Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

najlepša hvala za dogovor, zanimalo me je, ali je možnost dolgoročne veze?

 

lep pozdrav

 

Jade

 

On 7 1 2

Ti 8 2 2

 

Imata solidne možnosti za skupno življenje. Če se oba strinjata, da boš ti nosila hlače!

Edino, kar lahko že takoj v začetku odpišeš iz takšnega razmerja je to, da bi ti kdaj čutila res pravo njegovo podporo.

 

Pa ne, da ti je on ne bi želel dati.

On ti jo bo dajal, a ti jo boš težko čutila.

 

Nekaj dela vaju čaka v komunikaciji, torej se potrudita, da bo drugi res razumel tisto, kar prvi reče in obratno imata pa dokaj podobne življenjske cilje, kar je zelo dobro in tako lahko prav dobro shajata skupaj.

 

Imata pa tudi zanimivo situacijo v osebnem občutenju spola - tako pri tebi kot pri njem. No, pa se lahko dokaj dobro ujameta.

 

Vajine osebne razlike pa bi vajinemu življenju dala možnost neprestane osebne rasti - kar se sicer dobro sliši, a je lahko včasih tudi boleče. Kajti včasih si bolj želimo tople pripadnosti kot pa neprenehnih izzivov.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

Pozdravljen,Vojko

Zelo si me razveselil s svojim komentarjem,saj si samo na podlagi številk "PREBRAL" mene in mojega partnerja kot odprto knjigo.Sprašuješ me kaj pomeni zadnje čase,tudi tu si pravilno predvideval ,da so težave nastale lani in sicer je prišla kaplja čez rob okoli 18. novembra.Moram ti pritrditi,da sem res do tistega novembra vse sprejemala,potrpela,nisem se nikoli postavila zase( ob tem pa velikokrat ob večerih "čistila" občutke,ki so se porajali sama s sabo- tudi solze so me očiščevale ).Sedaj pa sem res nekoliko drugačna,ti tud ne znam opisati kaj se je v bistvu zgodilo z menoj,da sem postala drugačna.Sem namreč bolj samozavestna,vem kaj hočem in ni več vse dobro zame,kot je včasih bilo.Vojko,moram ti potrditi tudi to,da nimam več veliko volje in želje,da bi v tem najinem odnosu še vztrajala,ker imam občutek da sem se izpela ( veš midva sva skup 7 let,nisva poročena).Poleg tega opažam,da mi v življenje prihajajo ljudje iz moje preteklosti in priznam,da sem jih vesela.Tako,malo sem se razpisala,pa naj bo za danes dovolj.Spet bom z veseljem prebrala tvoj odgovor.Čez vikend se imej čimbolj fajn,lep pozdrav, mani

 

 

Živijo mani

 

Me veseli, da ti je komentar všeč, namesto, da bi se zjokala zaradi preteklih dogodkov.

 

mani 2 9 7

 

No, saj tvoje življenje se postavlja na nove osnove in zdi se mi popolnoma v redu, da se končno najdeš in da slediš le tistim nagibom, v katerih se resnično lahko izpolniš. To ti tudi toplo priporočam, kajti zdaj gre zares. Ostalo bo kaj malo ponovitev poskusov v tvojem življenju.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Spet sem nestrpno pričakovala tvoj odgovor,a moram ti povedati, da si me z njim zmedel,saj te ne razumem,kaj mi hočeš povedati.Prosim te ,če si lahko bolj konkreten,upam da te s tem ne obremenjujem preveč.Res je,da želim svoje življenje postaviti na nove temelje,a nisem vsak dan enako odločna,če me razumeš.Napisala sem ti,da v moje življenje vstopajo ljudje,ki so v njem že bili v preteklosti in prav z veseljem jih sprejemam.

V moje življenje pa je vstopila tudi moška oseba s števili 2 7 9 .Ta oseba je bila z menoj že v najstniških letih,a takrat nisva znala ostati skupaj.Zdaj pa se je spet pojavila ! Nazadnje bom verjela,da se vse zgodi z nekim namenom.A si mogoče imel v mislih kaj od tega ?

Če lahko,potem te prosim,da "pogledaš" če obstaja tu kaj bolj konkretnega.

