Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

on 941

jaz 813

 

vojko kako kaze. Se bo to prijateljstvo ohranilo v taksnem stanju kot je sedaj? Se bo poglobilo ali bova postala samo znanca.

 

hvala in lp

 

Lepo pozdravljena Liu

 

Ali se je na tem forumu tudi zgodilo kaj nenavadnega?

Se mi zdi, da en kup postov manjka! :eek:

 

Kar zadeva vajinih energij pa takole.

 

On 9 4 1

Ti 8 1 3

 

Ja, to je dobra kombinacija za prijateljstvo. Pa se ti zdi, da lahko katerokoli prijateljstvo ostane v nekem stanju? Verjamem, da se lahko odnosi med vama poglobijo. Po drugi plati pa menim, da bo to trajalo le kratek čas.

On se bo v naslednjem letu namreč začel poganjati za raznoraznimi cilji (če tega ne počne že sedaj).

Ali drugače: vajin odnos se spremeni za 180 stopinj.

Kolikor vidim, sedaj vajin odnos sloni na poznanstvu, ki je daleč od osebno intimnega. Ker pa je vajina komunikacija na videz skladna, a v resnici zelo različna, se ravno na medsebojni komunikaciji pokaže največ izzivov. Jih bosta zmogla?

Mu boš dopustila vpogled v tvoje srce?

Torej je marsikaj odvisno od tebe in tega, kaj in koliko si že naredila 'na sebi'.

 

Imata pa tudi različna življenjska cilja. V takšnem paru veliko vložene energije naredil srednje dobre rezultate (6 od 10)

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

On 9 4 1

Ti 8 1 3

 

Ja, to je dobra kombinacija za prijateljstvo. Pa se ti zdi, da lahko katerokoli prijateljstvo ostane v nekem stanju? Verjamem, da se lahko odnosi med vama poglobijo. Po drugi plati pa menim, da bo to trajalo le kratek čas.

On se bo v naslednjem letu namreč začel poganjati za raznoraznimi cilji (če tega ne počne že sedaj).

Ali drugače: vajin odnos se spremeni za 180 stopinj.

Kolikor vidim, sedaj vajin odnos sloni na poznanstvu, ki je daleč od osebno intimnega. Ker pa je vajina komunikacija na videz skladna, a v resnici zelo različna, se ravno na medsebojni komunikaciji pokaže največ izzivov. Jih bosta zmogla?

Mu boš dopustila vpogled v tvoje srce?

Torej je marsikaj odvisno od tebe in tega, kaj in koliko si že naredila 'na sebi'.

 

Imata pa tudi različna življenjska cilja. V takšnem paru veliko vložene energije naredil srednje dobre rezultate (6 od 10)

Lep pozdrav, Vojko

Pozdravljen Vojko!

 

Vem, da neko prijateljstvo ne more ostati na nekem nivoju, vem in zavedam se da se to kvecjemu lahko poglobi ali pa nazoduje. Ne razumem, ce sem iskrena, tvojega odgovora. Se mi zdi, da si vsak stavek ovil v tancico skrivnosti, in mogoce govoril o najinem intimnem razmerju. Stvar je v tem, da si jaz ne zelim tega, da bi bila par, ampak da bi ostala dobra prijatelja. Kako pa kazejo tu energije?

 

x:)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey Vojko,

 

prosim a lahko tud za naju pogledaš...

Jaz rojena 29.9.1985, fant 1.3.1983 ..

 

Zanima me, ali se bo veza obdržala in če sma kompatibilna partnerja ali ne...

Ker sma trenutno v kr globoki krizi in počasi izgubljam upanje, pa bi rada vedla če se splača še sploh trudit al ne..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Vem, da neko prijateljstvo ne more ostati na nekem nivoju, vem in zavedam se da se to kvecjemu lahko poglobi ali pa nazoduje. Ne razumem, ce sem iskrena, tvojega odgovora. Se mi zdi, da si vsak stavek ovil v tancico skrivnosti, in mogoce govoril o najinem intimnem razmerju. Stvar je v tem, da si jaz ne zelim tega, da bi bila par, ampak da bi ostala dobra prijatelja. Kako pa kazejo tu energije?

