Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Pozdravljen Vojko! Še jaz bi prosila za razlago. Jaz:591 in on:822. Se že vnaprej zahvaljujem.

Tijana

 

Prosim prečitaj uvode v prejšnje analize.

 

SI?

 

RES?

 

Pomembno je.

 

OK.

 

Jaz:591

on: 822

 

To partnerstvo je v začetnih fazah kar ugodno - posebej zanj, kajti dokaj dolgo časa rabi, da postane res intimen (mislim predvsem v izražanju čustev in osebnega sveta - mogoče izgleda drugače, vendar ti ljudje redko zaupajo drugim svoj notranji svet)

 

Med takima dvema se kaj hitro vzpostavi zaupanje, saj sta si precej podobna. Ravno tu ša čaka zanka, saj si čez čas postaneta precej dolgočasna.

O

 

Izziv pa je tudi medsebojno razumevanje, saj je način komunikacije precej različen, hkrati pa ne toliko, da se ga ne bi dalo premostiti. Tu veliko naredi on.

ne

 

Življenjski cilji so različni in njegovi izrivajo tvoje.

ne

 

Takšno partnerstvo je lahko solidno, oba pa bi običajno pogrešala malo več ognja in podpore v mesebojnih odnosih. Ne glede na to kako in koliko se trudita težko veliko naredita za skušno osebno zadovoljstvo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Malo listam tale forum in vidim, da je pravzaprav malo idealnih kombinacij. Tistih, ki dajejo nekaj več... :o|o:

Sama sem 555 in tele rumene prsti so kao težavne (jadna ja) :sori: .

Kaj bi bila pravzaprav idealna kombinacija za 555?

 

Lp!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo listam tale forum in vidim, da je pravzaprav malo idealnih kombinacij. Tistih, ki dajejo nekaj več...  :o|o:

Sama sem 555 in tele rumene prsti so kao težavne (jadna ja) :sori: .

Kaj bi bila pravzaprav idealna kombinacija za 555?

 

Lp!

Vanda

 

Razmisli malo tole. . . . . . . .

 

Tisti, ki živijo lepo, srečno, bogato življenje......

 

- ne iščejo zadovoljitve drugje

 

- imajo večjo možnost, da "zaspijo" v svoji sreči....

 

 

- .....

 

Zakaj bi se torej javljali na forumu?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okej Vojko, čisto dobro vem, kaj misliš. V bistvu me je tale DZK zadnje dni ful zanimiral in sem vprašala bolj iz radovednosti, česar pa ti ne maraš; torej pustiva to.

 

Javljanja na forumu ne povezujem ravno preveč s svojo srečo, mi je pa prijetno in všeč, zato se bom verjetno še kar javljala. (Te moti?)

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okej Vojko, čisto dobro vem, kaj misliš. V bistvu me je tale DZK zadnje dni ful zanimiral in sem vprašala bolj iz radovednosti, česar pa ti ne maraš; torej pustiva to.

 

Javljanja na forumu ne povezujem ravno preveč s svojo srečo, mi je pa prijetno in všeč, zato se bom verjetno še kar javljala. (Te moti?)

 

Lep pozdrav!

Vanda

 

Vesel sem vsakega vprašanja, ki se pojvai na forumu

in

malo žalosten za vsakega, ki ga ne morem odgovoriti (kadar takšen odgovor še ni objavljen, ali na voljo ni litereature)

 

Dobrodošla torej in hvala ti za tvoje prispevke, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

Mene zanima kako je z odnosi z možem. Poročena sva 20 mesecev in zaenkrat nama gre dobro.

Jaz 10.03.1970, M. Sobota

Mož: 04.04.1975, Čakovec, Hrvaška

 

Hvala vnaprej in lep pozdrav!

 

diamant xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx  xrolleyesx Vojko, če imata dva isto število 4, to ni preveč dobro x?x  x?x  x?x

Lunca

 

Hvala za vprašanje.

Kot priznava večina astrologov in kot sem že sam večkrat napisal, ni dokazano, da bi se dalo s katerimkoli načinom najti dva človeka tako, da bi živela srečno in bogato življenje.

 

Kajti pri ljubezenskem odnosu je potrebna najprej ljubezen.

