Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Pozdravljen Vojko, :xmas: !

 

Tu na forumu sem še čisti dojenček :surprise2: , a ker sem zelo radovedno bitje me zanima,

kako sva usklajena in kako nama kaj kaže :hepko:

 

prvič v življenju sem začutila takšno povezavo, tako močno vez , energijo ... da kar cvetim in rastem in plamtim :wub:

 

jst: 02.11.1978, 13:13, Ljubljana

on: 12.11.1978, 06:03, Ljubljana

 

Za odgovr NAJ NAJ NAJ NAJLEPŠA hvala in same hude vibracije kjerkoli in kadarkoli

 

 

:flowerface:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko, :xmas: !

 

Tu na forumu sem še čisti dojenček :surprise2: , a ker sem zelo radovedno bitje me zanima,

kako sva usklajena in kako nama kaj kaže :hepko:

 

prvič v življenju sem začutila takšno povezavo, tako močno vez , energijo ... da kar cvetim in rastem in plamtim :wub:

 

jst: 02.11.1978, 13:13, Ljubljana

on: 12.11.1978, 06:03, Ljubljana

 

Za odgovr NAJ NAJ NAJ NAJLEPŠA hvala in same hude vibracije kjerkoli in kadarkoli

:flowerface:

 

 

Hoj Barbiq

 

Vse, kar ti trenutno lahko rečem je:

 

Šer naprej uživaj v cvetenju, rasti in plamtenju...

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen :palec: xDDx

 

Prosim, če mi "objasniš" tole kombinacijo med mano 9 8 6 in njim 5 6 4.

Kaj tu dogaja? x^x

 

Hvala ti v naprej!!!

 

Uf, Izraz

 

Zastavila si mi vprašanje, na katerega ti tako kot je zastavljeno, le težko odgovorim, če sploh.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

a lahko še jaz svoj piskerček primaknem?

 

kakšna je energija tukaj

13. 11. 1979 (jaz) in 10. 07. 1983

 

hvala x:)x

Bilo je prijateljstvo,ki je postalo skrivnost...bili so kraji, kamor se ni moč vrniti... bile so laži, ki jih je bilo potrebno izgovoriti... in bila je resnica, ki je ni bilo mogoče zanikati (brokeback mountain)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima, ce so mozni stiki - vsaj bezni, z moskim, s katerim sva se v mladosti razsla.

 

Moj rojstni datum 23.10.1955

Njegov rojstni datum 9..7.1954.

 

Najlepsa hvala za odgovor.

 

Pozdravljena Harfa

 

Malo sem si pomel oči, ko sem prečital tvoje pisanje.

 

Mogoče ne razumem, kaj si želela vprašati, odgovoril ti bom pač na način kot odgovarjam v temi: Dinamika in kompatibilnost partnerjev. Sicer pa menim, da je to, ali imaš stike z njim ali ne odvisno predvsem od vaju - najbrž najprej tebe, če zbereš toliko moči ali česarkoli že, da stik skušaš vzpostaviti.

 

On 9 6 8

Ti 1 3 3

 

Med vama je lahko kar velika privlačnost, tako v družbi kot takrat, ko bi bila sama. Menim, da so možnosti, da se srečata ali srečujeta, hkrati pa dvomim, da boto ta srečanja res zadovoljujoča za oba.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen :palec: xDDx

 

Prosim, če mi "objasniš" tole kombinacijo med mano 9 8 6 in njim 5 6 4.

Kaj tu dogaja? x^x

 

Hvala ti v naprej!!!

 

Izraz

 

Kaj se dogaja najbrž najboljše vidita ti in on.

Ko pa pogledava iz moje strani ti lahko napišem tole:

 

On 5 6 4

Ti 9 8 6

 

Veš, menim, da bo veliko težav, da bi tako divergentno energijo spravil skupaj tako, da bi vse klapalo.

 

Kot prvo: tvoja energija podpira njegovo, v komunikaciji je lahko nekaj kritičnih težav, najhuje pa se mi zdi, da se križata vajini energiji pri načinu dosezanja ciljev, katere s težavo uskladita, ko pa izbirata način, pa tvoj način podira njegove napore. In zanj je to lahko zelo težko.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala za tako brzinski odgovor. xsrcx

 

Sem vesela zaradi tega. In povedano v karikaturah je bilo tole med nama res kot High way to hell.