 

jaz 2 9 7

 

on 2 7 9

 

Za danes naj bo dovolj,lep pozdrav in hvala za ves trud,katerega vlagaš vame

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Spet sem nestrpno pričakovala tvoj odgovor,a moram ti povedati, da si me z njim zmedel,saj te ne razumem,kaj mi hočeš povedati.Prosim te ,če si lahko bolj konkreten,upam da te s tem ne obremenjujem preveč.Res je,da želim svoje življenje postaviti na nove temelje,a nisem vsak dan enako odločna,če me razumeš.Napisala sem ti,da v moje življenje vstopajo ljudje,ki so v njem že bili v preteklosti in prav z veseljem jih sprejemam.

V moje življenje pa je vstopila tudi moška oseba s števili 2 7 9 .Ta oseba je bila z menoj že v najstniških letih,a takrat nisva znala ostati skupaj.Zdaj pa se je spet pojavila ! Nazadnje bom verjela,da se vse zgodi z nekim namenom.A si mogoče imel v mislih kaj od tega ?

Če lahko,potem te prosim,da "pogledaš" če obstaja tu kaj bolj konkretnega.

 

jaz 2 9 7

 

on 2 7 9

 

Za danes naj bo dovolj,lep pozdrav in hvala za ves trud,katerega vlagaš vame

mani

 

Mani

 

Ni čudno, da ne razumeš. Sem s kratkim stavkom segel dlje kot sežejo običajni predvidi na spletni strani ali tukaj na forumu. Tako bom zadevo pustil takšno kot je. Bistvo bodo dojeli nekateri brez razlage, drugi bodo bistvo ujeli z rednim čitanjem spletne strani ali na osebnih konzultacijah.

 

To, da v tvoje življenje vstopajo novi ljudje, je po moje bolj veljalo za preteklo leto. To, da vstopajo vanj tisti, ki v njem že bili in, da jih sprejemaš pa je drugačna zadeva. Kajti naša pojmovanja o tem, kdo je že bil v našem življenju in kdo ne so precej različna.

Kar zadeva vajino srečanje: Verjamem, da sta si bila v najstniških letih zelo privlačna. In najbrž sta si simpatična še sedaj, menim pa, da sta lahko odlična prijatelja, celo ljubimca,

 

da pa bi poskusi partnerstva splavali po vodi.

 

In Mani, hvala. Hvala, da se izpostavljaš.

 

Ko pišem tu na forumu, ne vem, da bi imel v mislih tega ali onega. V mislih imam poleg kombinacij energij še človeka, kateri željno pričakuje odgovor, včasih celo rešitev svoje težave in kateremu skušam odgovoriti tako, da bi lahko čim boljše razumel tisto, kar mu želim sporočiti in kar me je vprašal. Včasih seveda ne morem odgovoriti vsega in na takšen način kot je pričakovano. Kajti nevarno je, da bo odgovor zgrešil svoje bistvo ali, da bo preoster. In tako je moj odgovor namenjen vsem, ki so na forumu - tisti pa, ki vpraša, dobi odgovor ravno zato, ker je pripravljen izpostaviti svoj primer vsem nam.

 

 

In v tvojem primeru ti zopet nisem povedal veliko. Morda bi bilo dobro, da razmisliš svoj odnos z njim še na druge načine:

(vprašanja le zate osebno)

 

- Sta doživela kaj posebnega, kar si želiš doživeti v življeju?

 

- je bila to tvoja prva ljubezen?

 

- kakšni so bili razlogi, da nista uspela ostati skupaj?

 

- Ali meniš, da bi s takšnim človekom kot je on lahko uspešno obvladovala vse tisto, kar morda ni šlo z drugim?

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Spet jaz,ne zameri mi,ampak sem s teboj tako " padla" v to temo in debato,da ti kar takoj zdajle odgovarjam.Glede tvojega komentarja; moram ti priznat,da sem si nekje v podzavesti pa le želela,da boš napisal,da bi bilo partnerstvo možno,naj ti povem,da je tud že prijateljstvo in mogoče še malo več,že kar nekakšen sončni žarek zame,če me seveda razumeš kaj mislim.A kljub temu me zanima,kje sva si tako različna?

Pravilno si predvideval,to je bila moja prva ljubezen in s tem sovpadajo tudi nekatera prva doživetja.Razlog za razhod pa je bila tretja oseba,jaz pa se takrat nisem znala borit za njega,kakor radi pravimo.

