Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

:palec:

 

Tak kak si povedal Vojko, ampak večina se ne poroči zato, da bi sodelovala in se dopolnjevala...

 

Večina poskuša drugega stlačit v svoje kalupe :palec: prej al slej enemu uspe...zlesti v kalup,ali pa kalupi razpadejo in zveza tudi... :inocent:

 

lp

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Vojko - neskončna hvala!

 

Saj ni problem - ljubezen je prisotna, problem si opisal, kot da naju poznaš že nekaj let!

Točnoo vse res.... Ampak pač bezam v eno stvar, čeprav vem odgovor. Moje mišljenje in odnos se ne bosta ničkaj razlikovala od prejšnjega na podlagi tvojega odgovora! x;)x Ga imam pač rada in to šteje - ja so težave v sporazumevanju, a sem že našla rešitev in POČASI (tako pač mora biti) se situacija rešuje - ti rečem, ni nobene bojazni! Tvoj nasvet je samo razjasnitev že vedenega...hotela sem samo hm potrditev? za moje domneve....moram prašat, firbec pač? x;)x xsrcx en tak zloooo zalubljen :2src:

 

Aha naj še dodam - zame je odnos med dvema človekoma (tako partnerski kot kolegialni) VEDNO IN VSAKOKRAT naravnan tako, da je dopolnjujoč in kreativen, da vodi naprej in daje pozitivne, dobre 'rezultate' - da se kreira nekaj dobrega za vse! Tako pristopam k vsakem odnosu in poskušam vložiti svoj prispevek - če pa je tak pristop obojestranski in je prisotna globoka 'naklonjenost' - lahko rečeta sočutje - potem jaz temu pravim ljubezen, ki razvija svoje potenciale. Eko! x:Dx

 

Fuuuuuuuuuuuuuul hvala in en naj naj lep dan - naj bo zalubljen!

Popravljeno -> flm_touch
'POGUM SO V KOZARCU UJETE KRESNICE. TUDI ČE JIH NEKAJ UIDE, ŠE VEDNO SVETI.' - 'DREVESA SO PRIVEZANA NA TLA. PONOČI RADA POLETIJO!' ;) by flm_touch
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko - neskončna hvala!

 

Saj ni problem - ljubezen je prisotna, problem si opisal, kot da naju poznaš že nekaj let!

Točnoo vse res.... Ampak pač bezam v eno stvar, čeprav vem odgovor. Moje mišljenje in odnos se ne bosta ničkaj razlikovala od prejšnjega na podlagi tvojega odgovora!  x;)x  Ga imam pač rada in to šteje - ja so težave v sporazumevanju, a sem že našla rešitev in POČASI (tako pač mora biti) se situacija rešuje - ti rečem, ni nobene bojazni! Tvoj nasvet je samo razjasnitev že vedenega...hotela sem samo hm potrditev? za moje domneve....moram prašat, firbec pač? x;)x  xsrcx en tak zloooo zalubljen :2src:

 

Aha naj še dodam - zame je odnos med dvema človekoma (tako partnerski kot kolegialni) VEDNO IN VSAKOKRAT naravnan tako, da je dopolnjujoč in kreativen, da vodi naprej in daje pozitivne, dobre 'rezultate' - da se kreira nekaj dobrega za vse! Tako pristopam k vsakem odnosu in poskušam vložiti svoj prispevek - če pa je tak pristop obojestranski in je prisotna globoka 'naklonjenost' - lahko rečeta sočutje - potem jaz temu pravim ljubezen, ki razvija svoje potenciale. Eko! x:Dx

 

Fuuuuuuuuuuuuuul hvala in en naj naj lep dan - naj bo zalubljen!

 

Hvala

 

Moje mišljenje pa je, da je tvoj prispevek vredno večkrat prečitati.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ninchi Ninchi je čisto :listen: in xwizardx od xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

No naj Vojko strokovno pove kako kaj kaže, tut mene že zelo zanima čemu taka vztrajnost :rolleyes:

 

Drugače Vojko najprej LP! Ker praviš da so take analize časovno zahtevne, mogoče bolj v kratkem - imam isto vprašanje kot aiwa, kako kaj pravi za: ona 9 4 1 in on 6 3 8 ?

Lepa hvala!

