Skoči na vsebino

ASTRAL v PRAKSI


ROGI

Recommended Posts

Hy, Scorpion25 !

 

Razlag je verjetno še preveč,

vprašanje je, če katera od njih odgovarja resnici

oz.

če nekakšna (raz)umu dojemljiva resnica sploh obstaja...

 

dejstvo je,

da se to, kar si opisal/vprašal, dogaja

in meni osebno je popolnoma vseeno, zakaj in kako;

zadostuje mi sama izkušnja.

 

Sorry, če se ti zdi, da ostajaš praznih rok

in

lep pozdrav.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 87
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

POZDRAV XYZ!

 

nč bat;)nism praznih rok..bogatejši za eno razlago;)..sicer pa sm odprt za vse razlage..katero bom sprejel katero ne je odvisno od mene in preteklih izkušenj..sicer pa..zanimivo bi bilo slišati razlago od nekoga ki se s tem vsakosnevno ukvarja in se res spozna na te stvari..take z veseljem poslušam in sprejemam njihove razlage in nauke;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eno vprašanje pa brez zamere...in tiste sanje,ki jih določeni ljudje sanjajo pa se uresničijo v nekaj dneh?pa ne o sebi pač padogodkih po svetu?kako bi to razložili?thanks.

 

- dolgoročne želje

želje maš kratkoročne, srednje in dolgoročne odvisno od sistema želja, vedno nekje nekaj že plava

ena teroija zarote je, da ima par posameznikov, ki manipulira s svetom že načrt za naslednjih več 200 let

opcij realnosti je nešteto le najbolj očitne predstavljajo možno realnost

 

- zakon kaosa

v primerih naravnih katastrof in podobno, kar pa velja za ljudi, ki so v globji povezavi s svojim bistvom, z vesoljem, izvorom

spet imaš nešteto možnih opcij a le najbolj očitne tvorijo možno realnost, kar seveda ne pomeni, da ostale opcije nimajo vpliva, sestavljanka ma vedno več ali manj delcev, če eden manjka je slika nepopolna, o končnem/zunanjem robu sestavljanke pa mislim, da ni smiselno govoriti

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em traja IMO maš lahko astralno izkušnjo, ki je čisto tvoj svet al pa neki vmes, tko kot, da bi imela spontano astralno projekcijo ampak bi se odvijala v enem takem, čaki....

a veš kokr, da bi pravi svet pokril z eno tako čarobno rjuho, odejo, prekrivalom, ki tvori tvoje notranje astralno okolje x;)x

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eno vprašanje pa brez zamere...in tiste sanje,ki jih določeni ljudje sanjajo pa se uresničijo v nekaj dneh?pa ne o sebi pač padogodkih po svetu?kako bi to razložili?thanks.

 

Če sanjaš kaj se bo npr.zgodilo določeni osebi (pa se točno to zgodi, čeprav takrat nimaš pojma od kje je to prišlo), to pomeni, da to osebo toliko čutiš, da si se povzpel na njeno energetsko vibracijo.. karkoli že to pomeni. Tako mi je interpretirala moje sanje intuitivna svetovalka in medij.

 

Sanjala sem ene grozne sanje o eni osebi in jim sploh nisem posvečala pozornosti, ker so se mi zdele preveč hude in totalno absurdne (čeprav so me pretresle), čez dober dan pa se je zgodilo skoraj identično kar sem sanjala. Sanje so bile res pretresljive in moje najhujše do zdaj.

 

Mislim, da ljudje dostikrat čutimo stvari drugih ljudi, pa jih mogoče naš um ni sposoben interpretirati.

