Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Cau Vojko,

 

pa me res zanima, ali sem prav izracunala ( on : 23/08/1980 in jaz: 27/01/1983). Hvala pa lep dan.

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Vojko,

 

pa me res zanima, ali sem prav izracunala ( on : 23/08/1980 in jaz: 27/01/1983). Hvala pa lep dan.

 

 

Ice

 

Videl sem, da je dobro izračunati še enkrat, kajti ne obstaja kombinacija 936, obstaja pa 932, kar je pravilno.

 

Zanj pa si izračunala prav 252.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Lepo pozdravljena

 

Prav si izračunala, mačona. Vendar bi bilo dobro ugotoviti ali so tvoje energije 8 2 2 ali 8 8 5 ali se dinamično premikaš.

Na ta način bi lahko boljše opisal vajin odnos.

 

Da bi ti lažje odgovoril, mi prosim odgovori na naslednja vprašanja - čim krajše.

 

- Ali na delovnem mestu rada delaš za druge

- Ali 'eksplodiraš' (se zjeziš) ko meniš, da te izkoriščajo

- Ali je letos tvoje družbeno in službeno življenje zelo dinamično - pomeni, da se ti kaže polno 'slabih' in tudi polno dobrih trenutkov in dni.

- Ali je tvoja konstitucija bolj drobna ali močna.

 

Je pa pomembno ali je to prijateljica, ki jo srečuješ v življenju ali prijateljica s katero živiš. V drugem primeru se namreč pojavijo podobne težnje kot v partnerstvu z nasprotnim spolom.

Vojko

živjo!

Ja, vrag je s temi zemeljskimi ciframi.

No, bom najprej odgovorila na tvoja vprašanja:

1. ja in ne - ja, če mi pustijo, da delam v svojem ritmu, sicer se začnem upirati in nagajati.

2. definitivno!

3. bi rekla, da ja

4. srednja - suhe dolge roke, dolge noge, ampak močni boki ... naj bi bila astenik (recimo osnovna doša), je pa ziher kaj pokazateljev pite in kaphe tudi vmes!

 

To je prijateljica, ki jo zelo rada srečujem, hitro sva se sporazumeli, komunikacija lepo teče med nama, všeč mi je, ker ima podobne odbite izjave in ideje kot jaz. Všeč mi je tudi, ker je dosti bolj realistična od mene in mi daje samozavest. Kaj ma ona od mene, pa res ne vem. Se kar strinjam, če bi živeli skupaj, bi se najbrž pobili. čakaj, kako to misliš, podobne težnje kot v partnerstvu z nasprotnim spolom? :eek: Jaz mislim to, da se hitro skregam z nekom pod isto streho.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Ok, to zgleda zanimivo. Mene bi zanimalo kakšna so "razmerja", težko najdem pravi pojem, med mano in mojo cimro, s katero sva prijateljici že 5 let. V bistvu sva kot črno in belo, jaz bolj čustven človek ona pa kot resen ki uporablja predvsem možgane. Sicer js ugotavljam podobnosti, samo vsi drugi le razlike.

 

Jaz: 11.7.1987

Ona: 10.9.1987

 

No, če imate čas in voljo, drugači ni treba. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
živjo!

Ja, vrag je s temi zemeljskimi ciframi.

No, bom najprej odgovorila na tvoja vprašanja:

1. ja in ne - ja, če mi pustijo, da delam v svojem ritmu, sicer se začnem upirati in nagajati.

2. definitivno!

3. bi rekla, da ja

4. srednja - suhe dolge roke, dolge noge, ampak močni boki ... naj bi bila astenik (recimo osnovna doša), je pa ziher kaj pokazateljev pite in kaphe tudi vmes!

