Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Vojko, kako pa naj bi se ujemali moji starši?

 

1. 7. 1964

 

18. 10. 1956

 

pa z mano, kako se ujemata vsak posebej (sem 858)?

 

o 9 1 4

m 8 3 1

m 8 5 8 (8 2 2, 8 8 5)

 

Mačona

 

Tukajle so števila.

 

Družinske energije so vedno težje za obravnavo kot energija v podjetju. Kljub temu, da je tista v podjetju običajno bolj zapletena zaradi načina delovanja posameznika.

 

V komunikaciji lahko imate nekaj težav vsi po vrsti, sicer pa sta najbrž obe radi v očetovi bližini, če ni v stresu.

Ujemanje po naravi sami je solidno, a ne prav veliko. Sta pa gotovo razvila visok nivo svobode in takrat najbrž kar dobro živita skupaj.

 

Najbrž pa imaš največje težave v komunikaciji z obema prav ti.

 

Da bi boljše razdelal zadeve, pa portrebujem veliko več časa in zato ta razlaga sodi drugam...

 

Vojko

 

Jaz bi pa rada vedla kaj za ena smola se drzi mojga sinka. rojen 26.6.81

pa-pa

 

Ester II

 

Kje pa so tvoji rojstni podatki, če sinek živi pri tebi?

Ali je zraven še kdo? Kdo? Kdaj so ti rojeni?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
o 9 1 4

m 8 3 1

m 8 5 8 (8 2 2, 8 8 5)

 

Mačona

 

Tukajle so števila.

 

Družinske energije so vedno težje za obravnavo kot energija v podjetju. Kljub temu, da je tista v podjetju običajno bolj zapletena zaradi načina delovanja posameznika.

 

V komunikaciji lahko imate nekaj težav vsi po vrsti, sicer pa sta najbrž obe radi v očetovi bližini, če ni v stresu.

Ujemanje po naravi sami je solidno, a ne prav veliko. Sta pa gotovo razvila visok nivo svobode in takrat najbrž kar dobro živita skupaj.

 

Najbrž pa imaš največje težave v komunikaciji z obema prav ti.

 

Da bi boljše razdelal zadeve, pa portrebujem veliko več časa in zato ta razlaga sodi drugam...

 

hvala, Vojko. maš kar prav, ja. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko veš kaj pa mene zanima...

 

Vsi nekaj sprašujejo kako je njihovo partnerstvo kompatibilno. Jaz pa partnerja sploh nimam :sori: :8):

 

Včasih se pa res sprašujem kam naj grem, da ga bom že ( končno) srečala, ker očitno tam kjer sem jaz, tipov ni.

 

Kdaj se bom znašla ob pravem času na pravem mestu?

 

Rojena sem pa 19.10.1978 v Lj

 

Hvala

 

Živijo

 

A res še nisem nič napisal.

 

Sem pisal zadnjič in očitno zgrešil tipko Enter!

 

Tvoja Ki števila so: 4 9 9

 

Se ti morda ne zdi, da ima vsak možnost, da dobi partnerja?

 

Kaj pa če se vprašaš, čemu tam kjer si ti, tipov ni?

 

Si v to prepričana?

 

Ali res veš, da jih ni?

 

Ali jih morda ne vidiš?

 

Čemu?

 

In čemu so tisti, ki bi jh ti rada srečala 'tipi'?

 

Je to zate dostojno ime?

 

Želiš dobiti 'tipa' ali 'tvojega' moškega?

 

Koliko energije porabiš za to, da gradiš svojo podobo?

 

Ali imaš za vse enako podobo?

 

Si torej iskrena do sebe?

 

 

 

In če se ti v zadnjih štirih letih ni uspelo srečati z nikomer za dalj časa, je tudi letos bolj malo možnosti. No, je pa dobra novica, veliko več možnosti že v naslednjem letu - takoj od februarja naprej.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

tudi jaz sem od pomladi po dolgih letih spet samska, pa se sprašujem, če me čaka še kaj lepega na ljubezenskem področju-malo pesimistična, pa še vreme mi nič ne pomaga.

 

Moji podatki: 12.5.1978 ob 21.25 Lj.

 

Hvala, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

tudi jaz sem od pomladi po dolgih letih spet samska, pa se sprašujem, če me čaka še kaj lepega na ljubezenskem področju-malo pesimistična, pa še vreme mi nič ne pomaga.