 

Mislim pa si, da tisti, ki sanjajo večje stvari.. npr.katastrofe v svetu.. sigurno lahko prehajajo na druga višja vibracijska, energijska področja.. taka, na katerih smo vsi povezani.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em traja IMO maš lahko astralno izkušnjo, ki je čisto tvoj svet al pa neki vmes, tko kot, da bi imela spontano astralno projekcijo ampak bi se odvijala v enem takem, čaki....

a veš kokr, da bi pravi svet pokril z eno tako čarobno rjuho, odejo, prekrivalom, ki tvori tvoje notranje astralno okolje x;)x

Če je moj svet, potem pa ne more biti astral, ali pač? xrolleyesx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolkr sem jaz prebral, izkušenj nimam prav veliko, je razlika med lucidnim sanjanjem in astralno projekcijo v stiku z realnostjo

lucidno sanjanje je pač notranji sanjski svet človeka torej produkt domišljije

Čemu stiku z realnostjo ? Kako bi ti sploh definiral realnost. Informacije so realnost v vsakem primeru, vprašanje je povsem v odvisnosti od tvojega dojemanja , oziroma razumevanja. Lucidno sanjarjenje ne moreš povezovati s produkti domišljije -sicer pa ima tudi domišljija nekje svoj izvor-a se tega nisi nikoli vprašal...da je vsaka domišljija pogojena .

 

medtem, ko je astralna projekcija nekaj popolnoma drugega in nima prave primerjave z lucidnim sanjanjem

pri tem ne gre zato, da zapustiš telo, bolj pravilno to poimenujejo preklop zaznave/zavesti na astralno raven, kjer je govora o astralnem telesu

 

Pa še kako gre za to, da zapustiš telo- pa ne samo fizično, temveč tudi eterično....

 

 

astralno telo je tako kot fizično le, da ima drugačne lastnosti in deluje kot samostojen nosilec zavesti

 

Tukajle si spet preskočil eterično telo, ki je resnično tako, kot fizično- kar se oblike tiče. Lastnosti pa ima astral vsekakor druge, pa tudi oblike je povsem drugačne, ker se -za razliko od eteričnega in fizičnega-spreminjajo.

 

torej njegovo delovanje ni vezano na fizično telo, pač narediš preklop in deluješ s svojim astralnim telesom, kar bi lahko opisali kot izventelesno izkušnjo

Pa še kako je vezano, fizično telo je povsem pogojeno astralnemu -razen če si povsem zablokiran ...Nekateri ves čas delujejo z astralnim nivojem , kar se manifestira v fizičnem življenju kot psihofizične deviacije- bolezni itd....Če pa se ti zavestno / v prvi fazi/ spustiš na astralni nivo- bi morda temu lahko rekel astralna projekcija -izventelesna izkušnja.. Sicer se pa vse dogaja na nezavedni ravni / kot to v praksi rečemo/ , čeprav imaš možnosti induktivnega in deduktivnega delovanja / informacije- analiza-kreacija/ -kar je pa povsem v odvisnosti od tega, na katerem nivoju podzavesti se nahajaš / alfa je precej široko območje.., theta, delta.../

 

kar pomeni, da se tisto kar si doživel z astralnim telesom ne bo nujno prikazalo kot spomin v fizičnih možganih, torej mora priti do transfera med astralno zavestjo in zavestjo fizičnih možganov

to zavednost pa predvidevam se dosega z vajami

 

Tole se pa povsem strinjam, sem že malce više povedal- zakaj .

 

pravilnost opazovanja s pomočjo astralnega telesa se povezuje z astralno vizijo in sposobnostjo pravilne uporabe te

in kot velikokrat omenjajo je pri tem treba bit previden, moraš poznat pravila, moraš poznat sebe, ker drugače hitro zablodiš med domišljijo in realnostjo

 

Da lahko te informacije uporabiš- je pa res potrebna -vaja. Domišljija -tukaj verjetno misliš nekaj, kar si ne znaš razložiti v beta stanju, a ? Je povsem razumljivo - zavestni um se ponavadi poveže s nezavednimi , višjimi inteligencami -biološka, duhovna../ ki pa so seveda vse v tebi/ z zavestnim preklopom, ostalo je pa stvar volje do vaje ter dela razumevanja različnih nivojev nezavednega- ter sposobnost sprehoda na teh nivojih.

 

astral je bolj občutljiv na misli, kot fizični svet in, če hočeš delovat pravilno moraš to upoštevat

pa velikokrat sem zasledil, da se moraš znat dvignit za kar pa je sigurno potrebna določena mera srčnosti, čistosti in razumevanja

 

Ne -ravno v tem je point, da so misli občutljive na astral, pogojene z njim , kot je od astrala odvisen tudi fizični svet. V bistvu je astral tisto, kar vzpodbuja mental na reakcijo in kasneje se to izraža normalno da v fizičnem svetu.