 

x:)x

 

Liu

 

Lahko sta odlična prijatelja. Tu pa je odločitev predvsem tvoja.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu

 

Lahko sta odlična prijatelja. Tu pa je odločitev predvsem tvoja.

 

Vojko

Hvala Vojko x^x

 

Pa se nekaj me zanima, verjetno bo to vprasanje cist zgreseno, vendar vseeno. Ce 2 gresta al pa ne gresta skupej to potem verjetno ni vazno v katerem enrgijskem obdobju smo, ali pac?

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober dan Vojko!

 

Mene pa zanima kako se bo nadaljeval odnos s fantom?

 

Imam dvome in pomisleke o tem ali se splača nadaljevat zvezo ali začeti na novo z novim partnerjem! Fant ne ve kaj se dogaja v moji glavi oz. z njegove strani imava popolno zvezo, zato je to še toliko težje!

 

Bila bi zelo vesela, če bi mi pomagal malo razjasniti situacijo! Hvala!

fant: 10.2.1980

jaz:17.3.1981

 

Šele zdaj sem opazila, da obstaja posebna rubrika za partnerstvo, zato vprašanje postavljam tudi tukaj!

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Vojko x^x

 

Pa se nekaj me zanima, verjetno bo to vprasanje cist zgreseno, vendar vseeno. Ce 2 gresta al pa ne gresta skupej to potem verjetno ni vazno v katerem enrgijskem obdobju smo, ali pac?

 

Liu

 

Zelo dobro opažaš!

 

Seveda je pomembno, v katerem 'energijskem obdobju' smo. Ravno na ta način se vidi, katera dva gresta skupaj dobro in katera dva manj dobro. Kajti celo dva, ki sta načelno manj skladna, lahko v določenem obdobju zaživita skušaj zelo dobro, uspešno in lepo. Kasneje pa se stvari zalomijo....

 

Kar še kakšno vprašanje zastavi.

Takšna so mi zelo všeč.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čaw Vojko xsrcx

... za eno analizico bi te spet prosila :inocent:

Jaz: 5.11.78

On: 30.3.68

 

Men se zdi kul, kaj pa tebi? x:Dx

 

Lepo pozdravljena Valkira

 

Poglejva

 

Ti 4 9 9

On 5 1 9

 

Takole: Med vama vlada velika privlačnost (očitno ti to potrebuješ) na vseh področjih.

To je v intimnem prostoru zelo dobro, težave so pri komunikaciji, kjer bi bilo prav, da bi oba veliko naredila na tem področju.

Ker imata isto življenjsko smer, je kompatibilnost prav dobra, z veliko dinamiko.

Predvsem sta lahko uspešna takrat, ko se lotevata skupnih projektov. Če boš le zdržala njegovo komunikacijo, ki je čisto posebne narave. Kadar te to boli, pojdi v svoje srce in kar naenkrat boš čutila drugače.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober dan Vojko!

 

Mene pa zanima kako se bo nadaljeval odnos s fantom?

 

Imam dvome in pomisleke o tem ali se splača nadaljevat zvezo ali začeti na novo z novim partnerjem! Fant ne ve kaj se dogaja v moji glavi oz. z njegove strani imava popolno zvezo, zato je to še toliko težje!

 

Bila bi zelo vesela, če bi mi pomagal malo razjasniti situacijo! Hvala!

fant: 10.2.1980

jaz:17.3.1981

 

Šele zdaj sem opazila, da obstaja posebna rubrika za partnerstvo, zato vprašanje postavljam tudi tukaj!

lp

 

 

Lepo pozdravljena Metuljčica

 

Pa si le prišla na vrsto!

 

Se ti zdi v redu to, da fant ne ve n, kaj se dogaja v tvoji glavi? Ali meniš, da bo z novim partnerjem drugače, če tudi on ne bo vedel, kaj se godi v tvoji glavi? Ali obstaja majhna možnost, da boš imela potem tudi v novi zvezi dvome in pomisleke?

 

On 2 2 5

Ti 1 7 8

 

Ko pogledam na vajino partnerstvo iz strani KI 9zvezd, sem videl veliko boljše situacije.

