Skoči na vsebino

Blogi

vse ma svoj začetek;)

Pozdravljeni na blogu, kjer so dobrodošle debate o čustvih , seksu in odvisnosti :xx!: !   Blog bo tolikor zanimiv, kolikor bo različnih, posrečenih in manj posrečenih mnenj!       Zdi se mi, da vse bolj niso važna čustva, resnični občutki, ki so nekoč vreli v nas pa smo jih deloma zadušili, ker je nam lažje, ker je drugim lažje. Ne morem te gledat žalostne/ga! Ni lepo biti jezen! Opraviči se! In podobne občutke so nam prepovedovali ali pa vsiljevali nekateri ljudje - tu so izvzete redke

Nirvana

Nirvana

laž(j)nivo

Verjetno ste se tudi sami že kdaj znašli v primežu prepira, ne da bi točno vedeli zakaj ... akcija/reakcija. Ljudje smo vse preveč zaletavi, nepremišljeni in predvsem usmerjeni le vase. E g o i z e m. Japonci imajo lepo življenjsko vodilo - GO TO THE SOURCE. A ne bi bil life velik bolj simple, če bi se tega vsi držali? Kaj natančno to sploh pomeni --> ko pride do konfliktne situacije, naj bi, namesto da se zaletimo in obsodimo, šli do vira in ugotovili ZAKAJ je prišlo do neljube situacije oz

Ita(q)rina

Ita(q)rina

spomini

Morje je zaenkrat daleč, a kmalu se zopet vračam tja, kjer ni meja, kjer šumeči valovi burijo domišlijo in mi vzbujajo lepoto in vihravost življenja.

aandreja

aandreja

Liber Al Vel Legis

Z Ljubeznijo prihajam v svoje srce, izlivam jo kot velik ocean Miru in Luči; moja Ljubezen ščiti in osvobaja vse, ker Ljubezen ' JAZ SEM ' in ' JAZ SEM TI '

ardent

ardent

×
×
  • Objavi novo...