 

drgač pa verjetn samo pohajkuješ

 

Seveda je pa astral zelo občutljiv, saj je strukturiran mnogo finejše , kot pa eterično in fizično telo....

 

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za vaša mnenja.nekaj je zelo zanimivih..posebej ta da pideš na ta nivo vibracij določene osebe ali stvari katero potem sanjaš..nii bilo prvič:)astrala..za njo kot je nekdo omenil moraš biti pripravljen in ne smeš imeti blokad..tukaj se pa pri meni konča:)preveč imam znanstvene pristope k reševanju stvari zato teško sprejemam vse to..že sanje so tabu ko jih doživim:))
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čemu stiku z realnostjo ? Kako bi ti sploh definiral realnost. Informacije so realnost v vsakem primeru, vprašanje je povsem v odvisnosti od tvojega dojemanja , oziroma razumevanja. Lucidno sanjarjenje ne moreš povezovati s produkti domišljije -sicer pa ima tudi domišljija nekje svoj izvor-a se tega nisi nikoli vprašal...da je vsaka domišljija pogojena .

 

ok, pomoje preveč kompliciraš ali pa filozofiraš, glede nato, da sem pisal o astralu kot možnosti opazovanja obstoječega sveta na drugačen način

lucidno sanjanje je pač produkt domišljije in tud zato omogoča kontrolirane sanje, iz svojega spomina in kreativnosti ustvariš nekaj kar je definirano kot domišljija in ja domišljija je pogojena z obstojem realnosti ampak to je že filozofska niša, da bi preko domišljije definiral realnost

 

zej lahko se vprašaš, kako bi to človeku sploh uspelo, imaš 10 kozarcev in samo eden je pravi na pravem mestu ?

IMO napačna pot za opazovanje obstoječega

 

 

 

 

pri tem ne gre zato, da zapustiš telo, bolj pravilno to poimenujejo preklop zaznave/zavesti na astralno raven, kjer je govora o astralnem telesu
Pa še kako gre za to, da zapustiš telo- pa ne samo fizično, temveč tudi eterično....

 

ja sej to je res, sicer se ve kako naj bi to šlo

napačno sem se izrazil, zej folk ma te spalne paralize, ker ?

mogoče, ker si domišlja, da bi moral zapustiti svoje telo, hmm

kako bo pa to naredil

pa sej ne moreš kar zapustit svoje telo pa pol nazaj prletet - to je smrt !

moraš ostat zasidran v svojem telesu na varen način, če so sa pisanja o tem resnična

ja sej ga zapustiš ampak si vseeno povezan in zato se mi lepše bere, da premakneš svojo zavest v drug nosilec v drugačno lupino

 

 

astralno telo je tako kot fizično le, da ima drugačne lastnosti in deluje kot samostojen nosilec zavesti
Tukajle si spet preskočil eterično telo, ki je resnično tako, kot fizično- kar se oblike tiče. Lastnosti pa ima astral vsekakor druge, pa tudi oblike je povsem drugačne, ker se -za razliko od eteričnega in fizičnega-spreminjajo.

 

nima veze, za to debato eterično sploh ni pomembno

eterično se itak naj nebi uporabljalo ali definiralo kot samostojni nosilec pač pa bolj kot podaljšek fizilčnih čutov, kar seveda ne pomeni, da niso občudovanja vredni ali, da so zanemarljivi

čeprav je nosorog enkrat pisal o projekciji z eteričnim telesom ...., ka pa vem

 

 

torej njegovo delovanje ni vezano na fizično telo, pač narediš preklop in deluješ s svojim astralnim telesom, kar bi lahko opisali kot izventelesno izkušnjo
Pa še kako je vezano, fizično telo je povsem pogojeno astralnemu -razen če si povsem zablokiran ...Nekateri ves čas delujejo z astralnim nivojem , kar se manifestira v fizičnem življenju kot psihofizične deviacije- bolezni itd....Če pa se ti zavestno / v prvi fazi/ spustiš na astralni nivo- bi morda temu lahko rekel astralna projekcija -izventelesna izkušnja.. Sicer se pa vse dogaja na nezavedni ravni / kot to v praksi rečemo/ , čeprav imaš možnosti induktivnega in deduktivnega delovanja / informacije- analiza-kreacija/ -kar je pa povsem v odvisnosti od tega, na katerem nivoju podzavesti se nahajaš / alfa je precej široko območje.., theta, delta.../

