Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

Sama (828) sem zadnjič spoznala (178) in bla čist fertig, to se mi še ni zgodilo, da bi se mi ob pogledu oziroma stiku z očmi malo obrnilo v pozitivnem smislu... Kaj praviš ti Vojko?? :2src: x:o)x x:Ix

 

Živ Jade

 

Ja, dokaj običajna reakcija med 2 in 7, pa tudi med 1 in 8. Poleg tega imata enako življenjsko smer,

kar pomeni, da imata odlične možnosti za lepo, bogato in srečno skupno življenje.

Le nekaj vložka bo treba dati v komunikacijo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živ Jade

 

Ja, dokaj običajna reakcija med 2 in 7, pa tudi med 1 in 8. Poleg tega imata enako življenjsko smer,

kar pomeni, da imata odlične možnosti za lepo, bogato in srečno skupno življenje.

Le nekaj vložka bo treba dati v komunikacijo.

 

Vojko

 

 

Pa res, nič ne pomaga, če mi je "dober", komunikacija je res na psu xrolleyesx. Bom malo drezat začela :eek: če bo , bo, če ne, pa ne. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: pozabila napisat

519 jaz

766 on (sodelavec oz. nadrejeni)

 

zanima me predvsem odnos, v vseh možnih pogledih, ker do vseh ni tko pozoren kot do mene.

 

hvala ti vojko

 

Živijo Calendula

 

zanima me predvsem odnos, v vseh možnih pogledih, ......

 

Koliko je vseh možnih pogledov zate, Calendula?

Samo, da sem prečital ta stave, me je skorajda minilo, da bi ti karkoli pisal...

Zame je zelo veliko možnih pogledov, prav gotovo toliko, da bi lahko napisal knjigo.

In, ko bi že rada kakšen pogled, potem sem vesel, da se vsaj toliko potrudiš,

da nakažeš kaj te zanima.

 

Lahko pa izbereš drug način.

 

Prideš k meni na posvet in ti govorim in govorim in ure tečejo..... € L €

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hello, Vojko.

 

mi poveš prosim, kako grem jaz (858) skupaj z 169?

 

 

Oooooo, Mačona

 

Glede denarja dobro zanj.

Pa iskre se tudi svetijo - v postelji in za mizo.

 

Pa je dovolj vztrajen in dolgoročen, da te sploh ogreje tako kot se šika?

Ali je to le sedaj, ko si se ti razvnela? (samo vprašanje za tvojo pozornost, odgovor meni je odveč)

 

Tudi precej boljše kombinacije obstajajo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Oooooo, Mačona

 

Glede denarja dobro zanj.

Pa iskre se tudi svetijo - v postelji in za mizo.

 

Pa je dovolj vztrajen in dolgoročen, da te sploh ogreje tako kot se šika?

Ali je to le sedaj, ko si se ti razvnela? (samo vprašanje za tvojo pozornost, odgovor meni je odveč)

 

Tudi precej boljše kombinacije obstajajo.

 

Vojko

x:Dx x:Dx x:Dx

iskrice praviš. x:Dx

mislim, da bo še vztrajen ... vsaj do zdaj je bil zelo ... jaz pa v odnosih ne mislim več gledat, kaj bo jutri, pač pa kaj je danes ... uživati.

 

eeeemmmm, mislim, da je dosti bolje, ko me tako on tako počasi in zanesljivo segreva ... kot pa en čas, ko sem se zaletavala, zakurila sem se takoj, nato je ostala pa samo žerjavica.

no, toliko resnosti in zanimanja zame že dolgo ni nihče pokazal ... pa brez skrbi, da me neskončno privlači. x:px ampak nočem znoreti naenkrat. potem je brezveze. uživam v igri osvajanja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

iskrice praviš. x:Dx

mislim, da bo še vztrajen ... vsaj do zdaj je bil zelo ... jaz pa v odnosih ne mislim več gledat, kaj bo jutri, pač pa kaj je danes ... uživati.

