Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Zelo zanimivo.. sem prav radovedna kaj bom izvedela. Takole je: jaz 22.7.1985

 

on 13.11.1984

 

zanima me pač kako se ujemava, kakšna je najina skupna pot, ali je mogoča prava ljubezen.. vse pač kar se da razbrati je dobrodošlo. že vnaprej se prav lepo zahvaljujem xrosex

Be what you want to be
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav! Mene pa zanima kakšna energija je med mano (12.04.1979) in mojim fantom (04.08.1982).

V zvezi sma bila 5 let, mislim pa da se zdaj razhajava. Ker sama sploh ne vem kaj čutim, te prosim, da mi

poveš kakšna je med nama energija. Hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko.

prosim, če lahko pogledaš tudi za najino vezo:

jz:14.11.78 4 8 1

on:21.4.83 8 9 4

 

Lp

Pozdravljen Vojko še enkrat....če bo možno prosim poglej še najino vezo...Hvala

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko !

 

Bi te prosil, če lahko pogledaš še zame (roj.datum 28.1.1974) kaj naj pričakujem v bližnji prihodnosti predvsem glede ljubezni oz. na kako kaže najinemu odnosu ( njen r.d. 13.2.1985).

Lep dan !

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -

- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."

 

http://shrani.si/f/42/jc/2WV34uU0/userbar44128sest.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljena Lotos

 

Veš, še nisem našel, da bi kdo odkril kako in čemu se ljubezen med dvema pojavi, ali ne pojavi, je dolgotrajna ali kratkotrajna.

KI 9 zvezd se ukvarja bolj s tem, kako je neka zveza uspešna in zadovoljuje oba partnerja.

 

Pa poglejva:

 

on 13.11.1984 7 8 4

Lotos 22.7.1985 6 9 2

 

 

Imam občutek, da vsaj eden med vama še vedno odvisen od staršev ali pač od denarja in stanovanja, ki ga dobi drugje.

Takšni odnosi niso pogosto dolgotrajni, oziroma trajajo dokler življenje teče na takšen - dokaj brezbrižen način.

 

V osnovi sta si dokaj podobna, le da je on bolj družaben kot ti, kljub temu, da na videz izgleda ravno obratno.

To ne pomeni, da ti ne bi rabila družbe, kje pa, ravno v družbi oživiš, a potrebuješ tudi samoto, on pa potem, ko pride domov potrebuje nekoga, ki ga takrat nosi na rokah.

Vajina komunikacija bi lahko bila veliko boljša. Najbrž se sicer veliko pogovarjata, vendar je pomembno, koliko se tudi slišita.

Vajini življenjski poti gresta vkaksebi, kar pomeni, da ni lahko uskladiti ne preveč dobre komunikacije z različnimi načini reševanja težav.

Imata preveč kovinske, organizacijske energije in premalo intuitivnosti, da bi on bil zadovoljen in dolgo zdržal v takšni zvezi.

 

V primeru, da bi mu ti 'po naravni poti' dopustila, da gre k svojim ciljem imata možnosti za uspeh precej več.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj me pa vendarle zanima, vojko......zakaj vedno napišeš kaj v slogu: če bi mu ti dopustilA, če bi se potrudilA, poslušalA......in tako naprej......a je to zato, ker tle več žensk sprašuje...al je po dzk določeno, da naj bi bla le ženska tista, ki se "trudi" za zvezo.......?

 

 

lp, amis......pa hvala za predvid..... :flowers:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

mene pa zanima, ce se bova z mojim preselila na svoje v roku 1 leta?

 

Jaz 813

On 528

 

Najlepša hvala za ogovor in lep večer še naprej! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj Vojko, a bi bil tolk prijazen in bi pogledal še dinamiko najinega odnosa:

jaz: 24.1.1978, on: 8.4.1977,

Uživaj še naprej. :palec:

 

popravljam podatke: jaz: 24.1.1978, on: 8.4.1977

 

Lepo pozdravljena Koderček

 

Pa poglejva osnovne odnose med vama

 

on: 5 9 1 (pomlad)

ti : 5 9 1 (zima)

 

Odnos med takšnima dvema človekoma ne opišem zlahka, brez, da bi o vama zvedel še kaj več.

Kajti človek, rojen v osnovni energiji 5 lahko v življenju izbere energijo 2, 5 in 8. Dostikrat se

lahko celo 'seli' iz ene v drugo glede na svoje trenutno stanje.

 

Nekateri si izberejo (gre v veliki meri za podzavestni izbor) poleg energije 5 le še eno energijo ali 2 ali 8,

drugi spet zamenjajo energijsko delovanje glede na situacijo.

 

Da bi ti lahko odgovoril, bi bilo dobro, da bi poznal več podatkov o vaju,

ki jih ni lahko povedati takole na forumu.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj me pa vendarle zanima, vojko......zakaj vedno napišeš kaj v slogu: če bi mu ti dopustilA, če bi se potrudilA, poslušalA......in tako naprej......a je to zato, ker tle več žensk sprašuje...al je po dzk določeno, da naj bi bla le ženska tista, ki se "trudi" za zvezo.......?

lp, amis......pa hvala za predvid..... :flowers:

 

 

Živijo Amis

 

Lepa hvala za vprašanje.