 

torej nism mislil, da fizično telo in astralno nista v soodvisnosti, smo del celote in tako funkcioniramo

glavna ideja je to, da je astralno telo lupina/nosilec zase in ni podaljšek fizičnega za razliko od eteričnega

lahko se pa motim, pišem iz knjige x;)x

 

 

astral je bolj občutljiv na misli, kot fizični svet in, če hočeš delovat pravilno moraš to upoštevat

pa velikokrat sem zasledil, da se moraš znat dvignit za kar pa je sigurno potrebna določena mera srčnosti, čistosti in razumevanja

 

Ne -ravno v tem je point, da so misli občutljive na astral, pogojene z njim , kot je od astrala odvisen tudi fizični svet. V bistvu je astral tisto, kar vzpodbuja mental na reakcijo in kasneje se to izraža normalno da v fizičnem svetu.

 

 

ok ne razumem kako so misli pogojene za astralom ?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, pomoje preveč kompliciraš ali pa filozofiraš, glede nato, da sem pisal o astralu kot možnosti opazovanja obstoječega sveta na drugačen način

lucidno sanjanje je pač produkt domišljije in tud zato omogoča kontrolirane sanje, iz svojega spomina in kreativnosti ustvariš nekaj kar je definirano kot domišljija in ja domišljija je pogojena z obstojem realnosti ampak to je že filozofska niša, da bi preko domišljije definiral realnost

 

zej lahko se vprašaš, kako bi to človeku sploh uspelo, imaš 10 kozarcev in samo eden je pravi na pravem mestu ?

IMO napačna pot za opazovanje obstoječega

ja sej to je res, sicer se ve kako naj bi to šlo

napačno sem se izrazil, zej folk ma te spalne paralize, ker ?

mogoče, ker si domišlja, da bi moral zapustiti svoje telo, hmm

kako bo pa to naredil

pa sej ne moreš kar zapustit svoje telo pa pol nazaj prletet - to je smrt !

moraš ostat zasidran v svojem telesu na varen način, če so sa pisanja o tem resnična

ja sej ga zapustiš ampak si vseeno povezan in zato se mi lepše bere, da premakneš svojo zavest v drug nosilec v drugačno lupino

nima veze, za to debato eterično sploh ni pomembno

eterično se itak naj nebi uporabljalo ali definiralo kot samostojni nosilec pač pa bolj kot podaljšek fizilčnih čutov, kar seveda ne pomeni, da niso občudovanja vredni ali, da so zanemarljivi

čeprav je nosorog enkrat pisal o projekciji z eteričnim telesom ...., ka pa vem

torej nism mislil, da fizično telo in astralno nista v soodvisnosti, smo del celote in tako funkcioniramo

glavna ideja je to, da je astralno telo lupina/nosilec zase in ni podaljšek fizičnega za razliko od eteričnega

lahko se pa motim, pišem iz knjige x;)x

ok ne razumem kako so misli pogojene za astralom ?

 

Lahko bi ti napisal malce več-jaz namreč, vendar če bi še enkrat prebral , kar sem ti že in razmisli, boš dojel kaj sem hotel povedati. Če ti ne zadostuje -tudi -ok.

 

xegox -fajn bodi

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

matr ste pametni vsi.. k da ste neka posebno nevem kasna bitja.. k izkusate nevem kaj vse..astral gor astral dol..telo svileno, telo leseno..

 

lej to sam ne morm vrjet.. kjere filozofsko ugibalne scene...kako se vam da pisat..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko bi ti napisal malce več-jaz namreč, vendar če bi še enkrat prebral , kar sem ti že in razmisli, boš dojel kaj sem hotel povedati. Če ti ne zadostuje -tudi -ok.