 

 

Stran pa...huh...take lepe stvari mi pišejo da sem se tut kr mal izgubila tam, malček žarim :flower: tut nasplošno veliko zanimivih stvari piše!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vojko vojko :P

 

si me kar spregledal šmrc hihi ajd

 

zanima me kaj se bo dogajalo med tema dvema osebama hm... xnckrivx misliš da kaj pametnega?

 

Oprosti. res sem pozabil nate.

 

ona_ 9 4 1

on_ 7 6 6

 

Velika privlačnost, vroče noči, nato bo najbrž eden od vaju pobegnil.

 

Lahko bi se celo zgodilo, da bi ostala skupaj dlje časa, a le v primeru, da on podredi svoje življenje njenim življenjskim ciljem. Glede na to, da je ona v enakopravnem partnerstvu bolj enakopravna, da sta oba rada veliko v družbi zunaj - eden brez drugega, pa menim, da je takšno partnerstvo težko dolgotrajno. Lahko sta prijatelja, znanca, ljubimca. Skupaj pa :o|o:

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ninchi Ninchi je čisto :listen: in xwizardx od xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

No naj Vojko strokovno pove kako kaj kaže, tut mene že zelo zanima čemu taka vztrajnost :rolleyes:

 

Drugače Vojko najprej LP! Ker praviš da so take analize časovno zahtevne, mogoče bolj v kratkem - imam isto vprašanje kot aiwa, kako kaj pravi za: ona 9 4 1 in on 6 3 8 ?

Lepa hvala!

Stran pa...huh...take lepe stvari mi pišejo da sem se tut kr mal izgubila tam, malček žarim :flower: tut nasplošno veliko zanimivih stvari piše!

 

Pozdravljena Petrca

 

Jooooj dekleta, kar tako nekaj sprašujete. Se ti ne zdi, da tisti, ki sprašuje takšne stvari že sam dvomi v svoj občutek, ali pa morda sploh ne misli resno obravnavati odgovora!

 

Preprosta analiza z DA ali NE je tukaj zelo preprosta.

Malo bolj dolgotrajna je analiza in razlaga po času.

 

ona 9 4 1

on_ 6 3 8

 

Na zunaj in v družbi dokaj dolgočasen ali pa jezljiv par.

Privatno pa lahko skačejo iskre!

 

NE, ni dobra kombinacija po DZK!

Morda bosta lahko ostala skupaj, če si ona želi denarja, on pa je tako ali tako tisti, ki želi zgraditi nekaj velikega: dom, hišo, podjetje....

 

A takšna zveza bo teško prinesla sovpadanje in izpolnitev življenjskih ciljev obeh, kajti ona bo ugotovila, da materialno bogastvo ni vse in bo vse manj doma....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh Vojko, saj vem me dekl'ce, ampak sem nekak že dosti stara da me je resno zanimalo to vprašanje :inocent: tako da ne skrbi, ni bila izguba časa! Kakorkoli lepo sem izvedela kar sem želela o tem razpotju, ki se je ravnokar pojavilo, eh a ni že očitno da med 638 in 766. No saj mislim da begala preveč ne bom, so mi jasni moji cilji že nekaj časa - kratkoročni in dolgoročni pa tudi vem česa si želim več iz obeh primerih xrolleyesx

No ja, time will tell... Hvala še enkrat!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet sem mal brala poste nazaj....ful zanimivo.

Prebrala tudi letni in mesečni predvid x:Dx :palec:

Pa zelo mi je všeč nov izgledspletne strani! :palec:

 

Me pa seveda tudi nekaj zanima.

 

V zvezi sem s 591 , včasih se mi zdi, kot da sem si nadela rožnata očala x:Ix ...je to samo trenutno tako? Ali imava možnosti za resnejšo zvezo? Jaz sem 288...

 

 

Lep sončen dan vsem! x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Velika privlačnost, vroče noči, nato bo najbrž eden od vaju pobegnil.

 

that would impress me much :D tatarata ajd hvala lepa x:Xx :inocent: nadpovprečno dobro kaže torej ;) hihi

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti si samo ta del prebral Ninchi, ki si ga citiral?! Moški ste isti kt ženske pa nas kregate zarat teh stvari - sej vi tut slište sam tist kar hočte slišat x;)x x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Spet  sem mal brala poste nazaj....ful zanimivo.

