Skoči na vsebino

inkvizicijske modrosti


klarus

Recommended Posts

Imam en predlog.... xDDx , danes sem precej borbeno nastrojena.... :vragec:

 

Po ogledu tegale foruma sem opazila, da je velikoooo coprnic z metlami in podobnimi pripomočki, zato predlagam, da ustanovimo društvo za :detelca: "čisto domovino" :detelca: in enkrat za vselej počistimo z vso nesnago na sončni strani alp x:o)x

 

Akcija takoj... shod ob prvi polni luni...

 

Dobrodošle vse..., z vsemi prevoznimi sredstvi in čistilnimi orodji...

 

(sam kakšnega dilerja z metlami bomo obdržale, pa še kakšnega serviserja za ostale pripomočke)

 

....:shsh: ....pa ne okol govort

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 834
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

No ja vidim da si tup ko noč (take rabmo x^x) ...in nisi za nič drugega kot metle prodajat coprnicam.

 

alef ....to je nižja kasta ... x;)x če bi bil saj mal razgledan kar se tiče coprnic bi ugotovil da je tukaj zelooo močna hirerhija hirerhija... x:o)x

 

HIERARHIJA

Kdo je tup ko noč? :inocent: x:Dx

 

beri zgoraj ..sem svobodnjak x^x kar pomeni svobodna ko ptiček na veji..čiv čiv... x:Dx

 

Po kmečko povedano - ne tič ne miš... x:px x:Dx x;)x

 

Imam en predlog.... xDDx , danes sem precej borbeno nastrojena.... :vragec:

 

Po ogledu tegale foruma sem opazila, da je velikoooo coprnic z metlami in podobnimi pripomočki, zato predlagam, da ustanovimo društvo za :detelca: "čisto domovino" :detelca: in enkrat za vselej počistimo z vso nesnago na sončni strani alp x:o)x

 

Akcija takoj... shod ob prvi polni luni...

 

Dobrodošle vse..., z vsemi prevoznimi sredstvi in čistilnimi orodji...

 

(sam kakšnega dilerja z metlami bomo obdržale, pa še kakšnega serviserja za ostale pripomočke)

 

....:shsh: ....pa ne okol govort

 

Z veseljem ponudim svoje usluge in nudim popust, tako kot Suzuki - 20,09%

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ti tako praviš ...

 

Kdor visoko leta ...kmalu na zemljo pade. x;)x

 

kdor leze v rit ..pa je moker in sluzast x:Dx

 

Temu bi dodal samo - tisti kateremu lezejo v rit ima zlato žilo... :vio:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.malaspina.com/jpg/malleus.jpg

Prepičenje hudiča se imenuje tale zgodovinski motiv obračuna Bonifacija IX z zlodejem, ki se je še pred kosilom prikradel do Santa sede.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

le nabrusim meč, si oprtam buzdovan in ščit, ter ponesem samostrel, v staji me čaka krilati konj Pegazus, ki sem ga velel pripeljati iz Kilikije.

 

Aleluja acta est

 

x:Dx

Pazi le da se ne spotakneš ob kakšno metlo in se nasadiš na lastni meč... :vio: :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče jih pa vitezi, ki pravijo NI, pomagajo pregnati: NU NU NU...aja, saj res NI NI NI...a je prav?

 

Sem poslal patra Klemencija nabirat grmičevje, da si poskušamo pridobiti zavezništvo. Tačas pa se sprehodim do obedovalnice...

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

Pazi le da se ne spotakneš ob kakšno metlo in se nasadiš na lastni meč... :vio: :inocent:

Aaa tuky je metla metlasta. Sm jo že iskala x:px :palec: Teli sesalniki mi nč ne pašejo :sori:

 

xwitchx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vitez Tantricus se bojuje zoper mendikantne vešče v forumu astrologija x^x

vse več nas je ki smo poklicani na spopad na Armaggedonškem polju in vse več nas je ki smo na strani sile dobrega.

Očiščujoči plamen in meč naj nas vodita zoper satanove pomagače.

naša zaveznica je opatinja Erika Žagar, ki se nikoli v življenju ni smejala kakor naš gospod Kristus ne. ona nas, odeta v vrhovno veščo s korenastim nosom, bradavicami in coprniškim klobučkom,obvešča o premikih sovražnih metel.

 

Domini pater nostrum.

Potreben bo koordiniran ukrep zoper pogansko vraževerje, ki se klati pod imenom zvezdovednost oziroma astrologija. O Eriki Žagar sem čul že veliko plemenitih dejstev, nazadnje to, da ji je častiti Jorge izročil nagrado za obličje, ki smeh ga ne kazi. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Povsem drži, tvoja navedba, tudi v bukvi Finis Africae, očetje v puščavi niso našli dokazov, da bi smeh kako drugače blagodejno vplival na človeka, kot da mu spači obraz v obraz opice in mu srce napolni s strupom stoterih škorpijonov. Vse to smo izvedeli iz dežele kjer pečene piške letajo po zraku obrnjene na hrbet, kjer volovi igrajo na liro, zajci pa love volkove.

Mar ni to tista dežela, kamor se lahko prijezdi le na modri goski?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...