Stari rek pravi: 'Ko je učenec pripravljen, pride učitelj.' Svojega učitelja bomo spoznali po tem, da govori našemu srcu. Sčasoma pa bomo, z njegovo pomočjo, odkrili tudi lastnega notranjega učitelja in spoznali, da je bil ves čas tu, ves čas z nami.
Ne sledite tem,
ki so zbrani in čakajo
na znamenja,
kajti to ni nič več
kot mnoštvo zbranih,
vsak zase, ob drugih,
zbranih zaradi sebe,
prikazujoč svojo
prisotnost ob teh,
ki so enaki,
ravno v tem...
Če je to, kar vidiš
tisto, kar te gleda,
torej gledaš,
kar te vidi...
In vidiš tisto,
česar ni
tedaj, pa vendar
vedno je...
Sicer je le odsev
fantazme, maya,
ustvarjena iz želje...
In pogled ne more seči
preko fraktalov,
ovitih pričakovanj
v meglenem sloju preizkušnje...
Ne vem zakaj se trudim zdravo živeti, k pol pojem kilo piškotov v katerih so sami e-ji? Da ni v teh piškotih kakšna substanca kot v cigaretah, ki povzroča odvisnost????? :xx!: Mislem zakaj in kako sploh lahko dovolijo kaj tazgaaaaa!!!!