Naj bo za zdajle dovolj,se ti še oglasim,če se ti smem.Bom pa vesela,če še ti kej napišeš.Lep valentinovski pozdrav in lepo preživi dan ,mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Spet jaz,ne zameri mi,ampak sem s teboj tako " padla" v to temo in debato,da ti kar takoj zdajle odgovarjam.Glede tvojega komentarja; moram ti priznat,da sem si nekje v podzavesti pa le želela,da boš napisal,da bi bilo partnerstvo možno,naj ti povem,da je tud že prijateljstvo in mogoče še malo več,že kar nekakšen sončni žarek zame,če me seveda razumeš kaj mislim.A kljub temu me zanima,kje sva si tako različna?

Pravilno si predvideval,to je bila moja prva ljubezen in s tem sovpadajo tudi nekatera prva doživetja.Razlog za razhod pa je bila tretja oseba,jaz pa se takrat nisem znala borit za njega,kakor radi pravimo.

Naj bo za zdajle dovolj,se ti še oglasim,če se ti smem.Bom pa vesela,če še ti kej napišeš.Lep valentinovski pozdrav in lepo preživi dan ,mani

 

 

Mani! Z različnostjo je čisto vse ok, kadar je na pravem mestu.

Pri vama je lahko težava ravno to, da ne ni tam, kjer bi bilo dobro. Če greš pogledat poste daleč nazaj boš našla tudi osnovne koncepte po katerih se 'računa' partnerstvo. In celo več takšnih sestavkov je, kjer je zadeva opisana iz različnih zornih kotov in te prosim, da to narediš ti sama.

 

Kadar pa si želiš, da bi ti kdo dal na tvoja vprašanja tvoje odgovore, pa najbrž nisem pravi človek za to. Vse kar naredim je to, da skušam človeku odgovor podati na takšen način, da ga ne bi bolel, da pa ga bi še vedno 'slišal'.

 

Kar zadeva pa Valentina je to 'ameriški' komercialni praznik, kateri zame tudi, če ga ne bi bilo. Imamo Slovenci zelo lep praznik: Gregorjevo - ko se še ptički ženijo - in kateri je na žalost ostal relativno pozabljen ali pa na srečo - da ga sodobni 'smenj' ni omandeževal....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Kar precejšnjo nalogo si mi dal in današnji večer,ki se že izteka,pridno prelistavam strani tega foruma.Berem in berem in spet nekaj več stvari razumem in tega sem vesela.Vidim pa,da si me kr mal okaral in okregal glede mojih pričakovanj tvojega odgovora.Pa nisem mislila tako,kot si me ti razumel.Naj ti povem še da grem v četrtek z mojim 2 7 9 na kavo in klepet.Se že ful veselim srečanja z njim.Toliko za danes,sem že mal utrujena,jutr pa sej veš služba,ki je kar dinamična in odgovorna.Veš,jaz sem že mal starejš generacija in še poznam praznik gregorjevo,je men tud bol všeč kot valentinovo,a pač tako so trendi sedaj.Vojko,lep pozdrav in še se kaj oglasi.

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Kar precejšnjo nalogo si mi dal in današnji večer,ki se že izteka,pridno prelistavam strani tega foruma.Berem in berem in spet nekaj več stvari razumem in tega sem vesela.Vidim pa,da si me kr mal okaral in okregal glede mojih pričakovanj tvojega odgovora.Pa nisem mislila tako,kot si me ti razumel.Naj ti povem še da grem v četrtek z mojim 2 7 9 na kavo in klepet.Se že ful veselim srečanja z njim.Toliko za danes,sem že mal utrujena,jutr pa sej veš služba,ki je kar dinamična in odgovorna.Veš,jaz sem že mal starejš generacija in še poznam praznik gregorjevo,je men tud bol všeč kot valentinovo,a pač tako so trendi sedaj.Vojko,lep pozdrav in še se kaj oglasi.

mani

 

Hoj mani

 

No, vidiš, zdaj si pa le povedala, da imaš več kot 15 let.

 

Kajti to je pomembno. Zato je boljše, če KI energije izračunam sam, kajti moj račun pove več kot preprost račun na spletni strani. pomembno je namreč tudi devetletje in celo 81-letje, kajti sedaj živimo na svetu dve popoloma različni generaciji. Tisti, rojeni pred letom 1955 in tisti po tem letu....

 

In čas 's tvojim' 2 7 9 le dobro izkoristi.