 

Hmm, samo bog ve zakaj je bilo to dobro, jaz ne vem. Izigranje čustev do konca. :8):

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala za tako brzinski odgovor. xsrcx

 

Sem vesela zaradi tega. In povedano v karikaturah je bilo tole med nama res kot High way to hell.

 

Hmm, samo bog ve zakaj je bilo to dobro, jaz ne vem. Izigranje čustev do konca. :8):

 

Vse veš

 

In tudi to, o čemer se sprašuješ, pride kmalu na dan.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo!

Tudi mene zanima kako stoji tale najina zveza:

Moja malenkost: 22.4.1988

In on: 2.9.1988

 

Zveza traja že skoraj 2 leti, imava vzpone in padce. Imam pa problem: najini začetki niso bili bleščeči, in ravno ta preteklost me preganja vedno znova in znova. Se bom tega kdaj rešila? Je najina ljubezen iskrena - z njegove strani? Se splača truditi?

 

Saj drgače se ful razumeva, vse naredi zame, ampak dvomi in misli na preteklost pa me pokopavajo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo!

Tudi mene zanima kako stoji tale najina zveza:

Moja malenkost: 22.4.1988

In on: 2.9.1988

 

Zveza traja že skoraj 2 leti, imava vzpone in padce. Imam pa problem: najini začetki niso bili bleščeči, in ravno ta preteklost me preganja vedno znova in znova. Se bom tega kdaj rešila? Je najina ljubezen iskrena - z njegove strani? Se splača truditi?

 

Saj drgače se ful razumeva, vse naredi zame, ampak dvomi in misli na preteklost pa me pokopavajo.

 

Lady_L

 

Moje mišljenje je, da kadar je ljubezen - je iskrena. Ali pa je ni! Zdaj lahko sama tuhtaš!

In sama si povedala diagnozo: Po Kojcu bi tvoj stavek komentiral takole:

Tvoje misli in tvoji dvomi - ko jih tako lepo zalivaš in če jih boš negovala še naprej, bodo zrasli v velike strahove in v velike dvome, lahko celo prepričanje v nekaj - kar veš samo ti.

 

Pa poglejva po DZK

 

On 3 3 5

Lyl 3 8 9

 

Oooo, ti pa verjamem, da imata veliko vzponov in padcev. Se takoj vidi iz slike.

 

Uf, šele zdaj vidim, da sta že odrasla in da sta ravno na prelomnici, ko se človek na veliko uči drugačnega sebe in drugačnega sveta. Vidva oba potrebujeta veliko, veliko svobode, s tem, da si jo vsak interpretirata po svoje. Ko sta v intimnem stiku sta si zelo blizu, lahko bi rekel, da se razumeta celo preveč in takrat je skorajda manj strasti kot pa, ko sta v družbi - v zunanjem svetu. Prav lahko nastajajo težave v komunikaciji. Je pa pomembno tudi to če sta oba samostojna ali je materialno samostojen samo eden, ali pač noben. Ko človek postane materialno samostojen se krepko in hitro spremeni pogled na svet, v primeru pa, da nista, je ta sprememba dokaj počasna.

 

Odnos kot je vajin bi lahko zaživel le v zelo svobodnem odnosu, kjer je vsak drugemu darilo - v vsakem trenutku ko je z drugim - a tako svoboden odnos morda ravno tebi diši malo manj. Kljub temu, da je najbrž on tisti, kateri bi rad ustvaril dom, ti pa bi najbrž rada živela še nekaj svobode...

 

Pa si kdaj skušala občutiti - kaj je tisto, kar te vleče k njemu?

 

Kaj je tisto, kar te od njega odbija?

 

Kaj nisi rekla, da imaš dvomiš vanj?

 

Ali torej dvomiš v svojo ljubezen do njega?

 

Kako je mogoče spraševati, če je njegova ljubezen iskrena, ko pa dvomiš prav ti?

 

Kakšen je odnos me dvema, če ni sprejemanja in zaupanja?

 

Si želiš tako živeti naslednjih osemdeset let?

