Skoči na vsebino

Akcija reakcija


iigor

Recommended Posts

Po mojem vsak ve, kaj je akcija in kaj je reakcija. vsaj kar se tiče zunanjih dogodkov, na fizičnem nivoju. Ampak problem nastane, ko hočeš te stvari pošlihtat na vznoter. Non stop ugotavljam, na primer, da sem skoraj izključno reaktiven. Zdi se mi, da se vedno samo odzivam na ugotovitve, dejanja itd., drugih ljudi. Ko ene stvari delam, takrat sem aktiven, ko pa delam z ljudmi, sem ponavadi reaktiven. Ne vem pa, a se mi to samo zdi, al je res? A še kdo tako misli?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful dobra tema, se dobro da sem sla chekirat za dva dni nazaj. ;)

 

Ne, jaz pa ne ugotavljam tega - jaz sem aktivna IN reaktivna. x:)x :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In vsaka akcija je v bistvu reakcija

to pa ni res..

Jaz lahko spim in, ko se zbudim se nenadoma odlocim, da grem tect... To je akcija, ne reakcija..

 

Ko pa na nekaj reagiram pa je to v vsakem primeru akcija. xDDx x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po mojem vsak ve, kaj je akcija in kaj je reakcija. vsaj kar se tiče zunanjih dogodkov, na fizičnem nivoju. Ampak problem nastane, ko hočeš te stvari pošlihtat na vznoter. Non stop ugotavljam, na primer, da sem skoraj izključno reaktiven. Zdi se mi, da se vedno samo odzivam na  ugotovitve, dejanja itd., drugih ljudi. Ko ene stvari delam, takrat sem aktiven, ko pa delam z ljudmi, sem ponavadi reaktiven. Ne vem pa, a se mi to samo zdi, al je res? A še kdo tako misli?

Hmmm iigor, veš da imam jaz podobno situacijo... heh heh že kar nekaj časa x;)x

 

Moj nasvet? Delaj nekaj, kar te veseli, pa boš tudi aktiven, vsaj nekako tako deluje pri meni... Čeprav se mi zdi, da sem dosti bolj aktivna na miselnem nivoju, na fizičnem pa so manifestacije moje aktivnosti bolj uboge... Npr. da bi se spravla tečt, al pa na kakšno razstavo ipd. Raje se zabubim v knjigo ali pa napišem kaj na forum, se supstim v musko...

Hmmm vedno bolj kot tole opisujem, mi to liči na introvertnost/ekstravertnost x:Dx x;)x Mogoče je fora pri tebi v tem? Pri meni je v veliki meri, čeprav potem imamo tu spet opredeljevanje, dajanje nalepk in postavljanje meja samemu sebi (tj. kakšen si), kar pa zna bit - no, khm - ovirajoče. x;)x

 

Hvala ti za tole vprašanje, se mi je ravno danes spet malce postavilo vse tole pošrek v razmišljanje x:Dx :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Znova... v bistvu ni res..., to je reakcija na spanje... vse pride v sledosledju...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

in med tem, ko ona vstane da gre laufat,

se ljubimec obrne v postelji in smrchi dalje

 

no....to je pa zhe SOSLEDJE x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...