Prebrala tudi letni in mesečni predvid  x:Dx  :palec:

Pa zelo mi je všeč nov izgledspletne strani!  :palec:

 

Me pa seveda tudi nekaj zanima.

 

V zvezi sem s 591 , včasih se mi zdi, kot da sem si nadela rožnata očala  x:Ix ...je to samo trenutno tako? Ali imava možnosti za resnejšo zvezo? Jaz sem 288...

Lep sončen dan vsem!  x:Xx

 

Oj, Vesna

 

Hvala za pohvalo.

 

Pedvid za marec - mesec rdeče kovine 7 - sem objavil danes ob 20h!!!!! :eek: Ti si čitala starega.r

 

In prosim, še enkrat bolj točno vprašaj kaj bi rada izvedela o vajinem odnosu!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oj, Vesna

 

Hvala za pohvalo.

 

Pedvid za marec - mesec rdeče kovine 7 - sem objavil danes ob 20h!!!!! :eek:  Ti si čitala starega.r

 

In prosim, še enkrat bolj točno vprašaj kaj bi rada izvedela o vajinem odnosu!

 

lp, Vojko

Čeprav star mi je bil zelo zelo všeč...tečem prebrat novega. x;)x x:Dx

 

Zanima me, ali je kaka možnost, da nama uspe...resna zveza pa to...za enkrat zgleda vse OK, tko k vedno na začetku...

 

Lupčka x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Čeprav star mi je bil zelo zelo všeč...tečem prebrat novega.  x;)x  x:Dx

 

Zanima me, ali je kaka možnost, da nama uspe...resna zveza pa to...za enkrat zgleda vse OK, tko k vedno na začetku...

 

Lupčka  x:Xx

 

In Pomlad. Zakaj naj ti torej pišem odgovor!

 

Imata se lepo, imaš se lepo!

Uživajta, imejta se fajn. In čez eno leto vprašaj kako gresta skupaj.

 

In, če boš vprašala tretjič, ti bom res odgovoril. In res menim, da nima smisla "oblepiti" novo, lepo zvezo z nekimi nalepkami DZK ali česarkoli že.

 

Velja? Si zdaj razmislila? Si pomislila kako lahko odgovor vpliva na tvoje občutke!

Na zvezo!

 

Nekatere turistične lokacije so krasne le zaradi dobre reklame. Ko smo tan ni nič lepše kot pa na bajerju v sosednji vasi.....

 

In čemu bi ti natikal rožnata očala še sam, ko jih pa že nosiš - ali pa snemal? To lahko narediš sama.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zmenen Vojko. x:Ix

Maš prav, ker si moder, jaz pa totalno avšasta večino časa :o|o:

Bom uživala, če bo pa kriza te pa vprašam zakaj...zmenjeno? x;)x

 

 

Z veseljem že cel dan prebiram tvoje predvide :palec: Tnx x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zmenen Vojko.  x:Ix

Maš prav, ker si moder, jaz pa totalno avšasta večino časa :o|o:

Bom uživala, če bo pa kriza te pa vprašam zakaj...zmenjeno?  x;)x

Z veseljem že cel dan prebiram tvoje predvide  :palec: Tnx  x:Xx

 

Hvala ti, Pomlad.

 

Vesel sem, da si se tako odločila.

 

Lep pozdrav in veliko lepega vama želim.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Vojko, vprašanje glede moje veze....

 

jaz: 04.11.1981 / 1-9-6

fant: 22.04.1981 / 1-6-9

 

Kako kej zgleda z vidika DZK?

 

:wub:

 

Tinal

 

Resno vprašaš?

 

Enke potrebujete veliko svobode, najbrž več, kot pa ste jo pripraljene dati drugemu.

Na zunaj in v družbi se zelo privlačita, ko sta pa dalj časa skupaj, lahko eden drugega potegne v depresijo. Zate je to najbrž še posebej težko, saj fant se nekako pobere - razen kadar je skupaj s teboj, ko ga lahko preveč potolčeš. Tudi obrnjena situacija se prav lahko zgodi.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko prosim za namig. Moja prijatelja, ki sta v zvezi imate hude probleme, pa me zanima, če se splača vstrajati.

 

Jaz mislim da ne, ampak mogoče se motim...nočem jima zelo narobe svetovati...

 

ona 537

on 225

 

HVALA x;)x

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko... še za tuki eno vprašanje.....