 

xegox -fajn bodi

Matjaž

 

ojo, kdo pravi, da nisem dojel in kdo pravi,da bi se moral strinjat, maš izkušnje ? nimaš ?

sem ti povedal svoje mnenje ? mislim, da je odgovor ja, torej ?

lahko rečem, še enkrat preberi in boš dojel kaj sem hotel povedat

 

 

vsaj odgovori kako astral vpliva na misli in ne obratno, ne se delat finga, al pa lenga, kokr češ

 

matr ste pametni vsi.. k da ste neka posebno nevem kasna bitja.. k izkusate nevem kaj vse..astral gor astral dol..telo svileno, telo leseno..

 

lej to sam ne morm vrjet.. kjere filozofsko ugibalne scene...kako se vam da pisat..

 

 

kaj tebe matra saturna ?

kako se ti da brat, vsa tvoja vprašanja, nasprotovanja, resnice ne resnice so samo del tebe in tvojih blodenj in če te vse to moti in jezi

kaj smo ti mi tle krivi, ki smo delček celote

kanaliziraš in filtriraš

 

srečn rojstn dan tudi tebi

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecno je to, da se tema imenuje "astral v praksi".

Torej, nekaj o astralu v praksi ?

 

Jaz sam poznam, kot rečeno, dve možnosti "vstopa" v zavestno sanjanje;

en je spontan vstop, drugi pa nameravan.

 

O prvem ni kaj dosti povedati.

 

Kako nameravati zavestno sanjanje ?

 

Začel sem s tem, da sem nameraval,

da se sredi sanj zavem, da sanjam.

Nadaljeval s tem, da sem takoj ob vstopu v spanec

obenem "vstopil" v zavestno sanjanje.

Ena tehnika, ki mi je tu pogosto pomagala,

je bila lovljenje občutka,

da se s telesom zibam sem ter tja,

kot na viseči mreži.

Dejansko je bilo telo nepremično,

gibanje se je dogajalo v predstavi,

in le-ta je povzročila občutek gibanja.

Tako sem se odzibal v sanje...

 

nina/nana

in

lahko noč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojo, kdo pravi, da nisem dojel in kdo pravi,da bi se moral strinjat, maš izkušnje ? nimaš ?

 

Ne rabiš se strinjat- je tvoja stvar-povsem in to tudi sprejmem. Ja, tudi izkušnje imam...

sem ti povedal svoje mnenje ? mislim, da je odgovor ja, torej ?

lahko rečem, še enkrat preberi in boš dojel kaj sem hotel povedat

vsaj odgovori kako astral vpliva na misli in ne obratno, ne se delat finga, al pa lenga, kokr češ

kaj tebe matra saturna ?

 

Saj sem ti že napisal, da očitno ne veš kaj je astral -kaj ta nivo res predstavlja v energijskem ustroju človeka.

Pa res se mi ne da tukaj par strani pisat, da boš to dojel..Sicer je pa spet tvoje prepričanje -tvoja stvar- nimam nič proti.

 

kako se ti da brat, vsa tvoja vprašanja, nasprotovanja, resnice ne resnice so samo del tebe in tvojih blodenj in če te vse to moti in jezi

kaj smo ti mi tle krivi, ki smo delček celote

kanaliziraš in filtriraš

 

Ja, tole si pa lepo napisal -se povsem strinjam s teboj...lahko bi le dodal- krivi smo, ker pač smo...

 

srečn rojstn dan tudi tebi

 

 

Lepo bodi

matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lej Matjaž, finta je, da jaz nisem napisl nič presenetljivo drugačnega kot ti sam drugače sem zapakiral za kar mam svoje razloge, ok pa pustmo osebne interpretacije.

Kar mene moti je, da ne odgovoriš na eno preprosto vprašanje, kako misli reagirajo na astral in ne obratno, mislm, to me res iritira, ko se nekdo naredi ( narediš je kreacija ) bolj pametnega in potem enostavno odstopi od debate http://forum.paranoid-zine.com/smileys/smiley22.gif

 

ti samo tole razlož

 

 

''Ne -ravno v tem je point, da so misli občutljive na astral, pogojene z njim , kot je od astrala odvisen tudi fizični svet.''