 

Letošnje leto vama bo pokazalo kaj gradita prav in kje ga lomita. Pokazalo bo vse pluse in minuse vajinega odnosa. Vsak dan, vsak trenutek bo učna ura - že od pojutrišnjem naprej....

 

Moje priporočilo: Sprejmi kar dobiš in razmisli kaj vse se lahko naučiš iz vsakega trenutka. Kar zamisli si: Kako se ti počutiš, kadar se nekdo na drugi strani zaroti proti tebi in ti ne prizna niti misli in občutkov.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

P.S. Vprašanja so le zate - torej odgovori le sebi.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz bi rad zvedel, kako se ujemava z zeno. Moja custva do nje so se ohladila, zato imava oba tezave, pa me zanima, kako bova shajala vnaprej.

 

rojen sem 28.12.1953

rojena je 24.5.1956

 

Tezko pricakujem vas odgovor.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz bi rad zvedel, kako se ujemava z zeno. Moja custva do nje so se ohladila, zato imava oba tezave, pa me zanima, kako bova shajala vnaprej.

 

rojen sem 28.12.1953

rojena je 24.5.1956

 

Tezko pricakujem vas odgovor.

 

 

Živijo Vojo

 

Izgleda, da se je odgovor tebi izgubil. Kajti napisal sem ga včeraj, zdaj ga pa ne vidim.

 

Vojo 2 1 6

Ona 8 8 5

 

Ne vem kako vozita sedaj. No, po podatkih, ki jih gledam, sta lahko precej notranje skladna in kaj lahko se dogaja, da ona pogreša notranjo podporo, ki je ne najde pri tebi (pa ti lahko kaj malo storiš za to). V komunikaciji pa te ona tako ali tako najbrž nadvlada, no res, da se ti znaš izmuzniti, a dvomim, da ti je to všeč.

 

Ti si tako ali tako tisti v hiši, ki najbrž naredi zelo veliko, lahko celo preveč in jo lahko preveč paziš. Ali pač ves čas pomagad drugod. Še vedno pa se mi zdi, da je prvi razlog najbolj pomemben.

 

Da bi iz energij sklepal, da se bosta imela boljše - iskreno povedano - ne vem. Kajti le kako naj vem, kaj vse sta doživela,

in koliko svobode si znata privoščiti.

 

V srcu sta si precej podobna, a je to lahko zanka, saj lahko postane dolgočasno in preveč različna v komunikaciji, in s sorazmerno različnimi cilji, da bi stvar spravila v odlično stanje. Lahko pa ga spravita na prav dobro.

 

Letos se to morda celo da.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo Vojo

 

Izgleda, da se je odgovor tebi izgubil. Kajti napisal sem ga včeraj, zdaj ga pa ne vidim.

 

Vojo 2 1 6

Ona 8 8 5

 

Ne vem kako vozita sedaj. No, po podatkih, ki jih gledam, sta lahko precej notranje skladna in kaj lahko se dogaja, da ona pogreša notranjo podporo, ki je ne najde pri tebi (pa ti lahko kaj malo storiš za to). V komunikaciji pa te ona tako ali tako najbrž nadvlada, no res, da se ti znaš izmuzniti, a dvomim, da ti je to všeč.

 

Ti si tako ali tako tisti v hiši, ki najbrž naredi zelo veliko, lahko celo preveč in jo lahko preveč paziš. Ali pač ves čas pomagad drugod. Še vedno pa se mi zdi, da je prvi razlog najbolj pomemben.

 

Da bi iz energij sklepal, da se bosta imela boljše - iskreno povedano - ne vem. Kajti le kako naj vem, kaj vse sta doživela,

in koliko svobode si znata privoščiti.

 

V srcu sta si precej podobna, a je to lahko zanka, saj lahko postane dolgočasno in preveč različna v komunikaciji, in s sorazmerno različnimi cilji, da bi stvar spravila v odlično stanje. Lahko pa ga spravita na prav dobro.

 

Letos se to morda celo da.

 

lp, Vojko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor. Mislim, da je glavni problem, da ljubim drugo zensko, ki pa mi ljubezni ne vrača na način, ki ga jaz potrebujem. Ona je rojena 23.10.1955. Rad pa bi vedel, če bi se z njo bolje ujel kot z ženo ali pa so mi zdaj čustva zameglila pravi občutek. Moram reči, da sem v zvezi z njo nesrečen, ker se mi zdi, da zavrača moja čustva.

