Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Oona, to bo pa pestro! :vragec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D kako lepo vidiš se mi je zdelo da neki ni vredu...

Eh, ja, ElNino

 

Veš, po moje je lahko ljubezen marsikje, sožitje z ljubeznijo pa je po moje bolj redka dobrina....

in če bi prištel še kaj drugega.....

 

Uf,

 

 

lp, Vojko

Lots of love.... that i'm felling, and i need your love, i need it now i've got to have it anyhow.... sožitje in to hehe pah to je za številke :D hm zanimivo berem gor, pr številkah vsaj maš to da je ena že najbrž najboljša al niti to ne, pr zodiaku pa niti tega nimaš.... včasih je že kul recimo oven pa lev.... drugič pa je to že kaplja čez rob...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo, Vojko!

 

Poročena sem že 13 let in ne bom rekla, da stvari ne štimajo, sigurno pa bi se dalo marsikaj narediti na najinem odnosu. Problem je samo, ko ne veš, kje prijeti. Pa me zanima, kako pa z vidika 9zqija vidiš najin odnos?

 

jest: 19.11.1970

on: 22.3.1956

 

Na kaj pa moram biti pozorno pri odnosih z otrokoma? Pri sinu se mi zdi, da ga preveč obremenjujem z odgovornostjo in s tem bremzam... S tamalo pa se mi zdi, da sploh nimava hude povezave - je maksimalno samozavestna, nikogar ne potrebuje.

 

sin: 28.10.1994

hčerka: 13.10.1997

 

Če boš mel čas... Hvala!

 

Beba.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo, Vojko!

 

Poročena sem že 13 let in ne bom rekla, da stvari ne štimajo, sigurno pa bi se dalo marsikaj narediti na najinem odnosu. Problem je samo, ko ne veš, kje prijeti. Pa me zanima, kako pa z vidika 9zqija vidiš najin odnos?

 

jest: 19.11.1970

on: 22.3.1956

 

Na kaj pa moram biti pozorno pri odnosih z otrokoma? Pri sinu se mi zdi, da ga preveč obremenjujem z odgovornostjo in s tem bremzam... S tamalo pa se mi zdi, da sploh nimava hude povezave - je maksimalno samozavestna, nikogar ne potrebuje.

 

sin: 28.10.1994

hčerka: 13.10.1997

 

Če boš mel čas... Hvala!

 

Beba.

Živijo Beba

 

Dobro vprašanje.

 

Poglejva kako vidim odnose skozi DZK.

 

jest: 19.11.1970 3 5 3

on: 22.3.1956 8 1 3

 

Kot se lahko vidi iz vajine konfiguracije, je med vama velika privlačnost tako v osebnem odnosu kot tudi takrat kadar sta v družbi. Prav tako pa se tudi v obeh primerih med vama pojavljajo neskladja, kajti tvoj soprog se najbrž mnogokrat počuti kot, da ga nadzoruješ, da ga hočeš kontrolirati. To pa vama kljub temu, da imata precej podobno življenjsko pot in način pristopa k novim načrtom, najbrž dela nekaj težav. Težave so predvsem v komunikaciji. ki jo najbrž v vajinem primeru začneš reševati le ti. Morda bi bilo dobro, da bi našla način, ko se on ne bi čutil izpraševanega, nadziranega, menim, da je poslušanje tudi dober način izboljševanje komunikacije z njim.

 

Saj veš, Beba. Ljubezen je tista, ki jo potrebujejo otroci. Vse drugo je bonus.

 

sin: 28.10.1994 6 6 5

 

Kar zadeva sina imaš najbrž ti večje težave z njim kot pa on s teboj, razen, če si zelo ostra ali gospodovalna, če mu povzročaš občutek krivde. Priporočam, da sinu nikoli ne delaš slabe vesti, saj se že sam preveč "žre" za vse, kar naredi narobe. Prečitaj si 6 in 6 6 5 na moji spletni strani

 

hčerka: 13.10.1997 3 6 2

 

Tu pa je morda najboljše, da se spomniš sebe, ko si bila zelo mlada. Če te niso zatrli starši, si tudi ti bila neodvisna zelo zelo kmalu. Zelo nežno s tem otrokom.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala.

