Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

vojko, lahko še kaj na to temo poveš? razlika med 8 2 5  x?x

Amis

 

Ni mi čisto jasno kaj želiš!

 

V prejšnjem postu si omenila 2 5 8 - ali to meniš o treh ljudeh?

 

Prosim, napiši vprašanje bolj jasno. Kaj češ, včasih mi zašteka, pa ne kapiram...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, se opravičujem. res sem se netočno izrazila..........nisem pomislila, da se lahko drugače razume. v bistvu sem mislila na razliko med števili2, 5 in osem. tudi 3 in 4 je les, vendar je eno veliko drugo pa majhno in le že s tem neka določena razlika med lesom 3 in lesom 4. v tem kontekstu me zanima kakšna je razlika med 5,2 in 8 ali kakšne so značilnosti, saj je tudi tu nekaj razlike, sicer bi bila samo prst oz. zemlja.

ah, očitno mi primanjkuje modre barve, vidim, da imam težave pri izražanju :sori: ....upam, da sem sedaj bolje napisala kot prej :o|o: x:Ix x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, bolj ko berem poste na tem forumu bolj me grabi radovednost, kaj je to in kaj pomeni, kako deluje. Sem pogledala tudi spletno stran, vendar mi ni jasno kako pridem do treh števil, ki jih navajš ti in tudi ostali.

Glede na datum rojstva sem ugotovila da sem 6 Bela kovina, dalje pa... :sori:

 

Zanima me ali lahko na ta način oceniš možnosti za razvoj sploh kakšnega prijateljstva ali romance, ali gre tukaj bolj za ljudi, ki se med sebojno poznajo. No, da ne bo zgledalo, kot da nisem nič prebrala - ja, imam občutek da gre tudi za energije med bežnimi znanci. A to drži?

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, bolj ko berem poste na tem forumu bolj me grabi radovednost, kaj je to in kaj pomeni, kako deluje. Sem pogledala tudi spletno stran, vendar mi ni jasno kako pridem do treh števil, ki jih navajš ti in tudi ostali.

Glede na datum rojstva sem ugotovila da sem 6 Bela kovina, dalje pa... :sori:

 

Zanima me ali lahko na ta način oceniš možnosti za razvoj sploh kakšnega prijateljstva ali romance, ali gre tukaj bolj za ljudi, ki se med sebojno poznajo. No, da ne bo zgledalo, kot da nisem nič prebrala - ja, imam občutek da gre tudi za energije med bežnimi znanci. A to drži?

Dobrodošla Pixy na forumu.

 

Zdajle sem zelo kratek, ker jutri potujem

 

Glede vprašanj o številih. - malo več KLIKAJ!

 

DEVETZVEZDNI KI

OSEBNO ŠTEVILO

MOJ PODZNAK

nato klikneš na mesec rojstva

 

Več pa ti odgovorim po vrnitvi. Velja?

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Vojko za hiter odgovor!

 

Ne vem a bo to pripeljalo do zveze med nama. Všeč mi sicer je in to zelo, me pa mal moti, ker mi ta oseba želi v vsem ustrečt. sprašuje za mnenje, če je dovolj v redu, če mi je všeč... S petkami se ne ujemam najbolje, se mi zdi da mu jaz dajem več energije kot on meni.

Sicer pa sem pred časom končala kar dolgo vezo, ki me je zelo obremenjevala in me kaj zelo resnega ne zanima. Kakorkoli, hvala za to interpretacijo....

 

Čao

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimivo je tole, samo nisem še pogruntala, kaj pomeni tretja številka....

 

Zaenkrat sem odkrila tole:

 

jaz - 22.10.1974, torej 8 3 in ...?

 

on - 1.10.1975, torej 7 1 in ...?

 

Ali lahko prosim za analizo....

 

Thanks x:)x x:Ix xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimivo je tole, samo nisem še pogruntala, kaj pomeni tretja številka....

 

Zaenkrat sem odkrila tole:

 

jaz - 22.10.1974, torej 8 3 1in ...?

 

on - 1.10.1975, torej 7 1 in ...2

 

Ali lahko prosim za analizo....

 

Thanks x:)x x:Ix xDDx

 

Pozdravljena Cathy.

 

Dobrodossla na forumu.

Za analizo me prosim prosi, ko pridem iz NL.- naslednji teden, velja?

 

Pa kakssno konkretno vprassanje prosim.