Razen to, da je med vama lahko velika privlačnost je praktično kaj malo časovne skladnosti za uspešno partnerstvo.

 

Poleg tega si ti na novih začetkih, kjer si energijsko podprta na vseh svojih poteh.

In če moje mnenje kaj pomaga: Menim, da je prav poslušati svoje srce. Kajti tisti zraven tebe je srečen lahko le takrat, kadar si ti srečna!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram ga opravičit... poklical me je... je moral uspavat hčerkico... sam pol sem se pa jst že zmenila s prijateljico, tko da sva se zmenila za drugič x;)x

 

Bravo Valkira

 

Beseda je močna zadeva. In ko je napisana ali izrečena - še bolj.

 

Tako verjamem, da boš znala malo umiriti svojo 9, da sedaj malo bolj razmisliš in objavljaš le dobre reči.

 

Lep pozdrav,

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

dragi Vojko,

 

kako bi komentiral kompatibilnost med mano(519) in potencialnim partnerjem(591)?

 

kaj pa je za pričakovati v razmerju z prijateljem(353)?

 

najlepša hvala xsrcx

What is there to know?

All this is what it is.

You and me alone,

Sheer simplicity.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dragi Vojko,

 

kako bi komentiral kompatibilnost med mano(519) in potencialnim partnerjem(591)?

 

kaj pa je za pričakovati v razmerju z prijateljem(353)?

 

najlepša hvala xsrcx

 

Pozdravljena Infinity

 

Vse kar je v povezavi z ljudmi rojenimi v znaku KI 5 x x,

obravnavam posebej, najbolje osebno, lahko telefonično,

kajti ugotoviti je dobro, kam se človek 'nagiba' k 8 ali k 2.

 

Tako ti raje odgovorim na drug način.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu

 

Zelo dobro opažaš!

 

Seveda je pomembno, v katerem 'energijskem obdobju' smo. Ravno na ta način se vidi, katera dva gresta skupaj dobro in katera dva manj dobro. Kajti celo dva, ki sta načelno manj skladna, lahko v določenem obdobju zaživita skušaj zelo dobro, uspešno in lepo. Kasneje pa se stvari zalomijo....

 

Kar še kakšno vprašanje zastavi.

Takšna so mi zelo všeč.

 

Vojko

ooo Vojko hvala za odgovor, sele danes opazila x:Ix

 

se pravi enkrat bo skripnl use skupej.....

 

No pa se nekaj me zanima:

Koliko parov pa je sploh energetsko usklajenih? Imam obcutek da zelo malo, saj tukaj nisem se nikoli zasledila tvojega odgovora na princip; energetsko se odlicno ujemata..... :)

 

lp

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koliko parov pa je sploh energetsko usklajenih? Imam obcutek da zelo malo, saj tukaj nisem se nikoli zasledila tvojega odgovora na princip; energetsko se odlicno ujemata.....

 

 

To pa verjetno zato, ker tisti ki se odlično ujemajo ne sprašujejo x;)x xDDx

 

So pa in se odlično ujemajo in celo časovno lepo sovpadajo....ozri se okoli sebe in jih boš spoznala po nasmehu na obrazu in dobri volji tudi kadar rešujejo težavna obdobja, ker jih ne jemljejo kot težave temveč kot izzive....

 

 

M xyiyax xrainbowx

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"

...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...

Martin Kojc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo Vojko hvala za odgovor, sele danes opazila x:Ix

 

se pravi enkrat bo skripnl use skupej.....

 

No pa se nekaj me zanima:

Koliko parov pa je sploh energetsko usklajenih? Imam obcutek da zelo malo, saj tukaj nisem se nikoli zasledila tvojega odgovora na princip; energetsko se odlicno ujemata..... :)

 

lp

 

 

Zanimivo Liu

 

Le poglej še nazaj, pa boš našla tudi takšne, ki so kul in energijsko usklajeni!

 

Pa si pomislila, da tisti, ki so energijsko usklajeni, morda počnejo kaj drugega kot iščejo - kaj je z njima "narobe"!

 

Kolikokrat si povijemo prst, ki si ga nismo poškodovali?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav,Vojko !