Najbrž bi bilo to tudi dovolj, če bi znali res ljubiti - ali morda boljše rečeno - res ljubili.

 

No, po vsem svetu pa so kljub temu nastale metode, s katerimi naj bi našli boljše zveze.

KIGAKU je ena od teh metod, po naše ji rečemo Devetzvezdni KI ujemanja usod.

 

V osnovi govori o tem, da je neko naravno - energisjsko sožitje dveh ljudi lahko bolj uspešno, kot pa sožitje dveh drugih, četudi se oba para ljubita. Že samo prisotnost drugega, s katerim se skladamo, prinaša večjo srečo, več zadovoljstva in blaginjo kot pa tistih dveh, ki se ne skladata.

 

1. Načelno je to, kar si napisala res, vendar je potrebno vedeti, da ženske včasih in v določenem obdobju spet prevzamejo svojo naravno energijo in tako ne pomeni vedno, da je ženska po DZKju 4.

 

2. mnoga partnerstva nastanejo - in so lahko dolgo časa uspešna, ker je današnji človek ves čas pod stresom in je njegovo življenje podrejeno "zunanji" energiji - torej živi v svojem "mladostnem" jazu. Kar pa ne pomeni, da je srečen in da doseže blaginjo.

 

Blaginja v tem kontekstu pomeni, srečo, zadovoljstvo, zadovoljivo materialno stanje, dobra družba - ki zadovolji mnoge čustvene potrebe ljudi - otroci, prijatelji, starši,.....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

Mene zanima kako je z odnosi z možem. Poročena sva 20 mesecev in zaenkrat nama gre dobro.

Jaz 10.03.1970, M. Sobota

Mož: 04.04.1975, Čakovec, Hrvaška

 

Hvala vnaprej in lep pozdrav!

 

diamant xDDx

Pozdravljena Diamant

 

Me veseli, da si se oglasila v tem podforumu. Dobrodošla in hvala za vprašanje.

 

Veš kaj se sam sprašujem, ko dobim takole vprašanje?

 

Čemu sprašuješ o odnosih s partnerjem, če pa "dobro" vozita, če si zadovoljna! Zakaj dvomiš. Verjemi vase, ljubi ga.

 

Pa poglejva še po KIju:

 

Jaz : 10.03.1970 3 4 4

Mož: 04.04.1975 7 7 5

 

Kot vidim, vlada med vama velika privlačnost. Tako takrat, ko sta v družbi in tudi, ko sta sama. Ti zase zahtevaš ogromno svobode, on je rad veliko v družbi, vendar mu dom tudi izredno veliko pomeni, kljub temu, da na zunaj ne izgleda tako. Je dober organizator, ki na življenje na videz gleda zlahka, brez, da bi se posebej močno trudil, da bi kaj naredil vnaprej.

 

Če želita, da bodo odnosi še naprej lepi, ves čas delajta na komunikaciji - tako, da bosta vedno vedela, da sta pravilno razumela en drugega in to brez tvoje jezljivosti ali užaljenjosti, ki je lahko kar pogost gost v vaši hiši.

 

Vse dobro,

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen.

 

Moja prijateljica (2 5 2) se je lani razšla z možem (5 1 9), sedaj pa ima novega prijatelja (4 2 7). Ali lahko kakšno rečeš o perspektivnosti nove zveze?

 

Sprašujem z njenim vedenjem in soglasjem, se razume.

 

Hvala in lep dan. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen.

 

Moja prijateljica (2 5 2) se je lani razšla z možem (5 1 9), sedaj pa ima novega prijatelja (4 2 7). Ali lahko kakšno rečeš o perspektivnosti nove zveze?

 

Sprašujem z njenim vedenjem in soglasjem, se razume.

 

Hvala in lep dan.  x:)x

Vanda

 

Hvala za vprašanje.

 

No, verjamem, da se je razšla lansko leto. Verjamem pa tudi, da se je zveza "razklala" že leta 2002, pa sta očitno vztrajala.

 

O perspektivnosti nove zveze...... pa ne bova pisala tukajle.

 

Načelno tega ne delam. Če res nima interneta se lahko zmenimo za OS,

menim, da ni fer, da je objavljeno javno, ko gre za tretjo osebo.

