Skoči na vsebino

Horoskop odnosa


oona

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>VENERA V HOROSKOPU ODNOSA ( v kombinu)  x:)x

 

Venera v 1.hiši - Strastno zaljubljanje takoj na začetku; Zelo dobro; Skladna   

                        zveza, ki vodi v zakon;

 

Venera v 2.hiši - Dobro družinsko življenje; Materialna sigurnost

 

Venera v 3.hiši - Zgodba o ljubezni; Ljubezenska pisma in romantične izjave; 

                        Zaupljivost; Ljubezen na potovanju;

 

Venera v 4.hiši - Dobro družinsko življenje;  Toplina v odnosu; Ljubezen je

                        temelj vsega, zato je možen trajen odnos

 

Venera v 5.hiši - Srečen znak; Obojestranska sreča in ljubezen; Velika

                        zaljubljenost; Sreča skozi otroke

 

Venera v 6.hiši - Slab znak za ljubezen; Žrtvovanje, da bi se zveza ohranila;

                        Dobro edinole v primeru, če delata skupaj

 

Venera v 7.hiši - Srečna zdodba o zakonu; Trajna zveza in veliko veselja v

                        zvezi

 

Venera v 8.hiši - Močna seksualna privlačnost; Ljubosumje, prepiri; Nestabilen

                        odnos; Smrt ljubezni;

 

Venera v 9.hiši - Zveza z afero; Zveza, ki se začne na neki poti ali v tujini;

                        Ljubezen, ki daje smisel;

 

Venera v 10.hiši -Srečna zveza; Ljubezen prevladuje; Javni imidž obeh;

 

Venera v 11.hiši - Zveza polna presenečenj; Prijateljsko čustvovanje; Ločitve,

                          ker ni stabilnosti;

 

Venera v 12.hiši - Tajna zveza in je boljše, da da taka tudi ostane; Če se

                          poročita, afere ne izostanejo; Izgube;

 

  :wub:  xloveyx

 

 

 

ZDRAVO ONA!

MALO NEJASNOSTI JE BILO ZE NA STRANI....SAMO VSEENO BI VPRASAL SE ENKRAT ALI ZGORNJE STVARI VELJAJO, CE GREM NA IZRACUN KARTE NA:

 

www.astro.com,

Astrodienst round,

vnesem dve osebi,

potem pa nastavim na Davision Relationship Chart Corrected (2) in

potem kliknem na tipklo Show the chart!

 

KR BI BLO DOBRO DA RAZJASNIMO STAVRI, KER PRIDE DO VELIKIH RAZLIK, CE NASTAVIS KAJ DRUGACE,...ZANIMA ME TUDI ALI BI TA KARTA VELJALA TUDI ZA POSLOVNE VEZE ALI PA NAPRIMER PRIJATELJSKE VEZE...

LEP POZDRAV IN HVALA ZA ODGOVOR!

GREGA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 203
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

  • 4 weeks later...

Živjo! Prvič sem na forumu! Zelo me zanima astrologija odnosov. A bi mi lahko kdo izračunal KOMBIN?

Moji rojstni podatki so 16. 02. 1981 ob 03:22 am od fanta pa 04. 08. 1971 ob 18:15 pm oba sva rojena v Ljubljani.

 

Res hvala!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala lepa za izračun karte. Sej me je zanimalo samo če sem tudi sama pravilno izračunala kombin.

Drgač pa ne bi blo nč narobe, če bi mi kdo kj več povedal.

Zanimivo je, zakaj si se lotila kombina, ko pa je še PRED njim v primerjavi (sinastriji) videti veliko tega. Spet en primer, ko od kombina pričakujemo preveč, ne da bi vedeli, kaj naj sploh z njim? :eek:

 

Pa recimo takole:

Polna deseta hiša, zveza ima perspektivo v karieri in tudi poudarek bo zelo velik na njej. Toda Sonce te zveze je neaspektirano - spraševala se bosta(se bodo tudi drugi, pa za koga vraga se toliko ženeva/ženeta. Ker bo brez veze oziroma vse druge linije ne bodo šle v redu. Komunikacija bo ubita, veliko kljubovanja pa glej-kaj-mi-delaš. Skrivane frustracije, nečista igra. Kasneje dogovor o tem, kdo bo delal kaj, ločenost karier. Dogovori v luftu, lepo, samo kdo bo naredil. Zakaj se to ne naredi kar samo?

 

Že v sinastriji namreč ni vse samo lepo. Vsega je po malem. Lev s teboj ne gre dobro skupaj. Prvo nisi samo Vodnarka, ampak te je težko oceniti kot tipa (AQ? SC? CN? GE? Celi PI?) Poleg tega imaš Neptuna na ASC (ali si je oče (ali celo mati?) želel fanta?) pa si o sebi nisi čisto na jasnem, kaj še le o drugih. Veliko blefa "poglej-kaj-bom-naredila-zdajzdaj-bom". potem pa nič. Verbalna aktivnost. Čustvene krize, strahovi.

On je tu zato, da ti pomaga rešiti te težave in napetosti, a kaj, ko s seboj prinaša tudi svoje. Veliko napetih medsebojnih aspektov, npr. MA-SA v kvadratu nič dobrega, ME-NE princip blefa in laži, navidezna pomoč.

 

Njegov Mars in tvoja Venera sta v konjunkciji v Vodnarju - intimno bi lahko bilo kar dobro, toda to je premalo. Najti je treba temelje, na katerih bosta lahko gradila. Kombin nakazuje na kariero, na njen račun bo šlo marsikaj v maloro, ne da bi bila zadovoljna s tem. Hm, hm.

 

Povedanega kar nekaj, se strinjaš, anede?

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bi se ravno strinjala s tabo, bern. Moja starša si pa sigurno nista želela fanta, ampak sta prov hotla punco!!!!!!