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooooooooo, nas vseeno bereš? mi smo pa mislili, da te čist ne bo x;)x . v bistvu sem te hotla sam pozdravit x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooooooooo, nas vseeno bereš? mi smo pa mislili, da te čist ne bo  x;)x . v bistvu sem te hotla sam pozdravit  x:)x

Hvala lepa za pozdrav.

 

Saj vess, smo v ccasu interneta. in tukajle v Ams stane 500 SIT / uro

 

Lep pozdrav nazaj,

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,pozdravljen!

 

Bi me zanimalo če je partnerstvo med 611 + 243 kompatibilno in če je takšno partnerstvo dolgotrajno. x:)x

Jaz in mož,zveza se razvija v dobrem - velika starostna razlika med nama. x;)x

Vendula pozdravljena!

 

Te bi zanimalo - ali te zanima?!

 

Kot sem že velikokrat zapisal, je lahko uspešno partnerstvo med katerimakoli dvema človekoma, seveda pa je dinamika drugačna in različna. Torej je marsikaj odvisno od pričakovanj tako enega in drugega, od njune osebno razvitosti in tako naprej.

 

Dobro bi bilo, da bi mi napisala tudi, katere številke so moževe in katere tvoje

 

Prav?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hojla - a si že nazaj al še šetaš po dobrem starem Amstredamu x;)x

 

Mal sem poklikala in prišla do naslednjih števil:

 

jaz 6 4 7

on 1 6 9

 

Zanima me kako se glede na simoboliko in energije Devetzvednega Ki ujemava, a je možnost za poglobljeno zvezo?

 

Mučo gracia x:)x

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hojla - a si že nazaj al še šetaš po dobrem starem Amstredamu x;)x

 

Mal sem poklikala in prišla do naslednjih števil:

 

jaz 6 4 7

on 1 6 9

 

Zanima me kako se glede na simoboliko in energije Devetzvednega Ki ujemava, a je možnost za poglobljeno zvezo?

 

Mučo gracia x:)x

Pixy

 

Hvala za vprašanje.

 

Vsaka zveza je lahko poglobljena.

 

Vedeti moramo, da je toliko vrst zvez, kot je zvez samih. Tudi dve nista enaki.

 

Devetzvezdni KI je pač ena od metod, s katero lahko ugotovimo, ali bi bilo večino zvez z določenimi znaki uspešnih, kvalitetvnih in zadovoljujočih za zvezo samo - torej za oba partnerja.

 

Kajti v partnerstu nastopa zelo veliko parametrov. Žal mi je, da nisi napisala kaj več, vprašala kaj več, kajti, če se s tem moškim še nisi družila, če si zelo mlada, potem so to vprašanja, na katera ne dajem odgovorov, kajti človek mora življenje čutiti in živeti. Najbrž ga ni človeka na svetu, ki bi ti znal odgovoriti tako, da bi odgovor tudi zanesljivo veljal.

 

jaz 6 4 7

on 1 6 9

 

Načelno je to dobra (ne prav dobra ali odlična) in zelo dinamična zveza, ki ima stalne vzpone in padce, ki sicer podpira oba partnerja k osebnemu razvoju, zelo težko pa je to tisto, kar si želiš. Vendar spomni se - nisi mi povedala KAJ si želiš. Še manj vem, ali veva, KAJ si želi ON.

Sta si že zastavila to vprašanje?

 

Veliko bi morala delati na komunikaciji, kajti tu lahko nastaja veliko težav, ko bosta izšla iz zaljubljenosti. Čas zaljubljenosti bi bilo dobro izkoristiti prav za to, da bi začela usklajevati vajin način izražanja, ki vama lahko povzroča preglavice celo življenje - ča pa ga bosta pilila in pilila, svoj odnos ves čas oplemenjevala z ljubeznijo, potem pač zadeva lahko gre.

 

Življenjski cilji so si različni. Pri tem je težava, da se eden od obeh običajno podredi drugemu, vendar pa se s tem običajno odreče svoji sreči - torej je prej ali slej nesrečen tudi drugi .

 

Odločiti se moraš sama. Sam pa ti ne bi nikoli rekel - Vidva sta pravi par.

 

Vojko

 

P.S.

 

Če sta zelo mlada - če je še kdo od vaju odvisen od svojih staršev, potem je moj odgovor popolnoma nepotreben, kajti običajno v takšni situaciji niti približno ne moreta poznati stanja v kakršnem bosta kasneje, ko bosta sama.