 

dobila sem neko pojasnilo glede naju s fantom.... po vseh čudnih zadev, ki so bile med nama je prišel čas, da se najine poti ločijo.... in to je nakazan v njegovi KI (849), ki je v 9 hiši.... je ta interpretacija 9 hiše v teh okvirih ali pomeni še kaj drugega....(jaz 335 v 4.hiši) .... sicer sva se spoznala l.2001.... mogoče je bil v času praznine?? Moj čas praznine je bil prejšno in letošnje leto.....

 

Kaj meniš?

 

 

Hvala za odgovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko prosim za namig. Moja prijatelja, ki sta v zvezi imate hude probleme, pa me zanima, če se splača vstrajati.

 

Jaz mislim da ne, ampak mogoče se motim...nočem jima zelo narobe svetovati...

 

ona 537

on 225

 

HVALA  x;)x

 

Pomlad

 

Sam mislim takole.

 

Svojima prijateljema bi v takšnem primeru "dal mir". Pustil pri miru.

Če že kaj, potem menim, da bi svetoval, naj poslušata svoje srce, namesto svoje glave!

 

Po dzk pa takole:

 

Ne vidim, da bi takšna zveza lahko bila odlična, niti prav dobra, niti dobra.

Torej ostane bore malo. Najbrž želita biti kaj drugačna kot zdolgočasen prepirljiv par.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko... še za tuki eno vprašanje.....

 

dobila sem neko pojasnilo glede naju s fantom.... po vseh čudnih zadev, ki so bile med nama je prišel čas, da se najine poti ločijo.... in to je nakazan v njegovi KI (849), ki je v 9 hiši.... je ta interpretacija 9 hiše v teh okvirih ali pomeni še kaj drugega....(jaz 335 v 4.hiši) .... sicer sva se spoznala l.2001.... mogoče je bil v času praznine?? Moj čas praznine je bil prejšno in letošnje leto.....

 

Kaj meniš?

Hvala za odgovor

 

Rubi

 

Ne vem kaj točno misliš s pojmom: "čas praznine". Je to opis osebnega občutka, astrološki pojem ali kaj drugega? No, pa me to ne moti.

 

on 8 4 9

ti: 3 3 5

 

V letu 2001 je bila kombinacija 8 - 3 kar solidna. Kajti 3 je bila v hiši ognja 9 in 8 v hiši rumene prsti 5. Takšna energija vaju je naredila tisti čas malo bolj kompatibilna kot sta pač v resnici....

 

Takšna dvojica lahko doživlja veliko privlačnost. Ta je tudi tista, ki običajno drži zvezo skupaj. V komunikaciji bi lahko našla skupen jezik a za to bi se bilo potrebno krepko in dolgotrajno potruditi - na obeh straneh. Življenjski cilji so precej različni in on težko prenaša veliko dinamiko, ki jo v življenju nosiš ti, ti pa po drugi plati najbrž težko razumeš njegovo trdovratno vztrajnost, kljub temu, da ti je pri njem všeč prav ta. Njegovi življenjski cilji podpirajo tvoje, vendar pa se ta lastnost pokaže večinoma šele v srednjih letih. Predvidevam namreč, da sta vidva s fantom oba še relativno mlada in je vprašljivo, če sta sploh že odrasla v svoj osnovni znak števila KI.

 

Na silo ni nič dobro. Posebej pa ne "ljubezenska" zveza, v kateri ni več ljubezni....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor Vojko...!

 

čas praznine mi je bil obrazložen tako (interpretacija feng-shui osebnostni analizi): ....v tem času mora človek računati z množico psihičnih in fizičnih problemov. V času praznine se zgodi ekstremno veliko neprijetnih stvari, ki bi jih lahko preprečili, če bi bili z mislijo pri stvari. To so nezgode in neverjetne napake, ki jih naredimo zaradi pomanjkanja skrbnosti. To je tudi čas, ko nakopičena karma nenadoma izbruhne. Človek mora živeti defenzivno. Če nam to ne uspe je to isto, kot če bi z defektnim vozilom z največjo hitrostjo drveli po avtocesti. Ne smemo začenjati nobenih novih stvari, pa naj se tičejo telesnih, finančnih ali kakršnihkoli zadev. Ni važno, kaj smo v tem času začeli, nobena stvaritev ne uspe. Vse se vrne v voje naravno stanje: v nič, v prazno. Vsak podvig, ki ga začnemo v tem času propade, ne glede v kateri hiši se nahaja naše letno število..........

