Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Amis

 

Čemu bi se ženska - ki se s svojim moškim lahko pogovarja o občutkih - o tem pogovarjala z ženskami?! :inocent:

 

Lep pozdrav, Vojko

hm....sem mislila, da je zgoraj jasno napisano zakaj..... xDDx

z nekom se moraš, mar ne..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...tole mi je prav zanimivo....ne vem, če sploh poznam kakšnega tipa, ki bi govoril o svojih občutkih.....običajno pobegnejo, se umaknejo, umolknejo...že kaj.....tudi moje izkušnje, pa izkušnje vseh žensk, ki jih poznam. dozdej mi še nobena ni rekla, da njihovi dragi o tem govorijo. prostovoljno sploh ne, če pa so vprašani je pa to strašno redko.....

 

zato se mi zdi peto vprašanje samo po sebi zelo kul in tud pomembno....v praksi se pa izgubi v veter......prav škoda.....svet bi bil na nek način lepši......

 

Hojla Amis

 

Čudno. Kajti jaz se s svojo ženo pogovarjam o svojih občutkih in se mi to ne zdi tako atipično za moške, ker jih poznam kar nekaj. Pravzaprav, vsi, ki se znajo pogovarjati, se pogovarjajo o svojih občutkih, tisti, ki pa se ne znajo, se pa ne, ne glede na spol. Tisti valijo krvido na drugega ponavadi in igrajo žrtev.

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, ta je pa dobra xDDx .

 

na to temo je bilo povedanih dosti besed.....in če verjameš al pa ne, niso vedno dovolj....nimam navade folku kazat postov....imam pa lepo navado z ljudmi se pogovarjat.....

 

zraven tega sploh ni vprašanje, če je upanje zame. x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...tole mi je prav zanimivo....ne vem, če sploh poznam kakšnega tipa, ki bi govoril o svojih občutkih.....običajno pobegnejo, se umaknejo, umolknejo...že kaj.....tudi moje izkušnje, pa izkušnje vseh žensk, ki jih poznam. dozdej mi še nobena ni rekla, da njihovi dragi o tem govorijo. prostovoljno sploh ne, če pa so vprašani je pa to strašno redko.....

 

zato se mi zdi peto vprašanje samo po sebi zelo kul in tud pomembno....v praksi se pa izgubi v veter......prav škoda.....svet bi bil na nek način lepši......

 

Točno Amis

 

Sploh ni šlo za vprašanje!

 

Kot sam dojemam, je šlo za tvojo percepcijo tega sveta.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma itak da gre zmeraj za našo percepcijo sveta...in med sabo si izmenjujemo izkušnje, mnenja, poglede.....in to dela svet pester in pisan in zanimiv....z vsemi barvami in tudi odtenki...od tistih svetlih in bleščečih, do temnih in globokih....vse je v nas in del nas......

 

lp, a xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis

 

Čemu bi se ženska - ki se s svojim moškim lahko pogovarja o občutkih - o tem pogovarjala z ženskami?! :inocent:

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

Vojko

 

za to , da se pohvali x;)x kako jo on razume x:o)x simple as that x:o)x

Življenje je polno ugank x^x

 

Eno razrešiš, pa že nova trka na vrata....

 

Lep pozdrav

 

xsrcx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko

 

za to , da se pohvali x;)x kako jo on razume x:o)x simple as that x:o)x

Življenje je polno ugank x^x

 

Eno razrešiš, pa že nova trka na vrata....

 

Lep pozdrav

 

xsrcx

 

 

Všeč mi je ta odgovor!

 

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko !

vem da zamujam z odgovorom na tvoj komentar,ja natrosil si mi veliko zelo tehtnih vprašanj.Na vsa sem našla odgovor.A situacija ni odvisna samo od mene.Poskušala sem vzpostaviti komunikacijo v tej smeri,pa se je umaknil in ni želel sodelovati v njej.Poskušala sem še,a svojih stališč in mnenj ne želi spremeniti.Važno je samo njegovo razmišljanje,edino njegova pot je prava,jaz pa naj bi padla na ta svet "od nekje tam"........Tako,da sem zdaj sprejela njegovo igro,kar bo, pač bo.

