Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

tole je za berna, ce bo kaj krozil tule x;)x

 

 

nekaj sem slisala govorit o saturnu, ki se bo baje julija spokal iz -za nas strelce- tezkega polozaja

prvic po dveh letih.

je to res?

in kaj to pomeni?

in kdaj pride kak denar? :sniky: x;)x

 

naslednje vprasanje se nanasa na nekaj, kar sem slisala, pa nic razumela: jeseni naj bi se zacelo

neko vodno leto. buo? v kaksnem smislu? o tem je govorila sicer neka klasicna astrologinja, tako,

da ne bi smelo iti za kaksen tibetanski asteski ali novofundlandski horoskop...

no-ce kaj ces-hvala!

 

ce ne pa tudi bodi fajn!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>tole je za berna, ce bo kaj krozil tule  x;)x

nekaj sem slisala govorit o saturnu, ki se bo baje julija spokal iz -za nas strelce- tezkega polozaja

prvic po dveh letih.

je to res?

in kaj to pomeni?

in kdaj pride kak denar?    :sniky:  x;)x

 

naslednje vprasanje se nanasa na nekaj, kar sem slisala, pa nic razumela: jeseni naj bi se zacelo

neko vodno leto. buo? v kaksnem smislu? o tem je govorila sicer neka klasicna astrologinja, tako,

da ne bi smelo iti za kaksen tibetanski asteski ali novofundlandski horoskop...

no-ce kaj ces-hvala!

 

ce ne pa tudi bodi fajn!

Saturn gre res iz Raka. "Prvič po dveh letih" je čista klasika pri njem, saj je v vsakem znaku nekaj takega, dve do dve in pole leti.

Prehod je 16.7. ob poldne približno, v Levu bo pa potem do 2.9.2007 zjutraj, torej spet malo več kot dve leti, anede?

 

Denar? Kakšen denar? Ima Saturn kaj z njim?

Verjetno gre za tolmačenje, da se Saturn s tem umika - če že govoriš o "za Strelce težkem položaju" - iz "naravne osme hiše Strelca". To dobimo, če Strelca postavimo v prvo hišo (kar razširjena tehnika, na kateri končno sloni večina časopisnih horoskopov) in potem Dvojčka padeta v sedmo, Rak pa v osmo hišo. Potemtakem bi lahko rekli, da se Saturn zdaj poslavlja iz osme hiše Strelcev. To bo verjetno to.

Čeprav se jaz seveda ne enačim dosti s tem, tako kot s časopisnimi horoskopi ne. Težko je namreč reči, 1. da ste vsi Strleci enaki, se pravi, da se bo to poznalo pri vaših financah; 2. kakšen je lahko kvorum tistih med Strelci (ker VSEH pač ni mogoče spraviti skupaj), ki bodo ugotovili, da se je na financah kaj spremenilo.

Pa še tudi, če bi se to nekako dalo pogoltniti, pridemo do vprapšanja, koliko OSMA hiša pomeni, da "pride denar".

Osma hiša je veliko drugega. Spoznati vrednost drugih, na primer. Ne pozabimo, da je Saturn "nekaj več" in da se verjetno ne bi strinjal zgolj z neko nalogo Dedka Mraza kao prinesti denar (to bi on poslal Merkurja, naj napravi), ampak bi hotel tudi v tem primeru kaj učiti; takšen pač je. Tudi zaradi tega so njegovi prehodi skozi znamenja "dolgi" dve leti in čez - to je čas, ko se vsakdo lahko kaj nauči. Počasi pa ziher.

 

x:)x

 

"Vodno leto"? :eek:

To bi bilo zanimovo najti ta citat oziroma kontekst, v katerem je bilo to izrečeno. Bi znalo biti zanimivo.

 

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolikor sem se jaz uspela poblizje spoznat s saturnom, vsekakor ni dedek mraz.

se dobro, da se hitro ucim x;)x

 

sem se vsekakor naucila o tem in onem v zadnjih dveh letih, sploh pa o financah. sicer ne vem, koliko zasluge gre saturnu, ampak obljubim, da bom obvescala, ce bom v naslednjih dveh letih obogatela!

