Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mick pri tebi bolj kot Luna v Škorpijonu- Venera kaže odnos do denarja, ker se ti 2.h. začne v Tehtnici, predvidevam...

Obenem se tepe natančna Devica, ki bi imela domače knjigovodstvo, ampak Strelec to usmeri bolj razpršeno, easy come easy go in ne mara enih omejitev x8Dx

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick pri tebi bolj kot Luna v Škorpijonu- Venera kaže odnos do denarja, ker se ti 2.h. začne v Tehtnici, predvidevam...

Obenem se tepe natančna Devica, ki bi imela domače knjigovodstvo, ampak Strelec to usmeri bolj razpršeno, easy come easy go in ne mara enih omejitev  x8Dx

 

Ne bi vedu. Sonce, asc in luna pa se moje astroznanje zaključ. x;)x V mojem ravnanju pa najdem tako deviško kot strelčevsko ravnanje z denarjem.... x;)x x:)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čuj, vejš ka mICK, sej ti pravim... Maš notranji pretep kar se gnara tiče x;)x (mogoče se tud motim, no)

 

Najprej bi ga Strelec v tebi za eno potovanje v Amsterdam sfrčkal ali pa za eno čago s prijatli: xcheersx

potem bi pa Devica v tebi hotela, da bi splaniral v treh mesecih za novo pohištvo pršparat al za novi čarunalnik... xracx

 

in smo tam :sorcerer: kjer bi bilo fajn še malo pričarati, da bi namesto dežja tisočaki padali!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehehe :palec: ....le po ktermu znamenju mam pa to, da se ne znam ničemur odpovedat? :eek: x:px :vragec: x:Dx

 

Ti notranji pretepi se mi dogajajo na vseh živih področjih, ne sam pri gnaru.... x;)x :vragec: x:Dx xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mICK te pridem z lio malo sfockat, boš takoj boljše!

kaj boš cajt zapravlau za sekiranje,

življenje je prekratko, pusti Strelcu še več lufta in

Užiiiiiivvaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!

 

xpartyx :onfire:

Klinc pa taki pretepi, ko nič ne spoka!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mICK te pridem z lio malo sfockat, boš takoj boljše!

kaj boš cajt zapravlau za sekiranje,

življenje je prekratko, pusti Strelcu še več lufta in

Užiiiiiivvaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!

 

xpartyx  :onfire:

Klinc pa taki pretepi, ko nič ne spoka!

 

 

Lohk spenkat raj? :inocent: x:px :vragec: x:Dx

 

Se mi zdi, da sm to še nedavno prepogosto počel. x;)x No, ja. Saj. Mi pa fajn gre v uhice.... x:px :vragec: Blem je, da je pojem "uživaj" pogosto povezam z drugimi ljudmi, pol pa morš pazit, da jim ne ušpičiš preveč, ne x:Ix x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čuj lia s totiga brejga na drugi brejg malo glasilke sprobavam, daj mi malo rouge posodi, bom takoj še kje drugje! :inocent:

 

Strelec je kot isker vranec, ki leti malo po zraku malo čez zelene daljine, usmerjen nekam daleč z optimističnimi dolgimi koraki.

 

Zato si ne delat problemov, kjer jih ni...

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: evo tu maš rouge, sam pazi da sama sebe ne okolješ x:Dx x;)x xrainbowx xcrossfingx xzobkox

 

 

tota mladina ja,...

 

toti tvoj problem Mickeni se v psihologiji definira kot razvajenost x:Dx

 

imeti vse....se ne da....temu se reče izberi in posedice svoje odločitve nosi sam x^x x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:o)x

 

Nič ne vem o tem, da bi me kdo preveč razvajal........če pa me, pa si že zaslužim, ne x:px :vragec: x:Dx

 

Dober no, ne morš met vse, lahko pa imaš....več :vragec: x:px xcivx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oh, kako mi je to znano.  x:Dx  x8Dx Zakaj bi imela denar na računu, če ga imam lahko na sebi. x:Dx  x8Dx

 

Uh, s tamle se pa hudičevo strinjam...saj je naložba v kvaliteten kos obleke tudi v redu, raje kupim Armanijevo ali Pradino jaknjico , kot da teh sto jurjev leži neizrabljnih na računu.... x;)x :eek: haha !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Uh, s tamle se pa hudičevo strinjam...saj je naložba v kvaliteten kos obleke tudi v redu, raje kupim Armanijevo ali Pradino jaknjico , kot da teh sto jurjev leži neizrabljnih na računu.... x;)x  :eek: haha !

 

Hehehe, sicer ni nujn, da sam Armani in Prada ipd. ter zabeljene cene pomenijo kvaliteto.......definitivno pa drži tist......nisem tolk premožen, da bi kupoval poceni. x;)x :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Pozdravljeni strelcki, se ena strelcica tuki.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V strelcu tud nimam nic.

Razen Lilith.

Pa del prve hise.

Drugace pa se dobro stekam s strelci, imam vec frendov strelcev (je pa res, da imajo vsi kaj pomembnega v sco in v devici).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...