 

Vsak predvid, vsak moj komentar ima vir v meni samem. Je moja, osebna interpretacija energije,

ki jo vidim, čutim in dojemam. To seveda ne pomeni, da je napisana tako dobro tudi za bralca.

Ne pomeni, da sem našel ustrezen ali celo najboljši način, da bi to posredoval bralcu,

seveda pa v zadnjih dveh letih skušam predvid pisati tako:

- da je predvid za belo vodo 1 napisan za 'enko' v tisti energiji v kateri je trenutno

- da je predvid za 7 napisan za način dojemanja sedmice v trentuni energiji

Kar ima lahko za posledico, da ljudje druge KI energije informacij ne morejo sprejemati tako dobro in

tako ustrezno v istem času. (posebej, ko s svojim načinom uspem)

 

Na ta način bom delal še naprej. Saj je moj interes, da vidim način komunikacije ljudi v konkretni

energijski situaciji in izboljšam svojo komunikacijo tako, da spoznam način delovanja posameznika v konkretni energiji,

njegov način sprejemanja sebe in okolja in moj način, s katerim bi temu posamezniku na najboljši

način, ki ga poznam posredoval čim več tistega, kar potrebuje on v tem času.

 

Pa bi mi prosim bolj natančno povedala, kje sem uporabil omenjeno izrazoslovje?

Je to morda pri predvidu za bele vode 1. Če je tako, potem ni čudno. Kajti za nas ostale je včasih tako,

da ne vidimo pravega sprejemanja vsega, kar dajemo - od vode 1. Bolj pogosto je to odsev

v stilu tvojega posta, ko odsevaš tisti del, ki je spolzel skozi ogledalo.

 

In kljub temu, da je vir tega načina globoko v meni in se ga ne zavedam vedno, je ravno tvoj

post potrditev, da je takšen način uspešen.

 

In vedno si dobrodošla s tvojimi vprašanji, pripombami in mnenji. Vedno mi pomagajo,

saj zelo dobro opažaš in si pronicljiva (kot voda ;) )!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cao Vojko! kakšne dodatne info pa rabiš, kako poteka najina dinamika komunikacije ali kaj podobnega?

Lep dan

 

 

Cao Koderček

 

To gre na drug način kot pisno. Recimo telefonsko.

Pisno predolgo traja, preden mi na pričakovan način odgovoriš na moja vprašanja.

Sam pa namenim le omejeno število minut časa za pisanje na forumu,

saj imam še veliko opravil, ki me zanimajo in prinesejo več tako meni kot drugim.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko !

 

Bi te prosil, če lahko pogledaš še zame (roj.datum 28.1.1974) kaj naj pričakujem v bližnji prihodnosti predvsem glede ljubezni oz. na kako kaže najinemu odnosu ( njen r.d. 13.2.1985).

Lep dan !

 

Pozdravljen še enkrat!

 

Ker še čakam na tvoj komentar, mogoče potrebuješ še kakšen podatek? Naj dodam še to, da z njo trenutno nisva skupaj, razmišljava vsak "v svojem kotu" kako naprej. Prekiniti odnos ali se dol usesti in predebatirati možnosti za dalje?

Lep dan!

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -

- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."

 

http://shrani.si/f/42/jc/2WV34uU0/userbar44128sest.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen še enkrat!

 

Ker še čakam na tvoj komentar, mogoče potrebuješ še kakšen podatek? Naj dodam še to, da z njo trenutno nisva skupaj, razmišljava vsak "v svojem kotu" kako naprej. Prekiniti odnos ali se dol usesti in predebatirati možnosti za dalje?

Lep dan!

 

Lepo pozdravljen, Apogej

 

Očitno je šlo tvoje vprašanje mimo mojih oči. Gotovo bi ti takoj odgovoril, kajti le malo je moških, ki imajo toliko moči, da vprašajo.

 

Ti 28.1.1974 9 3 2

Ona 13.2.1985 6 5 6

 

Verjamem, da vama ni lahko. Kajti vajina situacija je zelo nenavadna. Seveda je med vama velika privlačnost. Tako kot je velika privlačnost pa so velike tudi razlike. Pa te razlike izhajajo od drugje kot pa iz razlike v letih. In te razlike se kažejo v mnogih situacijah, ko se ne razumeta najboljše, ko eden govori o A in drugi razume Z in obratno.

 

In dobro je, da razmišljata. Morda si povesta tudi to, da bi morda poskusila podoživeti to, kar sta doživljala, ko sta bila skupaj. Ali si res želita, da bi skozi življenje ves čas hodila čez velike, strme gore, kjer sije sonce a brije veter, kjer si brez čevljev odrgneš kožo in nato kmalu spet čofotata po mrzli vodi v dolini. Ali sta zadovoljna s kratkimi prelepimi trenutki in s časom, ko nista gotova niti v sebe, kaj šele v drugega. Si res želita takšno življenje. Če da, potem le tako naprej. Če ne.... V vsakem primeru je odločitev na vaju in kmalu - čez nekaj mesecev, vama bo popolnoma jasno.

