Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

Kk bi recimo ženska uhaklala strelca z luno v raku?? :8):

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ne. Ženska: iščem žensko strelko za vroča lezbična srečanja... x:Dx

 

Valda, da je tip x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker bi blo pol tu mač škorpijona pr bajt x:Dx x;)x

Sej ne: mam v mislih enga special x;)x x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš za kerga? x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa sploh ni dvoma x:Dx :palec: :palec: x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

No, zdej pa še jaz vem, da ti veš, da jaz vem, da ti veš, da imaš prav..... x:o)x x8Dx

 

Hm, nekak za partnerstvo pa naj v določenih ozirih :vragec: naj ne bi bili najbolj fajn, kaj praviš pa na to? x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mhm. Sem strelček in imam seveda o njih dobro mnenje, sploh kar se tiče prijateljstva, dobrote, odkritosti, radodarnosti ipd. Mi je žal, da jih ni velik v mojmu lajfu :C: ......no, sem pa sam za deset njih. :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imate pa druge kvalitete.  x:px

In tudi v partnerskih odnosih znate presenetiti - v pozitivni smeri  :palec:

 

 

Ahm, in v negativni tudi.

 

Na primer tako, da je sicer ful okej in zaljubljen in se drži za rokco ali pa še za kaj, samo ob omembi poroke malo zgine tu in tam. In se poroči potem pri 37-tih ali pa 47-tih. Ko tisto drugo stran že mine ali pa ima že zdavnaj drugega, saj bi sicer lahko (p)ostala stara teta...

 

Zlo pozitivna smer, bi rekel. xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ahm, in v negativni tudi.

 

Na primer tako, da je sicer ful okej in zaljubljen in se drži za rokco ali pa še za kaj, samo ob omembi poroke malo zgine tu in tam.

 

radi dihamo, to pa res ...

če že kaj, me bolj moti netaktičnost, čeprav pri meni sami ne

jaz SKORAJ zmeraj dobro premislim, koga in kako bom naciljala x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ahm, in v negativni tudi.

 

Na primer tako, da je sicer ful okej in zaljubljen in se drži za rokco ali pa še za kaj, samo ob omembi poroke malo zgine tu in tam. In se poroči potem pri 37-tih ali pa 47-tih. Ko tisto drugo stran že mine ali pa ima že zdavnaj drugega, saj bi sicer lahko (p)ostala stara teta...

 

Zlo pozitivna smer, bi rekel.  xDDx  xDDx

 

 

Tega pa ne štekam. Zakaj pa bi se moral poročit al kaj tazga? Živim na koruzi velik let, sploh se verjetn ne mislim poročit.....kaj tu negativnega? xcivx :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tega pa ne štekam. Zakaj pa bi se moral poročit al kaj tazga? Živim na koruzi velik let, sploh se verjetn ne mislim poročit.....kaj tu negativnega?  xcivx  :o|o:

 

 

Zate nedvomno nič. Vprašanje, kako je z drugo stranjo.

 

Če imaš srečo, je super in se lahko štekata do konca dni in to ti tudi želim.

 

Z nekaj manj sreče pa bi si ona morda želela poroke, pa to omeni ali pa pač ne. Odvisno od marsičesa. V skrajnem primeru lahko tudi trpi, pa se tega ne upa povedati in trpi še bolj.

 

Toda moj post ni bil in tudi tale ni namenjen nikomur osebno in tudi tebi ne, da ne bi bilo spet kakšne hajke brez veze.

 

Svoboda je zelo lepa zadeva. Odvisno, kako in koliko je jemljemo.

In komu.

 

x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooooo, novinka marjetkica strelčica :palec: x:o)x x:px .....pozdravljena na lnf x;)x

 

Bern, za naju poroka ne spremeni popolnoma ničesar. x;)x Poročen ne bi bil nič več in nič manj svoboden. x^x In kot sem že omenil, v primeru, da bi si zelo želela poročiti, se bi pač poročila, men se poroka ne zdi tolk pomembna stvar, da bi jo na vsak način želel ali zavračal. x;)x

 

Nič hajke ne bo, odgovarjam osebno, moja mišljenja, težko o tem govorim na splošno. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelec

Takoj, ko je v pravem položaju, strelja. Večkrat in zaporedoma. Strelec se tako kot v vsakdanjem življenju rad obnaša tudi v postelji. Brez premora in brez rutine. Spolnost je zanj tekmovalni šport, po možnosti v različnih disciplinah, s katerim izzove svojo izbranko. Kakšne posebne očarljivosti v tej športni olimpijadi ni zaznati, dobro je le, da mu je ob njegovem neomejenem navdušenju marsikaj mogoče odpustiti. Če ga hočete vročega, z njim vstopite v tekmovalni ring. V njem nujno potrebuje nekaj sočnih navodil. Brez olepševanja mu povejte, kaj pod odejo od njega pričakujete in kako. Na svojo stran ga boste zvabile z menjavo ritma in taktike: enkrat počasi, drugič hitro, tokrat nedolžni angel, naslednjič razvpita zapeljivka.

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Strelec

Takoj, ko je v pravem položaju, strelja. Večkrat in zaporedoma. Strelec se tako kot v vsakdanjem življenju rad obnaša tudi v postelji. Brez premora in brez rutine. Spolnost je zanj tekmovalni šport, po možnosti v različnih disciplinah, s katerim izzove svojo izbranko. Kakšne posebne očarljivosti v tej športni olimpijadi ni zaznati, dobro je le, da mu je ob njegovem neomejenem navdušenju marsikaj mogoče odpustiti. Če ga hočete vročega, z njim vstopite v tekmovalni ring. V njem nujno potrebuje nekaj sočnih navodil. Brez olepševanja mu povejte, kaj pod odejo od njega pričakujete in kako. Na svojo stran ga boste zvabile z menjavo ritma in taktike: enkrat počasi, drugič hitro, tokrat nedolžni angel, naslednjič razvpita zapeljivka.

 

 

:palec: :palec: :palec:

To je pa dobro prebrati in vedeti, če imaš opravka s strelčki. x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...