 

zej jaz k sem to prebral sem si mislu :eek:

zato sem tko vztrajen

 

podam še moje mnenje za lažjo debato; svet je miselna kreacija kar ne odgovarja astralu pač pa mentalu

človek živi na zemlji in ima svobodo odločanja, torej svobodno izbiro misli

misli so bile pred človekom

kar delaš na zemlji se odraža v etru, astralu, mentalu itd. , zato bolezni, zato nihanje med realnostjo in domišljijo, zato...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zej jaz k sem to prebral sem si mislu :eek:

zato sem tko vztrajen

 

podam še moje mnenje za lažjo debato; svet je miselna kreacija kar ne odgovarja astralu pač pa mentalu

človek živi na zemlji in ima svobodo odločanja, torej svobodno izbiro misli

misli so bile pred človekom

kar delaš na zemlji se odraža v etru, astralu, mentalu itd. , zato bolezni, zato nihanje med realnostjo in domišljijo, zato...

 

OK- na kratko- najprej malce vzemi energijska telesa- eterično, astralno, mentalno..pa duhovno

Potem prideva nazaj na astral- atsralno telo pokriva območje , ki mu rečemo čustva pa tudi emocionalno telo-recva, obenem je pa nekako tudi nižji mental . In to je tisti mental , ki je v prvotni fazi človeškega razvoja -edini...Bom drugače povedal- to je nekje na področju solarnega pleksusa-abdominalnih možganov/ to je znano že kar nekaj tisoč let-zadnjih cca 40 pa to priznava tudi uradna medicina oz. psihologija pa psihiatrija./

Zdaj poglej- tamle na področju tega živčnega spleta , ki je odgovorno/ fizično / za organe trebušne votline , se nabirajo tvoji adolescentrni vzorci- tu domujejo tako negativni oz. pozirivni -tako čustveni kot miselni. Zakaj- zato ker je zadeva precej niže / spet bom poudaril- razvoj človeške osebnosti/ in skozi pot navzgor v višji /ali pa po tvoje edini/ mental seveda vpliva na tvoje misli. Misel je ogromno pogojena s tvojim čustvenim dojemanjem sveta, pa ali je to sedaj, ali pa iz preteklosti- otroštvo, doraščanje...Tako da sam konstrukt tvoje svobodne izbire ali misli vsekakor pogojujejo tvoja čustva. Lahko se pa ustaviva še malce pri srce- je nakak transformator, križišče in če je tole zablokirano- potem deluješ lahko le v dveh smereh- skozi čustva- astral ali pa seveda samo racionalno- mental . V tem je point, da so naše misli še kako pogojene z našim čustvenim dojemanjem , so zelo redko avtonomne, ker človeka , energijska telesa moraš vzeti kot celoto, ne ločevat, zato me je zmotilo, ko si odvrgel eterično telo kot nepomembno- pa še kako je pomembno.

Bolezni- si tamle napisal- ajde še to da ti malce povem- bolezen je le fizična manifestacija različnih deviacij v energijskih telesih.Torej-kadar je prisotna dishamonija -morda kakšna blokada itd...dalj časa..je le opozorilo , da nekaj počneš narobe, nikakor pa ni vzrok. Seveda pa lahko bolezen nastane recimo zaradi anksioznosti-strahu, ki ga nosiš v astralnem telesu, no- in potem ta bolezen- reciva srčne težave, visok pritisk, bolezni ožilja, astma, trebušne težave -povzroči spet strah , ki je potem le nadgradnja prejšnjemu in imaš trojno težavo- strah-fizična bolezen pogojena s strahom, ter seveda spet podvojen strah zaradi fizične bolezni. In to je začćaran krog iz katerega pa lepo vidiš, da s svojo miselnostjo ne moreš razrešiti teh zadev..enostavno- tvoja misel je premalo, je prešibka, da bi reševala težave, ker je pogojena s tvojim astralnim telesom- je le odziv na dogajanje malce nižje. Saj pravim- ne odkrivam tople vode, v nekaterih kulturah so to vedeli že par tisoč let pred nami .

