Skoči na vsebino

Peticija PROTI kadilskemu zakonu v Sloveniji


hacklab

Recommended Posts

  • Komentarji 547
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

ne ljudje....angeli.... x:Dx x:Dx x:Dx

sam bemu....che plezajo lohk ratajo padli angeli.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

 

x:Dx :palec:

Sploh če tudi letajo... x:Dx :wOOt:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

valda de letajo che majo krila

 

zlomk....tralala

 

x:Dx

Se pravi da imajo tud perje... x8Dx

To se pa da ocufat... x:px :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

sam morsh pazit de kake prazne piksne od redbulla ne fashesh u glavo... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

 

:vragec: :vragec:

Potem pa zna ratat kakšna bula... :devil: :blackeye:

Samo ne na meni... x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: :vragec:

Potem pa zna ratat kakšna bula... :devil: :blackeye:

Samo ne na meni... x^x

:vragec:

 

kar je spet zacharan krog

ker bosh moral pit redbull de ti zrastejo krila,

de bosh lohk po luftu lovil une kwazy angele

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

kar je spet zacharan krog

ker bosh moral pit redbull de ti zrastejo krila,

de bosh lohk po luftu lovil une kwazy angele

 

zlomk....tralala

 

x:Dx :vragec:

Ne bo treba... :devil:

Enkrat morajo priti dol... http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hahaha, kako se vam da :) je pa tko eni angeli smo večni....

 

Samo in edino zato ker jih je nekaj napisalo da jih to zabava... x8Dx x:Dx

Mene tudi... x:px x:o)x :onfire:

Pa rad zabavam ljudi... x^x x:)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo in edino zato ker jih je nekaj napisalo da jih to zabava... x8Dx x:Dx

Mene tudi... x:px x:o)x :onfire:

Pa rad zabavam ljudi... x^x x:)x

 

 

Tudi jaz :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Biljardnica RULES, sam ne tega okol govort, da nau preveč gužve tam. Pšššš.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej.....

dostkrat slisim zdaj s strani nekadilcev, ki pa niso bili zelo za zakon, da "zdej pa ogabno po shvicu smrdi".

sam to ni nek 'argument' niti ni zlo pravicno: k un k ma recimo bolezen presnove al pa kaj jaz vem, si ni sam tega izbral.

medtem ko jaz, ce in ko kadim, pa sem si - da bom tocn po tem smrdela.

Hmmm...

je pa res, da sem zadnjic prisla iz kitajske ne smrdeca po cikih (vec) pac pa po zhaltavi mascobi in drugih neprijetnih kuhinjskih vonjavah in sem mroala prec, k sem dam prisla, cote dat oprat, podobno kot so se nekadilci pritozevali, da morjo storit, ko pridejo iz lokalov in smrdijo njihove cote po cikih.

 

torej, vonj pravzaprav ni dober kriterij.

Za zdravje smo ugotovil da je to en procent narejenega glede na vse, torej kaj pa je potem v igri?

 

Najbrz ni nakljucje, da se takole dogaja okol kaksnih volitev in tega.

 

In v bistvu imamo v drzavi krizo, ampak seveda mamo k srec folk razdeljen predvsem na kadilce in nekadilce in naj se pac kar se dalje ukvarjamo s tem.....

vmes pa (ne)dogaja ostalo (ne)dogajanje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
je pa res, da sem zadnjic prisla iz kitajske ne smrdeca po cikih (vec) pac pa po zhaltavi mascobi in drugih neprijetnih kuhinjskih vonjavah in sem mroala prec, k sem dam prisla, cote dat oprat, podobno kot so se nekadilci pritozevali, da morjo storit, ko pridejo iz lokalov in smrdijo njihove cote po cikih.

uf uf, i hate that!!! :sick: ni večje ogabe in smrdljivosti kot po ocvrti hani in kuhinji pač. popizdim čist.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sindikat igralniških delavcev Slovenije je na ministrstvo za zdravje naslovil dopis, v katerem opozarjajo, da odločno nasprotujejo vsaki spremembi obstoječega zakona, pri pripravi katerega so v času javne razprave tudi sami aktivno sodelovali. Opozarjajo, da bi morebitne spremembe zakona vplivale na zdravje zaposlenih, zato predlagajo, da naj se kajenje gostom omogoča izključno v za to primernih kadilnicah.

 

Ministrstvo za zdravje trdno zagovarja sprejeti zakon, ki ščiti temeljni človekovi pravici do varovanja zdravja in zdravega življenjskega okolja, zato spremembe zakona na načrtuje. Podporo zakona sta prejšnji teden izrazila tudi generalni direktor Regionalnega urada SZO za Evropo Marc Danzon in evropski komisar za zdravje Markos Kyprianou. Danzon je na Bledu, kjer se je udeležil konference WHO, označil našo zakonodajo kot dobro in moderno ter dodal, da bi sprememba zakona pomenila korak nazaj, ki bi bil, še posebej zaradi slovenskega predsedovanja Svetu Evropske unije v prihodnjem letu, viden po vsej Evropi. Komisar Kyprianou pa je podporo noveli Zakona o omejevanju uporabe tobačnih izdelkov in prizadevanju ministrstva, da se tudi v Sloveniji zaščiti zaposlene pred izpostavljenostjo pred pasivnim kajenjem, izrazil v pogovoru z ministrico ob srečanju v Bruslju.

 

Ministrstvo za zdravje

 

x:o)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx Obstaja.

ja zaenkrat še

 

škodo je naredu, razdelil nas je na kadilce in nekadilce, tko smo si pač organizirali naše kadilske navade na drugih lokacijah in na drug način.....sam ne vidim pa smisla, da zagriženi nekadilci še ne odnehate in morate še kar naprej mjavkat...bodite v čistem z zakonom predpisanem zraku, nas kadilce pa sedaj na miru pustite, da živimo po svoje ....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...