Trenutno se mi zdi,da je to najboljše,čeprav mi ni prijetno živeti v takšnih razmerah.

 

Samo toliko sem hotela napisati!

Lp,mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko !

vem da zamujam z odgovorom na tvoj komentar,ja natrosil si mi veliko zelo tehtnih vprašanj.Na vsa sem našla odgovor.A situacija ni odvisna samo od mene.Poskušala sem vzpostaviti komunikacijo v tej smeri,pa se je umaknil in ni želel sodelovati v njej.Poskušala sem še,a svojih stališč in mnenj ne želi spremeniti.Važno je samo njegovo razmišljanje,edino njegova pot je prava,jaz pa naj bi padla na ta svet "od nekje tam"........Tako,da sem zdaj sprejela njegovo igro,kar bo, pač bo.

Trenutno se mi zdi,da je to najboljše,čeprav mi ni prijetno živeti v takšnih razmerah.

 

Samo toliko sem hotela napisati!

Lp,mani

 

 

Saj veš, Mani, da so vprašanja namenjena le tebi.

 

No, vseeno hvala za tvoj komentar.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa si spregledal....

Zdravo Vojko!

Mene pa zanima kako bo dalje potekal odnos s tem moškim in če še boma kdaj skupaj.

jaz:739

on:941

 

Hvala za odgovor!

 

 

Pozdravljena Levinja84

 

In se spomnim, da sem videl tvoje vprašanje.

Zdi se mi celo, da sem odgovoril nanj. Pa ga očitno nisem poslal.

 

No, pa dajva znova.

 

On 9 4 1

Ti 7 3 9

 

To je odnos v katerem je velik naboj. Ta naboj se kaže na različne načine predvsem tako, da je vajin odnos vedno dinamičen - torej le redkokdaj miren - pa naj bo takrat, ko je to prijetno ali takrat, ko ni. Si to želiš?

 

V komunikaciji imata občutek, da se dokaj dobro razumeta, pa ravno v tem grmu tiči zajec, da sta lahko veliko preveč površna in tako lahko pride do prevelikih nesporazumov s tem pa do trenj v odnosu.

 

Vajini življenjski smeri sta si diametralno različni. Njegova vodi k človeku, za človeka. Tvoja pa v javnost - med ljudi. Seveda s kreativnostjo lahko najdemo marsikatero rešitev, vendar pa v teoriji Kigakuja takšna kombinacija ni priporočljiva ali uspešna.

 

 

Hu! Čudno vprašanje se mi zdi tole: "Ali bosta še kdaj skupaj?"!

 

To je pa res odvisno od vaju! Je pa prav mogoče. On je vihrav - pride in gre . . . tebi pa je včasih tudi samo to dovolj...

 

Da pa bi bila skupaj dalj časa... dvomim.

Sicer pa si imela izkušnjo. Ti ta ne pove dovolj?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Kako gre pa to skupi jaz 7 7 5 on 7 4 8 v ljubezni pa tud tko nasplošno.Kaksna je oseba 7 4 8?

 

LP

 

 

Ribica

 

Le kakšna je oseba 7 4 8?

Najbrž si želiš opisa iz stališča KI 9zvezd.

No, ta opis je na spletni strani. Le malo pobrskaj.

 

Kako pa gresta skupaj?

 

Lepo gresta skupaj. Vsaj dokler sta oba svobodna in imata vsak svoje stanovanje.

Če pa se takšna dva odločita živeti skupaj, pa ko prideta domov pričakujeta nekaj strežbe - topline doma. To pa je le težko izvedljivo, če sta oba odsotna, mar ne?

