Skoči na vsebino

Petje


nosorog

Recommended Posts

xsingx ja pojem, jest

tak iznenada me kr prime in takrat moram zapret vsa okna doma, da me ne slišjo ostali kaj vse naj bi se dogajal x:o)x

jest se kr prepustim, da gre iz mene, kr neke melodije, neznane, prav nekak operne, tut kr neki modernega, nepovezanega sekam vun xhypnox

če bi jemu klavir doma, bi to pol šel prec tut zaigrat x:Dx ( mam le flauto nekje v predalu)

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

Jaz pojem, ko me nihce ne more slisat. Ko sem v avto, si ponavadi nastimam najljubsi CD in se derem..vozniki v avtomobilih nasproti se mi pa smejejo x:o)x Pa na koncertih, kjer se bolj mal slisi, pojem x:o)x

Michelle je uvidevna x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pojem, ko me nihce ne more slisat. Ko sem v avto, si ponavadi nastimam najljubsi CD in se derem..vozniki v avtomobilih nasproti se mi pa smejejejo..
:wOOt: :wOOt:

:wOOt: :wOOt:

. :irs: .

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Michelle, jest tud tko nekako, sam ko smo v avtu...ne vem  xnckrivx ....če grem kej na živce in kolk trpijo  :irs:  ušesa od JanjeK  xDDx  xDDx

Meni ne, saj imaš posluh, samo ti slabo prenašaš moj back vocal x:Dx x:o)x x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi bila to anketa, bi bil rezultat nekako takšen:

 

- vsaj 70% ljudi poje v avtu (tle sem zraven...kaj pa čem, če v avtu nimam radia-šit, pa še enkrat ga moram peljat k mehaniku, še vedno mi voda teče iz auspuha ven :xx!: :vragec: )

- 20 % jih poje na samem (tuš, gozd...v tem slogu)

- 10 % ne pojejo ali pa nočejo priznati x^x

 

x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaa, največkrat pod tušem in zjutraj, ko si pripravljam kavo. Posluha imam nekaj, glas pa ravno ne... sploh pa preko mic-a :palec: x;)x. Bjah... samo za kakšne balade Nick Cave-a x:Dx .

Je pa kul... sprošča!!!

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx kakšno temo je naš Nosko odprl :wOOt: ... kaj zej? a tukej pojemo al kwa xnckrivx

 

v svojih odpičenih letih sem se neštetokrat znašla pojoča na vse grlo sredi kakšnih spontanh žurk, ki so nam ponavadi ratale kje ob obali in se je nabralo okoli kar nekaj folka... kar dobro štimungo smo naredili... smo pa imeli kakšni dve, tri kitarce, kitariste precej špica (dva sta zdaj studijska in špilata da te kap), pa celo violino in tam-tame ... če štejejo za javni nastop gostilniške post-koncertne hojladrije, potem se lahko pohvalim, da sem pela v duetu z Perčijem Gnusom, Tomažem Domiceljem, Janijem Kovačičem, Markom Brecljem xsingx xflirtx (samo nisem čisto ziher, da je bilo to kakšno hudo ubrano petje xcivx xDDx )...

 

... zadnje čase mi zelo dobro dene, ko si zapojem kakšno pesem za dušo... ta vibracija me zelo hitro 'poravna'... zame je to ena najboljših tehnik uravnotežanja energij xsingx xyiyax

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... zadnje čase mi zelo dobro dene, ko si zapojem kakšno pesem za dušo... ta vibracija me zelo hitro 'poravna'... zame je to ena najboljših tehnik uravnotežanja energij  xsingx  xyiyax

:vragec:

 

kaj pa za sosede :eek: x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Sem tooootal brez posluha... razlike med tenorjem, basom, sopranom, altom skorajda ni... tak da... veste... meni je melodija življenja ravna črta....

Zato moram pohvaliti (tokrat danes tukaj izjemoma x^x x:px x:)x ) mojega moža in moja otroka (to pa vedno x;)x ) da so mi zadnjič dovolili, da sem si nataknila slušalke, narihtala CD pleyer v avtu, zaprla oči, se prepustila muziki in pevcem konkurirala na ves glas... moji pa bili modro tiho.....

 

(ko smo stali vsakih 40 - 50 km.... na kavi, soku, sendviču.... sem pogruntala, da je dejansko razlog za te postanke... počivanje njihovih ušes).

 

Toliko o mojem petju.... x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aakhut ... po moje jih reveže čist razsuje ... bohved, kakšno tehniko oni pol uporabjo, da se nazaj sestavjo  :o  :cry:  :sick:

 

 

 

x:Dx  xzobkox

:vragec:

 

na kak techaj kozmichnega ravnorezhja jih pel

lohk biznis nardish...hehe

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, premalo pojem. Zato pa ne pojem tako, kot bi bilo treba. K sreči sem pri zborčku sv.Cecilije in 2x letno imamo vikend intenzivnih vaj. Večkrat bi mogle bit, pol bi pa lahk vsem na tem forumu prepeval. :D

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha js se porbam naučit igrat kitaro in pet hkrati :D mi nikakor ne rata, vedno utihnem... in opažam da odkar igram kitaro tudi moje petje napreduje :D still bad, but hey ... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha js se porbam naučit igrat kitaro in pet hkrati :D mi nikakor ne rata, vedno utihnem... in opažam da odkar igram kitaro tudi moje petje napreduje :D still bad, but hey ... :D

:vragec:

 

che je kitara dost naglas.... x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sva s hčerko v moji službi prepevale tisto:

 

Imam konja zvanog Smokija...

pa ga jašem sa kavbojima...

Divlje konje lovim s njim,

pa ga zovem vatrenim,

ja ponosim se sa konjem tim...

 

Jednog dana jašem Smokija...

oko mene pusta prerija...

a na svoju sreču svu

spasim divnu djevojku,

što zalutala je u preriju...

 

Tada skinem ja sombrero svoj...

iz Teksasa predstavim se njoj...

pa jo pitam: "Kako ste

stigli usred prerije?"

ona tužno gledala me je...

 

"Oj prerija, rodni dome moj,...

uvjek živeti ću ja u njoj...

Pre bi dala život svoj,

nego rekla zbogom njoj,

oj prerija, rodni dome moj." xvokx

 

Bog ve, kaj si je mislil sosed! xrolleyesx Pa še okno, ki gleda na njegovo dvorišče, sva imele odprto, sosed pa učitelj kitare! x:Ix :sori: :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosorog ne izzivaj z takimi temami xsingx xsingx xsingx

 

 

:wOOt: :wOOt: :wOOt:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ti bom kaj zapela bo :eek: xrolleyesx :wOOt: :wOOt: :wOOt: :sick:

 

 

 

 

xflirtx xzobkox

 

 

tole je pa Sanjalica :listen:

xg:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...