Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

to pa itak...nas vse zanima........in mi smo vsem zanimivi..ha ha ha x8Dx x8Dx x8Dx
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelci dolgočasni, :unsure: NE!

Device, to je pa čist konc.

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

strelci.... :inocent:

:eek: x:px :?: x!x x^x :ermm: :2src: x:o)x :icon17: :icon16: :ph34r:

edin tip, s kateri sm bla skupi je strelec z ascedentom dvojcka... xsmx

zajebano leto je za mano, morm priznat.... :vragec: praw satanovo delo jebemti.

dokler nis sam z njim zaprt med 4imi stenami se ni panike. v taki situaciji pa se potegne vase. niti ne dopusca, da bi se kdo spuscal v njegove globine. Potihem se izmuznejo nazaj v svoje skrivalisce, kjer gojijo svoj NEmir, to opazs ob nekontroliranih burnih reakcijah, ki se odvijejo ob vsakodnevnih se tako nepomembnih malenskostih. Nevrotiki. Vsaj on je bil no.

Visoke umske sposobnosti pa so ga resevale v druzbi. Vcasih ze v nekontrolirano manipuliranje... Kar ga je nardil zlobnega, kljub temu, da si nikol tega nebi priznal. Soocenje s samo realnostjo, v njegovem primeru - k je zvel v eni nesmiselni samodestruktivni iluziji, pa mu ni nudilo zadostnega ugodja.

Ma pa fuulll razvit estetski cut ... xyesx na kar zenske palimo... :8): Vizualn look je zmer detajlno stimal.. Ja, priprojene lastnosti kwa ces.. Opazt filing dressinga pr tipih ni zahtevno, k jih ni velik! x^x Naj dodam , da mam se dva prjatla, k sta strelec in se isto zmer potrudita, da izstopata s svojim stylingom. Al pa mam sam jst mal vec srece s strelci. x!x x?x x!x x?x x!x

Pa tud ustvarjanje jim gre dobr od rok.. Ideje vejo simpl izvesti. Sam k nikol ne dopuscajo da bi sodeloval, lohka sam pomagas pr ksnem opravilu, ki se mu zdijo dolgocasna, so pa pomembna da bo zadeva ratala. Nakonc te pa izkljucijo. Pisem tudi v splosnem pomenu.

Nocem vsiljevati resnice nikomur, pisem o stvareh, katere sem dozivela v praksi s strelcem/dvojcek. Moja teorija se sevda ne more povsem ujemat z vaso. Lahko se le primerja in na podlagi tega kaj pritrdi.

 

Ce neb jst tok razglablaja o vsemu, bi tud men blo dost lazje.. bla bla bla... jebi ga! Ce velja rek, da smo vsi isti tudi tako kot smo vsi drugacni, je itaq vseeno kaj je kdo ..

Ideja da bi moral pozabt na vse te studije ni niti tok slaba... tako bi se najbrz zacela revolucija tantricnega sex/a.

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce pa ene mislijo da so v posteji kaj vredni pa se sigurno niso spoznale: rib, bika, dvojcka, leva...

...jah kar je res je res...

 

..tut men strelci niso vsec... samovsecni kvaziintelektualci... :xx!: ...in dalec najslabsi poslusalci v celem zodiaku... :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...jah kar je res je res...

 

..tut men strelci niso vsec... samovsecni kvaziintelektualci... :xx!: ...in dalec najslabsi poslusalci v celem zodiaku... :xx!:

 

 

 

Blaaaaa, blaaaa, blaaaa...............prav dobro znajo poslušati, pa tudi drugega kaj! x:Dx :vragec: x:px

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kvazi intelektualci... buahahahaha :hepko: :hepko: :hepko:

 

zenske tega znamenja pa so neverjetne! res! tle mam pa sam komplimente. stvari postavijo na glavo, ter jih z najmanjsim trudom spravjo nazaj.. they know how to play with life.. and the people too..! :o|o:

vecina strelk k jih poznam so se me v tem lifu za vecno dotaknile..

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :O: :C: :o|o:

..pa sej to ni nate letel... ti si uranovka, tko kt jaz!!!Mi smo dbest! x^x x8Dx x^x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Daj jim ketno pa jo bodo utrgali.

Daj jim svileno nitko - pa bo hudičevo pazil, da bo ostala cela..

 

Imam dvajsetlene izkušnje s strelcem xrolleyesx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Daj jim ketno pa jo bodo utrgali.

Daj jim svileno nitko - pa bo hudičevo pazil, da bo ostala cela..

 

Imam dvajsetlene izkušnje s strelcem xrolleyesx

ketna? :eek: pih :o|o: nej gre, če hoče... pol bo pa jokcu...

 

20-letne? aha, zdej vem koga za nasvet prašat x;)x x:)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tinal drgac pa je tko ja..... al samo svileno vrvico, al pa nic.....

 

ja pa strelci radi varajo, ce mene prasas ..... jih poznam neki takih podatkov, sicer je pa to tko tud drugje, recimo kak dvojcek bi se najdu zravn al pa lev recimo.....

 

Heh dons pomojem sploh ni vec vazen kaj si...., ker itaq vsi varajo ke povprek..... :xx!:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Je treba preverit kaj na oni strani dogaja :vragec: :vragec:

Nič mene za nasvete spraševat - tudi sama strelka x:Dx x:Dx

kako pa preveris, ce ti pa pol rece, da je bla to od najbolsga prjatla punca .... :eek: :inocent: :vragec: x:Dx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...