Pozdravljeni na blogu, kjer so dobrodošle debate o čustvih , seksu in odvisnosti :xx!: !
Blog bo tolikor zanimiv, kolikor bo različnih, posrečenih in manj posrečenih mnenj!
Zdi se mi, da vse bolj niso važna čustva, resnični občutki, ki so nekoč vreli v nas pa smo jih deloma zadušili, ker je nam lažje, ker je drugim lažje.
Ne morem te gledat žalostne/ga! Ni lepo biti jezen! Opraviči se! In podobne občutke so nam prepovedovali ali pa vsiljevali nekateri ljudje - tu so izvzete redke
Verjetno ste se tudi sami že kdaj znašli v primežu prepira, ne da bi točno vedeli zakaj ... akcija/reakcija. Ljudje smo vse preveč zaletavi, nepremišljeni in predvsem usmerjeni le vase. E g o i z e m. Japonci imajo lepo življenjsko vodilo - GO TO THE SOURCE. A ne bi bil life velik bolj simple, če bi se tega vsi držali? Kaj natančno to sploh pomeni --> ko pride do konfliktne situacije, naj bi, namesto da se zaletimo in obsodimo, šli do vira in ugotovili ZAKAJ je prišlo do neljube situacije oz
Z Ljubeznijo prihajam v svoje srce,
izlivam jo kot velik ocean Miru in Luči;
moja Ljubezen ščiti in osvobaja vse,
ker Ljubezen ' JAZ SEM ' in ' JAZ SEM TI '