 

Lepo vas pozdravljam

Vojo

 

 

Živijo Vojo

 

Izgleda, da se je odgovor tebi izgubil. Kajti napisal sem ga včeraj, zdaj ga pa ne vidim.

 

Vojo 2 1 6

Ona 8 8 5

 

Ne vem kako vozita sedaj. No, po podatkih, ki jih gledam, sta lahko precej notranje skladna in kaj lahko se dogaja, da ona pogreša notranjo podporo, ki je ne najde pri tebi (pa ti lahko kaj malo storiš za to). V komunikaciji pa te ona tako ali tako najbrž nadvlada, no res, da se ti znaš izmuzniti, a dvomim, da ti je to všeč.

 

Ti si tako ali tako tisti v hiši, ki najbrž naredi zelo veliko, lahko celo preveč in jo lahko preveč paziš. Ali pač ves čas pomagad drugod. Še vedno pa se mi zdi, da je prvi razlog najbolj pomemben.

 

Da bi iz energij sklepal, da se bosta imela boljše - iskreno povedano - ne vem. Kajti le kako naj vem, kaj vse sta doživela,

in koliko svobode si znata privoščiti.

 

V srcu sta si precej podobna, a je to lahko zanka, saj lahko postane dolgočasno in preveč različna v komunikaciji, in s sorazmerno različnimi cilji, da bi stvar spravila v odlično stanje. Lahko pa ga spravita na prav dobro.

 

Letos se to morda celo da.

 

lp, Vojko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo si povedal Vojo, hvala ti za povratno informacijo.

 

 

No, najina odgovora pa po mojem mnenju nista kompatibilna.

 

Sam govorim o tem, da je bila že vremenska napoved za danes: Deževalo bo!

 

in ti o tem: Moker sem, ker sem še na dež brez dežnika.

 

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Vojko

Nekaj časa že spremljam forume,katerih moderator si ti ( upam da te smem tikati ) in moram te pohvaliti za vsa razmišljanja,ki jih deliš z ostalimi.Z veseljem sem prebrala tudi tvoje nove napovedi - predvide,so zelo razumljivi in jasni,tako da si lahko vsakdo pomaga z njimi.Seveda pa tudi moje življenje ne poteka brez problemov.Največji problem imam trenutno na področju partnerstva - tu bi te prosila za pomoč.Sama imam števila 2 9 7 ,partner pa 7 5 7 in v zadnjem času nama ne gre in ne gre.Če lahko kaj komentiraš bi ti bila zelo hvaležna.Naj bo za prvo oglašanje dovolj. Lep pozdrav in lep dan naprej mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Vojko

Nekaj časa že spremljam forume,katerih moderator si ti ( upam da te smem tikati ) in moram te pohvaliti za vsa razmišljanja,ki jih deliš z ostalimi.Z veseljem sem prebrala tudi tvoje nove napovedi - predvide,so zelo razumljivi in jasni,tako da si lahko vsakdo pomaga z njimi.Seveda pa tudi moje življenje ne poteka brez problemov.Največji problem imam trenutno na področju partnerstva - tu bi te prosila za pomoč.Sama imam števila 2 9 7 ,partner pa 7 5 7 in v zadnjem času nama ne gre in ne gre.Če lahko kaj komentiraš bi ti bila zelo hvaležna.Naj bo za prvo oglašanje dovolj. Lep pozdrav in lep dan naprej mani

 

Mani

 

Lepa hvala ti za spodbudne besede. Res skušam uporabiti vse svoje znanje KIja 9zvezd kot vsa druga znanja in vedenja, ki jih dobivam, za to, da bi skušal odpreti zorni kot vsakega, ki tu sodeluje. In lahko rečem, da ga s tem odpiram tudi sebi. Tako sem hvaležen vsem, kateri sodelujete na forumu in vsak od vas s svojimi prispevki pomaga tako sebi kot drugim.

 

Kar zadeva tvojega primera.

