Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Živjo, Vojko!

 

Čisto na kratko ne morem, ker sem pod vplivom svežih slabih dogodkov...

 

Jaz 941

on 169

 

skupaj sva leto, naenkrat BUM, z njegove strani same laži, brani se s tem, da se je bal povedati.

 

Kaj sploh on želi od mene? Je človek, zaupanja vreden? Oz. kakšne so možnosti, da to prebrodiva brez poznejših problemov in če je sploh smiselno iskati rešitve in se prilagajati, če se lahko glede na zdajšnje izkušnje zgodijo zelo slabe stvari.

 

Človek nosi masko, brez obraza je. Morda se motim.

 

Hvala že vnaprej

 

Lepo pozdravljena BoraBora

 

Na spletu sem našel tole sliko od BoraBora http://www.linda.ch/borabora/thumbs/TN_LMBB_01_orig.JPG

 

Ko čitam tvoja vprašanja, se mi zastavljajo nova. In prav gotovo so moji odgovori lahko le drugačne vrste

kot se mi zdi, da jih pričakuješ od mene z zastavljenimi vprašanji.

 

No, če bi mi poslala rojstna datuma, bi zagotovo vedel, ali so KI števila pravilno izračunana. Pa verjamem,

da si za to sedaj dobro posrkbela.

 

on 297

jaz 941

 

V tem partnerstvu vidim, da se on lahko dobro počuti zraven tebe, ko sta sama, srčno povezana in/ali intimna

in, da je situacija obrnjena takrat, ko sta v družbi. Tam se on počuti podprtega. No, manjka pa tukaj marsikaj,

predvsem je različna življenjska pot, manjka pa tudi dobra komunikacija.

 

Torej: Čeprav je tu osnovna energija v redu, je izpolnjenih premalo pogojev za dobro partnerstvo.

Kar zadeva drugih tvojih vprašanj pa takole.

 

Zaupanja je vreden ravno toliko, kolikor si mu ti sposobna v resnici zaupati.

 

In kako sploh lahko razmnišljaš o skupnem življenju z nekom, ki mu ne zaupaš?

 

Kaj je zate to ljubezen?

Kaj so zate 'slabe' izkušnje?

Kaj so to dobre izkušnje?

Iz katerih izkušenj si se pripravljena učiti - jih uporabljati?

 

Je s tvojo reakcijo lahko dobil zaupanje vate?

 

 

Ali dopuščaš možnost, da je drug človek drugačen od tebe?

 

In če jo dopuščaš: Čemu se ti zdi tako nemogoče, da bi se ti lagal iz drugega razloga kot ti je povedal?

 

Za ljudi 2 je mnogokrat značilno, da 'eksplodirajo', ko si na hrbet dajo prevelika bremena,

ki jih ne morejo več nositi.

 

* * *

 

Takole. Nanizal sem ti le nekaj vprašanj za razmislek. Kajti odgovore na tvoja vprašanja kot si jih zastavila ti morda da kdo drug.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

a meni pa ne bos odgovoril? :C: No, če si vzameš časa za komentar, bi ti bila zelo hvaležna. :8): Hvala

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Zivjo Vojko,

 

a lahko poveš še meni kaj.On je rojen 05.07.1985 ,jaz pa 05.07.1982 . Kako sva kompatibilna, je možnosti za uspeh.....bila sva skupaj vendar se zaradi njegove sluzbe nisva videla kar nekaj casa....ogenj pa se vedno gori xrolleyesx Hvala za odgovor.

 

Pa vse lepo ti zelim

 

icon1_eek.gif icon_smesko.gif Ja kako sva kompatibilna.....? Kakšne so šanse za uspeh, glede na DZK, drugače pa se zavedam , da je vse odvisno od nas samih icon1_thumbup.gif Hvala

 

Pozdravljena anapikica

 

Rada bi vedela kako sta kompatibilna!? Pa sta res oba rojena na 5. julij?

 

Poglejva:

 

on 6 1 1

ti 1 4 2

 

V osnovi dobro pašeta skupaj. Res je, da se lahko na prvi (pa tudi drugi) pogled sliši kot, da se dobro razumeta, vendar pa je lahko ravno v komunikaciji med vama največja težava. Ravno zato, ker mislita, da se štekata, ko pa bi pričela odkrivati to, kaj razume eden in kaj drugi, pa bi na površje prišlo mnogo zanimivih stvari.