 

Moji podatki: 12.5.1978 ob 21.25 Lj.

 

Hvala, Kuky

 

Kuky

 

In bi rada kar na vrat na nos hitro skočila v naslednjo zvezo?

 

Bi malo razmislila, razčistila in nato skočila v naslednjo zvezo?

 

Bi živela svoje življenje, se spoznavala, radostila vsakega trenutka?

 

..............

 

Xxx xxxx xxxxxx xxxxx xxx xxxx?

 

 

Yy yyy yyyyyyy yyyyyyyyyy yy yyyyyyyyyyy yyyy yyyy?

 

 

Seveda te lahko čaka še veliko veliko lepega.

V naslednjem letu veliko flirta (lahko so v njem tudi zanke), pa v naslednjem letu..... ej, čitaj predvide!

 

Kdor pa želi predvide vnaprej, jih seveda lako.

 

A na drugem mestu in drugačnem aranžmaju...

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko...

Tudi sama sem že nekaj časa sama in nekako ne najdem duše ,ki bi me premaknila naprej...saj me razumeš.

Rojena sem 9.7.1969 ob 5.25 v KP.....kaj mi lahko poveš v tolažbo???

Sicer pred enim letom in pol sem se neki malo zagledala v nekoga(6.1.1975-LJ) ampak se neki čudno odvija,če se sploh...

POMAGAJ MI... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko ,pozdrav !

 

 

ona 7 8 4

on 5 5 5 ( ? )-18.8.1986

 

 

Tale odnos je bil do pred kratkim zadovoljujoč in relativno uspešen,zdaj je pa nastala kriza,mislim da bolj izvira iz 7 8 4.Kako se bo kaj tole rešilo ?

7 8 4 se je namreč" trenutno zagledala "v svojega KI dvojčka 7 8 4 in zdaj jo ta situacija bega.Bolj jo prevevajo čustva,kot pa razum,zaveda se ,da na dveh stolčkih sedenje ni uspešno,ampak....

 

Lahko kaj rečeš ?

 

Ok se imej in lep dan še želim.

 

 

Pozdrav, mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko ,pozdrav !

ona 7 8 4

on 5 5 5 ( ? )-18.8.1986

Tale odnos je bil do pred kratkim zadovoljujoč in relativno uspešen,zdaj je pa nastala kriza,mislim da bolj izvira iz 7 8 4.Kako se bo kaj tole rešilo ?

7 8 4 se je namreč" trenutno zagledala "v svojega KI dvojčka 7 8 4 in zdaj jo ta situacija bega.Bolj jo prevevajo čustva,kot pa razum,zaveda se ,da na dveh stolčkih sedenje ni uspešno,ampak....

 

Lahko kaj rečeš ?

 

Ok se imej in lep dan še želim.

 

 

Pozdrav, mani

 

Mani

 

Marsikaj lahko polažem, povem in napišem.

So pa tele teme tukaj bolj namenjene tistim, ki se zanimajo zase kot za druge.

 

Najboljše bi bilo, da ta dva pišeta meni sama. Ali pa se pri meni oglasita.

 

Za teoretične debate te vabim na "praktike".

 

Prijaviš se na yahoo

in nato se prijaviš v našo skupino: http://groups.yahoo.com/group/ki9zvezd-praktiki/

 

to je vse

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav,Vojko !

 

Saj bom rekla hčeri,da se naj sama logira,pa da ji boš potem že odgovoril.Povem ti,da sva drugače midve v zelo pozitivnih odnosih in da tukaj ne gre za mojo radovednost,me je namreč sama prosila,naj te vprašam to.

 

Vseeno hvala za misli.

Lep pozdrav,mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo Vojko!

najprej naj pohvalim vaš forum in prijaznost z odgovori.imam neko težavo in me zanima vaš odgovor.in sicer kako se bova v nadalje ujela z mojim partnerjem(številka 555)moja številka pa je 784,kajti sva v obdobju,ko imava malo krize in me zanima če se bo najina zveza obdržala?trenutno me privlači tudi nekdo,ki ima številko 784(isto kot jaz),pa me zanima kaj več na tem področju(kaj naj bi prinašalo to?)je pa to oseba iz preteklosti,vendar se zopet vrača v moje življenje.kaj naj storim in kako se ujamem z enim in drugim?

najlepše se vam zahvaljujem za odgovor!

lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav Vojko!