 

Pri meni konkretno (sem 70 letnik- nisem več tako mlada, kot si verjetno ti mislil x^x ) so leta: 1980,1981, 1992,1993, 2004,2005,.... vsako 11. in 12.leto v 12-letnem ciklusu......

 

Mogoče ti je zdaj kej bolj znano?

 

Vprašanja pa ne postavljam zato k ni nič več..... prav nasprotno........ ampak so stvari mnogo bolj zakomplicirane...... žal

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala za odgovor Vojko...!

 

čas praznine mi je bil obrazložen tako (interpretacija feng-shui osebnostni analizi): ....v tem času mora človek računati z množico psihičnih in fizičnih problemov. V času praznine se zgodi ekstremno veliko neprijetnih stvari, ki bi jih lahko preprečili, če bi bili z mislijo pri stvari. To so nezgode in neverjetne napake, ki jih naredimo zaradi pomanjkanja skrbnosti. To je tudi čas, ko nakopičena karma nenadoma izbruhne. Človek mora živeti defenzivno. Če nam to ne uspe je to isto, kot če bi z defektnim vozilom z največjo hitrostjo drveli po avtocesti. Ne smemo začenjati nobenih novih stvari, pa naj se tičejo telesnih, finančnih ali kakršnihkoli zadev. Ni važno, kaj smo v tem času začeli, nobena stvaritev ne uspe. Vse se vrne v voje naravno stanje: v nič, v prazno. Vsak podvig, ki ga začnemo v tem času propade, ne glede v kateri hiši se nahaja naše letno število..........

 

Pri meni konkretno (sem 70 letnik- nisem več tako mlada, kot si verjetno ti mislil x^x ) so leta: 1980,1981, 1992,1993, 2004,2005,.... vsako 11. in 12.leto v 12-letnem ciklusu......

 

Mogoče ti je zdaj kej bolj znano?

 

Vprašanja pa ne postavljam zato k ni nič več..... prav nasprotno........ ampak so stvari mnogo bolj zakomplicirane...... žal

 

 

Hvala za razlago, Ruby

 

No, zanima me, katera smer Feng Shui je ta, kjer naj bi veljala omenjena interpretacija. Namreč tudi približno se ne morem strinjati z njo. Kajti tako teorija kot praksa - preučevanje mojih znancev in prijateljev, pa tudi znanih svetovnih osebnosti kaže drugače.

 

Sedaj vem, kaj je mišljeno s časom praznine, vendar je ta čas bolj splošni družbeni čas, ko se razvoj družbe nekako zaustavi. Pomembno je razlikovanje splošnega družbenega stanja, dnevne, mesečne ali letne energije v primerjavi z osebnim stanjem. Ravno ta čas pa je zate čas napredka, čas, ko gredo stvari naprej.

 

Pomembno pa je seveda tvoje osebno dojemanje okolice. In kadar je človek preveč podvržen vplivom okolja in raznih svetovanj je to zanj lahko slabo.

 

Najpomembnejše je torej, da poslušaš sebe in svojo okolico. Ravno v takšnem smislu skušam "skovati" predvide. Torej tako, da bi sprožali pozornost nase in na svoje okolje, namesto, da bi napisal horoskop, kjer se nekaj kar bo zgodilo ne glede na to, kaj človek stori. V človeku skušam stimulirati stanje budnosti namesto stanja pričakovanja in otopelosti. Kajti človek sam je tisti, ki ima moč spreminjanja svoje energije in če v nekaj verjame preveč - lahko pokvari VSE.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se popolnoma strinjam s tabo Vojko.... tudi jaz tako čutim da moram naprej... določene stvari v feng - shuiju so me dejansko fascinirale... dogodki pa presenetili... je pa verjetno kdaj kako zadevo fajn tud upoštevat- ne pa se z njo obremenjevat- to ni moj namen.... je pa res da se počutim v nekem vakumu.... pa še sama ne vem zakaj... ker mi je prov zoprn občutek, se tem bolj sprašujem zakaj..... verjetn bi se mogla usest pa počakat da mine x:Dx x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...