 

eeeemmmm, mislim, da je dosti bolje, ko me tako on tako počasi in zanesljivo segreva ... kot pa en čas, ko sem se zaletavala, zakurila sem se takoj, nato je ostala pa samo žerjavica.

no, toliko resnosti in zanimanja zame že dolgo ni nihče pokazal ... pa brez skrbi, da me neskončno privlači. x:px ampak nočem znoreti naenkrat. potem je brezveze. uživam v igri osvajanja.

:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: Vojko

 

Ja spet sem zabluzila... :sori:

 

zanima me torej odnos poklicno in kako bi kaj funkcioniralo partnerstvo - 519 jaz in

766 on.

 

hvala za odgovor in PREDVID.

 

C

 

To je pa kul, Calendula

 

Takole

 

Precej dela vaju čaka v komunikaciji. Saj pogovor teče, vendar je dobro, da oba natančno vesta, kaj je razumel drugi (šolanje)

Vajini cilji so različni in tako je komunikacija še bolj pomembna. Brez nje tvoji cilji, tvoja aktivnost močno slabi njegovo delo.

Manjka vama kreativne energije. Lahko sta uspešna v poslu, kjer ti upravljaš z manjšimi teami in prevzameš trdo delo, on pa prevzame organizacijo in vse posle okrog nje.

 

Poskusita narediti kaj resnega, manjšega, preden se odločita za dolgoročno skupno delovanje.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je pa kul, Calendula

 

Takole

 

Precej dela vaju čaka v komunikaciji. Saj pogovor teče, vendar je dobro, da oba natančno vesta, kaj je razumel drugi (šolanje)

Vajini cilji so različni in tako je komunikacija še bolj pomembna. Brez nje tvoji cilji, tvoja aktivnost močno slabi njegovo delo.

Manjka vama kreativne energije. Lahko sta uspešna v poslu, kjer ti upravljaš z manjšimi teami in prevzameš trdo delo, on pa prevzame organizacijo in vse posle okrog nje.

 

Poskusita narediti kaj resnega, manjšega, preden se odločita za dolgoročno skupno delovanje.

 

Vojko

 

Zgleda, da se je nekdo v šefa zacopal. Kak srečnež. :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla!

kaj pa prednosti in slabosti zveze med

632 (jaz) in

10.08.77(on)?

 

hvala in pozdravček :o|o:

 

 

O, kratko in jedrnato, pa še malo drugače povrhu, vespina! Hvala

 

On: 5 5 5

Ve: 6 3 2

 

Takšni kot je 'On' so 'specialci'! Čisto posebni ljudje in le malo si upam napisati o njih, saj jih poznam le nekaj.

Posebneži - vsekakor!

humanisti - ali pa nasprotno od tega!

Pridni - ali pa NE pridni!

Inteligentni ! Še pa še!

 

Ko te ljubi takšen človek, je to prav gotovo ena posebnost, ki je seveda lahko tudi prednost. In prav gotovo si mu posebna, sicer bi ne bil s tabo.

 

 

Uživajta v ljubečih pogledih!

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

 

Zdravo Vojko

Kaj praviš na:

 

15.1.1980 jaz

17.4.1977 ona

 

HVALA, NVK

 

Hoj NVK!

 

Lepo, da se tudi kakšen moški najde na tem forumu, ki si upa vprašati. Hvala NVK!

 

NVK: 3 3 5

Ona: 5 9 1

 

Verjamem, da te privlači in da si tudi ti privlačen zanjo.

Dobro lahko delujeta skupaj, ko vzdržujeta te vajine iskrice (strele) v intimnem življenju in se jim znata izogniti, kadar niso izražene v ljubezni in strasti, v odnosih, ko vama ni najbolj lepo in dokler boš ti z njo ves čas v majhni razdalji - če prenese, da ne boš nikoli prav zares globoko segal v njeno dušo. Ko se ti zgodi to, ji najbrž ne bo več tako strašansko všeč.

Komunikacija med vama je kar velik izziv, a še kar gre. Ti jo sprožiš in potem ji lahko prisluhneš.

