Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>fajn je napisano tole o strelcih.. x;)x ...sem se spomnila enega strelčevskega komplimenta...

 

Mi je rekel"  veš kaj, ti si pa morala biti prava lepotica, ko si bila mlada..."..

 

xrolleyesx  :xx!:

 

Astra

xDDx , kako taktno...

Tinka, meni se je pa zdelo super napisano, no tisto kar mi ni preveč všeč sem pa "nenamerno spregledala"-to pa velja za "one druge strelce" x;)x ....vsi pa res ne moremo biti popolni :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

No, pa sm prebral.......nič nem komentirau. x^x

 

Aja, pa neki me zanima.....mi slučajn prišla v roke revija Nika.......ena stran je namenjena tud astropsihologiji.......med drugim piše tud : Ljudje rojeni v tem moškem (jang), ognjenem in spremenljivem znamenju so aktivni, intuitivni, zagnani, energični in prilagodljivi. Kak to mislijo........ moško (jang) znamenje? :inocent: :vio:

 

Mi je pa zanimivo, ko kot običajno navedejo znane ljudi v znamenju strelca......Lautrec, Turnerca, Hendrix, Moravia, Twain, Versace, Malkovich, Spielberg, F. M. Ježek x:o)x :palec: itd. itd. in kot po pravilu tako kot vsi drugi ne omenijo Prešerna......omenijo pa Zdovca in Magnifica na primer. x8Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem tudi jaz prebrala Niko in ugotovila, da tudi o drugih vse lepo piše, zato se nič ne x^x .

 

In zakaj ne omenjajo Prešerna? A veš, katera je bila njegova napaka, o kateri se uradno ne pripoveduje, vsi pa vedo zanjo? :vragec:

 

Po mojem bi vam strelcem zbilo samopodobo x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S temle "Prešeren-da ali ne" je približno takole. (Glede na to, da take stvari DELAM in ne samo opazujem, je to informacija iz prve roke.)

 

Če greš gledat take lestvice (tudi na Lunin.netu obstaja), lahko vidiš, da imaš v nekaterih dnevih murje znanih ljudi in dilemo, koga od njih bi postavil noter, v nekaterih drugih dnevih je pa dilema obratna - koga sploh postaviti noter, ker ni nobene prave izbire. Malo čekiraj, pa boš hitro prišel do tega sam.

 

Dve leti nazaj smo imeli v Karmi plus eno stran za "Zvezdni drobir", kjer smo objavljali nekaj zanimivosti, pa tudi datume rojstev. Takrat sem kombiniral iz treh ali celo štirih baz podatkov (tudi LN), da bi bilo čim bolje. Spodaj sem pa v tekstovni obliki navedel še nekaj tistih, za katere se mi je zdelo, da bi jih veljalo vključiti, a je "njihov" datum zasedel že kdo drug.

 

Primer ravno za Strelca iz tiste številke (16): koga dati za 18.12. - izbira je: Brad Pitt, Steven Spielberg, Arantxa Sanchez-Vicario, Kiefer Sutherland in Janez Bončina-Benč.

Pa 6.12. - od vsega, kar sem našel, se mi je še najbolj znan zdel Dave Brubeck. - KDO?! ("Take Five", man.)

 

O Prešernu pa samo tole.

1. Slovenci smo morbiden narod in praznujemo njegovo smrt in ne njegovega rojstva. Podobno je s Cankarjem - vemo, da je umrl od tuberkuloze v zaporu 11.12.1918, torej nekaj dni pred koncem vojne, ne vemo pa, da je bil Bik. Isti štos torej.

2. Prešeren je bil po značaju zelo zelo netipičen Strelec. Največ je bilo v njegovem značaju - Raka. (Luna tam - in vse, kar sledi iz tega. Beli Vran je pri nas o tem svoj čas napisal članek.)

Vraga bi on zganjal take neumnosti o Juliji, če bi bil tipičen Strelec - "bo že druga pršla, dej no dej ..."

 

Lep pozdrav vsem!

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, tole o Prešernu mi ni čisto jasno:saj njegove puščice so letele na vse strani( kaj ni bila mati njegovih otrok še mladoletna, ko jo je "zapeljal")...no Julija je pač vzela moža z več keša.....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem tudi jaz prebrala Niko in ugotovila, da tudi o drugih vse lepo piše, zato se nič ne  x^x .

 

In zakaj ne omenjajo Prešerna? A veš, katera je bila njegova napaka, o kateri se uradno ne pripoveduje, vsi pa vedo zanjo? :vragec:

 

Po mojem bi vam strelcem zbilo samopodobo x:Dx  x;)x

 

 

Favšija ti, morš strelčku takoj veselje vzet al kva? :xx!: :xx!: x;)x x:Dx

 

Ktera napaka to? :inocent:

 

Ah, ni skrbi.... :vragec: x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vraga bi on zganjal take neumnosti o Juliji, če bi bil tipičen Strelec - "bo že druga pršla, dej no dej ..."

 

 

Taka sem pa jaz, to najbrz zato, ker imam asc. v strelcu... :palec: :palec: x:Dx x;)x

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A ni to neka Dolenjska fora? :inocent:

 

Sicer pa ti nisi tak. Če bi bil, bi še danes delal v proizvodnji (saj sem si prav zapomnila, anede?) x;)x

 

:eek: Sati = Dolores? :inocent: Nov nik nejm, kako to? x:)x

 

Jp. Si. w:Iw Hm, pa res nisem, bi blo predolgočasno in preenostavno x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:eek:  Sati = Dolores?  :inocent: Nov nik nejm, kako to?  x:)x

 

Jp. Si.  w:Iw Hm, pa res nisem, bi blo predolgočasno in preenostavno  x;)x

 

 

Nov nik nejm- kar tako, zakaj pa ne?

 

Nobeden od strelčkov, ki jih jaz poznam, se ne počuti carsko. En par jih je zmedenih, en par negotovih, en par divjih... Ampak, kar je res, je res - vsi SO carji. Itak :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nov nik nejm- kar tako, zakaj pa ne?

 

Nobeden od strelčkov, ki jih jaz poznam, se ne počuti carsko. En par jih je zmedenih, en par negotovih, en par divjih... Ampak, kar je res, je res - vsi SO carji. Itak :palec:

 

 

Mah, saj ni blema. :palec: Do sedaj sem opazil, da sem se tudi sam nekak navezal na prvi niknejm lunatkov.........npr. Selene mi je bila v mislih še zlo dolgo "otožna", Budha - "pokowc".....itd.

 

Uuuuua, sounds good x^x :vio: Sam to s počutjem še bi blo treba mal porihtat.......sam pol verjetn ne bi bil več strelec :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...