Druga stvar pa je seveda zavestno poglabljanje v različne nivoje- svetove- nekje pri theti se um res zjasni in deluje povsem jasno-seveda subjektivno -še vedno , vendar tam dobivaš info..ne moreš pa početi ničesar , ker je tale tvoj višji um nesposoben kreacije- je le sposoben induktivnosti...

Um je preveč povdarjana beseda- njegov pomen je resnično velik, vendar je vse odvisno od posameznika- kakšne predispozicije v svojem energijskem ustroju ima. Solarni pleksus je pa tisti prvobitni um in mnogo ljudi deluje skozi njega...povsem čustveno in seveda obremenjeno ....

 

Upam, da sem ti malce razložil svoje misli, čeprav bi bilo praviln še malce več..no ja, si me prepričal- malce sem le napisal...Če se pa s tem ne strinjaš, sem že dejal, da sprejemem, vsak ima pravico do svojega prepričanja.

Drugače pa se mnogokrat nasmehnem/ tudi v tem forumu/ kadar se odpre tema- moč misli- finta je v tem, da misli sploh nimajo moči- tvoj vpliv poteka na nivojih , kjer so misli povsem odveč...pa tole so spet kvanti fiziki pogtuntal pred 40 leti...in prav so imeli...koncentracija ne povsem nebogljena, oziroma moteča pri določenih kreativnostih, tukaj se ravno lepo vidi stopnja aktivnosti možganov- kaj z njimi sploh lahko / samostojno/ naredimo- brez pogojenosti -bore malo .

 

OK- lepo bodi

Matjaž :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok no,

eterično telo sem pač spustil, ker mislim, da se z njim pri astralni projekciji nihče ne ukvarja in torej v takem konceptu nepomembno

 

zej načeloma se strinjam s tabo, ampak spremembe se ne pojavijo same od sebe

direktno ti bom nasprotoval in rekel, moč misli je tista

tvoja čustva so produkt misli in ne obratno; percepcija -> apercepcija -> vrednotenje -> emocija

gre se skoraj instanten nezaveden proces, ki pa ima vseeno svoj vrstni red in še več, svojo končno emocijo lahko v ponovnem procesu ponovno predelaš opazuješ, razčleniš, ovrednotiš in tako rasteš naprej spomočjo novo nastalega čustva, ki se mu reče spoznanje, nova pot, namera karkoli

 

čustvo je posledica, rezultanta večih faktorjev je vsekakor nekakšen smerokaz kje se nahajaš, kam bi rad šel, kaj si bil

zej tista stanja kjer samo dobivaš in nič ne delaš, tako pač sprejemaš, ampak potrebuješ dobro izdelan miselni koncept ne čustveni ampak miselni koncept s katerim boš spoznano povzel,vrednotil in na koncu emocionalno reagiral ali drugače, s tem zaživel xDDx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa glih včer sem gledu startrack 5

kjer je lik spockovega brata, ki pa za razliko od ostalih vulcancev ni logičen ampak je sprejel po razvoja in napredka skozi emocije

in pridobil moč soočenja z lastnimi strahovi

no še prej so ga izgnali, ker ni bil logičen

 

slučajna vzporednica ampak čist izven teme

hmm

no na sred filma, se scoty udari v glavo pade na tla in se mi zdi, da doživi spontano astralno preojekcijo

evo nadaljujete

 

x:Dx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

 

..... xcivx nedvomno tud vsa custva in stanja tkole do nezavesti razseckate..... xDDx

kaj pa je to, kaj pa je tisto... in un, k bo najbl znalsk pa strucn povedal, je car. :D

 

vescine tantre so nam tlele: ck ck, po astralu shetkamo z lahkoto, kundalini si dvignemo, dok reces kex, vse obvladamo.

a ni nad? xokx

pa se vse ZNAMO utemeljit in povedat! xsuperx

ce to ni spon! xDDx x:Dx

 

~

 

drugac sem pa jaz *izvajala* dolocene zadeve, o katerih so me 10 let kasnej nekateri znalco poucil, da je slo za reiki...

ali karkoli pac ze.

 

~~~

 

lohk mas na voljo vse sestavine, lohk znas NAPISAT ful dobr recept... vse ti je jasno.

ko pa kuhas (ce tud men) pa skuhaj nekaj, kar je uzitno. xDDx

in prebavljivo0. x;)x

 

~~~~

torej - kaj se skuha - je pomembno.