 

On 7 5 7

Ti 2 9 7

 

Načelno sta se našla v kombinaciji, katera je zadovoljiva za skupno življenje, brez, da bi se bilo za to potrebno strašno veliko truditi. In tudi, če se trudita, žal, veliko ne pomaga - tako pravijo veliki mojstri in izkušnje mi kažejo, da v povprečju to velja.

 

Rad bi pa vedel, kaj zate pomeni "zadnje čase"?

 

Verjamem, da "zadnje čase" pomeni bolj lansko leto kot le januar 2006. Kajti ravno v 2005 sta prišla v kombinacijo, kjer je bil on včasih malo težak za prenašat, saj je iz dokaj 'easygoing' človeka prešel v nekoga, ki hoče nekaj narediti. In celo ve kaj hoče in to hoče takoj. Tebe pa je v lanskem letu lahko čutil kot tistega človeka, ki ga pri tem nadzoruje, kateri vidi vsako piko, ki jo naredi, ali je ne naredi. (pa ni nujno, da si sploh kaj imela pri tem - to je njegov občutek).

 

 

In ker je imel občutek nadzora, katerega ni vajen, saj si vedno vse sprejela, pomagala, naredila (zdaj pa je bilo malo drugače) je seveda kot posledica prišlo do težav. Menim, da letos teh težav ne bo več toliko, če boš le prenašala nekaj njegove vzvišenosti in vehemence, sicer pa on že išče tvojo bližino in menim, da bosta prišla skupaj takoj, ko bosta končno vrgla v koš vajina pričakovanja o tem, kako naj se drugi vede, kaj naj dela in kako. Ko bosta le poslušala občutke en drugega in raje sprejemala to, kar si drugi želi kot dejstvo, katerega se ne da spremeniti in skušala najti skupne točke v katerih pač lahko sodelujeta.

 

Tukaj je namreč vajin adut. Vidva imata po naravi dokaj podoben način lotevanja načrtov in podobne življenjske cilje.

 

No, koliko sem 'zadel'?

 

Če pa želiš več, prosim bolj natančno opredeli manjkajoče atribute.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, lepo prosim, če bi tudi meni lahko pogledali, kako sva skladna s partnerjem

 

jaz: 4.2.1983 ob 20.20

on: 6.10.1975 ob 11.50

 

Najlepša hvala

 

lep pozdrav

 

Jade

 

Lepo, da vprašaš. Še lepše bi bilo, da bi mi napisala, kaj je tisto, kar bi res rada izvedela?

 

Saj sta lep par. Marsikaj imata skupnega in dovolj je razlik, da vama ne more biti dolgčas.

Vajini življenjski cilji so zelo blizu in če bosta uspešno preveslala brzice, čeri, slapove in zastoje

v naslednjih dveh letih, potem zame pomeni, da je z vama dovolj močna ljubezen, da

lepo živita skupaj dolgo časa.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko

Zelo si me razveselil s svojim komentarjem,saj si samo na podlagi številk "PREBRAL" mene in mojega partnerja kot odprto knjigo.Sprašuješ me kaj pomeni zadnje čase,tudi tu si pravilno predvideval ,da so težave nastale lani in sicer je prišla kaplja čez rob okoli 18. novembra.Moram ti pritrditi,da sem res do tistega novembra vse sprejemala,potrpela,nisem se nikoli postavila zase( ob tem pa velikokrat ob večerih "čistila" občutke,ki so se porajali sama s sabo- tudi solze so me očiščevale ).Sedaj pa sem res nekoliko drugačna,ti tud ne znam opisati kaj se je v bistvu zgodilo z menoj,da sem postala drugačna.Sem namreč bolj samozavestna,vem kaj hočem in ni več vse dobro zame,kot je včasih bilo.Vojko,moram ti potrditi tudi to,da nimam več veliko volje in želje,da bi v tem najinem odnosu še vztrajala,ker imam občutek da sem se izpela ( veš midva sva skup 7 let,nisva poročena).Poleg tega opažam,da mi v življenje prihajajo ljudje iz moje preteklosti in priznam,da sem jih vesela.Tako,malo sem se razpisala,pa naj bo za danes dovolj.Spet bom z veseljem prebrala tvoj odgovor.Čez vikend se imej čimbolj fajn,lep pozdrav, mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...