 

Sem nova na forumu in mi je vaša rubrika zelo všeč. Me pa zanima nekaj stvari in upam, da boš znal tudi meni odgovoriti.

Trenutno me pestijo težave z mojim partnerjem in me zanima, kaj lahko pričakujem z najino zvezo v prihodnosti? Drugače najina zveza traja že kar nekaj časa. Moja številka je 757, od partnerja 784.

Imam pa tudi vprašanje, če se bodo moje poti še kdaj srečale z osebo s številko 481 (to je oseba, s katero sva se srečevala v preteklosti). In če, koliko lahko pričakujem?

Že v naprej se ti najlepše zahvaljujem za odgovor!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo Vojko!

najprej naj pohvalim vaš forum in prijaznost z odgovori.imam neko težavo in me zanima vaš odgovor.in sicer kako se bova v nadalje ujela z mojim partnerjem(številka 555)moja številka pa je 784,kajti sva v obdobju,ko imava malo krize in me zanima če se bo najina zveza obdržala?trenutno me privlači tudi nekdo,ki ima številko 784(isto kot jaz),pa me zanima kaj več na tem področju(kaj naj bi prinašalo to?)je pa to oseba iz preteklosti,vendar se zopet vrača v moje življenje.kaj naj storim in kako se ujamem z enim in drugim?

najlepše se vam zahvaljujem za odgovor!

lep pozdrav!

 

Pozdravljena Bluegirl21

 

Hvala ti za lepo javljanje. Raje bi sicer videl, da bi se ljudje javljali v času, ko bi delali načrte za lepo življenje. A kaj, ko smo takrat, ko gre vse lepo dokaj brezskrbni in dostikrat menimo, da smo vedno na pravi poti.

 

Kajti boljše je, da smo usmerjeni v rešitve, v dobre in lepe cilje. Kot pa v probleme - kljub temu, da v reševanje le teh.

 

Čudi me, kako pišeš, da imata s partnerjem krizo, v istem dihu pa, da gledaš za drugim....

Se ti ne zdi, da si ti tista, ki odločaš o tem kako vama bo šlo?

 

Po drugi plati pa je človek 5 5 5 čisto posebna 'kategorija' - ki ga je dobro obravnavati povsem drugače in je oseben način primeren za to.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav Vojko!

 

Sem nova na forumu in mi je vaša rubrika zelo všeč. Me pa zanima nekaj stvari in upam, da boš znal tudi meni odgovoriti.

Trenutno me pestijo težave z mojim partnerjem in me zanima, kaj lahko pričakujem z najino zvezo v prihodnosti? Drugače najina zveza traja že kar nekaj časa. Moja številka je 757, od partnerja 784.

Imam pa tudi vprašanje, če se bodo moje poti še kdaj srečale z osebo s številko 481 (to je oseba, s katero sva se srečevala v preteklosti). In če, koliko lahko pričakujem?

Že v naprej se ti najlepše zahvaljujem za odgovor!

 

Pozdravljena girlie

 

On 7 8 4

Ti 7 2 1 (7 5 7)

 

Sklepam, da je vsaj eden od vaju še dokaj mlad, ali pa da sta s partnerjem skupaj že dolgo časa. To je odnos, ki sloni na veliki privlačnosti (sedaj ali v preteklosti). Ker je letos situacija krepko drugačna, pa čutiš spremembno njegovega odnosa do sebe. Letos sta tudi oba veliko bolj lahkoživa. Težko bi trdil, da sta dobra kombinacija. Kajti boljša je podpora kot pa enaka energija.

Ko boš želela vedeti več. Se oglasi na osebno svetovanje.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zahvaljujem se za odgovor!

Oba sva letnik 84 in sva skupaj malo manj kot 5let. In ker nama je vedno lepo šlo, sem začetek poletja postala zaskrbljena, ker se je njegov odnos krepko poslapšal do mene.

Lep pozdrav, girlie

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zahvaljujem se za odgovor!

Oba sva letnik 84 in sva skupaj malo manj kot 5let. In ker nama je vedno lepo šlo, sem začetek poletja postala zaskrbljena, ker se je njegov odnos krepko poslapšal do mene.

Lep pozdrav, girlie

 

 

Girlie

 

Lepo si tole napisala.

Se mi zdi dobro, da si pozorna na svoje občutke. No, pa se ti zdi zaskrbljenost dobrodošla?

 

Se spomniš kakšne čevlje si imela na vajinem prvem zmenku?

