Skoči na vsebino

Stigme


klarus

Recommended Posts

Stigme so spontan pojav krvavečih ran na rokah, nogah, čelu in hrbtu. Podobne so ranam križanega Jezusa in se ponavadi zacelijo v nekaj urah. Kri curlja iz odprtin na telesu različno dolgo, nato nenadoma preneha in rane se zacelijo. Rane so bodisi na enem delu telesa, npr. na rokah in nogah, ali pa na različnih delih telesa hkrati. Ljudje, ki imajo stigme, poročajo, da jih pred krvavenjm prevevajo občutki žalosti in depresije, pojavljajo pa se tudi neprijetno počutje in telesna bolečina. Stigme se pojavljajo tako pri moških kot pri ženskah, kri, ki ob tem priteče, je lahko drugačne krvne skupine, kakor jo ima stigmatik.

 

včeraj sam z frizerjem nekot prišla na temo o stigmah in celo uro debatirala o tem + ostali njegovi sodelavci...me pa zanima kaj vi mislite kako pride do tega xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

mi2 sma ugotovila, da je pač vera teh ljudi tako močna, da se dejansko sami sebe prepričajo do tega :inocent: :8): :inocent:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kri, ki ob tem priteče, je lahko drugačne krvne skupine, kakor jo ima stigmatik.

a daj ga lomt!!! :eek: odstekano...

 

hm.... ne vem tocno, kaj si mislim se..

sam nekak se nagibam, da so se tolk ufural. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

en lep primerek stigmatika je TEREZA NEUMAN

gospa ne samo da je imela stigme....hranila se je s samo eno hostijo tedensko in zhlichko vode

seveda so jo imeli kar nekaj chasa na "opazovanju" in o tem obstoja knjiga

bemu....nekje v teh kupih mam fotokopijo...pa she v slovenshchini je

xrolleyesx

 

zlomk....tra....apchih....lala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En ful fajn film je na to temo. STIGMATA. Govori tud o enem templju, kjer nej bi ble pozabljene/zavržene Jezusove resnice... Oziroma govori o Gospel of Thomas, kjer so završeni Jezusovi citati, tle maste nekej linkov na različne prevode. Tale prevod je zanimiv med drugim.

 

definicija, in tud filmi/knjige na to temo

 

Sicer je pa to ista fora kot pri Matrici. Če se nekdo priklopi v Matrico in tam notri umre, umre tudi fizično, pa čeprav je tam samo "umsko". Torej načeloma bi blo možno - stigma, da z dovolj visoko stopnjo nevemčesa tud recimo sebe poškoduješ.

"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski

"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain

"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose

Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?

- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.

Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je pa zlo zanimivo...

 

sam prav tko pa je zanimivo tud to, da moski, prebivajoc v nemciji, ne bi imel pojma o jezusu in teh stvareh....

Po mojem ni sans, da ne bi imel vsaj mal pojma. xDDx

 

vseen je pa zanimivo, kajti ta pdoatek naj ne bi bil v prid temu, da so se nafural.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sem pred par leti tudi zasledil in sicer v Novicah neko žensko ,ki je imela stigme in stara okol 100 let,ampak se ne spomnim kaj točno je pisalo,sam vem da je pisalo ,da je rekla kao da je to kristusova volja(ampak ne verjamem da bi kristus komu povzročil kako trplenje)tisto sliko ki so pa priložili je bla pa taka kot da bi jo en prvošolček narisal , sploh se ni nič vidlo,ne vem zakaj jo niso slikali normalno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne nisem še slišala...mi malo razložiš :)

Če še nisi slišala, si pa upam trditi, da si jih vsaj doživela. Najpogostejši in najbolj očitni so astralni napadi (oz. napadi astralnih bitij, napadi v astralu) v sanjah, ko nas preganjajo pošasti ali podobna bitja. Dogodijo se tudi tik pred spanjem, na meji med t. i. budnostjo in spanjem. Se pa dogajajo tudi v čisto fizičnem svetu, ko srečujemo zatežene ljudi, ki vedno kaj hočejo od nas, nam pijejo energijo na milijon in en način, ipd.

 

In stigme bi lahko bile posledice takšnih astralnih napadov. To samo razmišljam, ne trdim.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, mislim da sem mela veči ponoč neki takega :inocent:

 

sam meni je vseeno bol logično, da ti sam sebe s svojo veri in prepričanjem spraviš do tega :8):

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vera gore prestavlja x;)x

 

je pa čit normalno, da je rkc zadržana....veš kaki kaos bi bil če bi vsakmu na lepe oči vrjel x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dokler ni znanstveno dokazano nič ne verjamem....lahka je pa tudi to, da tak človek ki ni veren, prepriča ljudi da res krvavi...to bi prej verjela, kot pa da resnično krvavi

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej zato pa take ljudi pregledajo in jih imajo na opazovanju x:)x

 

 

 

p.s. ma kumina ni tak problem, bistvo prežganke je da se mokica prepraži..s tem škrob razpade na dekstrine, ki so pravi žegn za želoček ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede poškodb pri stigmah... Ne vem, ali je bilo to samo v filmu Stigmata, ali pa je to splošno za stigme... Namreč rane so vidne nekaj časa, potem baje popolnoma izginejo. Ne ostanejo trajno.
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

zdi se mi da so trajne........................

ma menis se zdi da moraš biti prow norec da si zabiješ žebelj skozi zapestje in si ga potegneš ven.....................

tako da kr verjamem de mora biti neka sila!!! pa a se kdo od tukaj kej bolj ukvarja s takimi nadnaravnimi pojavi??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...
Stigmatiki si globoko verni ljudje in njihove stigme so posledica resnično močne želje po identifikaciji z Jezusom in njegovim trpljenjem. Zato stigme ne nastajajo med veselim razpoloženjem, temveč v trenutkih depresij in osebnega trpljenja.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bral sem eno knjigo, ziher je se kdo, Avtobiografija Jogja. Tam notri opisuje svoje potovanje in mislim, da je blo v Avstriji ali nekje v Evropi, je pisal o neki zenski, ki redno podozivlja Jezusovo trpljenje skupaj s stigmami. Pravi da so s se parimi osebami prisostovali temu dogodku njenega dozivljanja v skupnem 'filmu'....

 

Drgac pa ja stugme pac ponazarjajo Jezusovo trpljenje, torej povsem mozno, da se pojavijo v obdobjih osebnega trpljenja, mislim pa da ni nujno :)

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda stigme niso nujne. Pojavijo se samo v izjemnih okoliščinah. Sam verjamem, da živijo stigmatiki in vem, da trpijo. Stigme so eden od efektov globoke vere v zelo specifičnih okoliščinah zelo specifičnih ljudi. Stigmatik nima voljnega nadzora nad pojavom. Obstaja mnogo globoko vernih ljudi, a se pri njih stigme ne pojavijo. Mislim, da se stigme ali podobne motnje ne morejo pojaviti ob pravilnem osebnostnem razvoju, povezanim s krščansko mistiko.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da se stigme ali podobne motnje ne morejo pojaviti ob pravilnem osebnostnem razvoju, povezanim s krščansko mistiko.

Za stigme ne moremo reči, da so motnje. Lahko bi rekli,da so prej sprejemanje predanosti in zavestnega žrtvovanja za višje dobro. Nikakor pa ne smemo misliti, da so nekakšna kazen. Stigme so milost, ki jo 99,9% zahodnjakov ne razume, a vendar je prav za njih. Ljudje s stigmami se zavestno odločijo za stigme. Lahko bi rekli, da jih "nekdo" vpraša za privoljenje.

 

AOV

AOV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...