 

Klikanje ni dosti, tudi prečitati bi bilo dobro kakšno vrstico

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zelo uspesna tema, opazam x:)x

 

vojko, nekaj me zanima; nasa tzv. sirsa familija, je hudo disfunkcionalna. iz ciste radovednosti me zanima -upam, da s tem ne najedam prevec tvojega prostega casa- kaj bi lahko napisal na podlagi tega; moja mama (17.1.1963) je pri moji babici (16.4.1938), dedku (11.7.1936) in teti (29.12.1967) silno nepriljubljena. z ocetom (11.9.1959) se naceloma, ko ne posredujejo, razumeta, kolikor je meni znano. kaj ti vidis iz tega? meni osebno (cifre 8 2 2), ki sicer ne zivim vec tam, in moji sestri (2.3.1988), ki se, to blazno najeda lajf :xx!: :V: mislim, da bi se brez onih zmajev prav fino razumeli, tako pa zivijo prek dvorisca in, povem ti, ni nic kaj prijetno :V: :V:

nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zelo uspesna tema, opazam x:)x

 

vojko, nekaj me zanima; nasa tzv. sirsa familija, je hudo disfunkcionalna. iz ciste radovednosti me zanima -upam, da s tem ne najedam prevec tvojega prostega casa- kaj bi lahko napisal na podlagi tega; moja mama (17.1.1963) je pri moji babici (16.4.1938), dedku (11.7.1936) in teti (29.12.1967) silno nepriljubljena. z ocetom (11.9.1959) se naceloma, ko ne posredujejo, razumeta, kolikor je meni znano. kaj ti vidis iz tega? meni osebno (cifre 8 2 2), ki sicer ne zivim vec tam, in moji sestri (2.3.1988), ki se, to blazno najeda lajf :xx!:  :V: mislim, da bi se brez onih zmajev prav fino razumeli, tako pa zivijo prek dvorisca in, povem ti, ni nic kaj prijetno :V:  :V:

Oj Bilboa, si pa zložila veliko stvari na kup.

 

Z DZKjem se da takšne stvari (na grobo) hitro videti. Natančno pa je zadeva seveda tudi precej kompleksna. Seveda pa ne bova ne ti ne jaz ne DZK spremenil situacije pri tebi doma. Če bi to kdo hotel, bi zadeve že začel reševati - in bi morda za rešitev prosili oni. Ker je torej potrebno rešiti tvojo sestro, ti pišem takole:

 

mama 2 9 7

atek 5 4 6

babi 8 9 4 (9)

dedek 1 3 3 (2)

tetka 6 4 7

sestra 3 5 3

 

Jej, cel kup si jih našla. Kolikor razumem je vprašanje: Kaj naj bi naredila tvoja sestra, da bi lahko boljše živela.

 

To, da takšna situacija tvojo sestro obremenjuje, verjamem, ker je še zelo mlada. Po drugi plati, pa ne toliko, kot se zdi. Ti ljudje pač stokajo, kadar jim ni všeč. Kajti predvsem jim je pomembno njihovo osebno življenje, so pa zelo iznajdljivi in senzibilni - kadar gre za njih same - ali kadar se zavedajo okolice (kar pa ni vedno). Če se začno predajati poživilom in/ali mamilom, so te težave še močnejše.

Tvoja sestra naj gre več v gozd. Vzame naj si čas zase in pusti staršem in prastaršem, da rešijo njihove težave. Sicer pa bo najbrž tako ali tako kmalu odfrčala od doma, kajti ti ljudje rabijo zgodnjo svobodo in prostost, tudi če je težka. Njej bi tudi "čisto normalna" družina težk padla.

Naj se poleg kontemplacije malo več druži tudi z dedkom, pa bo mnogo boljše - pa vem, najbrž nima potrpljenja za to. Časovno pa naj omeji druženje s teto.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimivo je tole, samo nisem še pogruntala, kaj pomeni tretja številka....

 

Zaenkrat sem odkrila tole:

 

jaz - 22.10.1974, torej 8 3 in ...?

 

on - 1.10.1975, torej 7 1 in ...?

 

Ali lahko prosim za analizo....

 

Thanks  x:)x  x:Ix  xDDx

Pozdravljena, Cathy

 

Lepo, da vprašaš, hvala.

Res sem pričakoval kakšno bolj konkretno vprašanje, kajti vsaka zveza ima samo samosvoje lastnosti - je unikatna. Z DZK lahko "vidimo" marsikaj, vendar nikakor vsega, kajti življenje dveh je odvisno še od mnogo stvari, nikakor samo od datuma rojstva, zato lahko opišem le tendence, ki veljajo le okvirno, reciva kakšnih 60 odstotkov.

 

Raje pa dajem priporočila kot analize. Priporočila o tem, kje se da kaj narediti, da bi bila zveza boljša.