 

Skupno imata tudi to, da oba dajeta veliko pozornost zunanjosti. Lahko celo tako, da se zanemarjata, vendar je zunanjost v vsakem primeru pomembna.

 

Vajina zveza je lahko zelo dolgotrajna, vendar je dobro, da se zavesta tega, kaj si želi vsak od vaju delati v življenju. Da se zave svojih življenjskih ciljev in da sta si na jasnem, da ima vsak od vaju drugačne. Če si to dopustita (posebej ti njemu), sta lahko v prijetnem partnerstvu dolgo časa.

 

Vojko

 

 

Seveda sem navedena vprašanja oz. podobna vprašanja večkrat zastavljala tudi sama sebi. In ker vedno rada pridem stvari do bistva, vse svoje dvome, vprašanja in mnenja vedno naslovim neposredno na 'pravi naslov'. :)

 

Kaj dela najino zvezo bogatejšo? .......................... Hehe! x;)x

 

Vojko, hvala za prijeten kup vprašanj! Hehe x;)x

 

Lep pozdravček,

Simona

 

Pozdravljena Simona

 

Me veseli, da si ugotovila prednost vprašanj!

Neko dekle tukaj na forumu me je skorajda okrcalo, ko sem ji skušal nekaj dopovedati na podoben način.

 

Ja, ja, še imam veliko dela na sebi....

 

Lep dan ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, Vojko!

 

Drugačnost ljudi... težko sprejemam, če mi je človek blizu. Oz. težko sprejemam zavestno narejene napake. Ker sama sebi tega ne dopuščam in zato ne želim, da drugi to delajo meni.

 

Nekak se poskušam držati tega, da ne delam ljudem nečesa, kar ne bi želela, da bi oni delali meni.

Vem pa tudi, da so meje in toleranca pri vsakem človeku različne.

 

Hvala, da si mi pokazal vpogled še iz drugega zornega kota.

 

 

Pa še to... lepa slika... BoraBora

 

Imena se spominjam še iz otroštva... nisem vedela, kje je, kaj je.

Le občutek, da mora biti krasen kraj.

In ta krasen kraj me kliče že nekaj let...

 

Morda pa le, v prihodnosti x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, Vojko!

 

Drugačnost ljudi... težko sprejemam, če mi je človek blizu. Oz. težko sprejemam zavestno narejene napake. Ker sama sebi tega ne dopuščam in zato ne želim, da drugi to delajo meni.

 

Nekak se poskušam držati tega, da ne delam ljudem nečesa, kar ne bi želela, da bi oni delali meni.

Vem pa tudi, da so meje in toleranca pri vsakem človeku različne.

 

Hvala, da si mi pokazal vpogled še iz drugega zornega kota.

Pa še to... lepa slika... BoraBora

 

Imena se spominjam še iz otroštva... nisem vedela, kje je, kaj je.

Le občutek, da mora biti krasen kraj.

In ta krasen kraj me kliče že nekaj let...

 

Morda pa le, v prihodnosti x;)x

 

Hvala lepa BoraBora za povratno informacijo.

 

Morda pa je že sedaj čas, da začneš načrtovati izlet na Borabora, kajti uspešno in zadovoljno potovanje z srečnim povratkom je odvisno tudi od smeri potovanja.

 

Tja in nazaj.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojkox;x

 

a lahko prosim se meni pogledas kompatibilnost:

 

on:20.04.1980

jest:10.03.1975

 

energetsko se mi zdi da sva si precej razlicna, me pa vseeno zanima kako ti vidis situacijo?

 

Hvala za tvoj odgovor icon_smesko.gif

 

Se enkrat jaz...a lahko se meni prosim pogledas najino kompatibilnost...prosim x:)x

Hvala za tvoj odgovor in trud :palec:

 

 

Lepo pozdravljena prijetna in potrpežljiva soncnica

 

Upam, da tole sporočilo pride do tebe. Se pa včasih zgodi, da odgovorim, pa gre odgovor nekam v prazno...

