Skoči na vsebino

Strelec


Mick

Recommended Posts

mah...rak je tak psiho....se nalepi kt čigumi na podplat nate :o|o: pa čustveni izbruhi blazotni in to :O: in pol dej strelca zravn :wOOt: js mami komi luno v strelcu, pa sm se z rakcu pobila skor.......tolk je psihirov in me dušil in mi težil da se sploh ne zna povedat x:Dx

 

mah, je odvisn res...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Oj strelčki... x:Xx xsrcx x:Dx

Zveza rak in strelec... :eek: x?x xnckrivx

To ne vem...nimam izkušenj... x:Dx

Vem pa samo da z nobenim rakom nisva mogla bit dolgo skupaj.

Počasen...v glavi.

Dolgčas... :sleeping: :sleeping:

Moj asc. strelec...pa še vodnar... :vragec: x:Dx

Ni šlo. x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmmm potem bo pa to res zelo vprasljivo vse skupej :D

 

kaj pa potem porecete na tole???

 

STRELEC

 

* Prijateljstvo: Rak, Devica, Ribi

* Ljubezen: Rak

* Sex: Bik, Rak, Ribi

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teorija in praksa... x:Dx x:Dx :vragec: :wOOt:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

STRELEC

 

* Prijateljstvo: Rak, Devica, Ribi

* Ljubezen: Rak

* Sex: Bik, Rak, Ribi

 

:eek: ....ajajajaj....jst pa vodnarke, bikice, levinje pa škorpije v glavnem preganjam, joj joj...... x:o)x x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

teorija in praksa????? zaj*** ker pol teoreticno ne gre s praxo nic skupej, in bi recimo jest full sedla z enim skorpjonom skup - teoreticno seveda!!! x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: x:Dx

 

jest sem pa najrajs vidla, ko je mene en dvojcek drugac preganju, je blo kar razburljivo, pri kozorogu dolgocasno..... x:o)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Kaksna je kombinacija strelec in rak - za vezo? :inocent:

 

a ma ze kdo kej izkusenj recimo???

če sta oba tipična predstavnika svojega znamenja, zelo slabo!!!

 

zakaj? Rak je navezan na dom, družino - zapečkarski, se zapira vase, zagledan je v preteklost, navezan na vso razno kramo, je zvest, posesiven malce celo ...

 

Strelec ni navezan na dom in družino, mika ga it čimdlje v kateremkoli pomenu besede - presegati vse meje in sem sodi tudi tujina, nenehno muvanje, nima obstanka!!! Strelec ni zvest, ne prenese, da se mu omejuje svobodo tako ali drugače, tudi v ljubezni ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
naj bi bila Lev in Oven ... odvisno, za kakšne vrste odnosa ... če hočeš to vedet (partnerski), moraš že gledati položaj Lune, Venere, Marsa, Merkurja, ... sinastrijo, kompozit, ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja to vem ja..... pol sem sama zase najbols ker sem strelc v asc pa oven x:Dx x:o)x x;)x

 

sej pravm teoreticno...... samo lev :xx!: to pa ne, sam shibej stran od mene ce si lev!!!! ok edino en moski predstavnik je ql, pa se ta mi je skor ko brat....tko da.....

 

nene lev no go (se oproscam, ce sem koga uzalla, nic osebnega)

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prblizn :D

ampak vseen hvala za tvoj trud x:Xx

 

hmm rabm eno buklo o astrologiji in znamenjih in o vsem..... najbols da si kar leksikon nabavm al pa kej? a mi kej pametnga predlagas?

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Xx xsrcx

In kako bi se ujela en vodnar asc strelec in ena strelka asc. vodnar? x:Dx

Ne kot partnerja, to imam že in nimam ne želje ne potrebe po spremembi... xsrcx xsrcx xsrcx

Kot...prijatelja x?x xDDx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:Dx x:Dx x:Xx xsrcx

In kako bi se ujela en vodnar asc strelec in ena strelka asc. vodnar? x:Dx

Ne kot partnerja, to imam že in nimam ne želje ne potrebe po spremembi... xsrcx xsrcx xsrcx

Kot...prijatelja x?x xDDx

dopolnjevala bi se - zelo lepo tudi za partnerstvo, pravzaprav naj bi bilo idealno ... da mata ravno kontra Ascendente. x:)x za Sonce pa že nisem več tak šur ... x:Dx no ja, v praksi se najbolje vidi, sem Devica in mi blazno sedejo Ribe. x:)x ne kot partnerji, kot prijatelji - za razne bluze ... :vio: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dopolnjevala bi se - zelo lepo tudi za partnerstvo, pravzaprav naj bi bilo idealno ... da mata ravno kontra Ascendente. x:)x za Sonce pa že nisem več tak šur ... x:Dx no ja, v praksi se najbolje vidi, sem Devica in mi blazno sedejo Ribe. x:)x ne kot partnerji, kot prijatelji - za razne bluze ... :vio: x:Dx

 

Bravo. :palec:

Ta vodnarka je moja mlajša hčerka. xsrcx xDDx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo. :palec:

Ta vodnarka je moja mlajša hčerka. xsrcx xDDx

 

x:Ix x:Dx :eek:

Pardon... x:Dx ...strelka... xrolleyesx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:)x x:px

Kaj nerodno... x:o)x

Tu mi špila Carmina Burana - O, Fortuna... x8Dx :palec:

Pa gredo prsti mal po svoje po tipkovnici, ko je pamet drugje... x:Dx xnckrivx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj alef sam ti morš bit zakon fotr :palec: x:Dx se včas kr zgrozim mal k se zavem dejstva dab men clo lohk bil fotr....js pa takele budalaštine kvasim k se menim s tabo (in ostalkimi....>) :O: x:Dx x:Dx

 

ma svetovn si :palec: x:Xx x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj alef sam ti morš bit zakon fotr :palec: x:Dx se včas kr zgrozim mal k se zavem dejstva dab men clo lohk bil fotr....js pa takele budalaštine kvasim k se menim s tabo (in ostalkimi....>) :O: x:Dx x:Dx

 

ma svetovn si :palec: x:Xx x:Dx

 

Aja? x:Dx x:Dx

Kdaj, kje?

Da grem pogledat... :eek: x:px

Zgleda da sem jih zgrešil... xrolleyesx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm ja, včasih bi rada, da bi se vse misli kar prelile na comp brez tipkanja, sam pol bi ble še večje traparije gor ... x:Dx x:Ix lenoba jedna. tako klamfam, da sem znucala ene tipke ... :o|o: x:Ix bemu temprerament. :vragec:

:C: :C: :C:

 

saj je človeka kar sram priznat ... nekje moraš najti odobravanje, sprejemanje, ... zavetje. :sori: šit, kok (nas) je takih na forumu?

 

Več kot si mogoče misliš... x:Xx xsrcx

Verjemi... :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...