 

Ali bi morda bila bolj dobrodošla kakšna dobra misel o tem, da je v težavah?

 

Ali obstaja majhna možnost, da si se delno spremenila tudi ti?

 

Kaj lahko narediš za boljše odnose?

 

Se ti zdi, da je človek vse življenje enak?

 

Kateri je vajin najlepši trenutek?

 

Kaj ko bi bil najlepši tale - prav zdajle?

 

Kaj te ovira, da bi bilo tako?

 

Sta se že navajena?

 

Pa ga res poznaš?

 

Poznaš sebe? Res?

 

Prav nikoli nisi v situaciji, ko reagiraš drugače kot si pričakovala?

 

Letos sta najbrž oba precej bolj vihrava kot običajno. Kar pa te je lahko prizadelo, da je morda on letos malo bolj tih, da mogoče v njem vidiš kakšen strah!

 

Pa si prepričana, da ta strah ni tvoj?

 

Res? Kako veš?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za spisek vprašanj, katera so bila povod za nadaljna razmišljanja...

Vem, da so v življenju vzponi in padci na vseh področjih življenja. Vem tudi to, da nas v tistem trenutku "padci" veliko bolj bolijo, kot se veselimo "vzponov". Ampak, ko se ozremo v preteklost imamo vedno v mislih le lepe trenutke...

Podobno je tudi z najino zvezo, le da sva imela v preteklosti bolj malo slabih trenutkov - če pa so že bili, so bili hitro pozabljeni. Pred dvema mescema pa so se začeli slabi trenutku kar vrstiti (kot po tekočem traku) – predvsem zaradi njegovega spremenjenega odnosa (na slabše). Zato sem tudi podvomila v najino skupno prihodnost in prvič nekoga-tebe po takšni poti vprašala za mnenje.

Nazaj k spisku vprašanj. Na vsa vprašanja bi bila sposobna se dosti razpisati oz. debetirati in z vsemi se popolnoma strinjam. Le tisto zadnje vprašanje o strahu me bega! Pri meni se strah pojavi le v tistem trenutku, napreden se pobotava, ker me je strah, da bi ga izgubila – čeprav še nikoli nisva prišla tako daleč – namreč vedno prej uskladiva mnenji. Če pa bi strah prevladal na njegovi strani, pa bi se najin odnos začel krhati med študijskim letom (saj obiskujem fakulteto, kjer smo dekleta v manjšini) in ne na začetku poletja, kjer smo študentje večinoma brez skrbi. Ali je mogoče tu mišljen drugačne vrste strah?

 

Lep pozdrav, girlie

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Mene pa zanima ujemanje z naj prijatlom. Zaenkrat sva sam to, sam js bi rada kj več.. :inocent:

Podatki:

js - 25.8.1986, 14:35, Brežice

on - 11.4.1983, (ura neznana), Brežice

 

Ena vlka HVALA :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo vojko!

najprej naj se ti zahvalim za odgovor in hkrati vprašanje nad katerim sem se tudi sama malo zamislila.ampak sem prišla do zaključka,da o tem da mi je všeč še neka druga oseba obstaja razlog in sicer to,da se s partnerjem nisva nekaj časa ujela in zaradi njegovega drugačnega obnašanja do mene,to je mene privedlo do tega da mi je postal všeč nekdo drug,ki pa sva se dobro ujela v komunikaciji v kateri se s svojim partnerjem nisem(prepiri).pred tem se mi ni to še nikoli zgodilo,odkar traja najina zveza(skoraj 3 leta).vem da je odločitev moja,vendar v tem trenutku ne znam presoditi kako in kaj je najbolje.je pa res,da sva si s partnerjem sedaj vzela kratek čas za skupni dopust in bilo je ok.ne vem pa kako bo naprej,to bo itak pokazal čas,kajne?mi lahko še ti poveš kako misliš da bo z nama?je pa res da si vsak kuje svojo srečo in delček usode,v katero verjamem tudi jaz.zanima pa me še to kako bi se ujela z tisto osebo,ki mi je simpatična,ima številko 784,moja pa je tudi 784,prosim če mi lahko poveš kaj veš v zvezi s tem.

 

že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovore,pa upam da ti nisem preveč zakomplicirala:)

lep pozdrav in lep večer želim

bluegirl21

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko...

Tudi sama sem že nekaj časa sama in nekako ne najdem duše ,ki bi me premaknila naprej...saj me razumeš.