 

Mož ni mogel verjeti, da si nas lahko tako dobro zadel. Ja, s tamalim moram res paziti. Mene so šopali z občutkom krivde in čeprav se trudim, včasih ven udari pri vzgoji. Bom še bolj pozorna.

 

Pa lep dan! Beba. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala.

 

Mož ni mogel verjeti, da si nas lahko tako dobro zadel. Ja, s tamalim moram res paziti. Mene so šopali z občutkom krivde in čeprav se trudim, včasih ven udari pri vzgoji. Bom še bolj pozorna.

 

Pa lep dan! Beba. x:Ix

Hvala Beba

 

Moje mnenje je, da je najbrž odprtost in spoznavanje samega sebe dobra pot k sreči...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Vojko, hvala!

Sem že popravila svoj profil na LNF (14.06. bo pravilen:-)

 

Torej, še enkrat:

 

ona 1-4-2

on 5-9-1

 

Skupaj sva že devet let... in kot je že Beba omenila... kar fino voziva, pa bi se verjetno še kaj bolje, če bi vedela, kje prijet :vragec: za roge... :-)

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Vojko, hvala!

Sem že popravila svoj profil na LNF (14.06. bo pravilen:-)

 

Torej, še enkrat:

 

ona 1-4-2

on 5-9-1

 

Skupaj sva že devet let... in kot je že Beba omenila... kar fino voziva, pa bi se verjetno še kaj bolje, če bi vedela, kje prijet  :vragec: za roge... :-)

 

Lep pozdrav!

Ok Jaan

 

No, stežka sem ugotovil, da si Jaan - žensko bitje x:Ix

 

Vidva sta oba "specialca". Človeka, ki sta nekako na videz "sama sebi zadostna".

No, seveda je to le na videz. Kljub temu še vedno potrebujeta partnerja.

 

To, da vozita 9 let je pohvalno. Med vama prav gotovo vlada velika osebna privlačnost, ta kratko pa v tem odnosu najbrž vlečeš ti. Morda tega še ne veš, saj se nehote in v vsakem trenutku prilagodiš vsaki novi situaciji. On se dobro počuti ob tebi, daješ mu ogromno energije.

 

On je prav gotovo tisti, ki te je vzel "v svoje krilo" in te čuva, ščiti in neguje, kljub temu pa te včasih morda ravno to maziljenje tudi mori, ker ti jemlje svobodo.

 

Komunikacija je tista, s katero imata opravka in katero sta očitno dokaj dobro izpilila. To je področje na katerem lahko človek poleg spoznavanja samega sebe največ stori zase - in ravno tako tudi za partnerstvo. Če pa so cilji preveč vsaksebi, pa tudi to ne pomaga.

 

Ali so vajini cilji skladni? No, po DZK niso. Tvoji cilji so tisti, ki nekako upravljajo z njegovimi cilji - on pa upravlja s teboj. Takšno partnerstvo je morda lahko uspešno. . .

 

Veseli me, da znata dobro voziti skozi življenje. Morda vama otrok, ki bi bil rojen v prihodnjem letu ali dveh lahko prinese še veliko let prijetnega partnerstva. A po DZK ne vidim, da bi bilo vajino življenje lahko zares uspešno in osrečujoče.

 

Imata pa vajino partnerstvo zanimivo lastnost - vajini energiji pokrijeta skoraj celoten energetski krog - razen energij kovine. Če znata to energijo nadomestiti s primerno energijo v vajinem okolju (delo s stroji, avtomobili, kovinarstvom, zlatarstvom itn, je morda ravno to tisto, kar vama pomaga, da gresta lepo skozi življenje. To pomeni, da sta osebno zelo razvita in vama čestitam in vama želim, da bi znala tako ali bolje voziti še naprej.