 

Zdaj pa poglejva, kaj imam zate 'v žaklju'.

 

on:20.04.1980 2 9 7

jest:10.03.1975 7 7 5

 

Kot vidim, te njegova energija načelno podpira, kar pomeni, da se ti takrat, ko sta intimno drug z drugim (ko ne razpravljata o tem svetu in težavah v njem) dobro počutiš, da se vsako toliko časa med vama razplamti pravi ogenj strasti in ljubezni.

 

Malo drugače vidim vajin odnos, ko prisluhnem vajinemu razmerju v družbi, med ljudmi. Med vama takrat vlada velika privlačnost. Ta ista privlačnost pa se lahko v naslednje trenutku obrne v odnos, ko se lahko ti počutiš potlačeno ali celo izigrano.

 

Si pomislila, da bi ga v takšnih trenutkih vprašala, če te je res želel razžalostiti, ali kako drugače prizadeti? Verjamem, da so njegovi interesi daleč od tega. Tako pač deluje.

 

Vajin pristop k novim načrtom, k dnevni aktivnosti pa tudi življenjski cilji so precej različni. Da bi uspela živeti dokaj zadovoljno življenje se mi zdi potrebno, da pričneta odgovorno delovati na vajini komunikaciji v kateri se dostikrat lahko zaplete.

 

Želim vama obilo razumevanja

 

Lep in prijeten dan, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala Vojko, za odgovor.

Ja sva rojena oba na 5.07......kje bi bil smisel da ni tako :8): ..... v bistvu mi je v njegovi druzbi enkratno, ve kaj potrebujem in čuti kako jaz čutim, je pa res tezava v komunikaciji, pa oba sva tako vztrajna in introvertirana, upam da bova lahko uzivala eden ob drugem-nekoc, ko se vse uredi. :C: xrolleyesx

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala Vojko, za odgovor.

Ja sva rojena oba na 5.07......kje bi bil smisel da ni tako :8): ..... v bistvu mi je v njegovi druzbi enkratno, ve kaj potrebujem in čuti kako jaz čutim, je pa res tezava v komunikaciji, pa oba sva tako vztrajna in introvertirana, upam da bova lahko uzivala eden ob drugem-nekoc, ko se vse uredi. :C: xrolleyesx

 

anapikica

 

In kaj vama brani, da ne bi uživala sedaj!

 

Pa poskusi 'nekoč' jutri popiti kozarec vode!

 

In, da se spomniš, na kozarec napišeš:

 

"Nekoč jutri popij ta kozarec vode!"

 

In potem stori tako kot je zapisano...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljena prijetna in potrpežljiva soncnica

 

Upam, da tole sporočilo pride do tebe. Se pa včasih zgodi, da odgovorim, pa gre odgovor nekam v prazno...

 

Zdaj pa poglejva, kaj imam zate 'v žaklju'.

 

on:20.04.1980 2 9 7

jest:10.03.1975 7 7 5

 

Kot vidim, te njegova energija načelno podpira, kar pomeni, da se ti takrat, ko sta intimno drug z drugim (ko ne razpravljata o tem svetu in težavah v njem) dobro počutiš, da se vsako toliko časa med vama razplamti pravi ogenj strasti in ljubezni.

 

Malo drugače vidim vajin odnos, ko prisluhnem vajinemu razmerju v družbi, med ljudmi. Med vama takrat vlada velika privlačnost. Ta ista privlačnost pa se lahko v naslednje trenutku obrne v odnos, ko se lahko ti počutiš potlačeno ali celo izigrano.

 

Si pomislila, da bi ga v takšnih trenutkih vprašala, če te je res želel razžalostiti, ali kako drugače prizadeti? Verjamem, da so njegovi interesi daleč od tega. Tako pač deluje.

 

Vajin pristop k novim načrtom, k dnevni aktivnosti pa tudi življenjski cilji so precej različni. Da bi uspela živeti dokaj zadovoljno življenje se mi zdi potrebno, da pričneta odgovorno delovati na vajini komunikaciji v kateri se dostikrat lahko zaplete.