 

To je prijateljica, ki jo zelo rada srečujem, hitro sva se sporazumeli, komunikacija lepo teče med nama, všeč mi je, ker ima podobne odbite izjave in ideje kot jaz. Všeč mi je tudi, ker je dosti bolj realistična od mene in mi daje samozavest. Kaj ma ona od mene, pa res ne vem. Se kar strinjam, če bi živeli skupaj, bi se najbrž pobili. čakaj, kako to misliš, podobne težnje kot v partnerstvu z nasprotnim spolom? :eek: Jaz mislim to, da se hitro skregam z nekom pod isto streho.

Kako se pa ujemava midve s prijateljico?

ONA: 389 (upam, da sem prav izračunala ven iz ene knjige (Strojadinov-Zmajev dih), njen datum 2. 9. 1979)

JAZ: 858 (4. 9. 1983)

 

9-ke so edine, ki me podrirajo, jel, ona ima pa 9-ko. Samo žal moje osnovno število pa uničuje njeno osnovno. sorry.gif

icon1_question.gif

 

 

Lepo pozdravljena mačona

 

ONA: 389

JAZ: 858

 

Pri ujemanju s prijatelji nastanejo popolnoma drugačne povezave kot pri partnerstvu.

Načelno v takšnem partnerstvu iščemo (in najdemo) vse tisto, kar se prebudi v nas, ko smo v družbi takšnega človeka.

 

Vajini osebni energiji tvorita posebno moč. Stari zapisi Ji Čing pravijo takole:

 

3 ustvarja energijo dreves, 8 dokonča ta proces....

 

Človek je ena, celostna energija in tako je ločitev na 3 8 9 v smislu človeka nesmiselna. Smiselna je takrat, ko iz teh števil vidimo nekaj več. In kar vidim sam je to, da sta skupaj več kot vsaka posebej. Hkrati pa si kljub temu želita še novih, drugačnih izkušenj tudi takrat, ko sta skupaj in to se najbrž vidi v tem, da so vajina doživetja vedo nekaj novega, drugačnega kljub temu, da si ti sama včasih lahko skeptična preden greš v novo izkušnjo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, to zgleda zanimivo. Mene bi zanimalo kakšna so "razmerja", težko najdem pravi pojem, med mano in mojo cimro, s katero sva prijateljici že 5 let. V bistvu sva kot črno in belo, jaz bolj čustven človek ona pa kot resen ki uporablja predvsem možgane. Sicer js ugotavljam podobnosti, samo vsi drugi le razlike.

 

Jaz: 11.7.1987

Ona: 10.9.1987

 

No, če imate čas in voljo, drugači ni treba. x;)x

 

Lepo pozdravljena Lyassi

 

Pravzaprav mi ni jasno kaj želiš vedeti. Namreč sam si predstavljam, da razmerje s svojo cimro vidve poznata boljše kot kdorkoli drug!

No lahko pa napišem kar nekaj, kar mi pade na pamet!

 

Ti 4 3 6

Ona 4 9 9

 

Kar mi hitro 'pade v oči' je to, da sta globoko v srcu zelo podobni. Da se tudi v običajnih, vsakodnevnih situacijah lahko razumeta čisto OK. Da pa imata enkrat prednost, drugič pa velike težave takrat, ko imata skupne izzive. Zanimivo se mi zdi, da jo ti opisuješ kot tisto, ki je le racionalna, računarska. Kaj tebi pomeni, da nekdo uporablja predvsem možgane? Kaj pa človek uporablja takrat, ko so posredi čustva?

 

Pišeš, da ti ugotavljaš podobnosti med vama! Kje? Kateri del tvojega pisanja govori o podobnostih?

 

Kaj bi se zgodilo, ko bi tudi ti ugotavljala razlike?

Kaj bi se zgodilo, ko bi ti uporabljala predvsem možgane?

Kaj bi ugotovili drugi, ko bi ugotavljali podobnosti?

Kaj se ne bi zgodilo, ko bi ona ne uporabljala predvsem možgane?

Si prečitala pravljico: Kraljeva nova oblačila? Ali najdeš kakšno povezavo med pravljico in tvojim pisanjem?