 

Takashi Yoshikawa pa v svojem delu pravi - tako kot Kigaku (knjiga ujemanja usod), da je takšna zveza lahko dobra. Takšna dva partnerja lahko veliko vlagata v svoj odnos, vendar pa takšna zveza nikoli ne bo mogla biti odlična. Odlična je zveza, kjer se zdi, da ves čas stoji ob strani nekdo, ki rešuje tegobe - kadar nastanejo - in naredi lepe trenutke še lepše, ko se zgodijo.

 

 

Tak sem Jaan. Vprašanje zahteva odgovor, laskati pa nočem, kjer je izven konteksta.

 

Lep pozdrav in vse dobro, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ona 11.11.1983 8 2 2

Nino 15.4.1984 7 6 6

 

nisem noben strokovnjak ampak tokrat pa mi dobr zgleda ;) k 2 pa 8 se fajn razume z 7 pa 6 ;) ajd me zanima še tvoje mnenje... ahja a morem kako uradno vprašanje češ kako se ta dva ujemata v razmerju ;) no mislim da sem tokrat opravil še mal računanja zate ;) in je nova bejba... bomo vidli zadnje štiri si mi odsvetoval...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ona 11.11.1983 8 2 2

Nino 15.4.1984 7 6 6

 

nisem noben strokovnjak ampak tokrat pa mi dobr zgleda ;) k 2 pa 8 se fajn razume z 7 pa 6 ;) ajd me zanima še tvoje mnenje... ahja a morem kako uradno vprašanje češ kako se ta dva ujemata v razmerju ;) no mislim da sem tokrat opravil še mal računanja zate ;) in je nova bejba... bomo vidli zadnje štiri si mi odsvetoval...

Živijo ElNino

 

In kje so tiste štiri?

 

Si jih kar pustil mimo, ko sem ti odgovoril! Kriza!!!

Živi življenje, Človek!

 

Če bi malo pregledal tole temo, bi lahko opazil, da sem točno opisal "pravila"

po katerih nastane odličen par. In tako vidim, da jih nisi.

 

Po izboru, ki ga imaš se mi zdi, da je nekdo od vaju še vedno odvisen od staršev (ali pa oba).

Seveda gre 7 dobro k 8

tudi 2 in 6 gresta dobro skupaj

 

Vendar je dobro vedeti, da števila na različnim mestih pomenijo različne stvari!

Žal ti ne morem reči, da je to za dolgi rok dobra zveza.

 

Manjka ali dobra komunikacija (enako število na drugem mestu)

 

ali isti skupni cilji (ista številka na tretjem mestu)

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo ElNino

 

In kje so tiste štiri?

 

Si jih kar pustil mimo, ko sem ti odgovoril! Kriza!!!

Živi življenje, Človek!

 

Manjka ali dobra komunikacija (enako število na drugem mestu)

 

ali isti skupni cilji (ista številka na tretjem mestu)

 

Vojko

hehe ;) vidiš, zdaj pa vem tisto o isti drugi in isti tretji številki ;) pa že nekaj vem ;) hehe torej isto številkco a ;) hm hm jes, no tiste 4. ena je frendica, tri so bivše sem se več kot potrudil... velik časa sem vložil, celo nisem ti verjel, ampak na koncu imaš dokaj prav...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, še jaz bi te prosila za en 9KI vpogled v odnos:

 

jaz 252

on 445

 

Gre za prijatelja, s katerim pravzaprav navzven nimava skoraj nič skupnega. Nenavadno v tem odnosu je to, da čutim, da se energetsko zelo podpirava, čeprav imava praktično skoraj na vse čisto drugačen pogled.