 

Menim, da sta lahko bolj prijatelja kot pa ljubimca. Poslovna partnerja kot pa mož in žena. Pa še pri poslovnem partnerstvu bi se najbrž velikokrat zataknilo.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti za odgovore, res zanimiv, kok se da iz rojstnih podatkov o eni osebi povedat.

 

Morm rect, da se cist strinjam, morm najdt enga k mi bo stregu x:)x .No sej ne, ampak je pa cist tocn opis naju, samo neki mi najbol jasno , tist del oba odsota, zakaj pa to, on recimo je zarad sluzbe, a to pomen da mene tud to caka, a kej druzga?

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti za odgovore, res zanimiv, kok se da iz rojstnih podatkov o eni osebi povedat.

 

Morm rect, da se cist strinjam, morm najdt enga k mi bo stregu x:)x .No sej ne, ampak je pa cist tocn opis naju, samo neki mi najbol jasno , tist del oba odsota, zakaj pa to, on recimo je zarad sluzbe, a to pomen da mene tud to caka, a kej druzga?

 

LP

 

Ohoj Ribica

 

Da se povedat še veliko, veliko več in bolj natančno, kajti vsak človek poleg tega, da ima osebne lastnosti, le te spreminja v prostoru - času. Tako je pomemben čas, v katerem je, okolje v katerem je, pretekle izkušnje itn....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Jaz tudi.... x:)x

Lahko prosim tudi meni poveš kako se moje in partnerjeve energije ujemajo?

 

Moj rojstni datum je:

5.8.1977

Njegov pa

1.12.1982

 

Mislim, da sem jaz številka 1 on pa 9 (voda/ogenj), pa še to ne vem če sem izračunala pravilno :sori:

 

Za odgovor se ti že vnaprej zahvaljujem! x:)x

 

Lep dan!

*t*

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni

Sem nova na tem foromu in so mi teme zelo zanimive.tudi sama mislim stopit v te vode malo bolj (ljubiteljsko).

Glede na to, da je moje življenje trenutno osredoočeno le na dlo in službo, me zanimajo bolj odnosi na tem področju.

rojstni podatki pa so:

jaz: 19.04.1981 (4.10h)

b: 25.4.1956

l: 1.6.1966

m: 1.3.1976

 

za b, l in m ne vem ur rojstva...

hvala za odgovore.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Jaz tudi.... x:)x

Lahko prosim tudi meni poveš kako se moje in partnerjeve energije ujemajo?

 

Moj rojstni datum je:

5.8.1977

Njegov pa

1.12.1982

 

Mislim, da sem jaz številka 1 on pa 9 (voda/ogenj), pa še to ne vem če sem izračunala pravilno :sori:

 

Za odgovor se ti že vnaprej zahvaljujem! x:)x

 

Lep dan!

*t*

 

 

Lep pozdravljena Topolina

 

Jooooj. Davno sem si že rekel, da zapiram tole temo na LNF. Razlog je zato, ker se množico zadev v zvezi s partnerstvom veliko lažje pove osebno kot pa napiše v nekaj stavkih.

 

In zelo rad vidim, da vsakemu odgovorim čim boljše in da me razume tako kot mu želim povedati. Ker pa so odgovori le pisni in ker nobenega od vas ne vidim, napišete pa mi tudi zelo malo, da bi spoznal vaš jezik, so odgovori včasih razumljeni drugače kot sem jih želel dati. Tako je prava stvar najmanj telefonska konzultacija, če si že osebne ne moremo privoščiti.

 

Ti pa imaš že tako ali tako posebno energijo, tako, da ti le težko povem resnično dobro analizo, brez, da bi te vprašal nekaj vprašanj.

 

Vojko

 

 

 

pozdravljeni

Sem nova na tem foromu in so mi teme zelo zanimive.tudi sama mislim stopit v te vode malo bolj (ljubiteljsko).

Glede na to, da je moje življenje trenutno osredoočeno le na dlo in službo, me zanimajo bolj odnosi na tem področju.

rojstni podatki pa so:

jaz: 19.04.1981 (4.10h)

b: 25.4.1956

l: 1.6.1966

m: 1.3.1976

 

za b, l in m ne vem ur rojstva...

hvala za odgovore.