Imam pa tudi cel naslov na spletni strani!

In potem karmično breme nosiš ti....

Še zase marsikdo raje vidi, da so bolj osebne stvari na OS.

Si še vedno za?

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

undefined
Živjo Vojko!

 

Zelo me veseli, da si mi odgovoril. Žal še ne znam označiti citiranega besedila, ampak moje vprašanje je izpred dveh dnevov.

Vprašal si me, zakaj sprašujem za najino zvezo, če je vse v redu. To pa zato, ker me zanima, če bo tudi v prihodnje vse v redu, saj je za mano ena razpadla dolgotrajnejša zveza in ne bi rada, da se vse skupaj ponovi. Amapak če vse temelji le na komunikaciji potem je vse OK, saj se o vsem pogovarjava. Res sem pa jaz včasih hitre jeze in razdražljiva.

 

Hvala še enkrat!

 

 

diamant

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

undefined
Živjo Vojko!

 

Zelo me veseli, da si mi odgovoril. Žal še ne znam označiti citiranega besedila, ampak moje vprašanje je izpred dveh dnevov.

Vprašal si me, zakaj sprašujem za najino zvezo, če je vse v redu. To pa zato, ker me zanima, če bo tudi v prihodnje vse v redu, saj je za mano ena razpadla dolgotrajnejša zveza in ne bi rada, da se vse skupaj ponovi. Amapak če vse temelji le na komunikaciji potem je vse OK, saj se o vsem pogovarjava. Res sem pa jaz včasih hitre jeze in razdražljiva.

 

Hvala še enkrat!

 

 

diamant

Diamant

 

Menda res je moj odgovor tebi bolj skromen. Morda zato, ker si pač ustvarjam iluzijo, da vsak, ki hodi tukaj po forumu - ali po tej temi, prečita še kaj od tega, kar je napisano drugim.

 

Nisem pa ti napisal vsega, kar bi lahko, iz več razlogov.

 

Ker:

- sta že poročena - in to malo časa

- ker praviš, da v redu vozita (tu sem poudaril komunikacijo, da bi odlično skupno življenje še nadaljevala)

- ker menim, da je pri relacijah, ki so nekakp že potrjene (poroka) in gredo v redu, nesmiselno kazati na zadeve, ki bi lahko bile težavne.

 

Odgovore na podobna vprašanja si lahko prečitaš v prejšnjih objavah, saj je razložena večina konceptov skupnega življenje Devetzvezdnega KIja. Kajti ne zdi se mi smiselno preveč ponavljati stvari, ki so bile napisane že nekajkrat in vsakič sem skušal temo še malo dopolniti. Vem, da si na forumu še nova in da ne moreš kar naenkrat prečitati vseh zadev, sam pa želim čuvati svoj čas in ga živeti čim bolj usklajeno.

Poleg tega bi rad, da se res zavedaš, da gre takšna analiza v javnost - vsem na forum in da ti to morda ne bi bilo všeč.

 

Vsakemu, ki ima željo po popolni privatnosti, seveda odgovorim z OS.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

No, upam, da nisem preveč zakompliciral.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko...

Sprašujem in sprašujem po forumu...pa nič

 

Sama nisem ravno izobražena v astrologiji, no nekaj pa že vem, ampak za tale devetzvezdni Ki slišim prvič.

Zelo rada bi izvedela, kakšen je najin odnos s partnerjem v tem okviru. Zavedam se, da so najina značaja tako podobna, da med nama prihaja do občasnih trenj in poskusov prevlade.

Prosila bi ta za analizo najinih značajev in na kaj bi morala biti pozorna oz. kaj lahko sama spremenim (tisto, kar je v celoti odvisno od mene).

 

Moj rojstni datum 20.08.1970 ura 11.11 min

Njegov 08.08.1971 ura cca.19.30 oba Ljubljana

 

Za odgovor se ti že v naprej najlepše zahvaljujem!

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko...

Sprašujem in sprašujem po forumu...pa nič

 

Sama nisem ravno izobražena v astrologiji, no nekaj pa že vem, ampak za tale devetzvezdni Ki slišim prvič.