 

Hvala za odgovor :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, še jaz bi te prosila za en 9KI vpogled v odnos:

 

jaz 252

on  445

 

Gre za prijatelja, s katerim pravzaprav navzven nimava skoraj nič skupnega. Nenavadno v tem odnosu je to, da čutim, da se energetsko zelo podpirava, čeprav imava praktično skoraj na vse čisto drugačen pogled.

 

Hvala za odgovor  :palec:

Mateja

 

Vsaka zveza je mogoča

Vsaka prinaša določene kvalitete

Vprašanje je, če smo s temi kvalitetami zadovoljni

ali te kvalitete znamo izkoristiti in ali prenesem izziv dinamike

 

Prijateljstvo JA

Partnerstvo NE - POgojno po dolgem testu :)

 

To kar čutita vidva - to je resnično - za vaju!

Da imata različen pogled se vidi "na prvi pogled" na številke

 

*************

jaz 252

on 445

*************

 

Kar vidim najbolj skupno je to, da je tvoja usmeritev k naravi )in naravnim ljudem),

njegova k ljudem (skupini), kljub temu, da morda na prvi pogled pri njemu izgleda

kot, da gre k lepoti in denarju, pri tebi pa, da greš k ljudem...

 

Je pa v takšnem odnosu veliko veliko iskric in privlačnosti, ki nikoli ne izgine.

Tudi življenjski cilji so dokaj blizu

Dokler sta prijatelja, vama komunikacijske zapreke najbrž še pomagajo, da odkrijeta vedno več o sebi. Ta ista lastnost bi v partnerstvu lahko pomenila težave. Če sta komunikacijo in razumevanje oba pripeljala na veliko višjo raven, pogojno tudi partnerstvo...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naljepša hvala, Vojko  xsrcx  :palec:  ... zelo dobro si opisal tale najin odnos.

Ja

 

Eni vprašajo kar tako - za štos, potem pa mrko gledajo

Drugi sploh ne premislijo, se ne zavedajo, kaj jim vedenje o nekem odnosu prinaša,

saj jim lahko prinese dobrodošlo spremembo, ali pa težave, če niso zreli za spoznanja.

 

V glavnem pa so vpraševanje preveč lahkomiselna.

Upam, da tisti tudi odgovore čitajo na ta način.

 

Drugim pa lahko seveda vse skupaj celo malo koristi....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
zanimata me tile dve osebi

 

js 766

ona 196

 

:D kako si že rekel, naj ma bejbika zadnjo cifro enako ne? :D hjuhjuhu

El Nino

 

Najlepša kombinacija, kar sem jih videl v zadnjih nekaj mesecih! RES!

 

1. število: On naj podpira njo - to pri vama je! Tvoja energija podpira njeno. Iz tega izhaja prijeten odnos.

2. V drugo število: Zelo sta si privlačna v družbi in komunikacijsko - iz tega sicer izhajajo mnogi nesporazumi in na tem področju velja biti pozoren in vsakič, ko se čutiš prizadetega, jo vprašaj, če te je res hotela prizadeti (ali pa če vidiš, da je prizadeta ona, skušaj razjasnit svoje občutke, ko jo vidiš žalostno ali razjarjeno ali kaj drugega).... Delajta na komunikaciji.

 

3. Tretje število: Kaže na življenjske cilje, ki so v tem primeru skladni - seveda so lahko različni, a dokaj blizu po načinu. Tudi k projektom imata podoben pristop.

 

Je pa tudi res, da oba potrebujete dokaj veliko svobode. Tu so lahko težave, če si je ne privoščita. Seveda pa je pojmovanje svobode pri vsakem drugačna, zato je potrebno kar nekaj pozornosti, da to "ujameta".

 

Pa saj veš - brez iskrice ni nič!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D hehe ja sem točno vedu da boš nekaj takega napisal... no čak grem iskrice delat... :D heheh anyway, karte se povsem strinjajo s tabo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Kar nekaj časa se nisem oglasila.... nekaj me zanima. Zakaj mene moj prijatej(445) ne razume in ne verjame?