 

 

 

vodno leto...ne vem v kaksnem kontekstu, ravno zato sem vprasala, ker se mi je zdelo cudno.

sploh , ker je rekla jeseni, torej ni bilo o kitajskem horoskopu ali kaj takega.

ce kaj slisim, povem. govorila je pa ivana scotto di minico zjutraj na TV ju. neka splosna numerolosko/astroloska napoved za cez polejte. vec ne vem.

 

hvala bern!

 

xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Jaz morm pa rečt, da so mi strelci res zakon ljudje...jih amm vedno polno okol sebe...

 

Vsi tisti res ql prjatli so strelci

 

Men sedete res

 

:vio: :vio: :vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>o hvala vsem, v imenu vseh ...!!!  :vio:  x:Dx  x:Xx  xsrcx

 

no sej pravm...

sm takoj vedla že takrat vedla x!x x!x x!x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne res, takšnega osvajanja, kot ga doživiš od strelca ni nikjer...

 

Pogosto te osupne s svojo silovitostjo in časom, ki ti ga nakloni, potem pa te osupne še bolj...ko izgine ... x:px

 

strelca VEDNo zanima, kako zelena je sosedova trava... xrolleyesx

 

In še...strelec ne zna lagati in se pretvarjati, tako TAKOJ veš, da se pase na sosedovem travniku...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne ebor, jaz sem rajsi plen  x;)x  x:Dx

ne vem, ce so vsi levi ravno fantasticni, tudi levi se ne trudijo vedno naprej, ko si enkrat samicko zagotovijo ... x;)x

da ni to bolj splosno mosko....?  x:Dx  :inocent:

 

a dej dej a levi, da so tudi taki... ekhm a ti iz lastnih izkušenj?

Pa prečekiraj mal v temi Lev.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

astra x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

ebor, sem videla to, ne dozivela...

imam dobro levje mnenje in polno druzino levov x;)x

 

teta stric - oba leva

 

tip od mame - lev

 

tadrugi stric - lev

 

tip od sestricne - lev

 

zadosti! x;)x

ostali smo strelec, vodnar, oven, riba in ena boga devica vmes...

aja pa se ena tehtnica in bikec nekje v daljavi, ampak od tega ima tudi en leva x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>astra  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:o)x

ebor, sem videla to, ne dozivela...

imam dobro levje mnenje in polno druzino levov  x;)x

 

teta stric - oba leva

 

tip od mame - lev

 

tadrugi stric - lev

 

tip od sestricne - lev

 

zadosti!  x;)x

ostali smo strelec, vodnar, oven, riba in ena boga devica vmes...

aja pa se ena tehtnica in bikec nekje v daljavi, ampak od tega ima tudi en leva  x:Dx

 

Hmm kot, da bi živeli v Afriki, kajne...

Zdaj kar bi napisal, bi bila samo hvaljenje levov zatorej bom kratek.... itak.... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pred levom sm mela pa same strelce...še moja srednješolska ljubezen (una od levga pa do desenga ušesa) je biu strelc..

 

ah ja...mate neko karizmo...moje skromno mnenje

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj sem se spomnila..ker sem rekla, da strelci ne znajo lagati...

 

saj ni sam to, da ne znajo, nekak ne da sem jim lagati in v svojem bistvu so zelo pošteni in odkriti...

 

tako vprašaš strelca, ti posluš, a maš ti kako drugo žensko?...

 

Aja? pa daj no, na bedasta vprašanja jaz ne odgovarjam...a ni brezveze, da se ukvarjaš s takimi mislimi...itd.itd....

lahko doživiš celo filozofsko razpravo, kako vplivajo na človeka neg misli, v svojem razpravljanju te odvleče čist v nove smeri...

 

potem pa greš domov in... :ermm: čak mal, sam odgovoril pa mi ni x!x x:Dx ...seveda ne, ker ne zna mrtvo hladno zlagati in reči NE.( če pa jo ima, ali pa v načrtu kakšno x;)x )

 

strelčki so men fajn x^x , ful se da ure in ure pogovarjat z njimi...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...