 

Kar pa zadeva službe. Ja, verjamem, da človeka dinamika utrudi. Odgovornost je pa le breme na glavi. Sicer pa smo odgovorni toliko kot smo, pa če se z odgovornostjo bremenimo ali ne....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Kar zadeva tečaj - seminar. Ta bo v mesecu maju. Prijaviš se lahko na moj e-mail naslov s polnim imenom in priimkom, naslovom, in rojstnim datumom ter telefonsko številko na kateri si dosegljiva.

 

Program seminarja je zaenkrat objavljen na forumu TAO-SI.COM, program pa je enak tistemu iz decembra lanskega leta in je objavljen tudi pri mojih komentarjih.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Veš,tole tvoje oglašanje,mi pa bolj " prijazno " deluje kot prejšnje.Vidim,da si tudi ti včeraj bil delaven pozno v noč tako kot jaz.Vojko,jaz ti bom napisala svoj rojstni datum,sploh ni problema,sam če dovoliš v enem od naslednjih javljanj.Bova videla,če bo kaj sprememb.Glede seminarja pa tole;veš mesec maj in junij sta meseca,ko moram bit v službi najbolj dosegljiva,ko je precej več dela kot v ostalih mesecih,tako da mi ta čas ne ustreza najbolj.Bom pa lažje " aktivna" v poletnih in jesenskih mesecih,če boš takrat imel kej organiziranega.Tako,da enkrat se sigurn vidiva.

No,pa še tole,a si res mislil,da sem tam nekje v najstniških letih?Ja,za približno 3 x 15 bi se pa že lahko menila.Ajd,lep dan ti želim

 

 

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

Veš,tole tvoje oglašanje,mi pa bolj " prijazno " deluje kot prejšnje.Vidim,da si tudi ti včeraj bil delaven pozno v noč tako kot jaz.Vojko,jaz ti bom napisala svoj rojstni datum,sploh ni problema,sam če dovoliš v enem od naslednjih javljanj.Bova videla,če bo kaj sprememb.Glede seminarja pa tole;veš mesec maj in junij sta meseca,ko moram bit v službi najbolj dosegljiva,ko je precej več dela kot v ostalih mesecih,tako da mi ta čas ne ustreza najbolj.Bom pa lažje " aktivna" v poletnih in jesenskih mesecih,če boš takrat imel kej organiziranega.Tako,da enkrat se sigurn vidiva.

No,pa še tole,a si res mislil,da sem tam nekje v najstniških letih?Ja,za približno 3 x 15 bi se pa že lahko menila.Ajd,lep dan ti želim

 

 

mani

 

 

Mani

 

Lepo, da ti je bolj prijazno.

 

Kot slišim glasove o seminarju, bom imel prost termin prostorov v soboto in nedeljo, torej čez vikend, enkrat v maju - v kratkem bom videl kako gre....

 

Jeseni pa bo le nadaljevalni seminar - delavnica. Enkrat poleti pa pričnem z DZK na daljavo, torej seminar, ki bo organiziran preko interneta in se bo končal z nekajurnim seminarjem ali osebno konzultacijo.

 

Kaj pa mislim? Že že, mislim kar mislim, a ljudje smo različni in ko izvem KI rojstne znake je človek lahko v zelo različnih letih, ali ne?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Hvala za obvestilo glede seminarja,izgleda da bi ta varianta čez vikend šla skozi.Zanima me ,kdaj boš vedel za datum seminarja in do kdaj je zadnji rok za prijavo.Sicer bom itak sledila tvojim obvestilom na TAO strani,a vendarle bi me zanimal datum,da potem vidim če to lahko izpeljem.

Hvala in lep dan ti želim

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim, ce se meni odgovorite, kaksno je medsebojno ujemanje, ce je moznost uspesnega partnerstva in usklajeno skupno zivljenje. Fantov rojstni datum je 30.8.1976

 

Ž: 29.4.1981

M: 30.8.1976

 

Najlepsa hvala za odgovor!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Hvala za obvestilo glede seminarja,izgleda da bi ta varianta čez vikend šla skozi.Zanima me ,kdaj boš vedel za datum seminarja in do kdaj je zadnji rok za prijavo.Sicer bom itak sledila tvojim obvestilom na TAO strani,a vendarle bi me zanimal datum,da potem vidim če to lahko izpeljem.

Hvala in lep dan ti želim

mani

 

Brez skrbi Mani

 

Obvestilo bo kmalu

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Pozdravljen Vojko,

 

rada bi te vprašala za nasvet, kaj si misliš o vezi z

6 4 7

in

9 7 7

medtem, ko sem sama

8 3 1.