Večji izziv so vajini skupni cilji, ki so različni in tvoji niso najbolj naklonjeni njenim.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav

Bi lahko se jaz prosil kak kratek odgovor? So kake moznosti za kaj vec, kot prijateljstvo (pa se to je bolj tako-tako trenutno)

 

jaz: 542

ona: 659

 

Hvala & lp

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljen, Vojko! Po dolgem času imam tudi jaz eno vprašanje...

Kako se partnersko ujemam z osebo, ki je rojena 06/01/1977, moje Ki stevilo je 932. Hvala za odgovor, lp

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

nekje sem prebrala tvoj odgovor(upam da ni nič narobe če tikam?) na moje vprašanje, saj res je bilo kratko in jedrnato,

vendar morem priznati, da nisem še tako bistra!

Kaj sem mogoče napisala napačna št.?

Zdelo se mi je da so prava-če niso pa lahko še enkrat podam roj. datum!

Z prisrčnimi pozdravi v letu 2008 od tigrote!

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

lepo bi te prosila, če pogledaš za kompatibilnost partnerstva zame in mojo novo simpatijo..nevem sicer kako pridete do karakterističnih številk, tako da imam samo rojstna datuma.

 

Jaz, 29. 3. 1984

 

On, 8. 2. 1979

 

Za odgovor se ti najlepše zahvaljujem.

 

Lp, L.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav

Bi lahko se jaz prosil kak kratek odgovor? So kake moznosti za kaj vec, kot prijateljstvo (pa se to je bolj tako-tako trenutno)

 

jaz: 542

ona: 659

 

Hvala & lp

 

 

Lepo pozdravljen, DBK

 

Kaj bi bilo, če mi pošlješ datume rojstva,

kajti vidim, da je izračun KI števil napačen.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni Vojko!

 

V aprilu 2007 ste mi lepo odgovorili na vprašanje. Sedaj sem začela malo "študirati" Feng šuj in imam eno vprašanje glede treh osnovnih števil ("The magic numbers").

Rojstni dan imam 01.04.1981, vi ste mi napisali da so moje številke 1 7 8. Potem sem pa v neki knjigi zasledila, da je moja prva številka drugačna, ker sem ženska, da imam 5 7 8. Če je tako se mi smeri, ki so ugodne za mene povsem spremenijo? Kaj o tem menite vi?

 

Hvala lepa!

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni Vojko!

 

V aprilu 2007 ste mi lepo odgovorili na vprašanje. Sedaj sem začela malo "študirati" Feng šuj in imam eno vprašanje glede treh osnovnih števil ("The magic numbers").

Rojstni dan imam 01.04.1981, vi ste mi napisali da so moje številke 1 7 8. Potem sem pa v neki knjigi zasledila, da je moja prva številka drugačna, ker sem ženska, da imam 5 7 8. Če je tako se mi smeri, ki so ugodne za mene povsem spremenijo? Kaj o tem menite vi?

 

Hvala lepa!

 

LP

 

 

Hvala lepa, Draga trobentica za tvoje vprašanje.

 

Ko študiraš Feng Shui, študiraj Feng Shui.

Ko se učiš voziti avto, se ga ne učiš voziti s ferrarijem!

 

Feng Shui je veda o človekovem bivanju v prostoru

V Feng Shui se za ženske drugače računa Gua število. Za vse, razen za 3 pride drugače.

To ne pomeni, da Devetzvezdni KI ne velja!

 

Devetvzedni KI je kozmologija, ki ni tako popularna kot Feng Shui, ker v FS obstajajo 'recepti', v Devetzvezdnem KI pa ne.

 

Pojdi v dobro gostilno in vprašaj kuharja, katere recepte je danes uporabil za pripravo večerje! ! !

 

Kdor zna odpreti oči - vidi, kdor prisluhne - sliši

in kdor se odpre - čuti.

 

In ravno zato sta tako Feng Shui kot Devetzvezdni KI - umetnost

kajti kar nekaj vode preteče, preden čutiš in spoštuješ KI (Qi, Chi, Prano).

 

To vedo vsi mojstri. Povedo ti formule. Celo prodajo ti jih na Luo Pan-u (precej drago)

Pa koristijo zelo malo, dokler človek ne začuti sam.