 

 

 

Dovoli,da ti v tej temi zastavim kratko vprašanje,povezano z osebo 784.

Kako bi se ujemala z osebo 775 glede na DZK?

 

 

Hvala ti za odgovor .

 

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko lep podrav!

 

Zanima me, kaj lahko poveš o vezi z mojim partnerjem. Zelo dobro se razumeva in dopolnjujeva. Sva si full različna, vendar se nikoli ne kregava. Se tudi sama čudim, da sva si tako blizu, saj izhajam iz razdrte družine. Imava enakovredno partnerstvo, deliva si domača opravila in finance, veliko stvari počneva skupaj. Sva kot najboljša prijatelja. Tudi seksualno sva dober team.

 

Jaz: 12.10.1978 (18:27)

On: 3.6.1977 (7:35)

 

S starši pa se ne razumem preveč dobro. Šele pri partnerju imam občutek, da me nekdo res razume. Z očetom se nisem razumela prevsem v mladostniških letih. Je človek, ki je vedno nezadovoljen, se smili sam sebi in vedno pričakuje spodbude od drugih. Pri tem pa se ne zaveda, da velikokrat problem ni v drugih temveč pri posamezniku samem. Motilo me je, da sem ga vedno jaz morala tolažiti in spodbujati...Obenem pa ni avtoritativen in v teh letih pač oče bi moral vzpostaviti avtoriteto. Sedaj se razumeva, vendar se postavila mejo med njim in mano. Z mamo sem se razumela v mladostniških letih, sedaj pa vedno manj. Imamo z njo kontakte, vendar imam občutek, da je vedno hladna do mene. Zelo težko izraža čustva, nikoli je ne zanima kaj počnem in kako sem, zato ji tudi tega ne razlagam. Po drugi strani pa se zelo posveča bratu, ki pa ima težave z odvisnostjo. Zdi se mi, da me mami ne spoštuje, saj me nikoli ne pohvali, nikoli me tudi ni usmerjala na poti življenja. Zamere so kar hude in stare, vendar o tem niti ne bi razlagala na foruma, saj je full osebno. Z bratom tudi nisem veliko v stiku, saj ima težave. Ne živim več doma, temveč skupaj s fantom. starša sta itak ločena...

 

oče: 17.6.1937

mami: 14.6.1949

brat: 19.2.1980

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav Vojko!

 

Zanima me, ali bova kdaj skupaj? Zanimiv mi je in všeč, nisva pa se še srečala, čeprav se večkrat slišiva ... Kdo naj dela prve korake ...

 

Jaz rojena: 9. 1. 1972 (ob 14.50 uri v Mb)

On: 7. 12. 1971

 

Hvala!

Bodi dobro!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav,Vojko !

Dovoli,da ti v tej temi zastavim kratko vprašanje,povezano z osebo 784.

Kako bi se ujemala z osebo 775 glede na DZK?

Hvala ti za odgovor .

 

mani

 

Mani

 

Odgovarjam ti z OS

 

Razlog je naveden poleg

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Zdravo!

Vsaj malo na kratko me

Zanima, kako sva kompatibilna

jaz: 822

on. 775

hvala

 

Jade

 

Se ti zdi, da se da 'na kratko' povedati takšne stvari tako, da boš ti razumela tisto, kar ti želim sporočiti?

 

On se kar dobro počuti v tej zvezi. Ti pa najbrž pogrešaš malo več osebne podpore.

V intimnih stikih se bliskajo iskre, ravno tako pa včasih tudi v komunikaciji, ko eden govori eno, drug razume nekaj tretjega.

No, življenjski cilji isti sicer niso, lahko pa so dokaj blizu.

 

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav Vojko!

 

Zanima me, ali bova kdaj skupaj? Zanimiv mi je in všeč, nisva pa se še srečala, čeprav se večkrat slišiva ... Kdo naj dela prve korake ...

 

Jaz rojena: 9. 1. 1972 (ob 14.50 uri v Mb)

On: 7. 12. 1971

 

Hvala!

 

 

Pozdravljena Gala

 

Zanimivo vprašanje mi postavljaš.