 

Želim vama obilo razumevanja

 

Lep in prijeten dan, Vojko

 

Hvala za tvoj odgovor Vojko x:)x

V osnovi sva zelo malo v druzbi (razen druzine), ker se vidiva bolj poredko in takrat rajsi izkoristiva cas drug za drugega, poleg tega pa je on bolj samotarske narave, tako da v bitvu sploh ne vem kako deluje v druzbi, bom pa pozorna na signalcke x;x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Ja hvala za nasvet, v bistvu je težava razdalja 1 600 km (tam namreč dela).....druga težava pa je razdalja 600 km (tu pa živi) :eek: :inocent: ...tako da bo potrebno res veliko potrpljenja in da bodo vse energije tega sveta na najini strani in bo postala razdalja prednost in ne slabost :8):

 

hvala :flower:

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljeni Vojko!

 

Prav tako, kot ostale tudi mene zanima kako se s partnarjem ujemava. Za enkrat ne živiva skupaj, upam, pa da bova kmalu... xsrcx . Zanima me tudi na splošno kaj od mene... in njega....

 

jaz

01.04.1981

 

on

28.06.1980

 

Najlepša hvala za odgovor in pozornost xDDx !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni Vojko!

 

Prav tako, kot ostale tudi mene zanima kako se s partnarjem ujemava. Za enkrat ne živiva skupaj, upam, pa da bova kmalu... xsrcx . Zanima me tudi na splošno kaj od mene... in njega....

 

jaz

01.04.1981

 

on

28.06.1980

 

Najlepša hvala za odgovor in pozornost xDDx !

 

Lepo pozdravljena trobentica

 

Pa poglejva na kratko, kar lahko razberem iz podatkov.

 

on: 2 7 9

ti : 1 7 8

 

 

V vajini zvezi se vidi, da je glavni glasnik privlačnost in skupni imenovalec komunikacija.

 

Velika privlačnost je tista, ki vaju neprestano drži skupaj, ki vama botruje v lepih trenutkih,

ki vama začini dogodke.

 

Komunikacija vama prav tako lahko včasih škoduje in večinokrat koristi.

Škoduje takrat, ko eden drugemu želi nekaj reči, pa si ne želi, da bi partner takoj razumel.

Kajti v vsakem trenutku vsak od vaju ve, kaj je tisto, kar je bilo sporočeno od drugega.

To pa je včasih bolj boleče kot, če bi to ugotovil čez uro ali dve.

 

S komunikacijo lahko rešita večino vajinih življenjskih izzivov. Dobro je,

da se z njo ukvarjata več in boljše, saj tako lažje stopata k svojim življenjskim ciljem.

 

Veliko dela vaju čaka, sta pa lepo kompatibilna in ocena možnosti vajinega skupnega in zadovoljnega življenja je 4 od 5.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni.

Mene tudi zanima,kako sva z možem kompatibilna.

 

on: 18.5.1980

jaz: 26.3.1978

 

Dodajam pa še hčerine podatke: 6.9.2003

 

Hvala za vaš odgovor.

 

Lep pozdav Sanchi

 

In kaj boš s tem, kar ti napišem?

 

Se mi zdi, da je hčerka premajhna, da bi karkoli pisal o njej.

Otroci potrebujejo le ljubezen staršev in kolikor vem. v pravljicah piše,

da so bili rajši celo brez dobrih vil rojenic. Kaj šele slabih!

 

on: 18.5.1980 2 8 8

jaz: 26.3.1978 4 7 2

 

 

Kar zadeva vajinih energij po KI 9zvezd:

 

Med vama je velika notranja (srčna) privlačnost, ki je najbrž pomemben element vajine zveze.

Poleg tega pa te njegova energija podpira predvsem takrat, ko sta v družbi in pa tudi

pri bolj 'zunanjih', lahko bi rekli telesnih in poslovnih zadevah. Čustveno lahko dostikrat

ostajaš sama in osamljena, saj pogrešaš podporo. Malo boljše je morda bilo v lanskem letu,

čeprav se je kaj lahko zgodilo, da si bila lani skorajda brez energije posebej takrat, ko je bil on poleg. (kakor kdaj) .