 

Seveda, ne oba naenkrat:)

 

Hvala za komentar in lep pozdrav!

 

Hoj Cathy

 

Seveda, ne oba naenkrat:)

 

Dobro, da si napisala, kdo ve, kako to različni ljudje....!"#$

 

Kaj meniš, bo 9 3 1 imel dovolj potrpljenja, da te se ti približa?

In morda te taisti celo malo "živcira" kljub temu, da te tudi privlači?

So ti všeč njegovi življenjski cilji?

 

 

In kako prenašaš nasprotja v 6 4 7?

Je dovolj zaupljiv ali se boji vsake svoje besede?

Si prepričana, da boš zadovoljna s tem, da te nekako "nadzira" ravno takrat, ko ga ti najlepše čutiš?

 

 

V mojem videnju sta v osnovi oba solidna a je žal v celotni "konfiguraciji" kaj malo kompatibilnosti. Očitno pa za svoje partnerje iščeš tiste, ki "gredo" k lagodnemu življenju in njihovi cilji podpirajo tvoje. Te bo to osrečilo?

 

Želim ti veliko sreče, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Oglašam se ti tudi v tej temi.Prosim,če lahko določiš števila za osebo,rojeno 18.8.1986.Po prvem izračunu,naj bi bile številke 5 5 5,a sem potem ob branju starejših objav ugotovila,da se te 5 spremenijo v druga števila,zato raje določevanje DZK števil prepuščam tebi.Ta oseba je pomembna za mojo hči,je namreč njen fant.Mislim,da je njuno razmerje kar uspešno.Živit skupaj čez teden ( saj veš študentarija ) in sta iz istega domačega kraja.Lahko kaj komentiraš ?

 

 

ona 7 8 4

fant (18.8.1986 )

 

 

Lep pozdrav in hvala !

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinal,zdravo !

 

Midve sicer še nisva kontaktirali,a se ti vseeno zahvaljujem,da si se odzvala.Veš,pri spoznavanju DZK,sem še bolj na začetku,kakor vidim pa ti na teh forumih že lep čas sodeluješ.Sicer pa verjamem,da je čas tudi moj zaveznik in da bom znanja,ki jih ponuja Vojko in ostali forumovci ,osvajala in se osveščala v tej smeri,za katero verjamem da je prava.

 

Prijeten dan ti želim,pa čeprav si kar daleč stran od nas.

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Oglašam se ti tudi v tej temi.Prosim,če lahko določiš števila za osebo,rojeno 18.8.1986.Po prvem izračunu,naj bi bile številke 5 5 5,a sem potem ob branju starejših objav ugotovila,da se te 5 spremenijo v druga števila,zato raje določevanje DZK števil prepuščam tebi.Ta oseba je pomembna za mojo hči,je namreč njen fant.Mislim,da je njuno razmerje kar uspešno.Živit skupaj čez teden ( saj veš študentarija ) in sta iz istega domačega kraja.Lahko kaj komentiraš ?

ona 7 8 4

fant (18.8.1986 )

Lep pozdrav in hvala !

mani

 

Mani

 

Števila si izračunala pravilno.

 

Kakšno energijo pa ima takšen človek v nekem času pa.... kdo ve ... To so čisto posebni ljudje. Bistvo je, da pri njih lahko pridemo 'skozi' le s popolno iskrenostjo, - s takšno, da smo včasih še sami presenečeni nad sabo - da slabo poznamo svojo resnico....

 

Kako gre kdo s takšnim partnerjem pa se ti na tem mestu (še) ne upam pisati.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Mani, 18.8.1986 je 5 5 5, si imela prav x;)x

 

Hvala Tinal

 

Lep dan ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko 1

 

Me veseli,da so števila izračunana pravilno,izgleda pa ,da niso najbolj zaželena v okvirju DZK.Sicer pa se pustim presenetiti,bom videla ( najbolj pa hči ) kako se bo to odvijalo.Zaenkrat moram reči,da se odvija vse tako kot je treba,sicer pa bo čas pokazal svoje.Upam na najboljše,saj veš Vojko, kakšne smo mame,svojemu otroku pač želiš vse naj.

Hvala ti za tvoje oglašanje in lep pozdrav do prihodnjič!