 

Se ti zdi, da je to, ali bosta kdaj skupaj vsaj nekoliko odvisno tudi od tebe?

 

Kaj pa ti pravzaprav pomeni: "Ali bova kdaj skupaj?"

 

- To, da bosta pila kavo?

- da se bosta peljala na istem letalu?

- da bi skupaj živela

- bila sodelavca?

 

Prve korake naj naredi tisti, ki to čuti in si to tudi želi. Če si to ti, jih naredi!

 

 

 

On: 7. 12. 1971 KI 2 2 5

Jaz : 9. 1. 1972 KI 2 9 7

 

 

Da bi kdaj priporočal takšno zvezo res ne vem. Menim, da je lahko zanimiva le krajši čas.

Podobnost je v nekem pogledu velika - prevelika. Ti pa najbrž potrebuješ čutiti podporo.

On ti jo lahko daje le verbalno, čutiš pa jo ne!

Tisto, kar vama je zanimivo, tisto vaju tudi ločuje.

 

Težko bi priporočal takšno zvezo.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko lep podrav!

 

Zanima me, kaj lahko poveš o vezi z mojim partnerjem. Zelo dobro se razumeva in dopolnjujeva. Sva si full različna, vendar se nikoli ne kregava. Se tudi sama čudim, da sva si tako blizu, saj izhajam iz razdrte družine. Imava enakovredno partnerstvo, deliva si domača opravila in finance, veliko stvari počneva skupaj. Sva kot najboljša prijatelja. Tudi seksualno sva dober team.

 

Jaz: 12.10.1978 (18:27)

On: 3.6.1977 (7:35)

 

S starši pa se ne razumem preveč dobro. Šele pri partnerju imam občutek, da me nekdo res razume. Z očetom se nisem razumela prevsem v mladostniških letih. Je človek, ki je vedno nezadovoljen, se smili sam sebi in vedno pričakuje spodbude od drugih. Pri tem pa se ne zaveda, da velikokrat problem ni v drugih temveč pri posamezniku samem. Motilo me je, da sem ga vedno jaz morala tolažiti in spodbujati...Obenem pa ni avtoritativen in v teh letih pač oče bi moral vzpostaviti avtoriteto. Sedaj se razumeva, vendar se postavila mejo med njim in mano. Z mamo sem se razumela v mladostniških letih, sedaj pa vedno manj. Imamo z njo kontakte, vendar imam občutek, da je vedno hladna do mene. Zelo težko izraža čustva, nikoli je ne zanima kaj počnem in kako sem, zato ji tudi tega ne razlagam. Po drugi strani pa se zelo posveča bratu, ki pa ima težave z odvisnostjo. Zdi se mi, da me mami ne spoštuje, saj me nikoli ne pohvali, nikoli me tudi ni usmerjala na poti življenja. Zamere so kar hude in stare, vendar o tem niti ne bi razlagala na foruma, saj je full osebno. Z bratom tudi nisem veliko v stiku, saj ima težave. Ne živim več doma, temveč skupaj s fantom. starša sta itak ločena...

 

oče: 17.6.1937

mami: 14.6.1949

brat: 19.2.1980

 

 

Pozdravljena Nelika

 

Lepo in prijazno pisanje si mi namenila. Tako ti skušam tudi čim boljše odgovoriti, Vendar je 'tipkarski' medij zame zelo počasen in tako bo odgovor krajši kot bi bil, če bi prišla na konzultacijo.

 

Pa poglejva koliko se skladnost po KI 9zvezd (kakor jo razumem sam) ujema s tem, kar si napisala.

 

On: 3.6.1977 (7:35) (9 4 - 5 8 - 2 6 4 ) KI 5 8 2; KI 8 8 5; KI 2 8 8 - Njegov KI bi lahko določil, če bi ga videl, ali če bi se midva pogovorila, tako bom uporabil energijo 5, čeravno je najbrž 8 ali 2.

Jaz: 12.10.1978 (18:27) (9 4 - 4 9 - 5 3)

 

 

On KI 5 8 2

 

 

Po tem, kar vidim iz energij, med vama vlada velika privlačnost, ki je tudi bistveni element vajine zveze, poleg tega, da je on pravi 'lev', kar zadeva njegove ljubezni.