 

 

Lep pozdrav,D(591)

 

 

:palec: x:Dx xDDx

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Kar nekaj časa se nisem oglasila.... nekaj me zanima. Zakaj mene moj prijatej(445) ne razume in ne verjame?

 

 

Lep pozdrav,D(591)

 

 

:palec:  x:Dx  xDDx

Dadika

 

Zakaj ti ne verjame?! Vprašaj ga!

 

Zakaj te ne razume :sori: Kako naj vem!

 

Če pa pogledava KIjevsko situacijo....

 

ti 5 9 1

on 4 4 5

 

Sta si zelo različna, privlačita se, komunikacija šepa in življenjski cilji so si različni.

 

Torej, kako naj siti lačnega razume!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdele se ubadam z metodo kako določit vso 1/9 populacije ki ima zadnjo številko 6 :D more bit kera nifty finta za to.. :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Kar nekaj časa se nisem oglasila.... nekaj me zanima. Zakaj mene moj prijatej(445) ne razume in ne verjame?

 

 

Lep pozdrav,D(591)

 

 

:palec:  x:Dx  xDDx

Dadika

 

Zakaj ti ne verjame?! Vprašaj ga!

 

Zakaj te ne razume :sori: Kako naj vem!

 

Če pa pogledava KIjevsko situacijo....

 

ti 5 9 1

on 4 4 5

 

Sta si zelo različna, privlačita se, komunikacija šepa in življenjski cilji so si različni.

 

Torej, kako naj siti lačnega razume!

 

Vojko

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Hvala,res najina komunikacija ni ti,kar bi morala bit......če mu pa ne moreš določene reči dopovedat je pa tud hudo....

 

 

 

Lepo nedeljo ti želim,D(591)

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Kar nekaj časa se nisem oglasila.... nekaj me zanima. Zakaj mene moj prijatej(445) ne razume in ne verjame?

 

 

Lep pozdrav,D(591)

 

 

:palec:  x:Dx  xDDx

Dadika

 

Zakaj ti ne verjame?! Vprašaj ga!

 

Zakaj te ne razume :sori: Kako naj vem!

 

Če pa pogledava KIjevsko situacijo....

 

ti 5 9 1

on 4 4 5

 

Sta si zelo različna, privlačita se, komunikacija šepa in življenjski cilji so si različni.

 

Torej, kako naj siti lačnega razume!

 

Vojko

Hojla ,Vojko xDDx

 

 

Hvala,res najina komunikacija ni ti,kar bi morala bit......če mu pa ne moreš določene reči dopovedat je pa tud hudo....

 

 

 

Lepo nedeljo ti želim,D(591)

Dadika

 

Če želimo, da nas drugi razumejo, je dobro,

da to željo spremenimo v primeren način pripovedi, gledališča, v naslov knjige, filma,

itn.....

 

Se ti ne zdi?

 

Ni človek, ki ne razume, kriv, da nas ne razume! Mi smo tisti, ki mu hočemo pokazati

naše občutke, naše misli, zaključke, itn.....

 

Se pa strinjam, da je to težko in hudo in da dostikrat ne vemo več kako naj bi to naredili,

kajti vsak od nas ima svoj svet, urejen na svoj način.

 

Torej, če mu želiš nekaj dopovedati, spoznaj njegov svet. Poskusi biti v njegovi koži,

čuti kot on, razmišljaj kot on in z dosti potrpljenja boš prej ali slej uspela!

 

VIDIŠ, to je tista dinamika, ki jo ves čas omenjam v svojih pisanjih in očitno tudi sam ne znam napisati tako, da bi razumela tudi ti. In včasih smo premalo potrpežljivi, iznajdljivi, domiselni ali pa nam je pač že vseeno, če oni drugi to, kar smo mu povedali razume, ali pa četudi ne. Ako je to zadnje, potem menim, da s takim človekom nimamo več kaj iskati skupaj.....

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...