 

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko 1

 

Me veseli,da so števila izračunana pravilno,izgleda pa ,da niso najbolj zaželena v okvirju DZK.Sicer pa se pustim presenetiti,bom videla ( najbolj pa hči ) kako se bo to odvijalo.Zaenkrat moram reči,da se odvija vse tako kot je treba,sicer pa bo čas pokazal svoje.Upam na najboljše,saj veš Vojko, kakšne smo mame,svojemu otroku pač želiš vse naj.

Hvala ti za tvoje oglašanje in lep pozdrav do prihodnjič!

 

mani

 

Mani

 

Menim, da sem se slabo izrazil glede 5 5 5. To so čisto posebni ljudje in o njih je kaj malo napisanega v literaturi, sam pa sem jih srečal le 3. Tako prepuščam lastnosti 5 5 5 tistim in tistemu času, ko smo na seminarju, ko lahko o tem govorimo bolj poglobljeno.

 

Lep pozdrav, Vojo

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Veš mal sem pa res mislila,da to število 5 predstavlja kaj " slabega",pa vidim da temu ni tako.

Hvala za pojasnilo.Je zdaj glede terminov že kaj bolj določenega ? Mene mika, veš !

Upam samo,da nisi strog in zahteven predavatelj,sploh za mene,ko še nimam tako veliko vpogleda v področje,kjer si ti " the best".

 

 

Sončen pozdrav iz mojega mesta ! mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jade

 

On 7 1 2

Ti 8 2 2

Imata solidne možnosti za skupno življenje. Če se oba strinjata, da boš ti nosila hlače!

Edino, kar lahko že takoj v začetku odpišeš iz takšnega razmerja je to, da bi ti kdaj čutila res pravo njegovo podporo.

Pa ne, da ti je on ne bi želel dati.

On ti jo bo dajal, a ti jo boš težko čutila.

Nekaj dela vaju čaka v komunikaciji, torej se potrudita, da bo drugi res razumel tisto, kar prvi reče in obratno imata pa dokaj podobne življenjske cilje, kar je zelo dobro in tako lahko prav dobro shajata skupaj.

Imata pa tudi zanimivo situacijo v osebnem občutenju spola - tako pri tebi kot pri njem. No, pa se lahko dokaj dobro ujameta.Vajine osebne razlike pa bi vajinemu življenju dala možnost neprestane osebne rasti - kar se sicer dobro sliši, a je lahko včasih tudi boleče. Kajti včasih si bolj želimo tople pripadnosti kot pa neprenehnih izzivov.

 

]Pozdravljen. Pravkar sem spet malo raziskovala po vaših straneh in gledala te kijevske številke, VI ste mi za datum rojstva 4.2.1983 določili 8 2 2. Na vaši strani piše, da če si rojen med 1.januarjem in 4. februarjem , moraš od svojega rojstva odšteti ena, torej dobim 1982, to pa spada pod 9. ali se mogoče jaz motim, ker ta 4.2. je res mejni datum.????

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...
Pozdravljen,Vojko !

 

Veš mal sem pa res mislila,da to število 5 predstavlja kaj " slabega",pa vidim da temu ni tako.

Hvala za pojasnilo.Je zdaj glede terminov že kaj bolj določenega ? Mene mika, veš !

Upam samo,da nisi strog in zahteven predavatelj,sploh za mene,ko še nimam tako veliko vpogleda v področje,kjer si ti " the best".

Sončen pozdrav iz mojega mesta ! mani

 

 

In kaj praviš, Mani na vodenje seminarja sedaj, ko je že mimo?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen,Vojko !

 

Naj ti najprej povem,da mi je žal za vse tiste "zbrisane strani",katerih ni več,pa tako z veseljem smo jih ustvarjali.Ampak kar je,je in poti nazaj ni.Mogoče bomo imeli "forumovci"zdaj še več komentarjev in spodbud,da pokažemo tistim da se ne damo.

 

Vidim,da me sprašuješ glede seminarja .Sama sem prisotna na kar precejšnjih seminarjih,ampak na takšnem kot je bil " naš " še nisem bila.Enkrat sem ti že omenila,da na sliki ,ki je bila včasih dosegljiva na tvojih straneh,izgledaš strog in zelo resen,ko pa te človek spozna,pa si pravo nasprotje.Hvala,da si tak.Tvoje vodenje je bilo super,ampak nekaj skrivnostnosti si pa ne daš vzeti.Odgovore na vprašanja vedno zaviješ tako,da mora priti na plan tudi lastno razmišljanje.

 

Toliko za zdaj,zdaj grem pa še na druga področja.

 

Lepo se imej !

Pozdrav od mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...