 

Življenje bi v vajinem primeru lahko delno uskladila, če si zadovoljna z njegovimi cilji.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,pozdrav!

 

 

Vidim ,da si se na tej strani kar dovolj razpisal za 2 9 7.Ker tudi jaz nosim s seboj ta števila, prosim malo pokukaj ,kako pa vidiš odnos med 2 9 7 in 9 5 9.Tole me pa res zanima.

 

Lep pozdrav,se še kaj oglasim.

 

 

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,pozdrav!

Vidim ,da si se na tej strani kar dovolj razpisal za 2 9 7.Ker tudi jaz nosim s seboj ta števila, prosim malo pokukaj ,kako pa vidiš odnos med 2 9 7 in 9 5 9.Tole me pa res zanima.

 

Lep pozdrav,se še kaj oglasim.

mani

 

 

Pozdravljena Mani

 

Ti pošljem še enkrat vabilo na praktike KI 9 zvezd.

Prosim prijavi se tam.

 

Velja!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

 

En fant me že kar nekaj časa, 4 leta, privlači, ap komunikacija med nama je pa je spet ni, pa je nekaj več med nama, pa spet nič ni, skratka en tak krog lepih trenutkov in trenutkov ko nimava kontakta, vedno ap prideva nazaj na linijo, včasih sem jaz pobudnik, včasih ap on,skratka želim še tebe vprašat glede najine kompatibilnosti,

 

jaz 822

on 297 (mislim, da sem ok pogledala na tvoji strani pa prebrala in zanj drži kot pribito, enakoi seveda zame ...(27.1.1972)

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

 

En fant me že kar nekaj časa, 4 leta, privlači, ap komunikacija med nama je pa je spet ni, pa je nekaj več med nama, pa spet nič ni, skratka en tak krog lepih trenutkov in trenutkov ko nimava kontakta, vedno ap prideva nazaj na linijo, včasih sem jaz pobudnik, včasih ap on,skratka želim še tebe vprašat glede najine kompatibilnosti,

 

jaz 822

on 297 (mislim, da sem ok pogledala na tvoji strani pa prebrala in zanj drži kot pribito, enakoi seveda zame ...(27.1.1972)

 

hvala

 

Zdravo Jade

 

Oooo, lepo, da te že nekaj časa privlači.

Očitno je tebi komunikacija zelo pomembna. Kaj pa tebi pomeni komunikacija?

Je to govor, stik, kaj tretjega? (odgovor lahko daš le sebi)

Popolnoma pravilno si izračunala tudi njegova KI števila!

 

Pa poglejva kaj lahko ugotovom s pomočjo KI 9 zvezd:

 

 

On 2 9 7

Ti 8 2 2

 

Seveda se lahko ujameta od časa do časa. Predvsem se včasih lahko počutita blizu. Komunikacija je seveda lahko čisto enostavna, vendar pa je vprašljivo vajino pravo razumevanje. Tudi življenjska smer 'striže' in menim, da je kar dobro tako, da se včasih srečata, gresta na kavo, se pogovorita in gresta spet vsak svojo pot...

 

Lahko reči, razumem pa, da je zate to dokaj težko, saj traja kar nekaj časa, da si človek pri tebi pridobi zaupanje...

 

Pa sem zadnjič prečital en slogan, ki mi je zelo všeč: "Ni pomembno, kako daleč si na zgrešeni poti - obrni se in pojdi na pravo...!"

 

Lep pozdrav in prijeten dan, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Jade

 

Oooo, lepo, da te že nekaj časa privlači.

Očitno je tebi komunikacija zelo pomembna. Kaj pa tebi pomeni komunikacija?

Je to govor, stik, kaj tretjega? (odgovor lahko daš le sebi)

Popolnoma pravilno si izračunala tudi njegova KI števila!

 

Pa poglejva kaj lahko ugotovom s pomočjo KI 9 zvezd:

On 2 9 7

Ti 8 2 2

 

Seveda se lahko ujameta od časa do časa. Predvsem se včasih lahko počutita blizu. Komunikacija je seveda lahko čisto enostavna, vendar pa je vprašljivo vajino pravo razumevanje. Tudi življenjska smer 'striže' in menim, da je kar dobro tako, da se včasih srečata, gresta na kavo, se pogovorita in gresta spet vsak svojo pot...