Zelo rada bi izvedela, kakšen je najin odnos s partnerjem v tem okviru. Zavedam se, da so najina značaja tako podobna, da med nama prihaja do občasnih trenj in poskusov prevlade.

Prosila bi ta za analizo najinih značajev in na kaj bi morala biti pozorna oz. kaj lahko sama spremenim (tisto, kar je v celoti odvisno od mene).

 

Moj rojstni datum 20.08.1970 ura 11.11 min

Njegov                  08.08.1971 ura cca.19.30 oba Ljubljana

 

Za odgovor se ti že v naprej najlepše zahvaljujem!

Hoj Majica

 

Pa ti to resno? Ali kar tako, malo, da povprašaš za štos.

Pri meni namreč je bolj malo heca, kar zadeva pa DZK pa nič!

Bi me prosila, ali me prosiš?! x:Dx

No, saj si se že zahvalila. No tukaj pa se heci nehajo.....razen še pri imenu!

 

Majica 20.08.1970 3 8 9

Majček 08.08.1971 2 5 2

 

Majica. Če želiš le opis značajev, te prosim, da si to ogledaš na moji spletni strani, saj je tam dokaj dober opis.

 

Drugo vprašanje je zelo zanimivo, zapelje pa me v pomisleke, da se želiš spremeniti.

No, če je to res, potem ti pač ne povem nič drugega kot to. Taka kot si, si čisto ok. Nič ni treba spreminjati na silo. Po moje je edini pravi način "spreminjanja" - spoznavanje samega sebe (seveda tudi preko drugih) Spreminjanje samega sebe na silo (ali z navdušenjem, da bi komu godili), pa vedno pripelje do nezadovoljstva.

 

Če si me želela vprašati, kaj bi se dalo v odnosu narediti, da bi bil boljši?

 

Med vama je velika privlačnost, ki bo obstajala vedno, kadar bosta bolj intimna. V družbi bo ta privlačnost po malem izpuhtela. Pazi na to, da te on ne zapelje v razvajenost in brezdelje, kajti zelo rad ustreže vsakemu, še posebej pa tistemu, ki mu je pri srcu. To bi te polenilo, on pa bi morda v zameno za svoje dajanje počasi zahteval del tvoje svobode, ki pa je nikakor nočeš (in ne moreš) dati.

 

Potrudita se v komunikaciji, saj tu nastaja nekaj nesporazumov.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh Vojko...kako prav imaš...res nisem pripravljena dajati svobode...saj zato pa sem rekla, da bi se skušala spremeniti...rada komandiram, ego me boli vsakič, ko se ne obrne takoj k meni, ko ga pokličem...ampak verjetno si mi hotel povedati...OK omiliti, ne se spreminjati...

In še to, imaš prav, on resnično veliko daje...pa sem se malo polenila... x:Dx x:Dx x:Ix

 

Hvala in lepo pozdravljen :palec: x:)x x:Xx

A ni to hecno, nekdo ti mora povedati, kdo si v resnici :o|o: x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh Vojko...kako prav imaš...res nisem pripravljena dajati svobode...saj zato pa sem rekla, da bi se skušala spremeniti...rada komandiram, ego me boli vsakič, ko se ne obrne takoj k meni, ko ga pokličem...ampak verjetno si mi hotel povedati...OK omiliti, ne se spreminjati...

In še to, imaš prav, on resnično veliko daje...pa sem se malo polenila... x:Dx  x:Dx  x:Ix

 

Hvala in lepo pozdravljen :palec:  x:)x  x:Xx

A ni to hecno, nekdo ti mora povedati, kdo si v resnici :o|o:  x:Dx

Majica

 

Moje grobo razmišljanje:

 

Omiliti!!!!!

 

To je ravno tako nasilje sama nad sabo.

 

Ali je bil takrat, ko si ga spoznala zavezan tebi?

Ti je bil všeč?

Zakaj ti potem ne bi bil všeč danes, če bi bil svoboden.

Če se obnaša tako kot čuti.

 

Se ti ne zdi, da boš veliko bolj srečna, ko bo z veseljem prišel k tebi in ne zato, ker čuti dolžnost, ko mora, ko je to najlažje itn.