 

In potem dojame. (nekateri tudi ne)

In takrat se čudi

In spoštuje

in se uči

 

 

clio - je avto

porsche - je avto

mercedes - je avto

kamion - je avto

 

Vsi 'se peljejo'

pa res vse vozimo na enak način?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

lepo bi te prosila, če pogledaš za kompatibilnost partnerstva zame in mojo novo simpatijo..nevem sicer kako pridete do karakterističnih številk, tako da imam samo rojstna datuma.

 

Jaz, 29. 3. 1984

 

On, 8. 2. 1979

 

Za odgovor se ti najlepše zahvaljujem.

 

Lp, L.

 

 

Živjo Vojko,

 

nevem, če si opazil, vendar na moj post niste odgovorili, mogoče ga pa niste opazili se sprašujem..nočem biti neučakana, ampak vseeno sem :)

 

pa brez zamere,

 

Lp, L.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CITAT(jarilo @ 9. Jan 2008, 20:38) *

Pozdravljen Vojko,

 

lepo bi te prosila, če pogledaš za kompatibilnost partnerstva zame in mojo novo simpatijo..nevem sicer kako pridete do karakterističnih številk, tako da imam samo rojstna datuma.

Jaz, 29. 3. 1984

On, 8. 2. 1979

Za odgovor se ti najlepše zahvaljujem.

Lp, L.

 

Živjo Vojko,

 

nevem, če si opazil, vendar na moj post niste odgovorili, mogoče ga pa niste opazili se sprašujem..nočem biti neučakana, ampak vseeno sem smile.gif

pa brez zamere,

Lp, L.

 

Hoj Jarilo

 

Lepo, da si se javila še enkrat. Seveda ste po mojem mnenju vi, ki čitate tisti, ki ste lahko pozorni na svoj post tukaj na forumu. In se mi zdi čisto v redu, da mi pokažete na to, kar bi radi.

 

No pa poglejva

 

On, 8. 2. 1979 3 5 3 (3 8 9, 3 2 6)

Jaz, 29. 3. 1984 7 7 5

 

Med vama že običajen človek vidi veliko privlačnost, ki jo vidva čutita. To je zveza, ki jo pogojuje čas. Zdaj ti čutiš njegovo podporo, kmalu pa se časi spremenijo in 'obrnejo'. On se dobro počuti v tvoji bližini. Narasla bo strast na vseh ravneh. Lahko tudi tam, kjer si ne želita,

Ta privlačnost, ki vaju vaju sedaj zbližuje, je v osnovi različnost med vama in je hkrati tudi tista, ki vama ne da dihati. Takšna partnerstva so zelo živahna in lahko tudi trajna, vendar je dobro, da so usklajena s komunikacijo in življenjskimi cilji.

 

Kar pa pri vama ni lahko. V komunikaciji je nekaj razlike in precej energije in dobre volje potrebujeta, da lahko res razumeta en drugega.

 

Vajini življenjski cilji so precej različni. Torej ali bo privlačnost, ki se lahko spremeni v kresanje isker tako v ljubljenju kot v nesporazumih tista, ki vaju bo držala skupaj ne, je odvisno ravno od vajinega zavestnega delovanja.

 

To pa ni vedno lahko niti ni vedno prijetno.

 

Po KIju takšna partnerstva niso najbolj uspešna.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljen, Vojko! Tole je od mene tudi se s prejsne stran...Po dolgem času imam tudi jaz eno vprašanje...

Kako se partnersko ujemam z osebo, ki je rojena 06/01/1977, moje Ki stevilo je 932. Hvala za odgovor, lp

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Lepo pozdravljen, Vojko! Tole je od mene tudi se s prejsne stran...Po dolgem času imam tudi jaz eno vprašanje...

Kako se partnersko ujemam z osebo, ki je rojena 06/01/1977, moje Ki stevilo je 932. Hvala za odgovor, lp

 

Lep pozdrav, Ice

 

Hvala za vprašanje.

 

Verjamem, da je tebi tvoj spol znan, da pa bi sam lahko napisal kar me vprašuješ, je dobro, da ga poznam tudi sam.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...