Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

Kaj češ, najprej imamo preveč časa, ne vemo kaj počet, pol se nekje zamotaš, preveč zamotaš, tako da se ne morš takoj odmotat, potam pa si spet prepozen/a. To se hitro zgodi, vsaj men. Hitro zalutam. x:Dx
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Tnx dečvi za tolažbo... x;)x a vama povem, kaj je blo na koncu... sploh je blo ni... :o|o:

 

x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: Če komu želiš, da mu povem, kar mu gre...pol si pa res zloben... x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja no... potem pa trpi, mogoče je pa pozabila, da sta bili zmenjeni, vsaj opomni jo, da sta bili..... zdej, če to kaže na to, da sem zloben, pol pač v tvojih očeh sem, kajne.... x:px

 

Nisi no zloben... x:px pa tut trpim ne... x:px znam bit pa jez hudo zlobna :vragec: n ...sam nikol nalašč... (nč v strelcu...) x;)x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brez zanke, tinal...malo naj te zanima, pa se malo bolj ne zanima, pa bo x;)x

 

( pregovor 'pusti mu dovolj dolg strik, pa se bo sam zvezal' je definitivno napisan za strelce)

 

aja, pa veliko pogovora in se vec smeha je vedno dobrodoslo...ce se s strelcem po triurnem pogovoru poslovis in se on cudi, kako blazno je hitro cas minil, brez, da bi opazil - si na konju :palec: ( oz. bolje receno na kentavru)

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>brez zanke, tinal...malo naj te zanima, pa se malo bolj ne zanima, pa bo  x;)x

 

( pregovor 'pusti mu dovolj dolg strik, pa se bo sam zvezal'  je definitivno napisan za strelce)

 

aja, pa veliko pogovora in se vec smeha je vedno dobrodoslo...ce se s strelcem po triurnem pogovoru poslovis in se on cudi, kako blazno je hitro cas minil, brez, da bi opazil - si na konju  :palec:  ( oz. bolje receno na kentavru)

x:Dx x:Dx x:Dx will remember this! thanks x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, ne vem...nekaj med presernom, stevenom spielbergom in johnom malkovichem...

zenske pa nekaj med tino turner, kim basinger in sinead o connor x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

no, malo zezam. po moje dosti tipicen strelec don jonhson, v bistvu...tisti bolj sportni tip.

podoben malo seksi ala john f. kennedy...

(ali pa keith richards, billy idol, jimi hendrix....)

bolj intelektualni pa morda ne vem...woody allen? x:px mark twain? hm!

 

za zenske pa ...maria callas, pa mislim, da je bila edith piaf tudi...ne lepe, ma kar simpaticne, nekaj imajo...bette middler...ne vem! jaz jih kar spoznam nekako, bolj po nacinu kot fizionomiji...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no fino, glih o videzu govorite...

glih ugotavljam namrec, da kolk cudno, da mi nihce ne pripise strelca.

ker namrec, ze po znacaju sme lohk taka, mal sikam tud pa tko, pa nemirna... pa visje povprecje, dost sloke noge in vse tole... pa NIKOL ne dobim strelca v faco pri teh ugibanjih.

Cudno pa je tud zato, ker imam vecji del 1. hise v bistvu v strelcu kot v sco - res pa je, da nic not (razen Lilith).

No ker ribe mi itak nikol ne (pa sem tud ribja dost, saj strelci pa ribe so si vekcrat podobni, saj ni zastonj bil skupni vladar, dokler niso neptuna odkril).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj mi prosim nekdo namigne, kam moram it na net/forum pogledat, če hočem ugotovit vse te astrološke fore okoli lastnosti strelcev in opis za moj primer posebej? Pa teh kombinacij znamenj ne razumem..., nič mi ni jasno. Nimam sicer neke vere v astrologijo, vendar me pač firbec matra, kar tako. Hvala!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Naj mi prosim nekdo namigne, kam moram it na net/forum pogledat, če hočem ugotovit vse te astrološke fore okoli lastnosti strelcev in opis za moj primer posebej? Pa teh kombinacij znamenj ne razumem..., nič mi ni jasno. Nimam sicer neke vere v astrologijo, vendar me pač firbec matra, kar tako. Hvala!

http://www.lunin.net/astrologija/

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...