 

 

Lepo pozdravljena Delfin

 

Me zelo veseli, da si želiš več izvedeti o KI 9zvezd.

V decembru bo nov začetni tečaj in te vabim vanj.

 

Kar zadeva datumov, ki si jih navedla.

 

Odgovor ti lahko napišem le, če me vprašaš!

In tako imam sam nekaj vprašan zate:

 

Kaj želiš vedeti?

 

Kje je kakšno vprašanje.

 

Kdo je kdo na spisku datumov?

 

 

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za odgovor.

se bom potrudila razložiti moje vprašanje:

datumi so pa jaz sem jaz, b je moj nadrejeni, l je tajnica, m pa sodelavkana enakem položaju. zanima me, ali me nadrejeni vidi kot sposobno in vreno zaupanja, odgovorno,..torej kakšen odnos ima on do mene. za tajnico me zanima, če je so njeni nameni vsi iskreni (ker imam včasih občutek, da me hoče malo kar zatreti in komandirati), za m pa imam občutek, da se ima za več (mene sploh ne pusti do besede, me včasih kar malo "potlači" z besedami).

poleg tega me zanima tudi če lahko jaz pripomorem kaj k boljšim odnosom (če po tvojih analizah gre za slabše odnose).

upam da sem bila dovolj jasna in konkretna. hvala za odgovor.

lahko noč vsem skupaj. naj vam angeli prinesejo lepe sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za odgovor.

se bom potrudila razložiti moje vprašanje:

datumi so pa jaz sem jaz, b je moj nadrejeni, l je tajnica, m pa sodelavkana enakem položaju. zanima me, ali me nadrejeni vidi kot sposobno in vreno zaupanja, odgovorno,..torej kakšen odnos ima on do mene. za tajnico me zanima, če je so njeni nameni vsi iskreni (ker imam včasih občutek, da me hoče malo kar zatreti in komandirati), za m pa imam občutek, da se ima za več (mene sploh ne pusti do besede, me včasih kar malo "potlači" z besedami).

poleg tega me zanima tudi če lahko jaz pripomorem kaj k boljšim odnosom (če po tvojih analizah gre za slabše odnose).

upam da sem bila dovolj jasna in konkretna. hvala za odgovor.

lahko noč vsem skupaj. naj vam angeli prinesejo lepe sanje.

 

Pozdravljena Delfin

 

Hvala za razlago.

 

Ker na tem forumu odgovarjam le za kritične razmere in za tistega ki sprašuje ali za njegovo ožjo družino in partnerja, se bom tega načela držal tudi pri tebi. Za več kot kritično svetovanje pa obstaja drug način svetovanja.

 

(Ki je med drugim za klienta tudi veliko boljši, saj od njega več dobi že zato, ker je za svetovanje pripravljen nekaj svoje energije tudi dati)

 

Imate precej pestro razmerje energij. To razmerje se je zelo spremenilo letos, ko po svoje šefuje tajnica, po drugi plati pa jih 'dobi' od direktorja.

 

rojstni podatki pa so:

_____jaz: 1 6 9

_direktor: 8 9 4

__tajnica: 7 5 7 in/ali 7 2 1

sodelavka: 6 5 6 in/ali 6 2 9

 

Tvoj direktor te predvsem vidi takšno - kot ti vidiš (in v resnici globoko v pozdavesti ceniš - ali pač ne) samo sebe.

Če se ti ceniš, te ceni tudi on. Če se ne, pa so težave. In težave si ti letos koplješ sama. Po eni strani bi rada spremembe, po drugi plati te žene nekam drugam in/ali nekam naprej.

 

V tebi so dostikrat zelo močni strahovi. Vse dokler teh strahov ne rešiš pri sebi, jih bodo čutili tudi vsi okrog tebe, če si še tako dobra in skušaš izgledati samozavestna. Posebej to velja letos, kajti tvoj direktor ima prav v tem času še posebej močno intuicijo, za katero si mora doslej mislila, da jo imaš le ti.