Rojena sem 9.7.1969 ob 5.25 v KP.....kaj mi lahko poveš v tolažbo???

Sicer pred enim letom in pol sem se neki malo zagledala v nekoga(6.1.1975-LJ) ampak se neki čudno odvija,če se sploh...

POMAGAJ MI... xrolleyesx

 

Pozdravljena Nikka

 

Lepo, da si pomagaš. Na ta ali oni način. Samo, da si.

Seveda po svoje razumem, to kar mi pišeš, da ne najdeš duše, ki bi te pramaknila naprej!

 

Pa si kdaj pomislila, da to dušo iščeš predaleč stran od sebe?

 

Da je duša, ki jo iščeš čisto blizu?

 

Tako blizu in tako skladna s sabo, da je ne vidiš?

 

Menim, da je moj del foruma tisti, ki zelo malo tolaži in da tolažbo laže najdeš drugje. Mi je pa zanimivo in nenavadno tudi tovrstno pričakovanje.

 

Pa kljub temu poglejva kako kaže:

 

Nekdo 8 9 4

Nikka 4 3 6

 

Med vama je precejšnja privlačnost. On se dobro počuti pri tebi predvsem ko sta v družbi. Ti se letos ob njem lahko počutiš boljše kot lansko leto, vendar je vsako počutje z njim drugačno, kot bo v prihodnje in vedno se ti lahko zdi, da on v sebi nekaj skriva. Tako bo več ali manj lahko tudi ostalo, saj bo le težko razgalil srce, čeprav si v njem morda le ti.

 

V resnici pa takšna zveza po KI 9zvezd kaže na bore šibko uresničitev uspeha in sreče.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

Hvala Vojko,

pa saj veš, ko ti gre za nohte bi rada vedela točen datum, od katerega bo šlo na bolje!!

Hja, življenje!! Kdaj ga bom zastopila??

Kvala, Kuky

 

Kuky

 

KI 9zvezd je zelo točen za takšne, ki v resnici nič ne naredijo za to, da bi bilo življenje bolše (menim, da si ti drugačna). Za tiste, ki ne prevzemajo prav nobene odgovornosti za življenje. In v tem primeru bi ti bil lahko povedal tudi zelo točen datum. Vendar pa je takšen način neetičen, saj s tem pomagam graditi tvoje strahove. Kar pa mi gotovo ni v interesu.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

rdeča x:px

 

225

 

kaj pa ujemanje?

225 pa 914 x?x :inocent:

 

Hoj ScorpioGirl

 

Kaj si mislila vprašati z vprašanjem? Si lahko bolj natančna?

 

Načelno ta kombinacija spada v polovico kombinacij, ki jih ne obravnavam. Torej prinesejo bore malo dobrega....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

 

Zahvaljujem se za odgovor!

Oba sva letnik 84 in sva skupaj malo manj kot 5let. In ker nama je vedno lepo šlo, sem začetek poletja postala zaskrbljena, ker se je njegov odnos krepko poslapšal do mene.

Lep pozdrav, girlie

 

Girlie

 

Občutek imam, da si vprašanja preletela le na hitro.

 

Morda pa ti nisem postavil pravega vprašanja? (vprašanja so le zate in odgovore prosim zadrži zase)

 

Na kakšen način pa se je spremenil tvoj odnos do njega?

 

Si prepričana, da je slabši njegov odnost do tebe?

 

 

(Ali to veš?) Na kakšen način?

 

Vojko

 

Pozdravljeni!

 

Mene pa zanima ujemanje z naj prijatlom. Zaenkrat sva sam to, sam js bi rada kj več.. :inocent:

Podatki:

js - 25.8.1986, 14:35, Brežice

on - 11.4.1983, (ura neznana), Brežice

 

Ena vlka HVALA :2src:

 

Živjo Leyla

 

On: 8 9 4

js: 5 5 5 (2 2 5) lahko tudi 8 8 5, lahko pa se spreminjaš....

 

Verjamem, da sta naj pr'jat'la.

 

Verjamem, da bi marsikdo rad bil prijatelj s teboj, vendar ti nisi z vsakim.

 

Ravno tako pa je pri partnerstvu. Lahko sta partnerja, vendar le v popolnoma svobodnem odnosu - pa je to še partnerstvo?