 

Ali lahko psa, mačko, ptička, prisiliš, navadiš, mu ukažeš, da te ima rad?

Zakaj bi se tako moral obnašati človek.

 

Se ti ne zdi, da je ljubezen nekaj takšnega, kar je prostovoljno?

 

Če bi pa delali samo podjetje - takrat pa je malo drugače. Je pa res, da je družina običajno bolj podobna podjetju in socialni ustanovi kot pa prostovoljnemu združevanju dveh oseb.

 

Ko se dva združita in si pripadata samo zaradi sebe, takrat tudi njuna okolica čuti to toplino. Takrat ni potrebno čutiti dolžnosti do otrok, saj zanje skrbita z ljubeznijo. itn.

 

Želim ti povedati - poskusi se spoznavati. Bolj, ko se poznamo, bolj smo tolerantni, bolj čutimo in razumemo sočloveka.

 

Vojko

 

P. S. In zdi se mi čisto v redu, če od drugih izvemo, kdo, kaj in kakšni smo. Saj ti drugi so šele pravo ogledalo.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Vojko...z vsako tvojo besedo se popolnoma strinjam...zavedam se tega, da prisila rodi odpor...ma, ne...v bistvu ni tako, kot sem govorila...saj veš, vse je karikirano, jaz vem, da ima on mene rad.

Obstaja pa med nama...verjetno pa je tako v vsaki normalni in zdravi partnerski zvezi, da dva, ki se imata sicer neizmerno rada, poskušata potegniti lonček malce bolj na svojo stran... :inocent:

 

In res...dva, ki se imata rada, se imata zaradi drug drugega...konec koncev ni drugega razloga...

V samski dobi sem preštudirala ogromno knjig poljudne psihologije - med partnerji...heh...doktorirala bi lahko x:o)x mogoče sem se navzela tega sranja...ker sem si rekla, da moj naslednji bo blizu mojim predstavam, ali pa raje ostanem sama...no, pa spoznaš, da ni popolnega človeka...so le odstopanja...ki pa jih sprejmeš, ali pa ne...

 

Moje razmišljanje...

 

Lepo si mi povedal, nekaj novega sem odkrila o sebi... x:)x

 

Toplo te pozdravljam...pa malo bolj bom spremljala ta forum...se še kaj naučim xDDx

 

Mimo grede...imaš izredno lep način izražanja, človeka kar pomirjujoče uspava... x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem malo pregledovala "števila" in ugotovila, da poznam kar nekaj ljudi, ki imajo prvo število 8, 2 ali 5; moja so 1 9 6. kakšni so pravzaprav lahko odnosi med vodo in zemljo? moja prva asociacija je bila blato x:Ix x^x :inocent: ...........sam to je sam fora mojga čudnega smisla za humor x:Ix . me pa res zanima kako je s tem.

 

ja, majica ima prav...........veselje brati :palec: x:)x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem malo pregledovala "števila" in ugotovila, da poznam kar nekaj ljudi, ki imajo prvo število 8, 2 ali 5; moja so 1 9 6. kakšni so pravzaprav lahko odnosi med vodo in zemljo?  moja prva asociacija je bila blato  x:Ix  x^x  :inocent: ...........sam to je sam fora mojga čudnega smisla za humor  x:Ix . me pa res zanima kako je s tem.

 

ja, majica ima prav...........veselje brati  :palec:  x:)x  x;)x

Amis

 

Zanimivo vprašanje, hvala ti.

 

Vode običajno potrebujete trden, formaliziran okvir v katerem potem lahko delujete.

Redka bela voda 1, zna samostojno dobro delovati sama in v svobodi. Voda vedno išče strugo, korito, udolbino itn, in dobi njeno obliko.

 

Oblika pa je tudi vrsta nadzora - torej, želi si okolje, v katerem ji ne bo potrebno preveč razmišljati o nekaterih stvareh, da bo laže razmišljala o drugih. In če so pravila dana, se tudi lažje pritožuje nad njimi, posebej, če se jih "ne da" spremeniti. (tako reagira nerazvita voda).