 

 

Želim ti vse dobro in lepo

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček, Vojko. po dolgem času...

 

še jaz bi imela vprašanje - kako bo daljnoročno izgledalo partnerstvo jaz (1,2,4) in on (2, 1, 6)?

Na kaj bi morala biti pozorna, kako voziti skozi življenje?

 

komunikacija je OK, še pri nobenem bolje, ljubezen je, želja tudi... puščanje življenjskega prostora in svobode po mojem mnenju tudi dovolj. sva si pa različna, ful, in se oba zavedava tega.. na trenutke imam občutek, da se malo bremzava na najinih poteh..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Vojko, a lahko se za naju pogledas kompatibilnost partnerskega odnosa, ko bos utegnil. Hvala, lp

jaz: 932

on: 252

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Vojko!

 

Res si mi veliko povedal in dovolj, da se zamislim vase. Fora je v tem, da se obsesivno izogibam kakršnih koli konzultacij s komurkoli. Taka sem po naravi že od nekdaj. Ker me moji starši v mladostniških letih niso razumeli, so me pošiljali k raznim psihologom in psihiatrom, ki pa prvič:

1. niso ugotovili, da bi bilo kaj narobe z mano

2. jaz sem jih jemala, kot ljudi, ki mi ne morejo ne svetovati, niti dajati nasvete, ker ne poznajo moje osebnosti, duše. Vsaj ne toliko kot se poznam jaz.

 

To je verjetno pri meni ostalo, in rade volje sprejmem neke namige, do zaključkov pa se rada prebrskam sama. Tvoj način svetovanja se mi je zdel zanimiv (in tudi nov) pa sem malo poiskusila, kako razmišljaš in na kakšen način prihajaš do interpretacij.

 

Hvalči :palec: x;)x xDDx

 

Hvala lepa, Nelika za povratno informacijo.

 

To, kar kdorokoli dobi z mojim pisnim odgovorm tukaj, je le majhen delček tistega,

kar lahko dobi z osebnim srečanjem - seveda takrat, ko so njegova vprašanja prava,

ko si želi nanje odgovore in ko išče vire, s katerimi si lahko pomaga v življenju.

 

Zanimiv je razlog, zaradi katerega me sprašuješ, ni kaj.

 

Pa zdaj veš, na kakšen način razmišljam?

 

Ti je jasno na kakšen način prihajam do interpretacij?

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimovo tole. Ravno zdaj sem to odkril čeprav sem na forumu od januarja letos. Vsi govorite o enih trimestnih cifrah, meni pa pride Bela voda 1. x?x Drugač sem rojen 31.1.89.

 

 

Tole je zate Optimist....

 

http://www.9zvezd.si/page4.html

 

 

Lp,D.

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček, Vojko. po dolgem času...

 

še jaz bi imela vprašanje - kako bo daljnoročno izgledalo partnerstvo jaz (1,2,4) in on (2, 1, 6)?

Na kaj bi morala biti pozorna, kako voziti skozi življenje?

 

komunikacija je OK, še pri nobenem bolje, ljubezen je, želja tudi... puščanje življenjskega prostora in svobode po mojem mnenju tudi dovolj. sva si pa različna, ful, in se oba zavedava tega.. na trenutke imam občutek, da se malo bremzava na najinih poteh..

 

Lepo pozdravljena Aliana

 

Lepo je slišati tako lepe besede.

Zamislim se le nad 'puščanjem' življenjskega prostora in svobode.

Ravno to, da sta si različna, vaju najbrž vleče skupaj. Dobro pa je vedeti, da je to isti razlog, zaradi katerega lahko nastanejo nevihte.

Tako je dobro, da čimprej dosežeta soglasje pri stvareh, s katerimi se srečujeta v življenju. Tako se napetost pomiri prej, preden bi prišlo do kritične faze. Kajti k temu sta nagnjena oba. Ti na čustvenem področju on pa v svojem bistvu. En drugemu lahko pomagata.

