Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hehehe, upam da ne bom s telim tvojim zadnjim smajlijem tud jz kdaj to komentirala... x:Dx

 

 

tinal da ne bi slucajno vidla da s tem smajlijem komentiras pa bruhas po strelcu.....si bom to prevec osebno vzela x:Dx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dejte vi astrologi mal mene podučit:

 

-a naj bi meli vsi strelci zelo podobne lastnosti ali se te lahko razlikujejo tudi v večjih odstopanjih?

-s katerimi znaki se strelci dobro ujamejo in s katerimi se ne klapajo najbolje? Je treba za ujemanje

vedeti bolj natančne podatke ali se ujamejo z nekim znakom v vsakem primeru, ne glede na podznake in datume tistega znaka?

-vključi nasvet po želji

 

Konec. Pa hvala lepa. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz mam enmu strelcu toook za povedat. sam ne vem če mu bom lahk :ermm:

 

Če je v tem xsrcbumx problem, potem ti svetujem, da kar do njega stopiš in mu poveš kar mu imaš x;)x Morda ima tudi on podobne želje, pa mu je nerodno pristopit, povedat. Tipi smo ratali na splošno kar "mamoneti" in nimamo več jajc kot včasih. Zato velikokrat morate dan danes kar ve imet iniciativo. Očitno se Vas "bojimo". Napisano v hecu, vendar ...... x;)x

Ti kar pristopi, boš vsaj vedla kje si in se s tem drugače ne boš "obremenjevala", pa izgubit tudi nimaš kaj, lahko se ti le obrestuje x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opla, po pomoti sem prisla, pokukala, precitala zadnji post in odsla! :eek: Mamo spet enga nouga slogarja! :eek:

 

Ja, ja, po pomoti. Se mi zdi x;)x x:Dx

 

A, ne ne, to si si pa sama nakopala x:)x A bi se rada rešila šloganja? No way, ne morš, imam doživljenjsko šloganje pri tebi x:Dx xwizardx :P x:Ix x:Xx

 

(Aja, danes prišel un črn gospod, ki si mi ga napovedala, no na srečo se nismo kregali, vendar ni še konec tedna, spet pride v petek xDDx Mogoče bo še lušno x:Dx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ja, po pomoti. Se mi zdi x;)x x:Dx

 

A, ne ne, to si si pa sama nakopala x:)x A bi se rada rešila šloganja? No way, ne morš, imam doživljenjsko šloganje pri tebi x:Dx xwizardx :P x:Ix x:Xx

 

(Aja, danes prišel un črn gospod, ki si mi ga napovedala, no na srečo se nismo kregali, vendar ni še konec tedna, spet pride v petek xDDx Mogoče bo še lušno x:Dx )

Jasn, k si vedu, pa se nisi zaceu kregat, si mu dau use prou, sam d bi mene u nc dau, ne! xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne, to dobro veš, da ne bi nikoli naredil x;)x Ja, res je v tistem trenutku sem pomislil na tebe x:Ix

Ja, jest bom pa vedno pomislila na tebe, cim bom videla ze majhnega otrocicka, kako postaja ROGONOSEC!!!! xsmx

 

Ja, res je v tistem trenutku x:Ix

Aja, torej je biu tisti trenutek, ne! Pol sm mela prou,ne! xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tinal, kako pa kaj tvoj strelck?? :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo slisat!!! :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Mene so v zadnjem letu trije strelci ful razočaral...

Trenutno stanje: strelci :xx!:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...