Ena od teh stvari, ki jo tudi Slovenci poznamo že dolgo časa, a je šla malo v pozabo opisuje rek:

 

"Ljubezen gre skozi želodec."

 

Seveda je veliko možnih razlag takšne misli. A moja razlaga se naslanja še na znanja, ki so nastala na drugih koncih sveta.

 

DZK namreč pravi, da je sreča sestavljena iz:

 

1. Nebeške sreče (energije) - ta je vedno dobra

2. Človeške sreče (energije)

3. Zemeljske sreče (energije) - ni vedno dobra za človeka

 

Človeška sreča je odvisna od mnogih dejavnikov - genska osnova, moč telesa (zdravje), stil življenja - fizična aktivnost, pogled na življenje, hrana,.... - Hrana je eden najpomembnejših dejavnikov na katerega lahko vplivamo mi sami. Kvalitetna prehrana daje telesu in duhu energijo, način razmišljanja, moč skozi zdravje telesnih organov. Če pa se vrneva na slovenski rek: Če oba partnerja jesta hrano iz istega lonca (torej isto hrano), bosta šla skupaj bolj kot če je vsak svojo, kuhano na različnih krajih in z različno vsebino.

 

Človeška energija je tudi edina "sreča" na katero zanesljivo lahko vplivamo. Kajti težko vplivamo na nebesno energijo in na zemeljsko energijo. Lahko se ji le prilagodimo - gremo s tokom, ali pa se ji upiramo....

 

Pa poglejva astrološki del DZKja pri vajinem partnerstvu. Opis velja, če sta že materialno samostojna, torej ne živita več pri svojih starših in od njih nista materialno odvisna.

 

jaz - 22.10.1974 8 3 1

on - 01.10.1975 7 1 2

 

1.

Globoko v srcu gresta prav gotovo dobro skupaj. Ti si globoko v sebi stabilen človek, ki na zunaj daje povsem drugačen videz. Tvoj partner je moral imeti veliko potrpljenja, da ti je prišel blizu. To je pomembno, kajti to je tvoja lastnost, ki ti poleg materinskosti, globokega sprejemanja ljubih ostane vse življenje.

 

On je zelo družaben hkrati pa sramežljiv človek, ki se mora izživeti skozi družbo - kajti to je skorajda edini način, da se spozna. Ko začutijo prava čustva, pa ne oklevajo priznati jih in jih tudi pokazati (ne glede na to ali je to ljubezen, razočaranje,.....)

 

On se pri tebi dobro počuti, vendar potrebuje veliko družbe izven doma. Ti te družbe ne potrebuješ.

 

2.

 

Pri vajini komunikaciji pa nastopi nekaj težav. Namreč kar pogosto se lahko zgodi, da en drugega razumeta drugače, kot je prvi želel povedati - pokazati. Tu lahko veliko naredita, oziroma morata narediti, če želita voziti dolgoročno. Razčistiti je potrebno vsako stvar, ki se jo pogovarjata - dogovarjata. Morda bodo pogovori daljši, vendar pa bo zato manj nesporazumov in bosta lažje in lepše živela svoje notranje sanje.

 

3. Vajini življenjski cilji so precej različni in jih morata usklajevati s komunikacijo.

 

To je dobra zveza v primeru, kjer želita biti dobra kolega v skupnem poslu, za skupno življenje pa se pojavlja kar nekaj težav. Omenil sem že, da imata različn komunikacijo in različne življenjske cilje. Tu pa lahko dostikrat nastopi tvoje nekako otroško ljubosumje, posebej, ker on mora v družbo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker je bil retromerkur idealen za preverjanje preteklih odnosov, me zanima, kaj pravi dzk na :

 

1 9 6

1 2 4

 

ter

 

1 9 6

5 9 1

 

x?x

 

x:)x :vio: x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker je bil retromerkur idealen za preverjanje preteklih odnosov, me zanima, kaj pravi dzk na :

 

1 9 6

1 2 4

 

ter

 

1 9 6

5 9 1

 

x?x

 

x:)x  :vio:  x:)x

Amis

 

Upam, da boš zadovoljnja le z kratkim odgovorom.

Seveda je pomembno, koliko sta bila stara, ko si imela ti dve zvezi.

Če je človek še vedno odvisen od drugih ljudi, ali če je premlad, potem se v življenju kompatibilnost ne kaže na način kot ga opisujem sam!