 

No tu je še ena stvar. Komunikacija. Ti praviš, da je odlična!

 

Kaj pa je zate komunikacija? Da se znata veliko pogovarjati?

 

Kako preveriš, da je komunikacija dobra?

 

(Sam menim, da je komunikacija dobra takrat, ko A ve, kaj mu sporoča B in B ve, da je A informacijo prejel čim bližjo tistemu, kar mu je želel sporočiti.

To pa je mogoče preveriti v resničnem življenju, v resničnih situacijah. Recimo, da ga čakaš v neznanem mestu, na neznanem kraju in mu sporočiš svojo lokacijo, na katero te pride iskat z avtom. Ta situacija je še posebej zanimiva, če si ti šla po tem kraju le peš in z drugimi prevoznimi sredstvi.)

 

Pa se ti zdi dobro, da se 'bremzata'?

 

Ali je to tvoj občutek zate ali tudi zanj?

 

Si ga vprašala ali se tudi on 'bremza'?

 

Si mu razložila, kaj tebi 'bremzanje' pomeni?

 

Ali njemu pomeni isto?

 

Si prepričana ali veš?

 

Lep pozdrav in mnogo sreče obema

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Vojko, a lahko se za naju pogledas kompatibilnost partnerskega odnosa, ko bos utegnil. Hvala, lp

jaz: 932

on: 252

 

 

Lepo pozdravljena ice

 

Krasno sta se našla. Le veselo naprej k vajinim življenjskim ciljem.

Kar lahko naredita je, da se več posvečata komunikaciji in da njemu skušaš pomagati, da ti zaupa svoja bremena prej, preden jih ima preveč na grbi. Takrat lahko eksplodira. Ti sicer to lahko preneseš, vendar je boljše zanj, da poskrbi zase takrat, ko ima za to še dovolj energije.

 

Pri tem, da se več posvečajta komunikaciji mislim, da se naučita preveriti ali je partner res razumel povedano na takšen način kot smo mu zadevo želeli posredovati. Običajno je to laže narediti takrat, ko on nam posreduje informacijo, občutek,.....

 

Vprašamo ga, ali je mislil sporočiti "to in to misel, ta in ta občutek" - pri tem sporočilo, ki nam ga je podal, povemo s svojimi besedami in sporočilo skušamo občutiti. Kajti večinoma smo zelo občutljivi na to, kako je drugi sprejel naše sporočilo in največkrat pripravljeni do potankosti razdelati tisto, kar sporočamo.

 

Pri tem, ko mi sporočamo drugemu, je on manj občutljiv na to, ali je razumel, čutil tako kot mu želimo sporočiti. Dostikrat se lahko zgodi, da je to smer podajanja informacije teže preveriti. Posebej velja takrat, ko tu igra pomembno vlogo ego in nam odgovori, da "seveda sem razumel, saj sem ...( inteligenten, pameten, sposoben.... kaj meniš da sem tako ...... ".

 

Tako je moje mnenje, da je boljše preverjati informacijo takrat, ko nam jo podaja partner in ravno pri tem se tudi on nauči, da se informacija večinokrat prenaša z veliko napako. To pa mu pomaga, da je boljši tudi takrat, ko mu je informacija, občutek .... podan.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj ko vem svojo cifro, bi vas pa nekaj vprašal. Ali bova jest 169 in ona 555 sploh kdaj skupaj.

 

Zanimivo, Optimist 10

 

Zanimivo je to, da je vprašanje postavljeno, je pa kljub vsemu brez vprašaja. Torej kot trdilni stavek.

 

Tu se vprašam: Ali je sploh pomembno, kaj mislim?

 

Rad bi ti pokazal, da je način mojega dela takšen, da menim, da lahko marsikaj v svojem življenju naredimo sami.

Iz tega zornega kota je seveda veliko odvisno od tebe.

 

Ali bosta ti 169 in ona 555 sploh kdaj skupaj?

