Skoči na vsebino

inkvizicijske modrosti


klarus

Recommended Posts

  • Komentarji 834
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:sori: :sori: nujno potrebno, zdele se pa grem dat še na natezalnico, potem bom opravil pedikuro s španskim škorenjcem, potem grem sedet na bodičast sedež in meditirat dalje čemu slediti težko je pot Gopodovo

 

sadomazo varianta x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer si me pa spomnila, da nisem velel hlapcem raztovoriti kurilnega olja iz zapečatenih sodov na vozu v grajskem dvorišču, pa tudi baklje je treba pred vlago spraviti za duri v klet xrolleyesx

koliko dela me čaka prejoj

 

kr priznaj de greš gospodinje gledat x:px x:Dx x;)x

jst tud x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes me je dr. Krankenblut zvagal inu ugotovil, da sem pri tolikšnjem zdravju, da bi bilo dobro namesto 24 predjedi pred vsakim obrokom použiti le kakšno gos ali dve xrolleyesx . V protestni demonstraciji sem nato pužil pet parjenih tapirjev, čez eno uro štiri, po uri še tri inu tako dalje, dokler ni bilo jasno, da manj ko jem, večjo težo imam. Doktrina cocine plene je še enkrat premagala sekularno psevdoznanost, ki ji brezbožniki reko medicina. In maiorei dei gloriam. x^x :vtz:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No ko smo glih pri srcu, sem opazil zanimiv podpis pri teb Lenka, da vse kar prodre do srca ostane tam za zmeraj... eh eh ne glih vse, na primer nož ki ga tja potisnemo slej kot prej potegnemo ven.. ne moreš ugovarjati, da dejansko ni prodrl do srca :vragec:

 

 

xrolleyesx :frog:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer si me pa spomnila,

 

eh to pa že ne verjamem :vio:

ribice imajo samo 2s spomina x;)x

 

temeljiti dedukciji

 

to se pa sliši kot iz romana Amande Quick

 

24 predjedi

kakšno gos ali dve

pet parjenih tapirjev,

čez eno uro štiri,

po uri še tri

inu tako dalje,

 

na koncu pa en liter ricinusovega olja??? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na koncu pa en liter ricinusovega olja??? :inocent:

Ricinus pa tu na Santa sede uporabljamo samo kadar smo navihano ter radostno razpoloženi. Ponavadi s kardinalom Fritezijem ponudiva nekja cibusa hlapcu, ki mu sicer pripada repa, nekaj zelja ter mesnine, ki pripadajo rodu insecta, nato pa ga napojiva z ricinusom ter zapreva v omaro x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes me je dr. Krankenblut zvagal inu ugotovil, da sem pri tolikšnjem zdravju, da bi bilo dobro namesto 24 predjedi pred vsakim obrokom použiti le kakšno gos ali dve xrolleyesx . V protestni demonstraciji sem nato pužil pet parjenih tapirjev, čez eno uro štiri, po uri še tri inu tako dalje, dokler ni bilo jasno, da manj ko jem, večjo težo imam. Doktrina cocine plene je še enkrat premagala sekularno psevdoznanost, ki ji brezbožniki reko medicina. In maiorei dei gloriam. x^x :vtz:

 

Hehe, res imajo tile znanstveniki medicinci inu astronavti neke čudne pogruntavščine, manjka jim pozornosti pa se s takšnimi umotvori mečejo ven.

Neumno tezo o okroglem planetu poznamo, prav tako o kroženju zemlje, slišal pa sem, da skrivaj pisarijo, da zdravljenje s pijavkami škoduje zdravju.

Razvila se je tudi zlikovska podružnica, pravijo si zdravilci in razni psihologi, ki se na vse pretege trudijo, da bi dokazali, da grmada ni edina rešitev za očiščenje.

Glede hrane pa so sploh šli preko vseh meja olike, trdijo, da nadevani bizon povzroča prekomerno težo.

Bog nam pomagaj.

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kurc, ne bom se pokorila... čeprav sem komi zbežala z grmade... no, opekline mam... sam nič večjega... obe roki, nogi, glavo (ta je bolj vprašljiva x;)x )... še bom z zvarki coprala x;)x

 

Po moje bi mogla tist moj samogovor iz črne luknje sem napisat... pa da ne pozabim... ko te jebe, bog :vragec: x;)x x:Dx

Spet ni bilo dobro podkurjeno al kuga? Bo treba patra Samokresa pobarati naj dračje ne bode vlažno. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na žalost ali pa srečo čarovnic :vio:

inkvizitorji znajo samo kurit........kurit,

ko je treba ogen vzdrževati in vedno ohranjati, da nežno gori..........pol so pa vsi patri in svetniki krivi, da je bilo preveč vlažno ali premalo vlažno, da ji je kar naenkrat en hlad obdal :vragec: :vragec:

 

 

Inkvizitorje z vrhovni pglavarjem v top in na luno poslat x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah tile zelenci, živo se spominjam kako smo mi na grmadoslovju in sodobni torturizaciji postavljali samo vmesna vprašanja, denimo De Strappado je povprašal profesorja Decrepitusa koliko časa po giljotini lahko heretik še teka naokoli kak je reakcijski čas in po kaki matematična formuli to lahko koncizno izračunamo.. mene pa je zanimalo ako bi heretike polivali s pivom med dematerializacijo, mar bi koža bila bolj hrustljavo opečena in ali bi to podaljšalo energetsko vrednost grmade same.. tebe je pa spominjam se interesiralo, če bi lahko zoglenela telesa pincokerjev uporabili kasneje za postavljenje rostiliusa za pripravo jedi ekleziji, in kako bi se ta poskus manifestiral pri štednji lesa pokljuških gozdov.

Res si bistrega duha in spomina. Prav zares sem se v mladosti poigraval z zamislijo o racionalizaciji porabe drv pri ceremonijah cocine plene. Danes kronist historiae ecclesiae Demencij iz Bordeauxa to prišteva k mejnim znanostim bogoslovja, tako kot tisti neslavni poskus, ko sta blaženi Mandibulus in Leon V bojda kanila snesti nepokornega odposlanaca pruskega kralja Frederika. Primerer, ki še danes brbota od nejasnosti, skritih možnostih ter migljanja brbončic.

 

pater Samokres se je preveč družil z znanim zapitkom, patrom Kuronjo ki je že neštetokrat stopil pred častno razsodišče inkvizicije, ker je zaradi vnetljivih hlapov ki oddajal jih je iz pobožnih ust večkrat osmodil, predsedstvo grmade.

Da nimata tu prstov zraven tudi Delirij iz Tremensa ter papeški nuncij monsegneur Botiglioni?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

almanahu cocine plene

 

v tem almanahu je pa že tolko napisanega da morš bukvo že z šleperjem okol vozit x;)x

 

Dokler nas je vodil svitli Torquemada smo bili zelo uspešni, priznam pa da nam zadnja leta, sploh ko smo kot poroča Kardinal Antoninij pokurili saharski gozd, bili skromnejši pri uporabi tega plemenitega očiščenja

 

pa sej veš da nikoli nist bili posebej uspešni

v resnici ste žgal samo napačne

tiste taprave so se vam vedno zmuznile

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...