 

1 9 6

1 2 4

 

Kot brat in sestra. Veliko skupnega, ko pa je prišlo do komunikacije, se je marsikaj zalomilo, Bila sta si posebej simpatična kadar sta bila zunaj - v družbi. Težave so lahko nastopile tudi zato, ker sta oba hotela veliko svobode, ki pa je nista dopuščala drugemu (vsaj ne v takšni meri kot si je drugi želel)

Življenjski cilji popolnoma različni - skoraj komplementarni.

Takšno zvezo odsvetujem.

 

1 9 6

5 9 1

 

Zelo naelektrena zveza. Velika privlačnost med vama, pa tudi zelo dobra komunikacija. Vendar pa je privlačnost včasih lahko preskočila v ravno tako dinamično nasprotovanje, kot je bila privlačnost sama in se takrat izkazala posebej slaba zate - Amis. Življenjski cilji so različni, vendar jih bi bilo možno uskladiti z dobro komunikacijo, ki jo imata.

 

Ta zveza je lahko dobra (3,5), če je 1 najslabša in 5 najboljša. Vsekakor zelo dinamična s privlačnostjo med vama skozi vse življenje. Na žalost pa je bil on dostikrat (zunanje- družbeno, ali pa celo v družbi) prizadet, ko si bila zelo iskrena, ravno tako, pa je mnogokrat on prizadel tebe naravnost v srce.

 

Zveza je možna dolgoročno, vprašljivo pa je, če bi ti takšno zvezo zdržala.

Lahko je to prijetna zveza, če je sam pri sebi rešil način reševanja osebnih strahov.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko, najprej te moram pohvaliti, ker tako nesebično razdajaš svoje znanje med forumovce in na tak način sodeluješ pri izboljšanju medčloveških odnosov. :palec:

 

Nekaj časa sem že razmišljala, da te povprašam za nasvet, pa me je spodbudila tudi Amisina objava... ja, res je tale retrogradni merkur kar dosti spodbudil k preverjanju, razmišljanju o odnosih...

Rada pa bi slišala tudi tvoje mnenje s stališča 9zvezdnega Ki-ja o naslednjih dveh parih:

 

3-9-8

in

7-5-7

 

ter

3-9-8

in

4-6-3

(pri slednjem se mi zdi, da je neka prepreka v komunikaciji (?), čeprav so neka globja življenjska načela dejansko zelo podobna)

 

Sicer pa sem prebrala, kaj dobrega nam ponuja tale mesec maj.... juhu, treba se bo podvizati in izkoristiti ugoden vpliv! x:)x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko, najprej te moram pohvaliti, ker tako nesebično razdajaš svoje znanje med forumovce in na tak način sodeluješ pri izboljšanju medčloveških odnosov. :palec:

 

Nekaj časa sem že razmišljala, da te povprašam za nasvet, pa me je spodbudila tudi Amisina objava... ja, res je tale retrogradni merkur kar dosti spodbudil k preverjanju, razmišljanju o odnosih...

Rada pa bi slišala tudi tvoje mnenje s stališča 9zvezdnega Ki-ja o naslednjih dveh parih:

 

3-9-8

in

7-5-7

 

ter

3-9-8

in

4-6-3

(pri slednjem se mi zdi, da je neka prepreka v komunikaciji (?), čeprav so neka globja življenjska načela dejansko zelo podobna)

 

Sicer pa sem prebrala, kaj dobrega nam ponuja tale mesec maj.... juhu, treba se bo podvizati in izkoristiti ugoden vpliv! x:)x

Hvala Freya

 

3 9 8 - so to tvoje številke?

 

Prav je, da mi daš dovolj podatkov, kajti pomemben je tudi spol, starost (samostojnost)in po možnosti letni čas - to pride posebej v poštev, kadar se enake tri številke pojavijo dvakrat v letu kot pri 4 6 3.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

3 9 8 - so to tvoje številke?

 

Prav je, da mi daš dovolj podatkov, kajti pomemben je tudi spol, starost (samostojnost)in po možnosti letni čas - to pride posebej v poštev, kadar  se enake tri številke pojavijo dvakrat v letu kot pri 4 6 3.

Ja, Vojko , to so moje številke (sicer pa upam, da so prave, dobila sem jih na tvoji strani 9zvezdni Ki), drugače pa je tako:

 

3-9-8, 25 let, ženska x;)x x:Dx , poletje

7-5-7, 29 let, moški :2src:, pomlad (ta je že čisto samostojen x8Dx )

4-6-3, 26 let, moški, pomlad (v fazi osamosvajanja x:Dx )

 

huh, me že prav zanima... x:)x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...