 

Kaj točno misliš s tem: "ali bosta sploh kdaj skupaj"? ali bosta enkrat skupaj pila kavo ali da bosta skupaj vsak dan recimo na delovnem mestu?

 

Se ti zdi, da lahko sam kaj narediš, da bi se tvoji cilji uresničili?

 

Kakšni pa so tvoji cilji? Je to tvoja srčna želja?

 

(Vprašanja so namenjena le tvojemu razmišljanju in bognedaj temu, da bi odgovorajal meni).

 

 

Ljudje 5 5 5 so čisto posebni. Lahko odstopajo tako v humanistično kot antihumanistično stran. Lahko so oboje. Njihov svet je poseben. Poznam le 5 ali šest takšnih.

Ker je tudi energija 5 čisto posebna, bi ti lahko odgovoril le, ko bi to osebo videl v živo. Tvoje življenje s takšno osebo bi bilo polno izzivov in polno vsakodnevne dinamike. Ali si to želiš? Vedno? To, ali prideta skupaj pa je po mojem mnenju seveda v veliki meri odvisno prav od tebe. Že tukaj je zate velik izziv, kajti tvoja odločnost je šibka, a letos močnejša kot običajno. Tako lahko izkoristiš čas in narediš več kot bi naredil druga leta.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pri ujemanju s prijatelji nastanejo popolnoma drugačne povezave kot pri partnerstvu.

Načelno v takšnem partnerstvu iščemo (in najdemo) vse tisto, kar se prebudi v nas, ko smo v družbi takšnega človeka.

 

Vajini osebni energiji tvorita posebno moč. Stari zapisi Ji Čing pravijo takole:

 

3 ustvarja energijo dreves, 8 dokonča ta proces....

 

Človek je ena, celostna energija in tako je ločitev na 3 8 9 v smislu človeka nesmiselna. Smiselna je takrat, ko iz teh števil vidimo nekaj več. In kar vidim sam je to, da sta skupaj več kot vsaka posebej. Hkrati pa si kljub temu želita še novih, drugačnih izkušenj tudi takrat, ko sta skupaj in to se najbrž vidi v tem, da so vajina doživetja vedo nekaj novega, drugačnega kljub temu, da si ti sama včasih lahko skeptična preden greš v novo izkušnjo.

 

Vojko

Moram biti skeptična. Hočem reči, prav bi bilo, da bi bila skeptična, ampak ne pred novimi izkušnjami, ki mi jih na pladnju ponuja prijateljica ... Saj od tega odnosa lahko samo kaj dobrega odnesem, nič slabega.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljen, Vojko!

 

Zanima me, kako 9 zvezdni KI kaže za naslednje partnerstvo:

 

jaz: 124

on: 288

 

Se šele spoznavava, oba sva samska, stara 34 in 36, imava pa kar nekaj težav s komunikacijo.

 

Hvala za odgovor xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Pravzaprav mi ni jasno kaj želiš vedeti. Namreč sam si predstavljam, da razmerje s svojo cimro vidve poznata boljše kot kdorkoli drug!

No lahko pa napišem kar nekaj, kar mi pade na pamet! -

 

Včasih sem zmedena in še sama ne vem kaj točno hočem vprašati, se opravičujem.

Kar mi hitro 'pade v oči' je to, da sta globoko v srcu zelo podobni. Da se tudi v običajnih, vsakodnevnih situacijah lahko razumeta čisto OK. Da pa imata enkrat prednost, drugič pa velike težave takrat, ko imata skupne izzive. Zanimivo se mi zdi, da jo ti opisuješ kot tisto, ki je le racionalna, računarska. Kaj tebi pomeni, da nekdo uporablja predvsem možgane? Kaj pa človek uporablja takrat, ko so posredi čustva?