 

Kot sem za tajnico že napisal, se letos obnaša bolj šef od šefa samega. Tvoja energija jo letos po svoje spodbudi, po svoje pa zbode. Predvsem je zopet pomemben tvoj odnos do nje.

 

Bodi do nje iskrena do skrajnih globin svojega uma ali pa jo pusti pri miru. Enako velja za sodelavko. Kadarkoli boš z katerokoli od teh dveh komunicirala tako, da karkoli prikrivaš, jih boš zasluženo dobila 'po glavi'. Skušaj delovati profesionalno. Skušaj se zavedati tisto, kar veš o sebi, da je dobro. In kako bi bilo, ko bi opustila ocenjevanje drugih ljudi?

Meniš, da bi bili odnosi potem boljši?

Se ti ne zdi, da vsak človek čuti, kaj si o njem mislimo?

Vode 1 imate res močno intuicijo - ali mislite, da jo imate le ve?

 

Torej. Moje priporočilo je, da najprej pomedeš pred svojim pragom.

Uredi svoje misli, poglej v drugih tisto, v čemer so dobri. Povej jim, kar jim imaš povedati,

vendar na kulturen način. Ko boš odnose gradila, jih bodo prej ali slej gradili tudi vsi okrog tebe. In če jih boš rušila (rušimo jih s tem, da razmišljamo o slabih lastnostih drugih in gojimo svoje strahove) pa odnose in s tem svojo prihodnost -podiramo.

 

Torej pokonci. Nasmeh na usta. Pomisli na vse kar znaš in kar znajo in dobro naredijo tudi drugi.

 

Zmagujte skupaj

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljeni!

 

Prosim če lahko tudi meni poveste kaj več o najini vezi s partnerjem.

Predvsem ali se bo najina veza obdržala.

Ter kakšna sem v očeh tasta in tašče?

 

Jaz : 27.09.1979

Partner: 15.06.1975

Tast: 06.09.1947

Tašča: 21.01.1056

 

V naprej se zahvaljujem za odgovor!

lp!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Prosim če lahko tudi meni poveste kaj več o najini vezi s partnerjem.

Predvsem ali se bo najina veza obdržala.

Ter kakšna sem v očeh tasta in tašče?

 

Jaz : 27.09.1979

Partner: 15.06.1975

Tast: 06.09.1947

Tašča: 21.01.1056

 

V naprej se zahvaljujem za odgovor!

lp!

 

Lepo pozdravljena Bauc2006

 

Pa meniš, da ti lahko sploh kdo pove, ali se bo vajina zveza obdržala?

Konec koncev je vajina, mar ne?

Lahko pa ti napišem, kje imata dobre osnove in kje lahko več naredita za boljše odnose.

 

In, če že razmišljaš, da bo zveza razpadla - potem bo razpadla prav gotovo.

 

In veš, veliko več in veliko boljše se zadeve predstavi v osebnem pogovoru.

 

Pa poglejva osnovne kompatibilnostne parametre:

 

 

Partner: 15.06.1975 KI 7 4 8

Jaz : 27.09.1979 KI 3 7 1

 

Med vama je prav gotovo velika privlačnost, ki pa se po drugi plati kaže tudi v razlikah v komunikaciji in konec koncev v življenjskih ciljih. Po KIgaku-ju imata zelo majhen nivo kompatibilnosti, saj je dobro, da bi imela vsaj enako komunikacijo, če že nimata življenjskih ciljev.

 

Na drugo vprašanje: Kakšna si v očeh tašče in tasta, bi bilo po mojem mnenju najboljše ugotoviti pri njima samima.

Tu se bom komentarjev vzdržal. Takšna analiza je produktivna lahko predvsem, kadar je osebna. Pisna je preveč dolga, da bi jo izvajal na tem mestu.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...