 

Vsakemu posebej želim veliko sreče.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj, Vojko, ne zameri ... ampak ne bi ti raje napisal ta princip, kako se tole ujemanje gleda.. x:Dx (kot pa vsakemu posebaj!) :inocent: x:o)x :xx!: x?x x?x x?x

 

 

Odlično si povedala Evil Ivy

 

Hvala za predlog. Nisi prva.

 

No kljub temu ti pišem v razmislek:

 

V revijah, v kuharskih knjigah je polno receptov, kako se skuha čudovito hrano.

 

Pa vseeno so samo nekateri res dobri kuharji!

 

Se ti zdi, da so vse restavracije enako polne? Stalnih gostov?

 

 

Znam tudi kuhati, a nekatere jedi vedno znova poskušam pri odličnih kuharjih, ker jih sam ne znam pripraviti niti dobro, kaj šele odlično...

 

Znam tudi šivati, zakrpati kakšno luknjo. Pa meniš, da znam sešiti tako lepo obleko kot odličen krojač ali kot v Muri?

 

itn...

 

Znanja, ki so tu potrebna, si pridobivam vse življenje, skozi KI 9 zvezd pa od leta 1993.

 

Vse stvari so preproste, ko gledamo tistega, ki je v njih odličen!

 

Vojko

 

P.S.

 

Če pa dobro pogledaš malo nazaj, recimo DLjaš celo temo kompatibilnosti partnerstva in potem iščeš s kakšnim urejevalnikom, lahko najdeš, da sem 'RECEPT' napisal že nekajkrat - za tiste, ki znajo več in bi se radi poizkusili v

analizi. Poglej, prečitaj in skušaj narediti sama!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, hvala, korekten odgovor. torej, tudi, če izdaš recept, bodo ljudje še zmerom hodili k tebi in te zasipali z vprašanji, ane? /vseeno - nimam pojma kako to najti..:-)/

Kadar ni dovolj (hitre) možnosti za "a la kard", ali kako se reče...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, hvala, korekten odgovor. torej, tudi, če izdaš recept, bodo ljudje še zmerom hodili k tebi in te zasipali z vprašanji, ane? /vseeno - nimam pojma kako to najti..:-)/

Kadar ni dovolj (hitre) možnosti za "a la kard", ali kako se reče...

 

Živijo

 

Odgovor na tole tvoje vprašanje bolj spada v forum o uporabi foruma. Ali drugače: Odpri oči in uporabljaj to, kar vidiš.

 

Greš na vrh, izbereš puščico pri možnostih, izbereš - pošlji to temo po e-mailu.

Jo dobiš po emailu in lahko hitro, hitro pregleduješ vse, kar smo tu napisali.

 

Upam, da pomaga.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Mene zanima ujemanje med 389 ( 24.08.1979- jaz) in 288 (14.05.1980-on).

 

LP

 

Lepo pozdravljeni, Bibica

 

No, pa poglejva vajino partnerstvo. (tako na kratko, kot ste vprašali?!)

 

on 3 8 9

vi 2 8 8

 

Vajino partnerstvo ima dva močna elementa:

 

1. Veliko osebno privlačnost

2. Možnost odlične komunikacije

 

Takšna zveza je lahko zelo lepa, zmerno bogata in zadovoljujoča za oba,

posebej, če mu vi dopustite, da gre on po svoji poti do uresničevanja svojih ciljev, na svoj način.

To je tudi pot s katero boste vi lažje dosezali svoje življenjske cilje.

 

Pravdobro 8

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

mene pa zanima, ce se bova z mojim preselila na svoje v roku 1 leta?

 

Jaz 813

On 528

 

Najlepša hvala za ogovor in lep večer še naprej! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CITAT(Kaur @ 19. Oct 2007, 19:56) *

Pozdravljen Vojko,

 

mene pa zanima, ce se bova z mojim preselila na svoje v roku 1 leta?

 

Jaz 813

On 528

 

Najlepša hvala za ogovor in lep večer še naprej! icon1_thumbup.gif

 

 

Lepo pozdravljena Kaur

 

Vidiš, sem prepričan, da sem ti že odgovoril, pa ni posta!

 

Še enkrat:

 

Na vprašanje kot je zastavljeno, nimam odgovora.

Lahko bi povedal kdaj se je komu laže ali boljše preseliti, kdaj je čas, ko ga 'žene', da se preseli; kdaj ima običajno več denarja itn.

 

Zanj je letos odličen čas za selitev, zate je boljši v naslednjem letu in

če sta si zastavila cilj seliti se v enem letu od sedaj, imata naslednje leto prav gotovo več možnosti.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

P.S. nič nisi napisala o tem, ali že živita skupaj ali vsak zase... to tudi vpliva....

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...