 

Mislila sem to da ona vedno zelo dobro pretuhta kakšne so možnosti uspeha/neuspeha, seveda da čustvuje, vendar ne pusti čustvom prevladati nad razumom, kar meni včasih preverč uspeva. x:Ix

 

Pišeš, da ti ugotavljaš podobnosti med vama! Kje? Kateri del tvojega pisanja govori o podobnostih?

Se opravičujem ker nisem napisala. Prav ste ugotovili, globoko noter sva si podobni. Imava iste moralne vrednote, skrb,...

 

Si prečitala pravljico: Kraljeva nova oblačila? Ali najdeš kakšno povezavo med pravljico in tvojim pisanjem?

 

Pravljico sem prebrala in poznam, je poučna. Priznam, sem bila prehitra v pisanju, površna in bi morala prej ugotoviti kaj hočem. :sori: Na napakah se učim, bom bolj pazila drugič.

 

Pozdravček

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Hm, če sem tole prav razumela gre nekako takole.

 

S fantom načrtujeva gradnjo hiše pri njegovih starših (komenda). Zanima me ali nama bo uspelo in ali bova ostala skupaj.

 

Tina (jaz) 4.6.82 iz trzina

on 19.8.80 komenda

 

Za odgovor se najlepše zahvaljujem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Po daljšem obdobju sem junija končala s fantom 297, zelo grd, boleč konec, ki še boli. Sicer sem oprostila, a zanj več nisem pomembna.

 

Jaz 941

 

Sedaj sem zelo občutljiva, iščem stabilnost oz. trdno ramo, ker se vsak dan znova lomim. Sama tega ne znam preživeti.

 

Pojavila sta se dva fanta: prijatelj, spet 297, ki mi stoji ob strani že dolgo, zdaj pa pravzaprav čaka name in me v vsem podpira (ve za mojo trenutno čustveno nestabilnost) in čisto nov človek, 344, s katerim pa se je začel odnos že razvijati v globlje vode (ta ne ve ničesar o moji bolečini).

 

Zanima me, če bi mi kateri izmed teh fantov znal nuditi oporo v življenju kot partner, če bi znala "dihati" skupaj.

 

Vem, zdi se neumno zastavljeno vprašanje, ampak sem človek, ki se zna naučiti imeti rad, pravzaprav moja radost raste s časom, katerega preživim z ljudmi, če mi to dovolijo.

 

 

Kdo bi mi karakterno bolj odgovarjal? Ker rabim čustveno oporo, obenem pa si ne morem privoščiti spet zgrešene veze v prihodnje, ker me preveč ubijejo.

 

 

Hvala ti!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Lepo pozdravljen, Vojko!

 

Zanima me, kako 9 zvezdni KI kaže za naslednje partnerstvo:

 

jaz: 124

on: 288

 

Se šele spoznavava, oba sva samska, stara 34 in 36, imava pa kar nekaj težav s komunikacijo.

 

Hvala za odgovor xsrcx

 

 

Lepo pozdravljena, Doti

 

Upam, da sta se v vmesnem času boljše spoznala!

 

Seveda med vama tlijo iskre privlačnosti, na videz celo izgleda, da se dobro razumeta,

vendar ti priporočam, da si pri komunikaciji bolj pozorna in mu prisluhneš še bolj,

da res čutiš njegove besede.

 

Vajini življenjski cilji gredo vsaksebi in tako sta privlačnost in predvsem komunikacija

še kako pomembna elementa, da bi lahko uskladila vajini življenjski poti.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Hm, če sem tole prav razumela gre nekako takole.

 

S fantom načrtujeva gradnjo hiše pri njegovih starših (komenda). Zanima me ali nama bo uspelo in ali bova ostala skupaj.

 

Tina (jaz) 4.6.82 iz trzina

on 19.8.80 komenda

 

Za odgovor se najlepše zahvaljujem.

 

Lepo pozdravljena tinky

 

Uf, se mi zdi kot, da vidiš življenje kot nekaj, kar je že naprej naslikano!

Če je tako, čemu bi ti pisal o tem, kako bo - tudi, ko bi vedel.