 

Lahko reči, razumem pa, da je zate to dokaj težko, saj traja kar nekaj časa, da si človek pri tebi pridobi zaupanje...

 

Pa sem zadnjič prečital en slogan, ki mi je zelo všeč: "Ni pomembno, kako daleč si na zgrešeni poti - obrni se in pojdi na pravo...!"

 

Lep pozdrav in prijeten dan, Vojko

 

 

 

HVALA ZA ČAS IN ODGOVOR, SICER NE VEM, ČE SEM PRAV VSE RAZUMELA,UPAM PA, DA SEM :inocent: :vio:

TRenutno, se mi zdi, da sva si blizu kot še nikoli.....se pa je že zgodilo, da mi ej enkrat v takšni situaciji pobegnil, kar pobegnil :sori: :o|o: pa ne vem, če se me boji, ali am kake druge finte :o|o:

in zdaj sem na zgrešeni poti ali sem na pravi, je on prava pot, ali nekdo drug....no, to vse se mi poraja ob branju tvojega odgovora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
Zdravo Vojko,

 

Kaj pa mi2?

 

Jaz : 2 7 1 (12.6.1980)

On: 5 5 ? (24.8.1977)

 

Osebno in poslovno kakšen par sva po vaših izračunih? Hvala vnaprej za vaš odgovor

 

Lep pozdrav alkimistka

 

Kaj pa vi2?

 

Boljše kot vprašaš, laže ti boljše odgovorim!

 

Lep in prijeten dan, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako se pa ujemava midve s prijateljico?

ONA: 389 (upam, da sem prav izračunala ven iz ene knjige (Strojadinov-Zmajev dih), njen datum 2. 9. 1979)

JAZ: 858 (4. 9. 1983)

 

9-ke so edine, ki me podrirajo, jel, ona ima pa 9-ko. Samo žal moje osnovno število pa uničuje njeno osnovno. :sori:

x?x

 

Lepo pozdravljena

 

Prav si izračunala, mačona. Vendar bi bilo dobro ugotoviti ali so tvoje energije 8 2 2 ali 8 8 5 ali se dinamično premikaš.

Na ta način bi lahko boljše opisal vajin odnos.

 

Da bi ti lažje odgovoril, mi prosim odgovori na naslednja vprašanja - čim krajše.

 

- Ali na delovnem mestu rada delaš za druge

- Ali 'eksplodiraš' (se zjeziš) ko meniš, da te izkoriščajo

- Ali je letos tvoje družbeno in službeno življenje zelo dinamično - pomeni, da se ti kaže polno 'slabih' in tudi polno dobrih trenutkov in dni.

- Ali je tvoja konstitucija bolj drobna ali močna.

 

Je pa pomembno ali je to prijateljica, ki jo srečuješ v življenju ali prijateljica s katero živiš. V drugem primeru se namreč pojavijo podobne težnje kot v partnerstvu z nasprotnim spolom.

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Vojko,

 

vem, da sem vam "ukradla" ze kar nekaj casa. Enkrat, ko boste utegnili mi prosim poglejte kompatibilnost odnosa, predvsem partnerskega, med (zaenkrat) prijateljem in mano. On je sicer že nekaj časa v vezi, vendar sva si vedno bližje, pa tudi čaustva (vsaj z moje strani) so vedno globja. Iskreno hvala!!!

 

jaz : 936

on : 252

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Vojko,

 

vem, da sem vam "ukradla" ze kar nekaj casa. Enkrat, ko boste utegnili mi prosim poglejte kompatibilnost odnosa, predvsem partnerskega, med (zaenkrat) prijateljem in mano. On je sicer že nekaj časa v vezi, vendar sva si vedno bližje, pa tudi čaustva (vsaj z moje strani) so vedno globja. Iskreno hvala!!!

 

jaz : 936

on : 252

 

Pozdravljena Ice

 

Lepo, da vprašuješ. Pomeni, da se zanimaš zase.

Se mi pa zdi, da je potrebno preveriti izračun KI števil zate. Če želiš ostati anonymous, mi rojstna dneva pošlji na OS.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...