Skoči na vsebino

Blogi

POEZIJA

ODŠEL V DALJAVO JE MISLEČ, ISKATI SI SRCE   NE VIDEL SENCE MOJEGA TELESA...,   NE SLUTIL ČRKE NIT PERESA...,   DA ZANJ ČUTITI ZMORE KDO SRCE...,   ODPRETI DUŠO, DATI MU IME.     ČEMU ISKATI GA V TEMI,   ČUTITI NEMOGOČE?   ZAKAJ IHTETI VSE DNI, PO SRCU,   KI TE NOČE?   KOT STAREC SRCE TRESOČE, ŽELI SI ON...,   LJUBEZNI HOČE,   A PRIZNATI SI NE ZNA IN NOČE.  

katty

katty

KO POGLEDAŠ VASE...

ZA ALIE...     Nekdo je rekel:"Ne deli nasvetov, če želiš dolgo življenje.", pa še prav je imel. Življenje, ki ga živimo, je kot roman, ki se piše za vsakogar drugačen in če bi bila resnica tega sveta že razkrita, komu bi bilo mar za te besede? Ko moj angelček zaspi, se izmuznem, da pogledam še kakšen film, da razmišljam o njihovi vsebini, o svojem življenju in dnevu, ki je za mano. O, ljudje, kako vse mineva... In če bi izbrali lažjo pot? Saj vem, da tudi lažje poti morajo ob

katty

katty

ZAPOMNI SI

ZAPOMNI SI ...     Zmeraj te bodo kritizirali, govorili slabo, grdo o tebi in bo težko spoznati koga, ki mu boš… všeč takšen, kot si. Torej, živi kot verjameš, delaj, kar ti pravi srce, tisto, kar želiš. Ampak življenje je kot igra v gledališču, ki nima začetnih vaj. Tako torej: poj, smej se, pleši, ljubi in globoko uživaj vsak trenutek svojega življenja, preden pade zastor in se predstava konča brez aplavzov. Charlie Chaplin je rekel, da potrebujemo le eno minuto, da opazimo po

Audente

Audente

tzAR!

A kdo?   Ja, Anthony Soprano, valjda!     http://blogs.technet.com/blogfiles/kaiaxford/WindowsLiveWriter/FahgetaboutitTonySopranocomestotheworldo_D263/tony_soprano8.jpg     Sicer nisem odvisniške narave, ampak ... GOD DAMN! Kako, hudiča, ne postati odvisen od tako bombastične nanizanke?? Vse od scenarija, kostumografije, glaZbe, dramaturgije, igre ... naprej/nazaj je briljantno! Ja, Sopranova la famiglia je moja šibka točka. Z mihelco izkoristiva vsak prost trenutek za užitkarstvo pred ekran

Ita(q)rina

Ita(q)rina

Zvezdna mitologija

VESTA ( HESTIA ) in MINERVA ( PALAS ATENA )     Obe sta sovladarki zemeljske Device, šestega zodiakovega znamenja. Vesta je deviška hči Saturna ( Kronosa ). Je boginja ognjišča, kjer vedno gori sveti ogenj za pripravljanje hrane in čaščenje božanstev. Ima zadržano dostojanstvo nune, predana je dolžnosti, je skromna, ponižna, pametna in krepostna, živi, da služi drugim in človeštvu. Vendar je lahko tudi malenkostna, ozkosrčna in zasvojena s popolnostjo. Besni nad nepopolnostjo drugih, se posve

ardent

ardent

Jesen

danes preživela lep dan v naravi, upam, da bo več takšnih... dan preživela z D. na Čemšeniški Planini, pristali potem na Kleku... nor občutek ko opazuješ prizor pod seboj kot je na teh slikah... in enkratno urejena okolica hiše mimo katere poteka planinska pot... ni čudno da sem se prejšnjič izgubila, saj si nisem drznila mimo... upam, da kmalu tole spet ponovim.

Ksenia

Ksenia

Dark gothic

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sl/thumb/8/8a/Fraktal_Ljapunov_001.png/400px-Fraktal_Ljapunov_001.png

ardent

ardent

×
×
  • Objavi novo...