Pa v moji vezi res ni tko kot si ti napisal. Ravno obratno je. Full se podpirava in imava rada!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima me več o Kombinu. Kje bi lahko dobila več informacij, mogoče kakšno knjigo, ni važno če je v angleščini. Prosim Oono ali koga drugega, da kaj napiše o tem, sem iskala po forumih pa nisem našla, da bi bilo že kje omenjeno!

pozdrav x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helo,

 

mene pa zanima, če se v sinastriji aspekt luna konj venera res pozitivno izraža, plus to, če je orbis sonca konj luna lahko 10 stopinj-glede na to, da je sinastrija..plus tega me zanima luna v istih znamenjih.

 

Iz te sinastrije v kombinu....

 

Kateri pokazatelj v kombinu je najmočnejši pri uspešnih vezah oz. porjuje,da je to res to?Luna trigon pluton baje prinaša dolgo vezo,je pa isto aspektirana opp neptun-kar naj bi razočaralo žensko v vezi.

Ali asc 1 stopinje scorpiona vsebuje še kaj sledi značilnosti tehtnice...?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..to tut mene zanima...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene zanima zaradi tega, ker je pri meni za vse za nazaj držalo. Sinastrija pove kaj čutita drug do drugega, kako se intelektualno razumeta ipd., ne pokaže pa kaj se bo razvilo iz zveze, če se sploh bo. To pokaže kombin
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jA,

 

saj ne, da se zanašam samo na planet v dol.hiši ali znamenju, pomembni so potem tudi aspekti.

Amak, če pol določenega aspekta ni, pa iščeš še dvakratno potrditev v karti.....tako za poz, kot negativno

info.

 

Recimo, kaj naznanjuje uran na asc kombina v prvi hiši?Isto, kot pri nekom v natalni ali se to drgač interpratira?

 

Kaj, važno da je v sinastriji vse ok!!!Ane?! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Recimo, kaj naznanjuje uran na asc v prvi hiši....

...genija... x^x x^x x^x... v kombinu pa genialno zvezo...hahahahahhaa... elektricna privlacnost mrbit-love at 1st sight??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se strinjam. Brez dobre medsebojne zveze v sinastriji nikakor ne gre. x:)x Samo vsi bi radi o vsem vse vedeli, kajne? x;)x Mene zelo zanima tudi ta način, ker nekje sem videla, da žensko označuje Luna in Venera, moškega pa Sonce in Mars, drugje pa je ženska oz. mlajši partner vladar descendenta in planeti tam, moški pa je asc.

 

Uran na asc. bi po prvi varianti potem pomenil osebnost neke zveze, da se recimo večkrat razideta in spet prideta skupaj, po drugi pa da ima moški bolj vihravo osebnost, ali da je bolj svobodomiseln, morda celo kakšen genij :eek: .... ne vem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kje bi lahko dobila več informacij, mogoče kakšno knjigo, ni važno če je v angleščini.

Osnovno informacijo o kombinu se da dobiti (v srbščini) v klasični knjigi o sinastriji, ki jo je spisal Ronald Davison. Rdeče barve, naslov "Sinastrija". Temu je posvečeno eno majhno poglavje, ker se je mož lotil primerjave horoskopov na veliko načinov. Tudi nekaj primerov in teorija izračunavanja.

 

V literaturi in v astroloških programih je kombin pogosto skrit po izrazom "Relationship-Davison", medtem ko kompozit ostaja kompozit.

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne pa ne! x:Dx Kateri planet potem nakazuje drugo zensko, ce sta v zvezi 2 zenski?

 

Se mi ne sanja. Pa tist par, ki je imel zelo harmonicno sinastrijo in tragicen kombin, je skupaj 20 let. In se vedno sta prepricana, da sta najboljsi par. Res sta pa imela neke krize, ampak ne v odnosu, ampak v zvezi s trpljenjem posameznika tezke case. Pri njiju torej kombin NI vplival na razumevanje.

 

Ne vem, a je to sploh mogoče na kakšen način izvedet? Vprašaj v temi horarna astrologija ali astrologija prvega srečanja.

 

Kaj pa je bilo v tem kombinu tako hudega, v kateri hiši so bili planeti?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne pa ne! x:Dx Kateri planet potem nakazuje drugo zensko, ce sta v zvezi 2 zenski?

...ce sta v zvezi 2 istospolna partnerja, gledas kdo je dominanten(igra yang vlogo v zvezi)-tega predstavljajo planeti, ki predstavljajo v hetero zvezi moskega...drugega partnerja(yin) pa oznacujejo planeti, ki predstavljajo v hetero zvezi zensko...

 

*

Bobnar...luna na soncu-to je bl za zvezo dobr... za sam sex so uranovi kontakti boljsi...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj... :vio:

x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yade, rekla si sama, da sinastrija pokaze ujemanje... kar pa se bo razvilo iz zveze, pa da pokaze kombin. Pod razvoj spada menda spada tudi obstanek 'da ali ne' , menda?

 

Tista dva sta imela Venero pa Sonce sicer v 7. hisi, a Venero v opoziciji s Saturnom, jaz se zgrozim ob tej navezi med dvema in glih to ti pravim - vse je kul med njima!

Pa Neptun na Ascendentu tud imata in ta Neptun je v opoziciji s Soncem (moskim). Pa Sonce je v kvadratu z Uranom in Pol pa se kak manj pomemben kvadrat Marsa in Merkurja...pa ta ni tako vazen. Tista Venera pac.

:eek: Tale chart bi pa res rada videla. In ne pozabi, da imata Neptun na Asc. kar pomeni, da jih ostali ne vidimo(te) dobro. Da bi bilo vse cool pa ne da samo dvomim, trdim, da ni!

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...