 

kaj zdaj? iz tega??

sicer je vse sam lapanje.

 

xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah a veš to je odvisno od tvoje predespozicije, starši, vzgoja, okolje, odraščanje itd.

in mogoče nekaterim vse lepo spontano teče in gre, super !

nekaterim pa se zatika in jim neč ni jasno zakaj se jim je vesolje na glavo usralo

lahko krivijo karmo lahko gledajo v zvezde

ampak na koncu jim ne ostane drugega kot, da se razstavjo in sestavjo nazaj, večkrat, če je treba

moraš sebe razpoznat v okolju in znotraj, kompleksnosti s tem ne uideš ampak se ji podaš naproti

lahk tud izpade, da se maš pol za kej več

skuha se pa itak ne samo od sebe, če pozabš sol, juha ne bo dobra

ali te starši niso naučil ali pa si površno prebral kaj s soljo delat

evo kva sem te fino prepisal

 

x:px

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah a veš to je odvisno od tvoje predespozicije, starši, vzgoja, okolje, odraščanje itd.

in mogoče nekaterim vse lepo spontano teče in gre, super !

 

x:px

 

Tamle / rdeče/ sam sebi oporekaš . Kakšne moči misli pa so v otroški dobi, skozi kaj sprejemaš tisti, kar bi nekoč odločilo tvojo pot in obenem tudi utemeljilo tvoje MISLI ??Kaj je potlej to ....

 

lepo bodi

Matjaž

 

x;)x

 

kaj zdaj? iz tega??

sicer je vse sam lapanje.

 

xcivx

 

Kaj se pa s teboj dogaja, Marsa-sam sem pač napisal nekaj ,kar mislim in na tem odgovoru je Kuvrtat vztrajal- sem se ene dva dni izogibal, pa ni šlo. Kaj je pa tebe razp...., ne krivi mene pa kuvrtata...Za kakšne tvoje probleme sem jaz najmanj kriv....

 

lepo bodi

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamle / rdeče/ sam sebi oporekaš . Kakšne moči misli pa so v otroški dobi, skozi kaj sprejemaš tisti, kar bi nekoč odločilo tvojo pot in obenem tudi utemeljilo tvoje MISLI ??Kaj je potlej to ....

 

lepo bodi

Matjaž

 

nima veze še vedno je ista pot percepcija -> apercepcija -> valorizacija-> emocija

čist k si mjhn smrdljivc in velikokrat lačen deluješ skozi mehanizme potrebe, ki so neodvisni od tvojega miselnega sistema, telo je tisto, ki razmišlja namesto tebe

kasneje počasi prodobivaš vedno večjo mentalno sliko, tam pr eni treh se začneš po tleh metat, k poštekaš, da maš dost neumne starše, pol pr 15 - ih skačeš ob 23:00 skozi okno in tko naprej..

 

tvoje misli skozi zaključke, ki se ponavadi izražajo tudi skozi emocionalno obarvanost torej utemeljujejo omenjeni proces

torej, če se fuknem na tla, bom dobu čokolado, če se ne fuknem na tla je ne bom dobu

1 + 1 = 2

in to je moč misli

otrok pošlje miselno informacijo staršem oni potem emocionalno reagirajo tko k eni roboti, pač nedodelan starševski sistem, ker verjetno ne štekajo, da delajo otroku medvedjo uslugo, pač tudi odvisno od tega v kakšnih situacijah se bo znašel v življenju...

 

 

 

 

 

 

 

Kaj se pa s teboj dogaja, Marsa-sam sem pač napisal nekaj ,kar mislim in na tem odgovoru je Kuvrtat vztrajal- sem se ene dva dni izogibal, pa ni šlo. Kaj je pa tebe razp...., ne krivi mene pa kuvrtata...Za kakšne tvoje probleme sem jaz najmanj kriv....

 

lepo bodi

Matjaž

 

kuvrtat je vse kriv, dejte ga, dejte ga, na hhrmado z njim

 

 

no way, i'm otua here mtf 's !

:shuriken:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...