Kot sem se naučil, pa tudi opazil sam je v prijateljstvih raznolikost odnosov veliko večja kot v partnerstvih. Menim, da ne bi bilo osnovano, če bi rekel, da kakšno prijateljstvo ne bi bilo mogoče, saj v prijateljstvu vsak išče kaj drugega. Mnogi iščejo drugačnost, drugi podobnost, tako, da pravila ne znam videti.

 

Pa poglejva še enkrat

 

Sasha: 463

On : 629

 

 

Prav si povedala. To so v duši zelo topli ljudje, vendar pa jih mnogi jemljejo kot zelo hladne.

Zelo sta si različna, tako kot osebnosti, kot v komunikaciiji. To dela vajin odnos zelo dinamičen in zanimiv. Prav gotovo vama ni dolgčas.

 

Ljudje kot je on so najbolj zvesti ljudje med vsemi devetimi znaki v Devetzvezdnem KIju. To pomeni, da te ne bo pustil na cedilu. Včasih so malo togi, odločajo se na videz hitro za stvari, katerih iniciator so sami in običajno počasi, ko se odločajo o predlogih drugih ljudi.

 

Če se s tem človekom družiš kot prijateljica, gresta zelo dobro skupaj, čeravno se ti lahko zgodi, da boš včasih - po dolgem klepetu z njim tudi utrujena.

 

Tvoji cilji podpirajo njegove in načelno se on zelo dobro počuti ob tebi, torej tudi ti solidno ob njem.

 

Če želiš vedeti več, ti še napišem, zdajle pa končujem, ker imam opravke.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sasha

 

Hja, vidiš,  tukaj je zaigrala vlogo moja usmerjenost mišljenja. Pač večina vpraša ali bi lahko bil nekdo njihov življenjski partner ali ne. In odgovor je bil usmerjen tako.

Vojko!

 

Po mojih izkušnjah, tudi prijatelj ne more biti vsak. Vsaj pri meni ne. Če ni feelinga, pogrešam povezavo med dvema.

 

Hvala za nov odgovor. Sem zadovoljna.

 

Papa

Sas

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sasha

 

Hja, vidiš,  tukaj je zaigrala vlogo moja usmerjenost mišljenja. Pač večina vpraša ali bi lahko bil nekdo njihov življenjski partner ali ne. In odgovor je bil usmerjen tako.

Vojko!

 

Po mojih izkušnjah, tudi prijatelj ne more biti vsak. Vsaj pri meni ne. Če ni feelinga, pogrešam povezavo med dvema.

 

Hvala za nov odgovor. Sem zadovoljna.

 

Papa

Sas

Ej Sasha

 

bolj se ne morem strinjati s teboj kot se.

 

In ravno v tem je čar, da iščemo, da čutimo, da se spoznavamo in dopolnjujemo.

Le kako bi bilo, če bi si prijatelja izbrali kar iz telefonskega imenika x:Dx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Le kako bi bilo, če bi si prijatelja izbrali kar iz telefonskega imenika x:Dx

zakaj pa ne x:Dx :palec:

Pokowc,

 

Gotovo si zelo napredna duša!

 

Meni še ne rata.

 

Probaj pa povej, kdo ve, morda pa je to pravi način!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino 7 6 6

T1 - 7 7 5

T2 - 7 6 6

 

Bila sva pri temu da jaz pa ti dve tini nikol ne bo skupaj nevem kaj, no hm ja prijateljstvo mi gre kar lepo z mojo dvojčico T2, T1, pa je bil čisti fiasko...... ampak to je pravzaprav vseeno mene zanima zdajle pa ena nova.... reciva ji V(kot Vesna, ne ni Vojčica) pa dodajmo k temu da je 656 hm se mi zdi, nikol ne vem pri moji matematiki.. hehe :) pravzaprav ne matematiki moji natančnosti in poznavanju postopka.... 1986 9.februar se mi zdi, sigurno je že znotraj februarja, al je 8.9., hm zanimivo stvari ki si jih ne zapišem si jih zapomnim če jih zapišem pozabim takoj... jaj, kt bi pozabil moj rojstni datum.... ajd, mislim da je to dovolj za izračun, ni treba ur in to ja ? ponovmo postopek, in reč mi da je 6 pa 5 prav, za tisto šest na koncu, pa hm kdo ve, se mi je zdelmal čudn,.... 1986=24 6 11-6=5 :) 5 dam v tabelco je 2, aha, in pol pogledam kontinuiteto skozi tabelce pride 3.. 523 ??? zveni seksi, ej ampak če mi rečeš da je prav bo kar kul.... hm morda seveda tudi ni ampak za 5 pa 2 sem prepričan pol pa kar pride pride....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...