 

8 2 in 5 pa so tudi pomembna prstena znamenja - energije. Najbrž se oni dobro počutijo v tvoji okolici, kajti, belo vodo 1 v življenju čaka še en pomemben izziv - rada in zlahka se spremeni v "tistega", ki je poleg nje. Je lahko kot jezero, v katerem lahko gledaš svoj obraz, ali pa postane razburkana kot jeznoriti navijač in v njej ne vidimo ničesar drugega kot njeno razburkanost.

 

Glede na to, da si v podznaku 9, pa mi je najverjetnejša tretja varianta. Najbrž se v družbi obnašaš kot 9, saj hočeš svoje srce skriti pred okolico - kot večina voda - in pokazati svoj živahnejši del. S tem delom pa so prsti še posebej zadovoljne.

 

Seveda je še polno možnosti in bi moral gledati za vsakega od teh ljudi posebej. Rano v prijateljskih odnosih velikokrat pride do izraza tudi izpopolnjevanje, kjer iščemo nekoga, s katerim se izpolnjujeva. kateri ima takšne lastnosti, kot jih sam pri sebi pogrešam in obratno.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haj, vojko :palec:

 

moram priznati, da sem že razmišljala tudi o tem, kar si napisal. in definitivno drži, da se mi je že zgodila "izguba identitete" v nekaterih obdobjih v življenju. pa saj se člevek vedno kaj novega nauči- tudi iz takih iskušenj. x:)x

tale tretja varianta je kar u redu, vsaj na splošno. so pa nekatere izjeme v mojem življenju, kjer se mi zdi popolnoma varno biti to kar sem x:o)x in me poznajo v vseh variantah x;)x .

zanimalo me je, če je kakšna razlika med ujemanjem oz. razumevanjem z 8 5 2. vse troje je zemlja, vendar je med njimi najbrž kakšna razlika.

 

thx x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Zanima me kako bi se ujela s fantom:

on: 546

jaz:445

 

Spoznala sem ga pred kratkim, me pa zanima ali je med nama kakšna skupna točka, bi se lahko razumela...

 

Hvala

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Zanima me kako bi se ujela s fantom:

on: 546

jaz:445

 

Spoznala sem ga pred kratkim, me pa zanima ali je med nama kakšna skupna točka, bi se lahko razumela...

 

Hvala

Lp

Pozdravljena Yade

 

Dobrodošla v forumu DZK in hvala za vprašanje.

 

Prosim te, da si malo več prčitaš v prejšnjih objavah, kjer je navedeno kaj so to

 

odlična

prav dobra

dobra

partnerstva in upoštevaš, da slaba niso omenjena

 

on: 546

jaz:445

 

Med vama so prav gotovo skupne točke tudi po DZKju. Prav gotovo sta si zelo privlačna in imata dobro komunikacijo.

 

 

Spodnje misli veljajo za dva odrasla in samostojna človeka!

 

Takšno zvezo označijo:

- izredno velika privlačnost (ne samo po zunanjosti)

- velika čustvena nabitost (v takrat ko so to zaželena ali pa tudi neželena čustva)

- vedno oba vesta kaj si drugi želi, kaj je rekel, kaj kaže ali hoče povedati

- življenjska pot je malo različna, vendar tvoja življenjska pot podpira njegovo

pomembno je, da ves čas vzdržujeta odlično komunikacijo in čim bolj tople odnose, morda je pomembno tudi to, da se lahko zgodi, da bo on čutil s tvoje strani neko upravljanje, nadzor (ki ga ti seveda ne daješ - a ravno tu je težava, saj je to tvoja energija, ki je ne moreš upravljati)

 

Vsekakor je to lahko DOBRA zveza, saj iskrice že letijo med vama, v komunikaciji pa tudi ni težav.

Kaj to pomeni: Solidno življenje, kjer pa vama bo vedno še nekaj manjkalo da bi dosegla srečo, lahko pa dosežeta zadovoljstvo. Okolica pa bi rekla - Ja ta dva pa sta srečen par. Vloženi trud ne pomaga veliko k izboljšanju takšne zveze - seveda pa ga je kljub temu potrebo vlagati!

 

* * *

 

Odlična zveza namreč pomeni, da je par takšen, da že samo prisotnost drugega naredi kvaliteto življenja obeh več kot seštevek. Ta sinergija vodi k sreči in blagostanju.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...