 

Lep pozdrav, Vojko

 

živjo vojko!

najprej naj se ti zahvalim za odgovor in hkrati vprašanje nad katerim sem se tudi sama malo zamislila.ampak sem prišla do zaključka,da o tem da mi je všeč še neka druga oseba obstaja razlog in sicer to,da se s partnerjem nisva nekaj časa ujela in zaradi njegovega drugačnega obnašanja do mene,to je mene privedlo do tega da mi je postal všeč nekdo drug,ki pa sva se dobro ujela v komunikaciji v kateri se s svojim partnerjem nisem(prepiri).pred tem se mi ni to še nikoli zgodilo,odkar traja najina zveza(skoraj 3 leta).vem da je odločitev moja,vendar v tem trenutku ne znam presoditi kako in kaj je najbolje.je pa res,da sva si s partnerjem sedaj vzela kratek čas za skupni dopust in bilo je ok.ne vem pa kako bo naprej,to bo itak pokazal čas,kajne?mi lahko še ti poveš kako misliš da bo z nama?je pa res da si vsak kuje svojo srečo in delček usode,v katero verjamem tudi jaz.zanima pa me še to kako bi se ujela z tisto osebo,ki mi je simpatična,ima številko 784,moja pa je tudi 784,prosim če mi lahko poveš kaj veš v zvezi s tem.

 

že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovore,pa upam da ti nisem preveč zakomplicirala:)

lep pozdrav in lep večer želim

bluegirl21

 

 

Živijo bluegirl21

 

Ljudi, ki imajo ista KI števila imenujemo tudi kijevske dvojčke.

 

Seveda so si takšni ljudje zelo podobni - kadar pogledamo bistvo človeka (ni nujno, da se to vidi v vsakodnevnem obnašanju).

 

Ko sta takšna dva človeka skupaj, se dostikrat počutita kot brata ali sestri kot duši dvojčici....

Pa je to za skupno življenje dobro?

 

Seveda je odgovorov na to vprašanje več. Pomembno je, katere energije so tiste, ki jih ima par. V vsakem primeru, pa so energije enostranske in poudarjene. Načelno pa to ni najboljša kombinacija za skupno življenje, kljub temu, da bi lahko ravno vajina bila dovolj raznolika iz dneva v dan, da bi vama bilo življenje dovolj zanimivo, da bi ohranila veliko radoživosti in zanimivosti kljub veliki podobnosti - če le nista preveč lena....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao!

zahvaljujem se ti za odgovor,vendar se ob vsakem tvojem odgovoru kar malo zamislim in stvari ponovno preštudiram:)ne vem kako se v te stvari ne bom več poglabljala,kajti prepustila se bom toku časa in bom videla kaj in kako bodo pokazali dogodki,saj menim da je tako najbolje.je pa res da so nama ki imava isto KI število zanimive podobne stvari in tudi v več stvareh razmišljava podobno,kako bi bilo to v nadaljnem skupnem življenju tudi sama ne vem,pomoje pa bi lahko izjemno ustvarjala ali pa pravo nasprotje lahko bi bilo sila zanimivo ali pa celo dolgočasno,če bi naju zanimale iste stvari.vendar pustimo to,saj to ni oseba ki je moj partner,moj partner ima število 5 5 5,pa bi prosila če lahko poveš še kaj več v zvezi z osebami pod to številko,je pa res da so nekaj posebnega,predvsem se mi zdi da včasih ne dajo svojega ponosa,se hitro razburijo in hočejo imeti svoje prav.kar pa ni dobro za odnos.kaj misliš ti?imajo pa te osebe tudi več dobrih lastnosti,da ne bom samo grajala,sej koncu koncev je teh dobrih lastnosti kar nekaj.

lep dan želim!

bluegirl21

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen!

 

Hm, prav zanimiva tema...

 

Če nisem prezahtevna(zanima me glede 2 moških), bi še jaz prosila za nekaj besedic glede ujemanja:

 

jaz: 8 9 4

 

on(partner): 4 4 5

 

on :wub:: 5 2 8 (8 2 2)

 

Pikola, to, kar mi največ pomeni, tam nimam sreče....oz. vsaj do zdaj nisem imela... :sad: Ampak ziher je v meni problem... :inocent:

 

Se pa priporočam tudi za izdelavo osebne karte, pa da vidimo, kako kaj stvari stojijo. Ravnokar poslala mail.

 

 

Hvala pa lep preostanek vikenda želim!

1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.

2. Vse so malenkosti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...