Vzame te v krilo in pazi nate, ti pa ga crtljaš na načine, ki si jih pri njem našla le ti, saj je tvoja empatija tako močna, da čutiš vsako njegovo željo.

Tvoja prodornost na nežen način takšna, da ga imaš 'v krempljih' na najbolj nežen način - in četudi to ve, se ti preda (kill me softly), čeravno najbrž misli, da do tega nikoli ne bo prišlo (najbrž res ne), saj je tukaj tvoja energija 9, ki vse stvari lahko naredi takšne, da se on ob tebi počuti odlično, saj točno čutiš, kdaj iz kontrolne točke 'zaviješ' na tisto pot, ko pihneš na njegov Ego.... Konec koncev pa tvoja življenjska energija (pot) podpira njegovo in tako lahko živita v zelo prijetni simbiozi v kateri pa sreča najbrž le malokrat zares cveti.

 

 

Zdaj pa poglejva še družino

 

Neli: KI 4 9 9

oče: KI 9 1 4

mami: KI 6 1 1

brat: KI 2 2 5

 

Zelo lepo opisuješ svojo družino in razumevanje s posameznimi člani.

Morda pa bi kljub temu lahko bolj upoštevala tvoje lastno spoznanje, ki si ga zapisala tudi v tvoj post:

 

Pri tem pa se ne zaveda, da velikokrat problem ni v drugih temveč pri posamezniku samem

 

Se ti zdi, da to velja tudi zame ali morda zate?

 

Ali vsi drugi ljudje razmišljajo o tvojem očetu na enak način? Res?

 

Kako veš?

 

In, ko gledava iz zornega kota KI 9zvezd: Tvoja energija podpira tvojega vrlega očeta, hkrati pa je njegova komunikacija takšna, da jo ti najbrž kaj težko prenašaš. Menim, da z njim lahko navežeš zelo lepe odnose, ko ga sprejmeš takšnega kot je, ko dojameš, da so tvoja spoznanja takšna, kakršna so lahko bila, ko si rasla ob njem. Če bi ga spoznala sedaj bi ga videla povsem drugače.

 

To, da čutiš hlad iz strani mame ni čudno, saj ima energijo, ki jo ti čutiš kot ostro, hladno. Verjemi, da je v njej veliko ljubezni in topline, vendar ima najbrž težave vse to izraziti. Si kdaj pomislila, da ji lahko prav ti pomagaš? Ali si kdaj pomislila, da je pomembno tudi to, na kakšen način mi sprejemamo ljudi okrog sebe? Žal sta z mami komunikacijsko slabo kompatibilni in tako si lahko celo njeno pohvalo slišala kot grajo...

 

Neli. Si kdaj pomislila na konzultacijo, pri kateri bi našla vire, s katerimi bi hitreje in boljše razrešila težave, ki jih imaš z mami in očetom?

Verjame, da bi na ta način zelo polepšala tudi svoje življenje.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hvala za odgovor. Sem vesela, da si si vzel čas. Morda imaš prav in si res premalo zavedam svoje vloge pri odnosih s starši, vendar mi ni več všeč občutek, da moram jaz vleči vse iz njih,v zameno pa dobim bolj malo. V odnosih sta potrebna dva. Če se trudi samo en, je premalo. Saj sem to počela skozi vse življenje. Z večino ljudi se razumem odlično, pri starših pa vedno pride do nesoglasij. Ne razumem tega. Pa sem se nehala truditi. No, pa bom poiskusila ponovno.

 

Prav si ugotovil, da je pri nama z očetom problem v komunikaciji. Razumeva se čisto OK, samo jaz ga čutim na drugi ravni. Se čudno sliši, ampak je to res. Pri redkih ljudeh to začutim. No, odnos z mamo, pa bi morda res lahko popravila.

 

Nisi pa nič povedal za brata?

 

kako pa izgleda konzultacija?

 

in tako lahko živita v zelo prijetni simbiozi v kateri pa sreča najbrž le malokrat zares cveti.

 

Tega pa tudi ne razumem. Mi lahko podrobneje razložiš?

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...