 

S pomočjo KI 9zvezd ti pač lahko povem, kakšne možnosti ima kateri od vaju,

kako vpliva energija časa in medsebojno poznanstvo, to kaj bo, pa je vseeno vsaj nekoliko odvisno od vaju.

 

Tina 9 1 4

On 2 5 2

 

Tvoja igriva, žareča spremenljivost je prav gotovo nekaj, kar njemu daje energijo, po drugi strani pa ga lahko včasih tudi malo zmede.

Za uspešno skupno življenje vama priporočam nekaj medsebojnih pravil, ki jih upoštevata ves čas.

 

In kako načrtujeta skupno življenje in celo gradnjo hiše, če v tem trenutku razmišljaš ali celo čutiš drugače kot, da bosta živela skupaj ves čas?

 

Kdaj pa sta se spoznala? Morda ti potem povem več.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Po daljšem obdobju sem junija končala s fantom 297, zelo grd, boleč konec, ki še boli. Sicer sem oprostila, a zanj več nisem pomembna.

 

Jaz 941

 

Sedaj sem zelo občutljiva, iščem stabilnost oz. trdno ramo, ker se vsak dan znova lomim. Sama tega ne znam preživeti.

 

Pojavila sta se dva fanta: prijatelj, spet 297, ki mi stoji ob strani že dolgo, zdaj pa pravzaprav čaka name in me v vsem podpira (ve za mojo trenutno čustveno nestabilnost) in čisto nov človek, 344, s katerim pa se je začel odnos že razvijati v globlje vode (ta ne ve ničesar o moji bolečini).

 

Zanima me, če bi mi kateri izmed teh fantov znal nuditi oporo v življenju kot partner, če bi znala "dihati" skupaj.

 

Vem, zdi se neumno zastavljeno vprašanje, ampak sem človek, ki se zna naučiti imeti rad, pravzaprav moja radost raste s časom, katerega preživim z ljudmi, če mi to dovolijo.

Kdo bi mi karakterno bolj odgovarjal? Ker rabim čustveno oporo, obenem pa si ne morem privoščiti spet zgrešene veze v prihodnje, ker me preveč ubijejo.

Hvala ti!

 

Lepo pozdravljena BoraBora

 

Odlično partnerstvo po KI 9zvezd, kakor ga dojemam danes je način, po katerem lahko živimo skupaj tako, da ima ženska energijsko podporo od svojega partnerja. Takšno partnerstvo upošteva dve odrasli osebi, ki imata po možnosti podobne življenjske cilje (tretje število) ali pa vsaj enako komunikacijo (drugo število), saj s komunikacijo lahko rešujeta izzive, ki se pojavljajo na poti k življenjskim ciljem.

 

Kot vidiš, niti s prvim niti z drugim nista izpolnjena ta dva pogoja.

 

Mogoče pa vseeno razmisliš: ali bi bilo dobro, da nekaj zadev s svojimi čustvi rešiš sama in potem - 'ozdravljena' uživaš skupno partnerstvo in ljubezen s človekom, s katerim boš uživala vsak trenutek.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Lepo pozdravljeni Vojko!

 

Kakšna pa je dinamika in kontibilnost med nama dvema?

 

Jaz 813

On 528

 

Za odgovor, se vam že v naprej najlepše zahvaljujem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Se mi zdi, da bi tud jaz rabila nekoga, ki bi me postavil na realna tla in rekel, da sem neumna.

 

436 (jaz) in 647 (on) najbrž ne gresta skupaj. Bi zanikala, če bi rekla, da je med nama vse idealno. Čeprav zame še vedno veliko boljše kot z vsemi drugimi.

 

Hvala za odgovor (hvala tudi, če ga ne bo). Itak smo sami odgovorni, kako si bomo skreirali življenje. In trenutno je v planu počet nič, ne v smeri nadaljevanja in ne v smeri prekinitve; kej dost naju itak ne veže.

 

LP

gore so fajn
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...